Keresés

Részletes keresés

szalayberni Creative Commons License 2020.09.20 0 0 21404

Sziasztok! Nem tudom mennyire aktív még a csoport de le írom, mert nagyon boldogok voltunk. Még a múlt hónapban volt az esküvőnk Szegeden a Sziki Vigadóban. Tényleg gyönyörű a helyszín, van hely táncolni és a személyzet is nagyon kedves volt. A kerten gyönyörű tavacska, hangulatosan feldíszítve. Mondjuk, mikor ott voltunk voltak kis problémák az EON-nal mert az elején néha elment az áram :D De biztos vagyok benne, hogy nem gyakori :D  A ceremóniamester és az esküvői bandánk is szuper volt, de amit nagyon tudunk ajánlani, az a selfie tükör. A Sziki Vigadóban is volt neki elegendő hely, és a násznép imádta. Volt amúgy esküvői fotósunk meg videósunk is de nagyon megérte, plusz még köszönőjándéknak is tökéletes volt mert hűtőmágnest is tudtunk a képekből készíttetni. 

Amúgy még egy gondolat talán, hogy kis létszámmal is tök jó bulit tartottunk, szóval ha esetleg még bizonytalanság van emiatt nálatok, akkor nem kell. Így is tökéletes lehet a napotok :)

B

Zajoncful Creative Commons License 2020.04.20 0 0 21403

( Otthonról végezhető munkát keresek )

Egyedi és Kreatív Logók készítését vállalom.

Küldje el a pontos nevet vagy szöveget, és hogy milyen célcsoportnak mit szeretne üzenni.Küldje el ötletét, és elképzelését

Bármit szívesen meghallgatok

https://www.instagram.com/baratistvan1994/

Email: zajonc@gmail.hu

lujo2110 Creative Commons License 2020.02.21 0 0 21402

Sziasztok, annyi hasznos tanácsot olvastam itt a Mi Nagy Napunk előtt, hogy gondoltam én is megosztom veletek a pozitív élményünket. Maga az esküvő Budapesten volt, ezért úgy gondoltuk, hogy a lagzit is itt tartjuk, nagy szerencsénkre megtaláltuk a Zsidai Csoportot, akiknek megannyi esküvői helyszínük van, és itt mi is megtaláltuk a tökéleteset. Ezen a  ponton pedig már minden sínen volt, hiszen szinte minden szervezési munkálatban segítségünkre voltak, nélkülük biztos nem lett volna ilyen szép  a Nagy Napunk. Innen is köszönjük nekik. 

parittyakód Creative Commons License 2020.02.11 0 0 21401

Sziasztok! Láttátok már, hogy egyre több ilyen képkeret van, ami mögé be lehet állni és fotózkodni bármilyen céges rendezvénen vagy esküvőkön? Vannak papírvékony papírból meg keményebb habosított anyagból is - ha ilyet keresel, a FrameBro Instagram stílusú képkeret nagyon jól működik. Szépen csomagolják és a szerkesztés is egyszerű.

okosmeghívó Creative Commons License 2019.11.06 0 0 21400

Sziasztok!

Gondolkodtatok már a mai modern esküvői meghívó szolgáltatások használatán? Mi a saját esküvőnkre készíttettünk egy okosmeghívót, és kiderült, hogy nagyon tetszett a vendégeknek, nekünk meg nagyon sokat segített, sokkal több időnk maradt a többi dolog megszervezésére... Az, hogy a visszajelzéseket nem kellett gyűjtögetni, az volt a legjobb!!!

