Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 177
Mind a kettőt kiverték
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 176
Biztos látták a kirakaton át,hogy női fehérneműket próbál.
Dun Ringill Creative Commons License 1999.05.15 0 0 175
Nem, én a márc. 25-i hozzászólásomban idézett Hirschler Gáborra gondolok. Ő ígéretet tett, és azt illenék betartani.
Előzmény: NaNe (174)
NaNe Creative Commons License 1999.05.15 0 0 174
Ha arra a német Hirschlerre gondolsz, akkor bizony megint tévedtél és még rajtad kívül sokan mások. Újra és újra és újra és újra ...

A nincs - ez van.

NaNe

Előzmény: Dun Ringill (172)
Dun Ringill Creative Commons License 1999.05.15 0 0 172
A beígért javítófile-ok viszont a mai napig nem kerültek fel a site-ra. Pedig május közepe van. Hirschler úr olyan bizalomgerjesztő volt pedig. Nem szeretném azt hinni, hogy megint én tévedtem.
Előzmény: Dun Ringill (160)
NaNe Creative Commons License 1999.04.12 0 0 171
"(Wired News) A Nagy Testver-dijkioszto galan a Microsoft
kozonsegdijat nyert a Windows "egyeni azonosito kodjaert". A Privacy
International szobrocskait evente azok kapjak, akik a legtobbet
teszik az orwelli informacios diktatura kiepiteseert. Az Orwell-dij
elol a Microsoft kepviseloje - egy Oscar-tipusu koszonobeszed es egy
rovid PR-eloadas utan - elmenekult. A szabadsagjogok vedelmeert Phil
Zimmerman (Pretty Good Privacy) es Diana Mey kapott kulondijat."

Nos, MS ? Készül már a bélyeg a felhasználók homlokára, karjára ?
Azért jó dolog, hogy az MS sötét kis űzelmei világosságra kerülnek.

NaNe

bnoplwk2 Creative Commons License 1999.04.08 0 0 170
Szia te Dun Ringill :o)

Ha a Norton Commandert szeretted, akkor a windows commandert is fogod. Van benne egy teljes értékű ftp kliens is. Bár tudom, hogy sokan a cute-re esküsznek, de akkor is...
winfile.exe - felejtsük el. A mór megtette kötelességét...

Előzmény: Dun Ringill (169)
Dun Ringill Creative Commons License 1999.04.07 0 0 169
Kedves bnoplwk2,

pontosan tudom, hogy az explorer vindózmagyarul intéző, én magam is az explorer.exe-ről beszéltem, azt nem szeretem (az IE-t sem, de az más kérdés). Szerintem ugyan ez kiderült a hozzászólásomból (ti. nem állt elő koherenciazavar), de mindegy.
A többi felvilágosítást viszont hálásan köszönöm.

Előzmény: bnoplwk2 (164)
zsuzsa Creative Commons License 1999.04.06 0 0 168
ugyan attilanak szantad, de nekem is nagyon tetszik, koszi !
Előzmény: bnoplwk2 (12)
borcsi Creative Commons License 1999.04.06 0 0 167
Micsoda rosszindulatú feltételezés!! Természetesen 100%-os haszonkulcsot alkalmaztak! :)))))
Előzmény: jenki (166)
jenki Creative Commons License 1999.04.06 0 0 166
Hello!
Latom vannak itt a msmao-tol is emberek. Egy kerdesem lenne a Sulinet kapcsan. Ki latott a miniszterium fele kiallitott szamlat?
Mert szerintem a sulik Kozoktatasi Select termekeket kaptak, de teljes aron leszamlazva.(kb 90%-os haszonkulcs!) Ez nem tunik fel valahol?
borcsi Creative Commons License 1999.04.06 0 0 165
1. ---
2. Úgy tudom az irodában a titkárnőknek segít kinyomtatni a word file-okat, kicseréli a festékkazettákat, újrainstallálja a windows-t, ilyesmi. Ez legalábbis kb. olyan egy éve volt, azóta nem beszéltem vele. (Azóta is visszahív, egyfolytában... :)
3. Hát, ha egyszercsak kineveznének annak a cégnek a vezetőjének, ahol most dolgozom (Isten ments!! :), és hirtelen hozzámvágnának egy félmilliós fizetést, akkor én biztosan lecserélném a tíz éves no-name piaci farmerkabátomat... De persze lehet, hogy ez tudatos szerepvállalás volt a részükről...
Előzmény: Agatha Christie (162)
bnoplwk2 Creative Commons License 1999.04.06 0 0 164
A lex,
ha nem oregebb 60 naposnal, nyolatkozd azt hogy rendeltetes szeru hasznalat eseten nem az elvarhato modon mukodik. Torold le es kerd cissza az arat.
Az MSIE4-gyel win95 alatt nekem is csak rossz tapasztalataim voltak. Ellenben w98 alatt kifogastalanul mukodik [stabil] csak lassu...
Theat MSIE4.x nem kompatibilis szoffer a win95-tel...
Ennyi.

