Keresés

Részletes keresés

neduddgi Creative Commons License 1999.02.01 0 0 15
Most mondod, vagy nem mondod?
ha nem, jelold meg a ..... az idopontot ahol ott az info ((-:
Előzmény: dzsekk (13)
originalqszi Creative Commons License 1999.02.01 0 0 14
Én az édes kis qszika vagyok,
Ha nem szeretek, akkor harapok!
De ha a szerelem elkap.....
Ilyen sajnos ritkán van:-)))))
dzsekk Creative Commons License 1999.02.01 0 0 13
Dr. Egely Palank:
Ha igy folytatom, meg bekerulok a Fokuszba :))) Amugy az O sitejan van a kep.

neduddki:
Lejjebb reszletesen ki van beszelve.
Előzmény: Dr. Égely Palánk (11)
neduddgi Creative Commons License 1999.01.31 0 0 12
Azannya! Ki ez a holgy?
Dr. Égely Palánk Creative Commons License 1999.01.31 0 0 11
dzsekk,
Nem ér fájdítani szegény tasztalosok szívét! És mi van a személyiségi jogokkal?
Palánk
Előzmény: dzsekk (10)
dzsekk Creative Commons License 1999.01.31 0 0 10
dzsekk Creative Commons License 1999.01.31 0 0 9
Kádár Mónika Creative Commons License 1999.01.31 0 0 8
Jézusom, remélem matula nem értettél félre, most hogy újra elolvastam, amit írtam, lehetséges, de _nem_ azt akartam mondani!!
matula Creative Commons License 1999.01.31 0 0 7
Jobb, ha most befogom a számat.
Előzmény: Kádár Mónika (6)
Kádár Mónika Creative Commons License 1999.01.31 0 0 6
Ejnye fiúk, hová tettétek a szemeteket a Trafóban?:) Ott volt Pandora, Moon, Helga, a szerkesztőség szebbik fele és akkor még Hatost nem is láttátok.:))
Engels Creative Commons License 1999.01.31 0 0 5
Madam...?
Hoci a linket!!!
Előzmény: Törölt nick (4)
Engels Creative Commons License 1999.01.31 0 0 3
Vah úr,
A helyzet az, hogy nem vagy egyedül amam bizonyos tengeren. És szerintem a fotó szándékosan ilyen halovány, hogy ne özönöljünk mindannyian Pandora mailto-jára. Bevallom, reggel óta, mióta megláttam, végigolvastam mindent, amit Pandora az Internettoban felelősen szerkeszt.
Ez van...
Előzmény: Vah úr (2)
Vah úr Creative Commons License 1999.01.31 0 0 2
Engels,

hát igen, így sokkal tisztább a kép, köszönöm, hogy láthatom. A karikatúra alapján kicsit másként képzeltem el, örömteli csalódás. Jobb, ha nem is látom soha ennél közelebbről, mert már így is hajótöröttnek érzem magam a Világ Legnagyobb Barna Szemeinek tengerén.

Vah úr
Előzmény: Engels (1)
Engels Creative Commons License 1999.01.31 0 0 1
Én is csak üdvözölni tudom a bemutatkozást, nagyon tetsz. És hát, amikor azt olvasom Nagy Eszterről, hogy:
"...Rajongók bocs, elkéstetek, Eszter nyáron ment férjhez...", akkor ééééértem én a célzást, éééértem én...! ;-)
Viszont felhívom t. úrtörzstársaim figyelmét eme bizonyos
Pandora nevű hölgyre.
Hát, szóval, mit mondjak. :-o
Wodehouse szerint a nagy embereknek különösen jó érzékük van a női szépségre. Bizony-bizony, PapaNetto egy nagy ember.
Vah úr Creative Commons License 1999.01.31 0 0 0
szivacs matula,

elolvastam, és én azon a - világ legnagyobb barna szeme - szóhalmazon kissé meglepődtem, de el is gondolkodtam, vajon tetszene-e. Nem túl nagy?, na ez az ami kiderülhetne, perszehogy a valós életben. Mindenesetre egyetértek Veled, tényleg dicséretes dolog. A karikatúrák az érettségi tablónkat juttatják eszembe, nem mintha nekünk karikatúrás tablónk lett volna, de lehetett volna, szóval ezért.

Vah úr
matula Creative Commons License 1999.01.31 0 0 topiknyitó
Örülök neki, hogy picit lehullott az álarc a nagyhatalmú, eddig láthatatlan isteneinkröl. Van ember-arcuk (még ha csak rajz formájában elérhetö is), nem csak ismeretlen eredetü cselekedeteik.
Ez mindenképpen közelebb hozza a felhasználókat, de talán picit jobb lett volna, ha már a sok gond (lefagyás) idején is tudjuk, ki az, aki ott domborít a háttérben. Ügyes húzás volt akkor berobbanni, amikor többé-kevésbé jó a rendszer.

De nem akarok bántani senkit. Söt, meg kell, hogy mondjam, kifejezetten kellemes meglepetések értek a bemutatkozások elolvasása során.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!