Ha ilyesmiben gondolkoztok, érdemes megnézni: www.okosmeghivo.hu

Ádrienneee Creative Commons License 2019.09.24 -1 0 21399

Sziasztok! Jó néhány esküvői helyszínen sikerült már megfordulnom, idén nyáron tartottuk végre a sajátunkat is. :) Nekünk kis esküvőnk volt, és mivel a családunk Pest megyében lakik, olyan helyszínt kerestünk, ami mindenkinek könnyen elérhető, hangulatos, tökéletesen az igényeinkre szabható, mégis különleges. Így találtuk meg budapesti esküvői helyszínünket a Parlament mellett a Grey Goose étteremben. Maga volt a csoda! A tér éppen elég volt, bensőséges volt, családias. Imádtuk! Itt a weboldaluk, ha esetleg mást is érdekelne: https://goose.hu/ 

diamond12 Creative Commons License 2019.09.20 0 0 21398

www.swanweddings.hu

RumEsz Creative Commons License 2019.07.23 0 0 21397

Szia!

Nekünk a rokonok hazajuttatása sem egyszerű.
https://soforhivo.hu/soforszolgalat-eskuvore/
ez alapján, lehet, hogy inkább az appot kellene ajánlanunk (plusz akkor nem mi fizetjük..). Van itt olyan aki előre rendelt sofőrt az esküvőre? Olyan, aki a Sofőrhívót használta? Tapasztalat?

Köszi! Ny.

Törölt nick Creative Commons License 2019.03.18 -1 0 21396

Kristóf am egy tipikusan túlárazott szar. Volt pasim pierre cardin mániás volt, máshol kiskerben az ing 15-20E volt, neten már 10-12, a Kristófban ugyanezek 25-40E között.

Előzmény: Törölt nick (21395)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.18 -2 0 21395

Arra az egy vagy két esetleg három alkalomra nem mindegy? Egy fotózás, egy polgári, egy templomi.... pont jó egy kínai konfekció is, ugyanúgy nem fogod felvenni azt se, ami 20E + 5E a szabó aki rádigazítja, , meg azt sem ami 110E volt.

Nem az nadrág-zakó adja az egésznek a pompáját. A ceremónia mellény, a nyakkendő, a bokréta, díszzsebkendő, mandzsetta gomb sokkal-sokkal hangsúlyosabb egy ffi. esetében, mint a zakó/nadrág kombó.

Méretben legyen helyes, a nadrág és a zakó...  ha télen lesz az esküvő akkor vastagabb legyen, ha nyári akkor vékony.

Ingből legyen inkább 2-3 darabod, ha beleizzadsz/büdösödsz.

Előzmény: Maxicircus (21394)
Maxicircus Creative Commons License 2019.03.14 0 0 21394

üdv

esküvői öltönyt szeretnék, hol érdemes venni? (Kristóf üzletben kérdeztem, ott 110 ezer körül van, nem tudom van e olcsóbban másutt vagy)

tengerkéket, semmi csicsát de azért szép, ünnepi öltöny legyen.

azért ne egy mr.sale legyen, valamivel jobb kategória,de semmi ötletem márpedig nemspkára esküvőm.nagyon megköszönném a segítségeteket.

Budapesten keresnék üzletet.

KissMe Creative Commons License 2019.03.13 0 0 21393

Szia! Ha még aktuális (bocsi, csak most láttam). Kozármisleny, a művelődési ház melletti tó. Ott volt már esküvő, szép, karbantartott a tópart, sok parkolóhely van a környéken, a művházban pedig büfé, mosdó, stb.

Előzmény: Törölt nick (21389)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.12 -1 0 21392

Köszönjük, hogy felfedezted fórumunk reklámerejét. Kérjük, tevékenységed legalizálásáért az alábbi formon jelentkezz munkatársunknál

forum.index.hu/reklamlink/

Előzmény: Bogoo92 (21391)
Bogoo92 Creative Commons License 2019.03.12 -1 0 21391

Sziasztok,

Nemrég csatlakoztam a témához. Csajok ajánlanám a segítségemet esküvőszervezésben, elkészült 14 hónapos esküvőtervező füzetem "Nagy Nap" címmel, ami végigkísér Benneteket a szervezés fázisain! :) Az alábbi oldalon bővebben is tájékozódhattok róla: www.blined.hu Áprilistól pedig szintén ezen az oldalon végigkövethetitek majd 14 hónapon keresztül a saját esküvőm szervezését is! :) Érdemes lesz Velem tartani, hozzászólasaitokkal pedig megbeszélhetjük ki milyen fázisban tart, kinek mi okoz éppen nehézséget.

