Keresés

Részletes keresés

Rizs Otto Creative Commons License 1999.06.06 0 0 67
Ez az, zengjen az index, nyávogjuk a holdat! :)))
Előzmény: feri9 (66)
feri9 Creative Commons License 1999.06.06 0 0 66
Nyaú, miaúúú!
Előzmény: Rizs Otto (63)
originalqszi Creative Commons License 1999.06.06 0 0 65
No és a qszi?
Habár nem nyuszi,
Mégis fél ennyi macska láttán!
Inkább lenne valakinek hátán..............:)))qszi
Előzmény: Rizs Otto (-)
anonim_vagyok Creative Commons License 1999.06.06 0 0 64
Nyaú!
Előzmény: Rizs Otto (63)
Rizs Otto Creative Commons License 1999.06.06 0 0 63
Kedves Látogatók,

itt az ideje hogy nyávogtassuk a macskáinkat a macskáriumban.

Mindenki, akinek kedve van, írjon egy "nyaut" vagy "miaut" minden egyes begyűjtött macska után.

Szimba Creative Commons License 1999.06.06 0 0 62
Na, Megjött a(z oroszlán)király is.
(Három kutyával.)

Szimba

anonim_vagyok Creative Commons License 1999.06.06 0 0 61
És ha egy vadállatnak több neve is van, az többnek számít?
Például az Undorító Mocsadék Patkányt szoktam Düdös Disznónak, Genetikai Selejtnek, Négylábúnak, Biomasszát Feleslegesen Szaporító Organizmusnak, Szarházinak és Szarzsáknak alomtisztítás közben, Vérszomjas Fenevadnak, Macskaváry-nak, Gyönyörűségnek, és még sokminden másnak szólítani.
cris Creative Commons License 1999.06.06 0 0 60
Hi!

Két macska:III.Fruzsina(nőstény),és Nevenincs(hím-fura a fiumacskáimat sose tudtam lány létemre elnevezni...hmm-egy ideig..)

sirC

rolling Creative Commons License 1999.06.03 0 0 59
Férfi létemre sok macskám volt, szerintem nagyon jó fejek. (Baromságnak tartom azt a nézetet, hogy a macskák utáni érdeklődés nőies dolog, hiszen az állatok megfigyelése nemtől függetlenül érdekes elfoglaltság. Csak senki ne féltse az én férfiasságomat. :-)))
Szóval néhány névszerint:
Kormi, Marci, Berci, Kényeske, Pingvin, Kisoroszlán és persze egy kommersz nevű Cilike.
Most nincs macskám, csak egy nagy Cicám.
Üdv.
Rettenet Creative Commons License 1999.06.03 0 0 58
ne panaszkodj. nálunk rosszabb a helyzet. gazdi még csak lenne, de attól tartok macska nem lesz. Talán humánusabb lenne agyonütni őket.
Előzmény: feri9 (53)
nori Creative Commons License 1999.06.03 0 0 57
Gyertek át a Matskákhoz, azt hiszem, mostanában az a macskamániások törzshelye
Aromo_ Creative Commons License 1999.06.03 0 0 56
Nos, azt hiszem két macskánk nevében nekem is le kell tennem a garast. Név szerint: Maszat, aki sötét cirmos, fehér mellénnyel és zoknikkal, valamint Bandita (rászolgált a nevére), aki cirmos. Csak így egyszerűen.
bubu Creative Commons License 1999.06.03 0 0 55
pormacskakkal be lehet jelentkezni?
vasmacskam most eppen nincs
Macs Creative Commons License 1999.06.02 0 0 54
Szétmentünk a volt barátommal, eladtuk a közös lakást, hazaköltöztünk az ősökhöz, ősöknél macska tiltva vagyon, kerestünk nekik kertes házat, jó gazdikat.
Előzmény: Oborzil (52)
feri9 Creative Commons License 1999.06.02 0 0 53
Nekem biztos itt a helyem. Van ket macskam. Nezzetek, en nem vagyok elfogult; en objektiven nezem a dolgokat, de ennel a ket joszagnal szebbet, arannyosabbat, okosabbat es kedvesebbet meg nem lattam. De ti se. Mert ok a top! Ez nem szubjektiv maganvelemeny, hanem tobb macska tanulmanyozasa utan alakult ki bennem ennyire kikristalyosodva. Namost ami a lenyeg. Egy ismerosom anyamacskajanak most szulettek kolykei (ma ket napja! tunderiek lehetnek!), es harom utod meg gazdara var. A dolog komoly, mert az illeto anyukaja mindenfele borzalmakat emleget arra az esetre, ha nem talalnak gazdat maguknak. Segitsetek, joemberek! Ez elet-halal kerdes! Nem vicc!
Tobbet, mast kesobb.
Oborzil Creative Commons License 1999.06.02 0 0 52
És mi lett Millikével, hogy múltidőt használsz, Macs?
Elcsapták?
Az csúnya dolog, egyszer már én is mentem át macskán, hát nem kívánom az érzést senkinek. Ahogy zökkent az autó kettőt, amikor átment rajta a kerék...brrr
Előzmény: Macs (51)
Macs Creative Commons License 1999.06.02 0 0 51
Azt hiszem, itt a helyem.
Nekem csak voltak ciculijaim. A nagycicám Kolombuszka fiú volt, fehér-szürke foltos, hatalmas és nagyon rossz. A kiscicám Millike leányzó volt, fekete, mint a tej, hízelgős, kedves, kissé félénk.
Ők is számítanak?
RobotKarcsi Creative Commons License 1999.06.02 0 0 50
myprint Creative Commons License 1999.06.02 0 0 49
Nekemnek is van macskosz, Garfield -kék-fehér perzsa- és Bingó - csoki színű burma- , de nemsokára csak 1 leszen ha ily intenzíven kártolja a fotöjt!
Rettenet Creative Commons License 1999.06.02 0 0 48
Na találtam egy macskásat.

