Keresés

Részletes keresés

V3ntur4 Creative Commons License 2023.09.05 0 0 33

Sziasztok, mit gondoltok az online gitár tanulásról? https://oktass.hu/blog/gitar_zongora_dob_online_van_ertelme_az_online_hangszer_oktatasnak

Mennyire hihető ez az írás? 

Caius10044 Creative Commons License 2021.08.02 0 0 32

Sziasztok! 

 

Gitároktatást vállalok Kistarcsán, Nagytarcsán, Kerepesen és a XVI. kerületben. Jelentkezz bátran, ha az alapoktól kezdenéd, vagy ha már rendelkezel gitártudással! Barátságos hangulatú óráimra szeretettel várok kicsiket és nagyokat egyaránt!

 

Ádám

 

mobil: 06 30 316 09 38

e-mail: caius10044@gmail.com

Gibson80 Creative Commons License 2020.01.19 0 0 31

Gitároktatás a XI. és XIV.kerületben.Házhoz is megyek.06702368928.gibson80@gmail.hu

Caius10044 Creative Commons License 2020.01.05 0 0 30

Gitároktatást vállalok Kistarcsán, Nagytarcsán, Kerepesen és a XVI. kerületben.

 

Elérhetőségek:

mobil: 06 30 316 09 38

e-mail: caius10044@gmail.com

CsVillo Creative Commons License 2019.02.13 0 0 29

Szia! Megpróbáltam elérni a honlapod, de nem működik. Még mindig vállalsz gitároktatást? Kérlek, erre az e-mail címre küldd a választ: villo.csiky@gmail.com 

Üdvözlettel, 

Csiky Villő Anna 

Előzmény: degabor (22)
jolgitarozom Creative Commons License 2018.01.12 0 0 28

Gitároktatás Budapesten, a IX. kerület környékén

(Kálvin, Boráros tér és környéke, vagy megbeszélés szerint a Budafoki úton)

 

06 30 846 6477, keresd bátran Balázst!

 

Hívj bátran, ha szeretnéd megtanulni kedvenced dalaidat!

Stresszmentes gyakorlat és egyszerű elmélet, dalokon keresztül.

Riffek, lickek, szólók.

Akusztikus és elektromos gitáron.

Improvizáció (hogyan szólózz hangnemben), kreativitás (dalírás), a zene öröme (játékok), technikai háttérhez tippek (effektek, hangcuccok), hangszervásárlási tanácsok (Gibson vagy Fender?).

Stone Temple Pilots, Audioslave, Soundgarden, Alice In Chains, Pearl Jam, Lenny Kravitz, Johnny Cash, A Perfect Circle, Guns N' Roses, Rolling Stones, Beatles, Dylan, vagy amiket te szeretsz...

godofthetemple Creative Commons License 2018.01.08 0 0 27

Emberközeli zeneelmélet, ritmus és pengetési gyakorlatok, akkordozás, szólózás alapjai kezdőknek és haladóknak. Kortárs poptól kezdve (The Black Eyed Peas, Miley Cyrus, Beyoncé, One Direction, Avril Lavigne, Iggy Azalea, Pink,  stb), klasszikus popon (The Bangles, SEAL, Michael Jackson, Marvalettes, Temptation, Hungária, Neoton, Abba), régi magyarokon (Bikini, Illés, Tankcsapda, Kispál, Rúzsa Magdi, LGT, Cseh Tamás, Hiperkarma, Quimby, stb) és régi külföldi rockon (Beatles, Rolling Stones, Elvis, Black Sabbath, AC/DC, Bon Jovi, stb) át kortárs rockzenekarokig (Pearl Jam, Mcfly, Guns N' Roses, Metallica, Rage Against The Machine, Ed Sheeran, Queens of the Stone Age, The Black keys, White Stripes, stb) majdnem bármilyen dalt szívesen tanítok. Gitáron és basszusgitáron egyaránt.