Szép napot kívánok,

Szabó Boglárka

B-LINE design

hiper fizikus Creative Commons License 2019.02.28 0 0 21390

Bocsánat, de : A folyóvizekbe beleengedik a város szenyvizét . Az állóvizek poshadtak . A művizekbe belepisilnek a kisgyerekek és az ölebek .

Szerintem elég lesz nektek az is, ha az esküvő után szódavízel vagy pezsgővel meglocsoljátok egymást . 

Előzmény: Törölt nick (21389)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.28 0 0 21389

Sziasztok! Pécs környéki, vízparti helyszíneket keresek, melyek alkalmasak lehetnek a polgári szertartás lebonyolítására. A tippeiteket, ha vannak, előre is köszönöm!! 😊

Törölt nick Creative Commons License 2019.02.27 -1 0 21388

Köszönjük, hogy felfedezted fórumunk reklámerejét. Kérjük, tevékenységed legalizálásáért az alábbi formon jelentkezz munkatársunknál

Előzmény: BabaEsküvő (21386)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.27 0 0 21387

Előzmény: BabaEsküvő (21386)
BabaEsküvő Creative Commons License 2019.02.27 0 0 21386

Sziasztok!

Eddig másodállásként foglalkoztam esküvőszervezéssel, rendezvényszervezéssel, amolyan "mindig is vágyott hobbiként". A csodás helyzetünk úgy hozta, hogy az első helyre lépett immáron, mert babavárósok lettünk. :) A jó az egészben, ami a pároknak szintén kedvez, hogy az áraim is "Másodállás" kategórián maradtak. :) 

Bárkinek kérdése van, illetve felkeltette az érdeklődését a dolog, kérem jelezzen a : kecskesrobertophotography@gmail.com e-mail címen. ( A férjem címe, a név ne tévesszen meg. :) ) További szép napot, és boldog életet kívánok minden újdonsült, illetve készülődő párnak! 

Krisztina Esküvőszervező

dorothy5 Creative Commons License 2019.02.26 0 0 21385

Ha álomesküvőt szeretne, válassza a Kincsem Lovasparkot! Miért minket? Fantasztikus környezetben készülhetnek esküvői fotói, 3 helyszín közül választhat, 50 fő felett GRATIS esküvői lakosztályt biztosítunk, létszámtól függetlenül ingyen hófehér esküvői hintón kocsikáztatjuk az ifjú párt.

És a legfontosabb…!

Nálunk kedvező ár/érték arány mellett esküvőjének teljes körű lebonyolítását (szállás, vendéglátás, ceremónia, dekoráció, fotó, helyszínek, stb.) megrendelheti.

https://kincsemlovaspark.hu/pages/eskuvohelyszin-2019

András Levente Kovács Creative Commons License 2019.02.25 0 0 21384

Sziasztok,

szeretném esküvőtökhöz ajánlani a szolgáltatásainkat.

Szuper környezet, kedvező árak. Családi és nagyobb események lebonyolítását is vállaljuk.

üdv

Levente

https://kincsemlovaspark.hu/pages/eskuvohelyszin-2019

hiper fizikus Creative Commons License 2019.01.17 0 0 21383

Az esküvőn a szúnyogok is ott lesznek .

Arra is gondolni kel, hogy a karikagyűrű ne legyen túl szoros, mert akkor nem jön majd le . 

prodj Creative Commons License 2019.01.17 0 0 21382

Kedves Házasulandó Párok,

amennyiben még nem találtátok meg a tökéletes esküvői helyszínt, úgy ajánlom figyelmetekbe helyszín bemutató blogunkat, amelyben elsőként az egyik legnagyobb kedvencünket, a lajoskomáromi Páskom Cottage rendezvényhelyszínt mutatjuk be.

https://www.eskuvoidj.eu/lajoskomarom-paskom-cottage

(Forrás: Esküvői DJ és Ceremóniamester)

wucko Creative Commons License 2018.11.18 0 0 21380

Minden menyasszonynak azt tanacsolom (en,aki nagyon izgulos menyasszony voltam),hogy ne izguljon.probalja meg kielvezni ezt a gyonyoru napot maximalisan.arra is fel kell keszulni,hogy nemn lehet minden tokeletes.minden apro reszletet nem tudunk iranyitani.ezert nem erdemes parazni.szep es jo lesz minden.

