Keresés

Részletes keresés

banya Creative Commons License 1999.03.06 0 0 352
Drágáim!

Olyan jó volt megint Veletek! :)
Persze tudtam, hogy Trebi nem hozza a láncfűrészt, pedig epedve vártuk! De hát mit is várhat az ember egy kormánypártitól?! :))
Naná, hogy GLászló és Nisa megint együtt érkeztek! Tán együtt is távoztak? - kérdezem diszkrécióilag... :))
Medwém ismét csodálatos volt, különösen EG két kezével kiegészülve!
Szóval szuper volt Veletek: a nagy dumálások kaviattal (aki nem is rondaemberbácsi!!), Pucros Mackóval, jó volt végre megismerkedni BaSanddal és Pethorral, végre eljött imádott Engelsem is (többi hódolója nekem köszönje ottlétét! Mi munkám van benne!). No és Gala, az én lelkem másik fele! Olyan viruló volt csütörtökön, hogy öröm volt ránézni! Persze a sítúrapírt biztos Engels utánozhatatlan bókjai csalták orcájára! :)

Diolen Mobi, kedves!
Hát Veled mi történt? Miről maradtam le? Téged is vegyelek védőszárnyam alá?! :) Szívesen tenném... :)

Kettes számú törzsvendég Creative Commons License 1999.03.05 0 0 351
medwe Creative Commons License 1999.03.05 0 0 350
Lenne egy javaslatom.
Csináljunk egy bográcsdobálást a Pilisben, mondjuk egy szombati napon. A főzést vállalom.

Ki csatlakozik?

Diolen, ha lehet, kérlek nyisd meg a repzon 3. kiadást, megin hosszúak vagyunk. Ha lesz érdeklődés, az új cím lehetne repguly.

Előzmény: Trebitsch (349)
Trebitsch Creative Commons License 1999.03.05 0 0 349
Nyugi, Diolen,

nem csináltál semmi rosszat, csak cikkcakkban mosolyogtál... :)

Előzmény: Kettes számú törzsvendég (348)
Kettes számú törzsvendég Creative Commons License 1999.03.05 0 0 348
Köszönöm az ajándékokat GLászlónak és Cirrusnak. Nem is érdemlem meg.

És szeretnék mindenkitől elnézést kérni, akire nagy-nagy meghatódottságomban párás szemekkel néztem, megittam a sörét, elszívtam a cigerattáját, letegeztem a feleségét vagy lehánytam a Gundel-palacsintáját.

Még most is úgy fáj a fejem a meghatódottságtól, mint egy varacskos sertésnek. Pedig ma este már más frontokon kell helytállni!

Diolen Mobi

r_bendegúz Creative Commons License 1999.03.05 0 0 347
All,

hogy egy "nagy" politikust idézzek, a tegnapi hádészkodás "az már a múlt". Vigyázó sörünket vessük a következőre. A hónap első, ill. második csütsörtökje:

- április 1.!!! (Hugó napja, nagypéntek-húsvét előtt)
- április 8. (Dénes napja)

Hátha valamelyik Mulannak is alkalmas.

tisztelettel
r_bendegúz

Trebitsch Creative Commons License 1999.03.05 0 0 346
" Maradjunk annyiban, hogy veszítesz vele, de attól még lehettél volna rendes ember. "
Lyó, maraggyunk... :)
Előzmény: GLászló (344)
Arthur Dent Creative Commons License 1999.03.05 0 0 345
Donneck!
És én hogy maradhattam ki ebből az álomból?
Fogom a szüttyőmet, meg a thörölközőmet és bevágom a durcit!
Na jó, nem annyira......
Előzmény: Törölt nick (325)
GLászló Creative Commons License 1999.03.05 0 0 344
Ká Trebitsch!
Még csak az kéne, hogy Veled én egyforma legyek. Brrrr! :-)
Nem szívesen magyaráznám a szűzesség fogalmát, ha egyszer nem érted, de gyakorlod. Maradjunk annyiban, hogy veszítesz vele, de attól még lehettél volna rendes ember. Mint ahogy én sem attól lettem bronz mellszobor, kétségtelenül klassz ember (vö. kaviat r.e.b.)hogy nagy nőfaló hírében állok. Vígasztalásodra mondom, hogy ami most neked nem kell, az az idő múlásával természetessé válik. Ha hetven leszel, senki sem kérdi, miért nem érdekelnek a nők. Most meg... ne is törődj vele! Fel a fejjel! :-)
Trebitsch Creative Commons License 1999.03.05 0 0 343
Höhö. Attól függ, hogyan érted a szüzességi fogadalmat.
Bizonyos szempontból, hát igen, ha nem is fogadalom, de gyakorlat.
Ezért is nem foglalkozom vele, milyenek a fiúk. Persze ez nem jelenti azt, hogy elítélném, aki igen; nem vagyunk egyformák... :)
Előzmény: GLászló (342)
GLászló Creative Commons License 1999.03.05 0 0 342
Ja, bocs, nem tudtam a szűzességi fogalmadról. Megbántottalak? Azt hittem, hogy tapasztalatlanságból húzódozol a nőktől. :-)
Trebitsch Creative Commons License 1999.03.05 0 0 341
Jó pap holtig tanul...
Előzmény: GLászló (340)
GLászló Creative Commons License 1999.03.05 0 0 340
Hogy végre ne csak a tacskófülekről legyen ismereted, hanem a keblekről is. Időszerű. :-)
Előzmény: Trebitsch (339)
Trebitsch Creative Commons License 1999.03.05 0 0 339
Nekem mindegy... Én azér inkább a lányokat nézegetem... :)
Előzmény: GLászló (338)
GLászló Creative Commons License 1999.03.05 0 0 338
:-)
Bocs! Hogy mennyire vagy csúnya!
:-))
Előzmény: Trebitsch (337)
Trebitsch Creative Commons License 1999.03.05 0 0 337
Azér a baloldaliak között is vannak rendes emberek, ezt szögezzük le.
Geo például önként és dalolva (na jó, azt csak halkan) hazafuvarozott két jobbost is, úgymint BaSandot és engem... Plusz még Wágner urat.
Köszi, Geo!
(Arra ugyan az istennek se lehetett rábeszélni, hogy baloldali létére az út jobb oldalán haladjon, de megúsztuk... :)