Mas: a betas MSIE5-ot sparc alatt imadtam csodalatos volt... A final verzsonben teljesen tonkretettek [funkciovezsteseg+instabilitas]. Ugy laccik M$ nem tudja az aranyszabalyt:Ami jo azt nem kell megjavitani...

DUN Ringill - explorer alatt a "windows intezo"-t ertem. a winfile.exe-t azert sem ajanlom, mert van egy olyan kedves side effectje hogy neha szereti szetcseszni a hosszu file neveket VFAT32 file rendszer eseten. VFAT32 - a DOS file rendszerenek 32 bites kiterjesztese ami lehetove teszi hosszu filenevek hasznalatat es a merevlemez gazdasagosabb kihasznalasat.
A bash -polgari neven Bourne Again Shell a UNIX vilagbol a win-re atcipelt parancsertelmezo, olyasmi mint a command.com csak annal 1000x hasznalhatobb es hatekonyabb. A bash-t a Free Software Foundation (FSF) fejlesztette ki.
Tovabbi kerdes?

Előzmény: A lex (163)
A lex Creative Commons License 1999.04.05 0 0 163
A jogtiszta Microsoft Windows-omban a jogtiszta médiáról installált jogtiszta Internet Explorer 4.01 rendszeresen lefagy letöltés közben. Ezért a jogtiszán vásárolt internet előfizetésemen a jogtisztán használt telefonvonalamon nem jogtiszán fizetek ki többlet összeget egy adott jogtiszta program, vagy html oldal letöltésekor.

Így a garantál működésű szoftvert gyártó Microsoft nem jogtisztán használja a pénzemet.
Követelem a BSA-tól, hogy a sérelmemre elkövetett lopást, csalást és többrendbeli szélhámosságot, hamis marketinget - a vásárlók megtévesztését kivizsgálni, valamint az illegálisan birtokolt Forint összeget elkobozni szíveskedjen !
Amennyiben ezt nem teszi, bűnrészesség gyanújával élek, valamint feltételezem, hogy a BSA célja nem a jogtiszta szoftverhasználat ellenőrzése, hanem a Gates birodalom mindent legázoló hamis rablópolitikájának fegyveres erőkkel támogatott elnyomó intézménye.

Ooops - majd' elfelejtettem - egyébként a Microsoft meg kapja be.

HALI! (HA-jrá LI-nux)

Agatha Christie Creative Commons License 1999.03.25 0 0 162
Osszegezzuk:

1.Azert szar szemet a MS Hu mert te irigy vagy
2. Mert a Gonczi egy allat volt es allat modra vezetett es mert a haverodat kocsimosasra hasznalta (azota mit csinal? Ugy ertem mire hasznalta RA?)
3. Mert suhogos nadrag megse volt, de megis volt, First Lady es RA menjenek ruhat vasarolni, a disznok farmerben maszkalnak es nem suhogosban...

