Keresés

Részletes keresés

DESTROYER Creative Commons License 1999.02.12 0 0 44
Szerintem már jó úton halad...
Előzmény: Al Capone (41)
Al Capone Creative Commons License 1999.02.11 0 0 43
ezek szerint most mennyi lehet az ido?
(ez a fejlec meg...)
myprint Creative Commons License 1999.02.11 0 0 42
22-23 óra közt qrva lassan tölt vissza.
Ilyenkor barangolok
Al Capone Creative Commons License 1999.02.11 0 0 41

Miota ilyen a fejlec? Ez durva, a vegen mar a nicknamet is leveszik.
Gyorsabb, de nem jo az uj torzsasztal.

Al
bnoplwk2 Creative Commons License 1999.02.11 0 0 40
Advertising. The right to choose... :-D
Előzmény: neduddgi (39)
neduddgi Creative Commons License 1999.02.11 0 0 39
Ez az Andras, Monika! Duplan nyomatni a fejlecet!
DESTROYER Creative Commons License 1999.02.11 0 0 38
A törzsasztal a mi kezünkben van...használjuk okosan...
Előzmény: Soknevü (37)
Soknevü Creative Commons License 1999.02.11 0 0 37
Mire jó a Törzsasztal?
Törlésre.
Kiskacsa helyett.
DESTROYER Creative Commons License 1999.02.11 0 0 36
FIGYELEM!!!!!!!!!!!!!!
MOSTMÁR JÓ A TÖRZSASZTAL!!!!!!!!!!!!!!!
NEM TUDOM MIT CSINÁLTAK VELE, DE LÁTHATÓAN GYORSABB LETT...ÍGY TOVÁBB!

Ui:csak így, lazán...
Előzmény: originalqszi (35)
originalqszi Creative Commons License 1999.02.11 0 0 35
DE IGENIS, HOGY JÓ:-)))))
DESTROYER Creative Commons License 1999.02.11 0 0 34
Hát fczigony, ez megint nem jött össze...
DESTROYER Creative Commons License 1999.02.10 0 0 30
Mik a problémák?
Előzmény: Kádár Mónika (27)
eomer Creative Commons License 1999.02.10 0 0 29
DESTROYER, nem vagy te egy kicsit paranoid?

Különben is, mikor jársz Te a Politikában? :-)))
Előzmény: DESTROYER (26)
Benjy Creative Commons License 1999.02.10 0 0 28
Tisztelt Nyírő úr!

A sárga-fehér helyett kék-fehér sem lenne talán rossz.

http://www.extra.hu/TEST/test.html



http://www.extra.hu/TEST/test1.html



Bár több módosítás is történt és a fenti példákban 90%-os táblázat szélességet használtam a jobb olvashatóság érdekében de megkockáztatnám a 100%-ot, így legalább ki lenne használva a teljes ablak
szélesség.

Érdemes lenne esetleg egy keresési lehetőség user/topic/time/msg-re amennyiben megvalósítható.

Üdv:Benjy
Kádár Mónika Creative Commons License 1999.02.10 0 0 27
Fiúk, már írtam/üzentem Kekinek a topicok körében tapasztalható betegség miatt. Remélhetőleg mihamarabb megoldja a problémát, az okát még nem ismerjük.
DESTROYER Creative Commons License 1999.02.10 0 0 26
eomer,corporal
remélem nem rám akarjátok kenni...
eomer Creative Commons License 1999.02.10 0 0 25
lásd corporal kolléga alanti hozzászólását...
eomer Creative Commons License 1999.02.10 0 0 24
T. Nyírő Úr!

András, a Politikában néhány topic vagy elb@szódott, vagy valaki szántszándékkal elb@szta őket. Írtam már neked levelet is ez ügyben, válasz még sajna nem érkezett. Tudtok tenni valamit?

Konkrétan a Homokos reklám meg a cigányos topicokról van szó. De lehet, hogy más topicok is így jártak...

üdv
eomer
DESTROYER Creative Commons License 1999.02.10 0 0 22
Egyetértek jégcsákánnyal és örülnék,ha az elsüllyedt topicokat nem a 8.lapon kellene megtalálnom...egyébként most már nem olyan lassú.
bizalom Creative Commons License 1999.02.07 0 0 18
De jo!!

Bizalom
bnoplwk2 Creative Commons License 1999.02.07 0 0 17
Jó lenne még ezt a topicot a "Lassú lett az iNteRNeTTo" c., a "Törlések" c. a "Törzsasztal újra szép lesz..." c. a "Hogy tetszik a megújult Törzsastal ?" a
"Napok óta elérhetetlen a Nettó!!!" c.
és még az e kategóriában írottakat összeönteni egy metatopic-ba [no látom most a tulajok a pokolba kívánnak] és adni neki egy frappáns nevet pl. "about:Törzsastal".....

Tesztcélú topicból is leszámoltam úgy kb 4-et. szerintem 1 untig elég.

