Keresés

Részletes keresés

Jonapot Creative Commons License 1999.02.14 0 0 9
Jonapot,
Hanu: ha a q2-ot komolyan akarod jaccani, azaz igazi kveker akarsz lenni, akkor felejtsd el a single-t, mert ha multiplayerben jaccol, akkor egy aranylag kozepes szintu jatekos is magasan tulszarnyal egy eros single-s szornyet.....
ajanlhatok neked egy jo helyet, amit nezz meg...:
http://193.224.74.55
itt talalhacc magadnak multiplayer servert

Sok sikert
St KEwin[STs]
Mr Spock Creative Commons License 1999.02.13 0 0 8
Kedves Hanu,

1. Ha ertesz annyira a computerhez, hogy meg tudod talalni a file-okat az elmentett jatekkal, az kopirozd valahova mashova, aztan kopirozd vissza.

2. Altalaban az upgrade nem torli le az elmentett jatekot, ugyan Quake 2-val ezt nem probaltam ki.

3. Ha tetszik a 3D hang, elajulnal a 3D keptol. Bizony van ilyen. Egy ugynevezett LCD stereo glass, vagy "shutter glass", ami a computer-hez kapcsolhato, es ha azt felteszed a kepernyon levo dolgok harom dimenzioban lathatok. Nem minden persze, hanem azok a programmok amik igy lettek megirva. Nekem van ilyen, azon jatszottam, Descent I es II-ot, Quake I-et, Nascar I-et, es meg jonehany mas jatekot. En az enyemet $60 dollarert vettem, es 60 es 100 kozott mozognak mas fajtak. Sajnos nem sok jatek kompatibilis ezekkel, de amelyik igen, az teljesen hihetetlenul fantasztikus.

Gabor
Előzmény: _Hanu_ (-)
_Hanu_ Creative Commons License 1999.02.12 0 0 7
Kösz, fiúk!
De találtam egy másik, egyszerűbb megoldást, közreadom: map 'pályanév', osztán máris közelebb vagyunk a porbléma megoldásához :)
Kevesebbet köll újrajátszani.
Egyébként elég meggyőző 3D hanggal...
:)))
DESTROYER Creative Commons License 1999.02.12 0 0 6
Ez igaz...
Előzmény: irokéz (5)
irokéz Creative Commons License 1999.02.12 0 0 5
Azért arra számíts, hogy a végigjátszás nem két nap lesz...
DESTROYER Creative Commons License 1999.02.12 0 0 4
Bizony én is rászívtam már 1x így, halld hát válaszomat:Játszd végig a játékot a 3.19-es patch-el, majd nyomatsd fel a 3.20-ast.Arra, hogy más megoldás is van ne is gondolj, mert a régebben patchelt verzió kimentett állásai tökéletesen inkompatibilisek az új verzió mentéseivel.

Ui: a legtöbb patch úgyis multiplayer-es újításokat pakol a gépedre, tehát single playernél...tárgytalan.
Előzmény: _Hanu_ (-)
Try_Man Creative Commons License 1999.02.11 0 0 2
Hanu!
Ajanlom neked irc-n a #quake.hu-t. Oda jar a magyarorszagi kvekes tarsadalom 99%-a, ott biztoss, hogy tudnak segiteni a problemadon.
regards
Try
BLaci Creative Commons License 1999.02.11 0 0 1
Hát erre a problémára az a megoldás, hogy újra kell játszani... ;)
myprint Creative Commons License 1999.02.11 0 0 0
Ajándékba kaptam meg a Q2-t s másnap már továbbis adtuk, szenvedjen vele más! Tré!! :(((((((((
_Hanu_ Creative Commons License 1999.02.11 0 0 topiknyitó
Oké, kezdjük vallomással.
A Q2-vel 4 napja találkoztam először (nem vagyok egy nagy gamer), egy hátránya már kiderült: ha upgradeled, az elmentett játékokat az új verzió nem ismeri fel. (Egyelőre szeretném single player-ben végigjátszani)
Jelen esetben a 3.19-ben elmentett játékaimat a 3.20-ban dobhatom ki...
A legegyszerűbb megoldás evidens, minek peccselgetni? De sajna kell nekem a 3.20, mert az támogatja a 3D hangot.

Tud nekem valaki valami megoldást ajánlani erre a porblémára?
Előre is kösz!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!