:-))))))))))))))))))

Előzmény: borcsi (146)
NaNe Creative Commons License 1999.03.25 0 0 161
Dun Ringill

Lehet, hogy Hirschler Gábor az első fecske MSMao-nál, akinél számítanak a felhasználók ?
Remélem, őt majd nem rúgják ki ezért. :-|

NaNe

Előzmény: Dun Ringill (160)
Dun Ringill Creative Commons License 1999.03.25 0 0 160
Az igazságosság kedvéért... Itt egy levél az MS Mao-tól, amit ma kaptam meg:

"Tisztelt XY (civil nevem helye) Úr!

Az Ön által hiányolt fileoknak utána néztem, a válasz megérkezett. A
lokalizált vezió megjelenése április végére - május közepére várható.
Amilyen hamar lehetséges kirakjuk a végleges verziót a
http://www.microsoft.com/hun/download oldalra.

Üdvözlettel,
Hirschler Gábor"

Úgyhogy lehet, mégis megtarthatom a jó kis legelső szériás magyar Win95-ömet.

Dun Ringill Creative Commons License 1999.03.25 0 0 159
Az explorer-t utálom, az üzenet többi részét szeretném nem norvégul is olvasni... Sajna ehhez nem értek, szóval szájbarágósabb tanács kellene.
Előzmény: bnoplwk2 (151)
Dun Ringill Creative Commons License 1999.03.25 0 0 158
He-he, ma voltam kint Ferihegy 2B-n, és több info-monitoron is csak a Windows NT hibaüzeneteit lehetett olvasni a gépek érkezési ideje helyett... Remélem a repülőkön nem MS fut... ;-)
bnoplwk2 Creative Commons License 1999.03.25 0 0 157
MISIE5 sparc alatt rulla 2x gyorsabb mint a netscape 4.51. Vegre egy web browswer ami rendesen kepes kinyomtatni az ekezetes betuket. Sparc alatt az installed dir merete 40 Mega. Lehet hogy ez a referencia verson es errol portoljak a win-es edition-oket ;)))
oexpres sajna nagyon szahar. A Sun fele Mailtool-lal irt levelektol idegbajt kap es elpukkad. Ha egy elevelezo kliens e-miltol feldobja a talpat hat arrol barmit lehet mondani, de jot azt nem...
Ugy laccik mekkezdodot a Microserf-ek internetes mediahaboruja. Nyolmulnak ezerrel az onmagukon kivul semmivel sem kompatibilis rencerek ezerrel...
tomp Creative Commons License 1999.03.25 0 0 156
Fél órája fagyott le nekem.Bill Geci!Hol vagy?Gyalogkakukkot megszégyenítő sebességgel rohanj az öklömnek!
NaNe Creative Commons License 1999.03.25 0 0 155
"Ismerje meg, hogy a fejlesztési projektek miért torkollanak előbb-utóbb memóriakezelési (heap-kezelési) hibákba, és hogyan lehet ellene védekezni."

Talán nem kellene félig kész programcsomagokat kivinni Redmond kapuin és rá kellene írni az MS szoftverek dobozaira, hogy :

VIGYÁZAT, ELLENŐRIZETLEN, HIBÁS TERMÉK, SEMMIFÉLE GARANCIÁT NEM VÁLLALUNK !
DE A PÉNZED A MIENK, ÉS REMEK JOGÁSZAINK, FELBÉRELT SZOFTVERRENDŐRSÉGÜNK VAN. *** BÖRTÖNVESZÉLY ***

Így korrekt lenne.

NaNe

NaNe Creative Commons License 1999.03.25 0 0 154
"1) TÖLTSE LE AZ INTERNET EXPLORER 5 BÖNGÉSZŐT ÉS DOLGOZZON HATÉKONYABBAN!
Az Internet Explorer 5 gyors, használatával időt takaríthat meg a Weben az összetett feladatok automatizálásával - így hatékonyabban dolgozhat. Töltse le az Internet Explorer 5 böngészőt most."

Mind a nyolcvan megát ?

Hatékonyabban, ... konkrétan micsodát ?
Összetett feladatok ? :O

Már annak is örülnék, ha nem fagyna le tőle a gépem.

