Keresés

Részletes keresés

Qtyi Creative Commons License 1999.02.22 0 0 162
En mostanaban az 50-enkenti bontast utalom a legjobban. Ha peldaul valahol a lapok vegen jarok, es hozzaszolok, akkor visszaugrok az elso lapra.
Tetszik viszont a kis ablakocskaba belekerult valasztek, kar, hogy az mar az alahuzott felsorolasban is volt. Viszont ha mar ablakocska van, akkor abba kellene beleirni, hogy hany napot szeretnek nezni.
neduddgi Creative Commons License 1999.02.13 0 0 161
Jovanman, Ne igyon annyit, hanem hivja mar meg eszt az egyik ize masikegylanyt a nagyhercegsegbe! Vagy nem... nem bisztos.
Előzmény: Wágner úr (160)
Wágner úr Creative Commons License 1999.02.13 0 0 160
Ez jó, ez naggyon jó, még hogy én fönn! :)))) Pedig csak itten fexem szokás szerint az asztal alatt...

Ne tévedjünk el, kérem szépen, ez a szoft nem UBB, csak hasonlít hozzá, ezt a Keki teljesen újra írta, és még folytatja (állítólag). Lesz majd benne mindenféle keresés, mer'hogy adatbázis vagy micsoda gyógykezelés lesz a valamelyik verzijóban, és akkor majd Lyó lesz (állítólag). Viszont nem lehet úgy írni, izé, inni, ha állandóan lökdösődnek.... nyugi! És természetesen Sööört!
Előzmény: másikegylány (158)
neduddgi Creative Commons License 1999.02.13 0 0 159
masikegylany,
tudom, hogy nem olvashatsz minden topicot, ezert mondom, mashol errol mar volt szo. Technikailag keresed megoldhato lenne, van olyan UBB verzio(Tasztal szoftver) ami tudja ezt a keresest es meg ennel sokkal tobbet is, pl. nick szerint is tudsz vadaszni. Vagyok oly szerencses, hogy hasznalhatok is ilyet egy masik helyen. Itt azonban nem ez a kerdes, hanem az, hogy akarja-e a T. Ig. ezt. |Ja kozolnem, hogy a progi ara kb. egy 3 szemelyes vacsi egy kozepes helyen, tehat nem egy tetel.|
Nem akarja a T. Ig., mert ezzel kenyelmesebbe valna szamunkra a dolog, jobban ereznenk magunkat, es nem kellene a reklamokat nezni, meg a nettoujsag tartalomjegyzeket, stb., nem hoznank neki ekkora -szamunkra felesleges- forgalmat, hanem CSAK a Tasztalozassal foglalkozhatnank. Ez pedig a T. Ig.-et ugye marketing szempontbol hatranyosan erintene. Ezert aztan lassan mar egy eve, hogy a Tiedhez hasonlo kivansagokat csak nagyon minimalisan, es mindig a sajat erdekeit szem elott tartva veszi figyelembe. Valoszinuleg az O helyeben en is ezt tennem, mint ahogy teszem is a a business egyeb teruletein...
|Mindazonaltal, ha vagysz egy nyugisabb, kenyelmesebb helyre, akkor kialts egy nagyot, hatha meghallja az illetekes kocsmaros.|
Előzmény: másikegylány (158)
másikegylány Creative Commons License 1999.02.13 0 0 158
Lenne egy kérésem, nemtom megolható-e. Olyan jó lenne!
Annyi téma van már, hogy ha konkrétan keresek valamit, nagyon nehéz megtalálni. De szerintem nem csak én vagyok így ezzel.

Nem lehetne csinálni egy
TOPIC-KERESŐT?