van öt kölyökmacska. nemrégy nyílott a szemük. az anyjuk elpusztult(kutyát kapott:-(((((). ha esetleg tudna valaki valami olyant, ahol lenne egy kölyök nélküli anya nekik, vagy olyan ami el tudná látni őket, akkor az írhatna.
(anélkül sajnos asszem rövidesen elpusztulnak)

nemisbéka Creative Commons License 1999.02.26 0 0 47
r_b:
általában a méltán népszeru "cicaaaa, cicc!" plusz macskatáp meglengetése; be szokott válni
a család nehezen jutott közös nevezôre, ami a nevet illeti - azért ez lett, mert németül senki nem tud :) és éppen itt jártunk a gimnáziumi tananyagban irodalomból...
Rigoletta Creative Commons License 1999.02.26 0 0 46
Augusztusi cicás fenevad :-)))))
r_bendegúz Creative Commons License 1999.02.26 0 0 45
Mija(ú) hívóneve? Netalántán Minnezengj?
r_b.
Előzmény: nemisbéka (44)
nemisbéka Creative Commons License 1999.02.26 0 0 44
Walther von der Vogelweide - kendermagos haztartasi, neve ellenere lany, csak spec. biologias hugom "elnezte".
hablaty Creative Commons License 1999.02.26 0 0 43
Ottó!
Várom a jelet, de mivel úgyis le fogok róla maradni, mert dógozni is kell, ezért hát.... miáááájjuuu:)
Előzmény: Rizs Otto (26)
Goldcat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 42
Csak nem?
:o)
Előzmény: Cybercat (41)
Cybercat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 41
Hát igen....

Figyelni kellet volna hogy ha sok macskát gyüjtünk össze a kandúrok elöbb-utobb egymásnak esnek..
Előzmény: Goldcat (40)
Goldcat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 40
A legszebb macska : Garfield!
Mert imádja a lasagnét!
Előzmény: Cybercat (39)
Cybercat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 39
Hogy miért szeretem a macskákat?
Mert Gyönyörüek!
Előzmény: Goldcat (38)
Goldcat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 38
És akkor TE miért szereted őket?
Előzmény: Maminti (36)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!