Keresés

Részletes keresés

Maminti Creative Commons License 1999.02.26 0 0 19
Hé, a májusiakat már kutyába, izé... macskába se veszitek?
liblib Creative Commons License 1999.02.26 0 0 18
én is júliusi cicus vagyok! :))))))
Goldcat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 17
Héj, én augusztusi vagyok! És én is nagyon kedves vagyok!
Előzmény: hablaty (16)
hablaty Creative Commons License 1999.02.26 0 0 16
A júliusos tzitzákok nagyon kedves népek és egy napon sem említhetők az augusztusos tzitzákokkal:)
Előzmény: Goldcat (15)
Goldcat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 15
Imádom a júliusos tzitzákat!
Te is? ;-)
Előzmény: hablaty (14)
hablaty Creative Commons License 1999.02.26 0 0 14
Itt egy augusztusos cica helyett egy júliusos cica.
Goldcat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 13
Nekem nincs macsekom, de volt kettő is még egészen kicsi gyerek koromban, név szerint "Muki" és "Kukac".
De mostmár nem szeretem annyira őket (mármint a macsekokat), de megvagyok velük. Azthiszem a komolyabb állatok érdekelnek....
Pintyő Creative Commons License 1999.02.26 0 0 12
Nekem is van cicám, de ő annyira nagy és macskás, hogy szerintem felér 2-2.5 matskával is
stevie wonder Creative Commons License 1999.02.25 0 0 11
Domper (a Gyarmat utca fejedelme) es Cami megosztjak velem a lakasukat (a tulajdonviszonyok, ugye...) Es az e-mail cimem szamit?

Thor Creative Commons License 1999.02.25 0 0 10
Nekem csöppet sem macskás a nickem, de van macskám. Ilyenkor mi van?
Rizs Otto Creative Commons License 1999.02.25 0 0 9
Persze, hogy 1234567890-it!

Lányok esetében csak bizonyos korlátozásokkal fogadok el cicÁkAt! A leány csak akkor cica, ha augusztusos!
Előzmény: kockasfulunyul (8)
kockasfulunyul Creative Commons License 1999.02.25 0 0 8
Nekem csak egy kedvenc macskám van. A Garfield. Ez számít?
Rizs Otto Creative Commons License 1999.02.25 0 0 6
Macskaderby az Internettón, Helsinki tudósítónk jelenti Moszkvából :):

Ez az, így tovább! A végén megszámoljuk, hogy több-e a matsskáss mint az kutjáss. Nyerünk ne féjjetek!

Maminti cicÁjA 2 pontot ér!
Ha valakinek nemcsak a nickje matsskáss, hanem van neki ott hon is, az plussz pont (a matsskáss láb nem szükséges plussz)
Maminti Creative Commons License 1999.02.25 0 0 5
Én csak egy tündér vagyok, de van két macskám... jelentkezhetek?
Cybercat Creative Commons License 1999.02.25 0 0 4
Az első es igazi Bitmacska jelen!

Goldcat Creative Commons License 1999.02.25 0 0 3
Itt a ti emberetek, akarom mondani, macskátok!
Előzmény: Rizs Otto (-)
Thor Creative Commons License 1999.02.25 0 0 2
Nu, és ki tekinthető macskának?
nomira Creative Commons License 1999.02.25 0 0 1
És, ha 0-ás, vagy ha csacska?
gandi Creative Commons License 1999.02.25 0 0 0
Én oroszlán vagyok, de csak egészen horoszkópikus értelemben...
Rizs Otto Creative Commons License 1999.02.25 0 0 topiknyitó
Ide gyujjön minden macska,
Mégha kicsit nagyobbacska
IS.

:))

Tigrisek, orosz leányok és párduczok elonyben :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!