XI. kerületi otthonomban (Fehérvári út eleje, Allee-nál) fogadok tanítványokat a hétvége kivételével bármelyik napon.

Email: andrastoroczkay@gmail.com
Tel.: 06-30-329-0991

 

Mesa777 Creative Commons License 2017.09.10 0 0 26

Gitároktatás kezdőknek és haladóknak Modern METAL, Punk, Rock, Grunge, Blues, Pop, Alternatív.... stílusban, 14 éves kortól az Árpád hídnál! 
2006-ban végeztem a Kőbányai Zene Stúdió emelt szintű tanári szakán. 
Amivel foglalkozunk általában az órán : 
-Skálatan 
-Ujjgyakorlat 
-Pengetéstechnika 
-Akkordismeret 
-Zeneelmélet 
-Improvizáció backing trackre 
-Kedvenc dalok leszedése, elsajátítása.... 

Zenekarok ahol játszom : 
-Leander Kills 
-Amigod 
-Poison Alley 

Zenekarok ahol játszottam: 
-Snake Heart 
-Omen 
-Balkan Fanatik 

Session : 
-Hevesi Tamás 
-Hollywood Rose 
-The Idoru 
-Rage Against the Machine tribute by Subscribe stb. . . 

További részletekért írj ! 

cziframiki777@gmail.com

https://youtu.be/5swcqASUpZY

https://youtu.be/j1iNDh33iYQ

https://youtu.be/H9KjdEXXPas

Caius10044 Creative Commons License 2016.11.02 0 0 25

Gitároktatást vállalok teljesen kezdőtől haladó szintig minden korosztály számára a XI. illetve a XVII. kerületekben! Ha még nem tudsz gitározni, segítek, hogy megtanuld az alapokat, amelyek ismeretével könnyen eljátszhatod az egyszerűbb számokat, ha viszont már tudsz a hangszeren játszani, de csiszolni szeretnéd tudásodat, abban is segítek! Keress meg, hogy megtudjam, milyen igényeid vannak!

Elérhetőségek:

E-mail:
adampeterster@gmail.com
Mobil:
06 30 316 09 38

Üdv: Ádám

godofthetemple Creative Commons License 2016.09.19 0 0 24

Gitároktatás a XI. kerületben.

 

Nyugodt, kedves, garantáltan stresszmentes órák.

Emberközeli zeneelmélet, ritmus és pengetési gyakorlatok, akkordozás, szólózás alapjai kezdőknek és haladóknak. Kortárs poptól kezdve (The Black Eyed Peas, Miley Cyrus, Beyoncé, One Direction, Avril Lavigne, Iggy Azalea, Pink,  stb), klasszikus popon (The Bangles, SEAL, Michael Jackson, Marvalettes, Temptation, Hungária, Neoton, Abba), régi magyarokon (Bikini, Illés, Tankcsapda, Kispál, Rúzsa Magdi, LGT, Cseh Tamás, Hiperkarma, Quimby, stb) és régi külföldi rockon (Beatles, Rolling Stones, Elvis, Black Sabbath, AC/DC, Bon Jovi, stb) át kortárs rockzenekarokig (Pearl Jam, Mcfly, Guns N' Roses, Metallica, Rage Against The Machine, Ed Sheeran,Queens of the Stone Age, The Black keys, White Stripes, stb) bármilyen dalt szívesen tanítok. Gitáron és basszusgitáron egyaránt.

XI. kerületi otthonomban (Fehérvári út eleje, Allee-nál) fogadok tanítványokat.

Email: andrastoroczkay@gmail.com
Tel.: 06-30-329-0991

Mr.Wasabi Creative Commons License 2016.01.12 0 0 23

Gitároktatás kezdõknek, haladóknak, mindenféle könnyûzenei mûfajban, profi körülmények között,az Astoriától 2 percre.Kedvencek:Nuno Bettencourt, George Lynch, Philip Sayce,Paul Gilbert, John Mayer, John Scofield stb.. (Referenciák:25 év gitározás, 15 év szakmai gyakorlat, 10 év tanítás,2 aranylamez, Emerton -Díj, Artisjus -Díj stb.) 

Tel.:06-30-5200-352 

nagy.gabor59@chello.hu 

www.hang-studio.hu

degabor Creative Commons License 2015.08.26 0 0 22

Fedezd fel saját zenei világodat tapasztalt, művészdiplomás gitártanárral. Vidám órák a Belvárosban többféle stílusban, egyénre szabottan, kezdőtől haladóig.

www.gitartanar.eu

 

Jelentkezz bátran! Az első óra ingyenes :)

Üdv,

Gábor

 

 

godofthetemple Creative Commons License 2015.08.02 0 0 21

Nyugodt, kedves, garantáltan stresszmentes órák.