Azér, Dekóder, a következőre eljöhetnél... Már csak azér is, mer akkor hátha nem azt nézegeti GLászló, mint most, hogy én mennyire vagyok szép... :)

BaSand Creative Commons License 1999.03.05 0 0 336
Renonc ! Egyszerű kétkezi jobboldal ellen a baloldal beveti Shivát ! Még az merik ezek mondani fair játékosok ! :-))

Pethor !
a téglamintát csak te találtad ki, hogy megtévezs a politikailag tájékozatlan úri közönsédet. :-))

Előzmény: GLászló (335)
GLászló Creative Commons License 1999.03.05 0 0 335
Engelsnek igen sok keze van, ezt Galadriel is tanúsíthatja. :-)
HJM Creative Commons License 1999.03.05 0 0 334
Látom pihentetek ;-))))))))))
(én is ;-) )
BaSand Creative Commons License 1999.03.05 0 0 333
Hát igen, kedves GLászló.
Diadalt aratott a baloldali grúz adzsiki, el kell ismerni. De nem hiszem a pincérnő legyőzése kifejezetten baloldali lett volna. Én úgy láttam ekkor, hogy engels kétkezes ! :-)))
Előzmény: GLászló (332)
GLászló Creative Commons License 1999.03.05 0 0 332
Hát igen, bár Trebi megtanulhatná már kezelni azt a nyomorult fűrészt, akkor nem belőle hullana folyton a forgács, hanem az ellenfeleiből.
Így is szép baloldali diadal volt, még ha a Hádészba kellett is érte menni.

A grúz bélszín egyébként adzsikivel volt fűszerezve, amikor ezt az Engels megtudta, nem győzött a pincérnőnek kezet csókolni. Szegény nő állati zavarban volt, alig tudtuk róla Engelset lefejteni, aki ezekután Galadrielt masszírozta időnként meglehetősen sikamlós módon. Engels sajnos nem bír a férfiasságával olykor. különben rendes fiú.

Törölt nick Creative Commons License 1999.03.05 0 0 331
Szia Donnermedwer !

Távozáskor a zongora alatt találtunk egy sztetoszkópot. Az volt rágravírozva, hogy
"Ápolásod 10 évfordulójára soxeretettel. A pszichiátriai osztály dolgozóitól"
Nem te felejtetted ott ?

Kedves BaSand !
Nem értem milyen diadalról beszélsz. Úgy védekeztetek, hogy a hátatokat feltörte a fal. Kijött már tégla mintája a lapockádból ?

Képzeld Kaviat, Rólad meg azt álmodtam, hogy teljesen Nyírő-dauer volt a frizurád és elöl pedig valószínűtlenül hosszú szakállat viseltél, valószínűtlenül széles mosollyal...

Jajj igen és E.G. rettenetes termetével őrködött egy szék fölött, melyre speakert várta. Még rendelt is egy kétszemélyes palacsintatálat, hogy egy tálból palacsintázhassanak. Bánatában egyedül nyelte le az egészet, de indulás előtt azért a tányért még visszaböfizte...

Az viszont nem igaz, hogy záráskor a pincérlányoknak kellett volna leemelniük Esiket a háromkeblű szoborlány melleiről !