NaNe

bnoplwk2 Creative Commons License 1999.03.24 0 0 151
Winfile.exe szerintem az explorer shell ota erdektelen. command.com helyett haszanlatsz bash-t az FSF-tol vagy ksh-t az At&T-tol :))
Előzmény: Dun Ringill (143)
Dun Ringill Creative Commons License 1999.03.23 0 0 150
Jó, de akkor most az a megoldás, hogy néhány 10k Forintért vegyek Win98-at? (Nem akarok, és az is csak "kisebb problémákkal" felelt meg a y2k-kompabilitási kívánalmaknak.)
Kedves MS, hát nem ismernek meg? Én vagyok a vevő!
Előzmény: Agatha Christie (144)
shadowrun Creative Commons License 1999.03.23 0 0 149
Nem mindenkinek van hondája. 10 emberből kb 9-nek van cég autója :)az MS-nél. Az biztos, hogy a modern üzleti életben megszokott viselkedésformák nem az MS emberek erőssége. Persze itt is tisztelet a kivételnek.
shadowrun Creative Commons License 1999.03.23 0 0 148
Nem mindenkinek van hondája. 10 emberből kb 9-nek van cég autója :)az MS-nél. Az biztos, hogy a modern üzleti életben megszokott viselkedésformák nem az MS emberek erőssége. Persze itt is tisztelet a kivételnek.
hosszu Creative Commons License 1999.03.23 0 0 147
Az autorepy-ok szerintem is duhitoek. Hasonloan a 10-20 dollarert arult "free" demo CD-k es SP-k.
Előzmény: NaNe (145)
borcsi Creative Commons License 1999.03.23 0 0 146
Most ezen teljesen értelmetlen vitatkozni, mert én azt mondom, hogy volt, te meg azt mondod, hogy nem volt. Egy állítás egy tagadás. Az igaz, hogy a microsoftosok bordó egyen-pólóban voltak, de melegítőnadrág azért volt egy kettő. A meghívottak viszont beleadtak mindent ezen a téren. (Kivéve RA, mert rajta szakadt farmerkabát volt. A First Lady-ről ne beszéljünk, mert rajta már csak egy szakadt farmerkabát maradványai voltak - hiába, a nép egyszerű gyermekei.) Az, hogy az MS tagjai hondával járnak és nem pedig mercivel az most szerinted mit jelent? Szerények és visszafogottak? A gönczi pl. BMW-vel járt (320i). Ez most jelent valamit? Német luxus vs. japán luxus. Ha opel astrára váltottak volna, akkor azt mondom: szerények.
Irigység: hát igen, roppant irigy vagyok... Én is ott szeretnék lenni közöttük!!!! Most akkor így már jó?

Különben ha már a kocsiknál tartunk. Gönczinek cserélni kellett a gumikat a kocsiján (fent említett BMW). Elküldte a friss mérnök évfolyamtársamat, (aki különben mosatta is kocsit), hogy vegyen rá új gumikat, de természetesen legyen kész, mondjuk, tegnapra. Elmegy a srác a szervizbe, van-e gumi? Van. De csak H jelű, nem pedig V-s, mint ami rajta van. Különbség: a H jelűvel csak 210-el lehet menni. Telefon Gönczinek. Van gumi, de csak H-s. Jó-e? Kérdés: mi a különbség? Csak 210-ig jó. Rövid töprengés: nem, az nem jó! Én annál gyorsabban szoktam menni...
DONE

ps: Mielőtt még valaki megjegyezné: igen, irigy vagyok, mert az én kocsim nem megy 210-el.

Előzmény: Agatha Christie (140)
NaNe Creative Commons License 1999.03.23 0 0 145
Kedves Dun Ringill,

Azért látom, vannak még emberek, akik nem értik mit csinál/mit ér az MS.hu

Egy biztos. Ha a világ számítástechnikáját MS-re alapozzák, akkor az Y2K csak laza előjátéka lesz a nagy BUMMMMMMMM - nak.

NaNe
(Éljen Május 1., a Honda, meg Mercedes, meg virsli, meg suhogó melegítő, P lista, RA,GA, meg a license agreement és hát persze az MS SS - BSA, meg a semmitmondó MS autoreplay mail-ek és a tehetetlenségtől örjöngő megoldás szállítók)

Előzmény: Dun Ringill (143)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!