Itt a mi highlights-unk:

vimeo.com/299772761

zsoltszolga Creative Commons License 2018.11.17 0 0 21379

Én nemrég voltam egy lagziban, ahol női ceremóniamester volt és szerintem rettentő szórakoztató volt. Ha valaki keresi a tökéletest, na ő szerintem az lesz. Játékos és szórakoztató volt az est folyamán többször tényleg a hasunkat fogtuk a nevetéstől. Ahogy már azt hittük van egy kis nyugi, addigra ismét jött és felpörgette a hangulatot. Szuper volt. Nekem is biztos, hogy ő lesz évek múlva.

Luiza1984 Creative Commons License 2018.09.19 0 0 21378

Bele kell számolni, de általában ezeket kedvezményes áron nyújtják a szolgáltatók (ételt is italt is). Szóval ezt külön kell említeni, pl.: 100 fő felnőtt, 5 gyerek, 3 technikai személyzet...

Előzmény: 1Annamária (21377)
1Annamária Creative Commons License 2018.09.18 0 0 21377

Sziasztok.

Segitsetek, mikor a vendégek létszámát nézitek az étkezésnél, ebbe a dj-t is beleszámoljuk? Vagy csak az italfogyasztásba?

Luiza1984 Creative Commons License 2018.09.10 0 0 21376

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy valaki tud-e nekem felvilágosítást adni a Kökény és Fia Pincészetről árak tekintetében? Kértem árajánlatot, de csak egy olyan választ kaptam, hogy menjünk ki nézzük meg, beszéljük meg... Sajnos mivel Cegléd nem a szomszédban van, fölöslegesen nem utaznék le, ha nem muszáj, és ha abszolút nem tudjuk megengedni magunknak. volt valaki aki ide szervezte az esküvőjét? Milyen költségekkel lehet számolni? Van bérleti díj? Az étel -ital hogyan alakul (fejentkéni kb-i ár elég).

Köszi!

innerimages Creative Commons License 2018.08.28 0 0 21375

Az oldalán lévő képek nagy százaléka lopott (Google képkeresővel megtalálhatóak nagyobb méretben is más oldalakon internet szerte): inkorrekt a az őt választó párokkal szemben, hogy jön a nem várt meglepetés az anyag kézhezvételekor: egy megismételhetetlen esemény megörökítését nem lehet így tudatosan kockára tenni! Ha úgyis ismered, akkor hívd meg ide, hogy adjon erre magyarázatot! De ne azt, hogy a webdesignere készen vette a honlap template-et és nem cserélte ki benne a képeket, mert annak ellenére, hogy nem vagyok röntgenes, még így is nagyon átlátszó kifogás.

Előzmény: kissrebeka92 (21374)
kissrebeka92 Creative Commons License 2018.08.21 0 0 21374

Sziasztok! Én egy szuper esküvői fotóst találtam! Nyári Fannynak hívják, pécsi a hölgy, és nagyon nagyon kedves volt végig. Én koszorúslány voltam az esküvőn, jövőre mi is házasodunk. Ami nagyon tetszett Fannyban, hogy kedves volt türelmes, és nagyon jól meg tudta nyugtatni a menyasszonyt, ha valami nem várt probléma merült fel. A képeket pedig 7 nappal az esküvő után átadta! Úgyhogy én már az esküvőn egyeztettem vele időpontot, alig várom már! Itt éritek el őt, http://nyarifanny.com/eskuvo/ csatolok két fotót tőle!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!