Kedves Glászló !
Te nem homokoztál a Hádeszban (ben ?). Inkább szobroztál.
De a vetélkedésetekben utcahosszal nyert Excentrica Bigbang, akit vándordíjként Esik vitt haza... de ezt az előbb már cáfoltam. Mindegy.

Már G.B. Shaw is megmondta:
Ha Esik, legjobb ha hagyja az ember !

bye

Donneck

eomer Creative Commons License 1999.03.05 0 0 330
Hát még, amikor Orbán Viktor...

:-)

Előzmény: BaSand (329)
BaSand Creative Commons License 1999.03.05 0 0 329
Mottó : 50 felett, ha arra ébredsz, hogy semmi sem fáj, gyanakodhatsz, hogy meghaltál.

Sokat nőttek a grúzok a szememben, különösen a bélszínűek. Az nem lepett meg, hogy a szoljanka leves kíválló (annak ellenére, hogy Glászló ajánlotta. Szemem se rebbent, hogy a sör ser volt, de essen le mindenki állkapcája a csodálkozástól, hogy mit műveltek grúz bélszín nick alatt. A hús zamatos, a fűszerezés egyedi, illatos, nyálcsorgató, mérete a maga nemében vetekedett a háromcsöcsűével. (eomer főpincér ajánlata Rulez!)
Ha ilyen a kezdet, milyen a folytatás. A pesszimisták ekkor már kifordultak volna az alvilágból, mondván, hogy ezt nem lehet felülmúlni. Lehetett. Ahogy az emésztőrendszer lett kényeztetve, fülünknek volt ambrózia az improvizatív kezeslábas (két kéz EG tulajdonában, a többi egy medwében ért véget sajnos már10 órakor), de ezt is akkor kell abbahagyni, amikor (még) jól esik. Na és a hölgyek, dícséretükre már nincs megfelelő szavam.
A hangulat a hely szellemének megfelelően forrósodott, miután zúgó forgószél kiséretében balról báránynak álcázott farkasok vették ostrom alá a jobboldal kicsiny de elszánt csapatát. Trebits forgatta fűrészét, hullott a forgács ; ó hogy vítt egyedül/hogy vítt ezerekkel, krónikások rohantak a mobiltelefonhoz hírét adni a hádészi diadalnak
Most hat óra. Ébresztő. A fejemben megelevenedett nick-ek, a gyomromban grúzok hadakoznak setét serekkel.
Élek.
Egy hónap múlva veletek, ugyanott. Jó volt. Köszönöm a barátságot.
BaSand

De azért azt meg kívánom jegyezni, hogy mégis csak disznóság volt, akkor amikor Horn Gyula….

GLászló Creative Commons License 1999.03.05 0 0 328
Szia Donerwetter!
Kialudtad magad? :-)
Előzmény: medwe (327)
medwe Creative Commons License 1999.03.05 0 0 327
1. jó volt
2. nem én vagyok az...
GLászló Creative Commons License 1999.03.05 0 0 326
Atyaisten, Pethor!
Álmodban homokoztam?!? Hős is voltam már, szerelmes is, hősszerelmes is, epekedtem is, de hogy dekóder iránt?!!?
Hé, mit itatott veled a Trebitsch?
????????
(Utána ő vitt haza? Már értem. :-))))))
Törölt nick Creative Commons License 1999.03.05 0 0 325
Képzeljétek mit álmodtam az éjjel :

Azt álmodtam, hogy megelevenedett a cybertér !
A törzsasztalon látott nickek a legkülönbözőbb formában materializálódtak körülöttem egy titokzatos földalatti katlanban. Valami ilyesmi lehet a pokol is.

Az ördögi tivornyán ott láttam magam körül a bozótharcosok tömkelegét. Ettek, ittak és beszélgettek.
Felszolgáltak láncfűrésszel vagdalthúst és találkoztam a világ első olyan somlói galuskájával, amit nem tudtam megenni.

Eomer meg nem figyelmeztetett, hogy mekkora adagok vannak, ezért amikor pincérlány rámejtette a vacsorámat, az majdnem agyonnyomott.

Ittam a híres Trebitsch sörből, melyet fogadáson lehet nyerni és a legfinomabb volt a csapoltak közül. Igaz, van egy olyan mellékhatása, hogy az embert elnézővé teszi... a kormánnyal szemben, de állítólag ez azért van, mert elhomályosítja a látást.

És láttam az első olyan medwét, amely négykezest játszik egy zongorán. Meg megismerkedtem medwe összes alteregójával/nickjével. Még azokkal is amiket nem ismer be. De most már legalább tudja, hogy a donnerwettert két "n"-nel írják.

És arra is emléxem, hogy Geoval vállvetve szinte a falhoz szorítottuk (érveinkkel persze) BaSandot és Trebitschet, aki a végén beismerte, hogy annak örülne ha Kovács L. nyerné a választásokat.

