Keresés

Részletes keresés

esdx Creative Commons License 1999.04.27 0 0 20
Hej disznajLeso & co!

Mond mar ugyan meg nekem annak a 'gyorsabb' szervernek az IP cimet! Amik a http://fsgs.hungary.nu/ vannak az nekem egyik sem ment, mig a http://www.fsgs.com/ -on listazottak tobbnyire igen.
Masik pedig hogy mivel nem vagyok IRC ember, ezert valaki mondja mar meg hogy melyik serverre / hogyan kell bemaszni, mivel az irc.bme.hu -n elbuktam.
Mindezek utan akar jatszhatnank is...

Udv, XcG

pigiWatcher Creative Commons License 1999.04.25 0 0 19
dirkchen
gyere fel ircn a sixwatcher csatira oda gyulik mostanaban a regi torzsgarda (Soul Hentes Ranger ).Amugy azert tuntunk el a rendes bnetrol mert a free gyorsabb es mostanaban mi csinaljuk a servert
udv pigi
Előzmény: Werner Zsolt (9)
Eroberer Creative Commons License 1999.04.12 0 0 17
A lassú fokozat nem előnyös a modemes kapcsolat szempontjából sem...
Ki az isten fizeti ki a telefonszámlámat akkor... Elég kispénzű vagyok...

:o) :o) :o)

Eroberer

Sam Creative Commons License 1999.04.12 0 0 16
Kosz az ajanlatot :)
Csak valahogy a sebessegfokozat nem tetszik.Nekem speciell kicsit vontatottnak szamit a Slow fokozat.Persze az epites/fejlesztes szakaszra gondolok.A harcban mar jol jon a dolog,de amig eljutsz addig...
Amugy azert sem lelkesedek az ilyenert,mert parszor mar megszivtam a dolgot.Az ember ugyanis hajlamos kicsit lejjebb kapcsolni,ha nem tortenik semmi.A szigetesnel pedig pont ez a helyzet.Megint szerintem.
1-2 heten belul majd talalkozunk a #starcraft.hu-n.Akkorra lesz a koliban sajat gepem.
Fulig Jimmy Creative Commons License 1999.04.12 0 0 15
Tehat ha jol ertem, akkor az 1v4 csak nagyon korlatozott korulmenyek kozott ervenyes, raadasul olyan korulmenyek kozott, amikkel altalaban senki nem jatszik (slowest).
Ezzel persze nem akarom lebecsulni, hogy 1v4-ben barhogy is tudsz nyerni.
Előzmény: Werner Zsolt (14)
Piszkos Fred Creative Commons License 1999.04.10 0 0 13
Legyen kozepes a sebessegfokozat, a sziget maradhat, es csak ketten vagyunk a haverommal. (A lassu sebessegfokozatot azert nem szeretem, mert akkor az eletet elunja az ember.)
Előzmény: Werner Zsolt (12)
Eroberer Creative Commons License 1999.04.09 0 0 11
Beszállnék én is a négybe egyszer... csak írjátok meg mikor...

:o) :o) :o)

Eroberer (Pipike)

Piszkos Fred Creative Commons License 1999.04.09 0 0 10
Ez a negyotok ellen egyedul engem is erdekelne.
Szivesen lennek az egyik a masik 3-bol. (Jol jon a potya gyozelem a statba.)
Sam Creative Commons License 1999.04.08 0 0 7
Bocsi.Nem akart sertes lenni :) Tul sokszor meg nem jatszottam net-en.Lehet,hogy mikor fenn voltam akkor pont pechem volt es kifogtam a beneazokat.Mind1.Szerencsere van kolihalo,es elegjo jatekosok is :)
Sam Creative Commons License 1999.04.08 0 0 5
Nem.A Starcraft.hu egy IRC csati.Ha amagyar serverekrol erdeklodsz,nezd meg a kov. cimet:
fsgs.hungary.nu
Ja!Nemtom hogyvan ez,de mintha ott is amik jatszananak.Vagy csak a magyar csavok gyakorolnak az anglis nyelvet?Hmmm.Mindenesetre ugy kozepes ellenfelekre szamitsatok ott.Ami jo :)
Vannak a mar emlitett vedekezesre keptelen tipusok,de elvetve talalhatsz olyat is,akin gyakorolhatod az ostromlas "muveszetet" :)))
Egyebbkent a magyarok jok!Foleg azert,mert nem bizzak el magukat.
Piszkos Fred Creative Commons License 1999.04.07 0 0 4
Mio az a Starcraft Hu ? Van magyar Battle netes szerver? Hol , hogy lehet bemenni? Infot legyszi. Mit kell hozza megpatkolni?
Maganemilben is johet.
lacee Creative Commons License 1999.04.01 0 0 3
Zo Lee, te vagy Bruce Lee fia, Brandon Lee fia?
Ah, az új sztár! :-))
Zo Lee Creative Commons License 1999.04.01 0 0 2
Te Darkman Csak NEMETUL Vagy Jobb!!!!!!!

ZO LEE

Darkman Creative Commons License 1999.03.29 0 0 1
De legalább ebben jobbak vagyunk az amcsiknál!!

Darkman

_Hanu_ Creative Commons License 1999.02.17 0 0 0
Na ja, ez talán az amik hadi-mentalitásából fakad. Mindig csak kívülre küldenek csapatokat, mexokták, hogy otthon biztonságban vannak, nem nagyon támadják meg őket. Meg különben is, az ámeriken szoldzser a legkerájabb, két tengerészgyalogos elég Irak leigázásához...
Ez persze csak egy tipp. Ettől az SC-ben még megtanulhatták volna, hogy védekezni is érdemes...
henryke Creative Commons License 1999.02.17 0 0 topiknyitó
Idő hiányában nem vallom magam nagy SC játékosnak... de mivel imádom, játtszogatok és olyan középszinten elvagyok. Viszont: érdekes dolgora figyeltünk fel a Bnet-en legutóbb: pát hetes csatározás után, úgy tűnik hogy
a magyarok bizony elég jók, ha nem a legjobbak a Bnet-en. Jó pár magától elszállt amcsi emberke (tisztelet a kivételnek) leverdesése után írom ezt.
Ahhoz képes, hogy a magyar Bnetesek közül csak a Newbies-eket bírom agyoncsapni, külföldön nyerőnek számítok:)) gyerekek: egy 56/18-as srác, miután a 28. percben (!!!) bementem 24 mutával (mivel már untam a banánt, meg a marine rush-jait) még nem épített Turretet! Se góliátot ! se semmit...
Vagy: californiai srác (93/30) gyártja a bc-ket mint az őrült, leszedem plague+hidraval, maradék hidrát küldöm a bázisára: két (!!) darab bunker+1 tank hogy legyen meglepi is. Na neeee....
De a kedvencem: a dude megy expandolni, és hogy védve legyen visz 2db marine-t. huh...

Szerintetek én látom rosszul vagy van benne valami?
(a StarCraft Hun-on egy játékostól sem láttam ilyeneket, csak a nagyon kezdőknél)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!