Keresés

Részletes keresés

Fidusz Creative Commons License 1999.02.22 0 0 22
Asszem' pont olyat hagytam el a TasztalTalálkozón... :(((
Előzmény: jo_lenne_tudni (21)
jo_lenne_tudni Creative Commons License 1999.02.22 0 0 21

Jegyzeteleshez szerintem az Uniball Signo DX 0.38, fekete a legjobb. Vekony, es jol latszik.

dinyus Creative Commons License 1999.02.22 0 0 20
szinte mindig töltőtollat használok (feketén fogót), kivéve, ha itthon pont egy golyóstoll van csak kéznél. ceruzát csak rajzolásra használok.
Nos Creative Commons License 1999.02.22 0 0 19
Gagyi reklámtoll.

Minden zakó/kabát/dzseki zsebben és autóban 4-5 darab. Valamelyik csak fog...

A 100K+ töltőtollak fantasztikusak, de sajnos 1 hét alatt elhagynám/a zsebembe folyna/tönkreraknám.
Fidusz Creative Commons License 1999.02.22 0 0 18
Legszívesebben töltőtollal írnék, de ma már csak többezerforintosat lehet kapni (elhagyni túl drága...). Régebben volt jó, kínai töltőtollam, csak aztán tönkrement... JÓ LENNE JÓ TÖLTŐTOLLAT SZEREZNI...
Badbone Creative Commons License 1999.02.22 0 0 17
Nekem az egyetemi jegyzetelésekhez leginkább a Tinten Pen és az Uni-Ball Signo vált be. Az utóbbiból már egészen hihetetlen szineket is lehet kapni...
fargo Creative Commons License 1999.02.22 0 0 16
Szép íráshoz, aláíráshoz kizárólag töltôtoll, minden egyéb pótcselekvés.

'Firkantáshoz' Rotring XonoX Rollerpoint EF -- szép egyenletesen fog, megbízható, jó a fedettsége.

Rajzoláshoz ceruza, kizárólag rendes fa / grafit béllel. Koh-i-noor 2B rulez!

Műszaki rajzhoz Rotring Triopen, 10 éves, halhatatlan darab.

Különleges alkalmakra vágott hegyű toll, általában Parker, esetleg Rotring ArtPen. Nagyon ritkán lúdtoll, még nem sikerült megtanulnom rendesen hasítani...
navajo Creative Commons License 1999.02.22 0 0 15
Varjútoll :)
szodaviz Creative Commons License 1999.02.22 0 0 14
az attól függ... mit ad kölcsön a szomszédom:)
nomira Creative Commons License 1999.02.22 0 0 13
A rostirónt szeretem a legjobban, ami nem is golyóstoll és nem is filctoll, de inkább vele áll rokonságban. Az a lényeg, hogy ne legyen kék színű. A kékről az iskola jut az eszembe, ezért inkább feketével vagy zölddel írok szívesen. Ja, a ceruzát is szeretem, de csak szemöldökre.
X polgártárs Creative Commons License 1999.02.22 0 0 12
bármivel, ami a kezem ügyébe esik (mármint íróeszköz :))
de mivel a ceruza maszatolódik, a töltőtoll folyik, a filctoll már kinőve, úgyhogy marad a golyóstoll

xpt
leha Creative Commons License 1999.02.22 0 0 11
Töltőtoll! Természetesen : )
A golyóstollal rettentően össze tudom magam maszatolni. Ceruzát meg csak műszaki rajzhoz, de oda is max. töltőceruza (de legunkább autókedd) : )
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.02.22 0 0 9
Elég jól bírtad nyitás nélkül ...

Szerintem a legszebben töltőtollal lehet írni (Ahh, éppen ma repedt meg a kedvenc töltőtollam kupakja - de ragasztható ! ).
Sőt tovább megyek : kevés számú leveleimet egy mártogatós tollal írom. Az ám a gyönyör ! Úgy érzem ezzel is megtisztelem azt akinek írok.

Van egy vágotthegyű Rotring ArtPen tollam, csak nagyon dől belőle a tinta
Tudtok olyan helyet ahol jól javítanak töltőtollat ?
Előzmény: kheiron (-)
Csabus Creative Commons License 1999.02.22 0 0 8
Én a magam részéről a töltőtollat szeretem, szerintem az a legszebb.
Golyóstollat csak jegyzetelésre használok, ha gyorsan akarok felírni valamit.
A ceruzát nem szeretem...
Noel Creative Commons License 1999.02.22 0 0 7
szerintem a golyóstollnál nincsen praktikusabb és egyszerűbb megoldás. A töltőtoll iszonyú macerás, a ceruza meg egyszerűen gagyi (kopik, kenődik, olvashatatlan...). Igaz, hogy radírozni nem lehet, de áthúzni igen. Aki ennél igényesebb (vagy hülye), az ne húzzon át semmit, hanem kezdje az egészet előről.
Na persze a legeslegeslegses legpraktikusabb a szövegszerkesztő - lenne, ha mindig kéznél lenne.
pipi Creative Commons License 1999.02.22 0 0 6
cerka
robicsek Creative Commons License 1999.02.22 0 0 5
hát ha el akarom olvasni, akkor billentyűzet. talán a kapcsolós IBM a legjobb manapság.
Marcipán Creative Commons License 1999.02.22 0 0 4
kheiron!

Gratula az elso topic-odhoz! :)
Szoval, en a magam reszerol ceruzaval szeretek irni. Nem tul praktikus, mert kesobb nehez elolvasni (nehezebb, mint a tollal irt szoveget), de megis ezt erzem a legkenyelmesebbnek. Ha ceruzaval irok, lathatoan szebb az irasom...
Persze van, mikor nem hasznalhatok ceruzat, akkor jon a golyostoll. Irni meg toltotollal tanitottak, de idejet sem tudom, mikor volt toltotoll utoljara a kezemben.

Udv: Marcipan
Előzmény: kheiron (-)
DeZo Creative Commons License 1999.02.22 0 0 3
Mintha csak magam mondtam volna...
Előzmény: rahell (1)
rahell Creative Commons License 1999.02.22 0 0 1
Részemről írásra töltőtoll, ceruza csak rajzolni, golyóstoll meg ha az van kéznél...
kisvacak Creative Commons License 1999.02.22 0 0 0
Kheiron Kedves!
A magam részéről: elegáns, szolid, kellemes fogású, tapintású, "kényelmes", közepes méretű GOLYÓSTOLL!
Előzmény: kheiron (-)
kheiron Creative Commons License 1999.02.22 0 0 topiknyitó
Sokan vannak, akik napi munkájuk során kézzel is írnak, nem is keveset.
Az a kérdésem, hogy ki mit használ, illetve mit szeret használni?

Magam részéről írásra csak töltőtoll, aláírásra golyóstoll, jegyzetelésre ceruza.

Ja, és ez az első topicom.

Üdv
Kheirón

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!