Emberközeli zeneelmélet, ritmus és pengetési gyakorlatok, akkordozás, szólózás alapjai kezdőknek és haladóknak. Kortárs poptól kezdve (The Black Eyed Peas, Miley Cyrus, Beyoncé, One Direction, Avril Lavigne, Iggy Azalea, Pink,  stb), klasszikus popon (The Bangles, SEAL, Michael Jackson, Marvalettes, Temptation, Hungária, Neoton, Abba), régi magyarokon (Bikini, Illés, Tankcsapda, Kispál, Rúzsa Magdi, LGT, Cseh Tamás, Hiperkarma, Quimby, stb) és régi külföldi rockon (Beatles, Rolling Stones, Elvis, Black Sabbath, AC/DC, Bon Jovi, stb) át kortárs rockzenekarokig (Pearl Jam, Mcfly, Guns N' Roses, Metallica, Rage Against The Machine, Ed Sheeran, Queens of the Stone Age, The Black keys, White Stripes, stb) bármilyen dalt szívesen tanítok. Gitáron és basszusgitáron egyaránt.

Igény szerint házhoz megyek, de a XI. kerületi otthonomban (Fehérvári út eleje, Allee-nál) fogadok is tanítványokat.

Email: gitartanitasos@gmail.com
Tel.: 06-30-329-0991

Inigo Creative Commons License 2011.12.08 0 0 20

Sziasztok!

 

Egy 10 éves gyereknek milyen gitárt és mekkorát javasoltok kezdésre?

 

Köszönöm

I

seralaci Creative Commons License 2011.10.09 0 0 19

Most kezdtem el tanulni, ha van kedved akkor olvasgass saját tapasztalataimról, gondolataimról, mit tanulok éppen... http://fakezu.blog.hu

landmine Creative Commons License 2011.10.01 0 0 18

Gitár-és zeneelmélet-oktatás Budapesten!

 

Minden info és kontakt:

 

http://landmine.uw.hu/index.php?p=Oktatas

 

gitarkurzusok Creative Commons License 2011.09.03 0 0 17

 

www.gitarkurzusok.hu - ha komolyan gondolod

peterbalogh66 Creative Commons License 2011.06.07 0 0 16


A Kodolányi János Főiskola Művészeti Tanszékén Jazz-Gitárt elvégeztem .

Szívesen várom mindazok jelentkezését, akik egy jól kiépített rendszer szerint szeretnének elkezdeni zenét tanulni, illetve azokat, akik már komolyabban szeretnének elmerülni a zene világában, legyen az klasszikus zene, jazz, vagy könnyűzene.
Amit garantálni tudok a jelentkezőknek:
- személyre szabott órák (zenei stílustól, tudásszinttől függően)
- kottaanyagok, hanganyagok (tanult anyagnak megfelelően) (hangszeresek esetében hozott hanganyagok tanulása is, mert fontos, hogy azt tanuld, amit szeretsz!)
- szelektált tananyagok (oktató könyvek, videók, minus-one-ok)
- felkészítés középiskolai, illetve főiskolai tanulmányokra
- szolfézs-zeneelméleti tananyagok (kották, ének gyakorlatok, akár ének-zongorás feladatok is)
- ...és az egyik legfontosabb dolog: jó hangulatú órák
A tanítás helyszínéről, tananyagokról bővebben megbeszélés alapján!
Ár: 3000Ft/60perc

Elérhetőségeim:
email:
peterbalogh66@gmail.com
telefon:
0670/705-9894

Budapest

 

kerenyitomi Creative Commons License 1999.03.31 0 0 14
én szívesen segítek, van tankönyvem meg minden ,de azért egy gitár se árt. én magamtól tanultam meg egyébiránt játszani... a muszty-dobay könyvbol

de ha szorgalmas vagy akkor te is meg tudsz tanulni gitárul tanár nélkül.

egyébiránt szdszes vagyok:))

másik1lány te tucc gitározni??????

