Keresés

Részletes keresés

miazmás Creative Commons License 2008.02.05 0 0 17
Köszönöm.

Inkább Tőled kérdeznék: mennyire tartod Önmagad megszállottnak ?
Előzmény: ZöPö (16)
ZöPö Creative Commons License 2008.01.31 0 0 16
Ő volt az iNteRNeTTo c. internetes médium egyik alapítója.
Előzmény: miazmás (15)
miazmás Creative Commons License 2008.01.26 0 0 15
Nagyon szívesen kérdeznék én is, de foggalmama sincs ki az a Nyírő András
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 14
Kedves Nyírő András!

Elárulná, miért moderálnak ki engem lépten-nyomon?

Igaz, hogy kényes témákat érintek a Zsidó fasizmus és a Holocaust-hazugság? című topicjaimban, de ezért egy jó nevű étteremben sem bántják az embert.

Várom válaszát!

Tisztelettel:

Palkó, palkó, PA

soltika Creative Commons License 1999.05.08 0 0 13
soltika csak kérné , de mivel a Mutter és Finci Kutya egyfolytában követeli,a Heti szavazógépben a Pumuklit miért diszkriminálták ,esetleg diszkvalifikálták?
kiskoboldi üdv:
soltika /halkan megjegyezné hogy Süsü a sárkánytisztelő/ + Finci Kutya/egyszeri kis VUK/ és Mutter/csodálatos repülő Mary/
hivatásos Pumukli rajongók, kikövetelők!!!
Raszputyin Creative Commons License 1999.04.18 0 0 12
Most mit akartok szegény Andrástól? Irjatok bátran. A Cár Atyuska majd vigyázza szavaitok.
Mónika! Szerinted ha megkérnénk a birónőt hatalmazzon fel! Anasztázia nem esne kétségbe! Várom a birónő válaszát. (biztos olvassa) Addig is Isten áldjon mindenkit.
Rasz.
Előzmény: Foti (10)
Foti Creative Commons License 1999.03.22 0 0 10
A szerkesztőség tagjai rendszeresen olvassák az itt....

Tudod, Te is olvashattad...

Előzmény: jégtörő (9)
jégtörő Creative Commons License 1999.03.21 0 0 9
Ezt olvassa valaki ???
jo_lenne_tudni Creative Commons License 1999.03.17 0 0 8
Illetve az milyen betukbol rakhato ki?

Bocs, de egy kicsit szetszort vagyok...

jo_lenne_tudni Creative Commons License 1999.03.17 0 0 7
Majd elfelejtettem!

Egy "K@ttanj be!" logo letoltheto valahonnan?

jo_lenne_tudni Creative Commons License 1999.03.17 0 0 6
Kedves Andras!

A Tasztalos polotervet szeretnek kesziteni. Par betutipust vegigneztem, de nem talatam az iNtRNeTTo "betutipusat".
Milyen betutipussal irodott, es milyen effekten ment at, hogy igy nez ki?
Koszonom a segitseget!
Van e valami rendszer a kis es nagybetuk sorrendje kozott?

jégcsákány Creative Commons License 1999.02.17 0 0 5
T. Mónika!
Első mondatodat nem nagyon értem.Ki az a perverz alak, aki felszólít, felhatalmaz valakit, hogy érdeklődjön a nemi életéről? Vagy ez a női kezdeményezőkézség, emancipáció legújabb megnyilvánulási formája a részedről?

Egyébként eredeti kérdésem arra irányult (Nyírő Andrásnak), hogy egy közepes vendéglőben fel lehet-e ilyen kérdést tenni a hölgyeknek, és mi lesz a következménye? Nem én hoztam szóba a vendéglőket.

A bírósági itélettel kapcsolatban ugyan nem szándékoztam a nemi élet vonatkozásában kérdéseket felteni, de most, hogy tudom, miszerint a hölgyeket ez a kérdés esetleg érdekli, megfontolom.
Előzmény: Kádár Mónika (4)
Kádár Mónika Creative Commons License 1999.02.16 0 0 4
libego, melyik hozzászólásról volt szó?

jégcsákány, szerintem bárki nemi életéről érdeklődni, ha az illető nem hatalmazott fel rá, illetlenség. Többek között az étteremben a pincéréről, egy nyílvános fórumon egy közéleti személyiségéről. Ennek nem sok köze lehet az ítélethez.
jégcsákány Creative Commons License 1999.02.15 0 0 3
Köszönöm az útbaigazítást, de értem is, meg nem is.
Ugyanis egy közepes étteremben az ember azon szolid megjegyzésére, hogy a brassói aprópecsenye a két héttel korábbi esküvői összejövetelen megmaradt hátszínszelet Holstein módra maradékából készült, és ez az étterem bejáratánál az étlapon nem volt kellőképpen kiemelve, az is elképzelhető következmény lehet, hogy a külső étlap ismételt és sürgős vizsgálatára szólítanak fel a szakáccsal dacszöetségbe tömörült pincérek és őrző-védők,
a helyes irányt begyakorolt kéz- és lábmunkával tudaosítva a felszólamlóban.

Na majd meglátjuk.
Aprropó, ha egy közepes étteremben a pincérnő vagy a bárpultnál ülő hölgy nemi élete iránt érdeklődnék, akkor szerinted kidobnának?
Előzmény: Nyírő András (1)
Libego Creative Commons License 1999.02.15 0 0 2
Kedves Andras,
mar megbocsass, olvastam en nemreg a Politikai forumban olyan hozzaszolast amiert meg a Gerbeaud-bol sem rugtak volna ki senkit, megis altalatok ki lett cenzurazva (kibarmolva/?/).
Akkor hogyan is van ez?
Nyírő András Creative Commons License 1999.02.15 0 0 1
Jégcsákány, itt mindent meg lehet beszélni, ha a bírálat hangvétele olyan, hogy azért nem dobnak ki egy közepes étterembol, akkor innen sem fogjuk kibarmolni a szövegedet.
Előzmény: jégcsákány (0)
jégcsákány Creative Commons License 1999.02.15 0 0 0
Bocs, elcsesztem a HTML kódot.
Előzmény: jégcsákány (-)
jégcsákány Creative Commons License 1999.02.15 0 0 topiknyitó
Kedves Nyírő András !

Szeretnék egy témát nyitni a politika rovatban ezzel a címmel:
Dr. Diós Erzsébet a bíró/I> (vagy valami hasonló)

Ebben keményen bírálnám a bírónő tevékenységét a Kunos és Tocsik ügyben hozott itéletei miatt.
Kitekintenék a rendszerváltás erkölcsbe és jogba ütköző eseményeire, és a bíróságok ebben nyújtott segítségére.

Nyithatok-e ilyen topicot, amiben a bíróságokat és konkrét itéleteit bírálom, személy szerint a bírót is?

A válasz gondolom az lesz, hogy nyithatok, de a konkrét választ arra szeretném megkapni, hogy ki lesz-e moderálva?

Ezt nem provokatív szándékkal kérdezem, hanem azért, mert nem mindenáron akarok ilyen jellegű témával foglalkozni, és a választól teszem függővé a topic megnyitását.


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!