A Sárga-fehér nem olyan rossz és különben is beleillik az egész site színhasználatába. Az egységes design a szememben érték!
A Nettó indulásakor a "navigation bar"-t frenetikusan jó ötlentek tartottam -akkor '93-'94 körül az ilyesmi ritka volt mit a fehér holló- és ezért kár volt lecserélni erre a mai "Gigászi Lepedőre"
Előzmény: Nyírő András (14)
prgprg Creative Commons License 1999.02.07 0 0 15
A Humort Harold link sem igazán ...

Egyébiránt ez a lapozgatósdi engem is zavar egy kicsit. Kerestem egy régi topicot, mire végigbújtam mind a harmincvalahány lapot ...

Egyébiránt mintha arról is rebesgetett volna Mónika valamit, hogy lehet majd valamiféle egyéni könyvtárt csinálni, ahová csak az engem érdeklő anyagokat tehetem be.
A vallás asztalt jó ötletnek tartom, már amúgy is zsúfolt a tartalomjegyzék. Nekem nincs sebesség gondom a lapozásnál, ugyanolyan mint a többi nettós oldal.

Üdv prgprg
Előzmény: vomit (13)
Nyírő András Creative Commons License 1999.02.07 0 0 14
A sárga-fehér helyett mit szeretnétek? A linkeket még ma javítjuk, és indítunk egy új fórumot is, Filozófia, vallás címmel. A szerver-problémára keressük a megoldást, az Apache új verziójával van kis gondunk. Levelezünk a fejlesztőkkel. A törzsasztal és a fórumok Linux alatt mennek, egy adatbáziskezelő motorral.
vomit Creative Commons License 1999.02.07 0 0 13
nagy örömmel bejentem, hogy végre 1etértek jégcsákány kollégával

hozzáfűznivalóm még annyi volna, hogy a fenti álandó keretben miért nem lehet működő linkeket alkalmazni?
a gunyorharold és a zsargon izé linkje el van csesződve, de lehet más is rossz.
Előzmény: jégcsákány (12)
jégcsákány Creative Commons License 1999.02.06 0 0 12
Ja , kifelejtettem: annyira változó (percről-percre) a témák sorrendje, hogy tíz perc múlva má ralig lehet megtalálni.
Előzmény: jégcsákány (11)
jégcsákány Creative Commons License 1999.02.06 0 0 11
Szerintem mégiscsak kellene egy olyan funkció is, ami a topicnyitás időrendjében is lehetőséget ad a hiearchia falállítására.
Ez nem növelné a topicnyitási kedvet., mert még három-négy lehetőség van a rangsorolásra..

Ebben a rendszerben nem tudni , hogy melyik az új és a régi téma.
bnoplwk2 Creative Commons License 1999.02.05 0 0 9
Jéé egy Microsef :-D
Amit mondtam az joegynehany hét szoftájszolással a hátam mögött mondom. Szépen peccselgetem otthon a magam örömére és kééépzeld mér elérte az 1 hetes uptime-t kékrabszóda nélkül...
Ugye millyen ügyesvagyok (?!)
Előzmény: pancho (8)
pancho Creative Commons License 1999.02.05 0 0 8
DESTROYER:
a címoldal alján a topiclista alatt van az 1, 2, 3 szám, próbálj meg rájuk kattintani (főleg 2 és 3), hátha nem is tűntek el azok a topicok :-)
Amúgy szerintem is jobb a kivitel, de a sebesség valami gyalázatosan lassú lett.
Redmond.
Szerintem tudnak azok, csak sokan írnak 1 programot, és nem nagyon vannak összehangolva, az utólagos optializálásra meg nem áldoznak idő, mert az idő pénz, ami a számítástechnikában duplán igaz.
bnoplwk2 Creative Commons License 1999.02.05 0 0 7
Technika:
-Tobb elyel kaptam maostanaban "Coludn't connect to server"-t
-Lehetnenek kukik. Igy mondjuk szubszkrajbolhatnek topikokat amikbe szivesen irok es a martalekot csak ritkabban es szor menten .
-A HTML source-ban Micro$oft teknologija nyomai lelhetoek fel [ASP]. Ezzel szemben eloiteletem van de ez mas kerdes es NyA porblemaja. Mellesleg otthon en is winfos-t hasznalok, szegyen gyalazat... Ott Remondban programzani ugyan nem tudnak de az ergonomiahoz piszkosul ertenek en meg lusta vagyok otthon is megbirkozni egy UNIX lelkivilagaval, bar egyszer megteszem Isten engem ugy segeljen. [pliz ne ertsd felre az uccsu szot a jelenlegi kejbordam ektelen]

P.S:A tartalomert ellenben mi felelunk...
fczigony Creative Commons License 1999.02.05 0 0 6
Szerintem egyáltalan nem lassú!Nekem pár másodperc alatt oldalt vált.Amúgy elég fertelmes ez az oldalazás,nomeg ez a színkombináció.A többi ok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!