másikegylány Creative Commons License 1999.02.05 0 0 13
Elmondom, én úgy jutottam be ilyen helyekre, hogy személyesen megkerestem a tanárt (nem a titkárnőt! nem a takarítót!), vele beszéltem. Általában felajánlják, hogy tanulj magántanítványként addig is. Ez persze pénzben húzósabb dolog. De utána, hidd el, hogy eszébe fox jutni, és ő fog benyomni a suliba. Max. fél év! Kitartás!!!
Előzmény: Hun (12)
Hun Creative Commons License 1999.02.05 0 0 12
Valóban mindenhol szeptemberre hessegettek.
Kösz az ötletet!
másikegylány Creative Commons License 1999.02.05 0 0 11
Akkor először próbálkozzatok a helyi zeneiskolában, aztán a többiben, az nem olyan drága.
Aztán...talán az OSZK.
Ha mindenhonnan elküldenek azzal, hogy majd szeptembertől, keressetek magántanárt. Sokan hirdetnek MaNcs-ban, PestiEstben...
Előzmény: Albibaba (10)
Albibaba Creative Commons License 1999.02.05 0 0 10
Kérdésre válaszolva: az illető kamasz még nem tud semmit - mármint gitározni. Úgyhogy kezdő, és hogy iskola-e vagy tanár: mindenhol érdeklődne, és ahol fogadják és elfogadható, oda megy.
Albibaba Creative Commons License 1999.02.05 0 0 9
Kedves Másikegylány!
Elnézést, de elnéztem, és csak most látom.
És nagyon köszönöm, utánajárunk, megkeressük őket.
Amúgy nem nekem köll - bár tán az se lenne nagy baj? -, hanem egy kamasznak, természetesen.
Aztán hogy mi lesz belőle, ki tudja. Nagy baj nem lehet.
másikegylány Creative Commons License 1999.02.04 0 0 8
Na...! Albibaba meg lyólmexökött...Vagy jött a 40 rablbó?
Vagy még most is az uccákat rója merolyan sok címmel halmoztuk el?
Kreta_King Creative Commons License 1999.02.04 0 0 7
Gitár iskola kell v. tanár?
Milyen szinttől?
Milyen zenét szeretnél játszani?
másikegylány Creative Commons License 1999.02.03 0 0 6
Kedves Albibaba!
Nemtom milyen szinten vagy (otthon már biztos prüntyögtél a húrokon) és milyen style vonz, de úgy hirtelenjében összekapartam neked néhány címet, teflonszámot.

Országos Szórakoztatózenei Központ / Bp. VI.k. Szófia u. 15. (Oktogonnál)
tel.: 34-28-547

Juhász Klára Zeneoktatói Munkaközösség / Bp. VIII.k. Vas u. 5.
tel.: 338-21-60

Gitársuli a Csokonai Műv.Házban / Bp. XV.k. Eötvös u. 64-66.
tel.: 307-61-91, 307-72-85

Kőbányai Zeneiskola / Bp. X.k. Füzér u. 32.
tel.: 261-74-97

ha jazz-t akarsz játszani:

Erkel Ferenc Zeneiskola / Bp. VI.k. Benczúr u. 27.
tel.: 322-84-83, 321-73-34

vagy Újpesten vagy egy zeneiskola a piaccal szemben (metróval Újpest-Központ vá.-nál kell leszállni), annak nem tom a teflonszámát, de utána tudsz nézni!

megjegyzés: lehetőleg ne telefonon keresztül akard lerendezni, úgyis mindenhol sznob módon fognak reagálni (uggyanmá! minden helyünk foglalt, csak szeptembertől...stb. Ezeket a dumákat vesd el, legyél érdeklődő és kitartó, akkor majdcsak előbukkan a "lássuk csak, nahát, itt még van egy hely!" felkiáltás, avagy elirányítanak magántanárhoz, aki tud segíteni.

Ha továbbra is érdekel, van privát telefonszámom is! Mármint gitártanároké.
Előzmény: Albibaba (-)
Nien Numb Creative Commons License 1999.02.02 0 0 5
:-)
Előzmény: neduddgi (4)
neduddgi Creative Commons License 1999.02.02 0 0 4
Nem balos??? :O Mi akarsz Te lenni? Jimi Hendrix???
Albibaba Creative Commons License 1999.02.02 0 0 3
Ez kirekesztés!
Aki nem balos, ne zenéljen?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!