És Wágner úr harmadszor is megadta az iszolda címét nekem.
és Diolen Aesopus meséket mondott.

Meg ott volt FBI dr úr is akinek már nem tudtam megköszönni személyesen a belinkelést a mea culpában.

És ebben az álomban Glászló a reménytelen hősszerelmes epekedésével várakozott dekóderre, aki nem jött el, pedig ajándékot is kapott volna. Így asztali mellszobrunk vágyai beteljesületlenek maradtak. Futólag emléxem még HJM átsuhanó koraesti alakjára.

Aztán Galadriel forgatta rettenetes pallosát és veszélyben voltak különféle szemek. Így aztán jobbnak láttam átadni a vándordíjat is, pláne hogy banya is az Ő pártját fogta.

És Pucros Mackótól egyszerűen nem lehetett szóhoz jutni az asztal végében, annyit beszélt :-)))
és még ott volt álmomban számtalan valószínűtlenül valóságos alak, akik kedvesek voltak és szimpatikusak teljesen úgy tűnt mintha télleg léteznének.
És Berzsián papírzacskója üres maradt.

És mindnyájan koccintottunk speaker egészségére !

Emléxem, hogy erre az egész valószínűtlen társaságra nézett le a falról Excentrica Bigbang, az Eroticon VI hárommellű örömlánya. (ez annak a hatása lehet, hogy lefekvés előtt olvastam egy kis D. Adamsot) Ha ezt Arthur Dent láthatta volna !

hát ilyeneket álmodtam az éjjel !
Biztos a Grúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúz fokhagymás bélszíntől volt amit vacsorára ettem... Tejóisten hol is ?

:-O

Ui. reggel döbbenten találtam két névjegykártyát a zsebemben. Az egyik BaSandé a másik Glászlóé...
Mondjátok mégis mi történt itt ?!

GLászló Creative Commons License 1999.03.05 0 0 324
Én vagyok az egyik klassz ember, akik az igen kedves kaviat szerint olyan remek koszorúkat alkottunk - a hölgyek koszorúja szebb volt - és Trebitsch is ott volt. Szegénynek annyi szerepe volt, hogy ellenpontozza és ezzel kiemelje a koszorúk szépségét. (Persze ő se csúnya, de nagyon nagy jóakarattal sem lehet szépnek nevezni. Sőt. Ha mindenképpen választani kéne, akkor azért mégis inkább a csúnya fogalmával lehet felismerhetően körülírni.)
Sajnos dekóder nem jött el - és egyáltalán, a jobbpáholy újfent csak ígéretekkel jeleskedett, a jelenlétük enyhén szólva foghíjas volt. Ezt nem kritikaként mondom, mert nem erőszak a disznósz@ar, (ahogy nálunk vidéken fogalmaznak) de hamar eltanulták a Fidesztől a rossz szokást: igérgetni, aztán felelősségre vonni az ellenzéket. Ez van. Dekóder különben elesett egy szép ajándéktól, amit neki szántam és végül Diolen Mobi kapta meg. Mobi olyan hálás volt érte, hogy egészen bepárásodott a szeme, kétszer fel is bukott, miközben igyekezett kijutni a mosdóig, érdekes, kígyózó mozgással haladt, a lábai állandóan összekuszálódtak, és meglehetősen bambán nézett maga elé. Persze a sörre fogta, de tudom, hogy meghatódott az ajándéktól. Az biztos, hogy az ajándék 11 évvel idősebb, mint ő maga.
Csak azoprk kedvéért jegyzem meg, akik izgultak érte: a hárommellű nő a falon megvan, és továbbra sem visel melltartot. Pethor szeint a bajsza éppen olyan mint az enyém, de én nem voltam hajlandó levenni az ingem, hogy bebizonyítsam, nekem csak két mellem van és az sem ilyen drabális, mint a szoboré. És nem tacskófül alakú.

kaviat Creative Commons License 1999.03.05 0 0 323
no hehe akkor én vagyok az első, aki buli után ír ide :)) persze lehet hogy Wágner úrék még +hosszabitották az 1óráig nyitvát :) mindenkit szerettem !!! kafa volt a 4 darab kezes zongorázása, HJM és Wsztr szotrijai. Galadriel és banya a két gyönyörü lányzó csodálatos hölgykoszorút alkottak :)) annyi klassz ember, hogy nem is merem felsorolni őket, mert akkor az orderrel bajban lennék, mivel mindenki szimpi volt. valószinüleg felcsapok nonverbális ügyvédbojtárnak mivel a fent emlitett gyönyörü lányzóktól hihetetlen tudást tudtam a fejembe szippantani :)) ... szóval ha nem utáltattam meg magamat veletek, esetleg jövőhónapban is belesnék a hádészba / mondjuk amikor ti is arra jártok :) /:)

r.e.b. kavi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!