Valahogy úgy, ahogy az Altavizsla csinálja. Begépelem a topic-címet, és íme, előjön.
Ti ott fenn! Mónika, Andris, Wagner úr, vagy aki ért hozzá...Hallotok?
Carpy Creative Commons License 1999.02.09 0 0 157
-a masodik sor kerdojel nelkul ertendo-
Előzmény: Carpy (156)
Carpy Creative Commons License 1999.02.09 0 0 156
Jo ez a hromsoronkenti szinezes is, de az 50-ekre bontassal megmindig nem bekultem meg.
Rossz az is, hogy ha ujra elohivom a torzsasztalt, akkor mindig a "2 nap" es annak is az elso oldala jelenik meg?
Egyebkent orulok, hogy egesz jol figyelembe veszik a keszitok a T. olvasok javaslatait.
Qtyi Creative Commons License 1999.02.08 0 0 155
Ezennel, mint topicgazda kerem, hogy a T.asztal megjeleneserol, kecses formajarol, szineirol, fejlecerol, moderatorarol (ja, arrol ne), szoval mindenrol itt fejtsetek ki a velemenyeteket.
Bocs DESTROYER.
Qtyi
stika Creative Commons License 1999.02.04 0 0 154
Nosferatu!
Pontosan mi a nem tiszta? Az, hogy 20. (huszadik), legalul, legfelül, alulról, felülről, scrollozás, vagy mi?
Még egyszer megpróbálom. Az olvasás iránya felülről lefelé, a beirások időbeli sorrendje pedig jelenleg alulról felfelé. Képzelj el egy naplót, ami a legutolsó lap alján kezdődik. Aztán töltsd be egy szövegszerkesztőbe, és megkapod a topicok mostani struktúráját. Ezt kellene megváltoztani úgy, ahogy normálisan is van: a topicnyitó (nyelvtan, kegyelem!) legyen legfelül. a legutolsó beírás pedig legalul. Részleges letöltésnél ugyanígy: a letöltött anyag legkorábbi beírása felül, a legutolsó pedig alul. Igy nem kellene az olvasást alulról kezdeni, és hosszú beírásoknál le-fel scrollozni. A letöltés természetesen a legutolsó beírásnál kezdődne, de fordított sorrendben látszódna. Igy már tiszta? (Remélem, hogy a Keki is olvassa, és ha nem is most, majd legközelebb...)
Előzmény: Nosferatu (143)
ZULLU Creative Commons License 1999.02.03 0 0 153
Mostmár jobban. Sokkal.
másikegylány Creative Commons License 1999.02.03 0 0 152
Fú...
Ha mindig változik a topicok helye, sosem jutok a végire!
Folyton az elejét kanalazom...
neduddgi Creative Commons License 1999.02.03 0 0 151
Na erre mit lehet mondani emberek?
Meroben tolem szokatlant teszek.
Legyintek...
bnoplwk2 Creative Commons License 1999.02.03 0 0 150
Neduddgiiii ;-((((

Hekas, nem most masztam am le a falvedorol, asszed nem olvasom vegig a paginat az uccso betujig (?) Ha erre gondoltal, akkor bongeszd egeszseggel :-P Bulijo kis 404-es. De ha megis megtudsz valamit akkor ugye megiirod.
OFF Egy masik topicban kicsit kicsattantam rad, ha sertonek tartod akkor bocs. De hat amit felteteleztel rolam az sem volt teljesen FAIR....

Beke Veled ma ejszakara:
mint fenn
Előzmény: neduddgi (147)
neduddgi Creative Commons License 1999.02.03 0 0 149
Keki, Boldog Nevnapot Neked!
|Most ez egy komoly uzenet volt keremszepen...|
nyelvtan Creative Commons License 1999.02.03 0 0 148
Ez nem bántja a szemem.
Előzmény: neduddgi (147)
neduddgi Creative Commons License 1999.02.03 0 0 147
Emilt megkptam, nezz egy kicsit a monitor jobb felso resze fele. Ha nem talalod a megoldast, ird be a "fajnd on disz pedzsbe" |mit kapok en a "nyelvatantol"|, hogy html.
Vagy nezzed meg a source-t...
Előzmény: bnoplwk2 (146)
bnoplwk2 Creative Commons License 1999.02.03 0 0 146
Kicsit off. Nem tuggya valaki hogy hogyan lehet
konnyeden "HTML"-t hozzaszolni. Hiaba reszelem bele a szovegbe a TAG-eket miutan visszanezem mintha misem tortent volna.
metro Creative Commons License 1999.02.03 0 0 145
jeloles:
Nem ertek tulsagosan hozza, de ha mar mindenfele CGI script generalja nekem az oldalakat, akkor igazan lekerdezhetne valami kukit a necckepembol es oda rakna ki, ahol a legutobb megnyomtam a cikk melletti "eddig, es ne tovabb=>" gombot. (a jelzesnel regebbi cikkeket meg csak akkor toltene le, ha megnyomnam az alul megjeleno "osszes cikk" gombot.)
Nagyon bonyolult lenne ezt megoldani?
Előzmény: Nosferatu (143)
Benjy Creative Commons License 1999.02.03 0 0 144
Ezt nezd meg!
Ez nem annyira sarga,talan egy kicsit
szem baratabb.

http://www.extra.hu/TEST/test.html



http://www.extra.hu/TEST/test1.html



Előzmény: CICUS (134)
Nosferatu Creative Commons License 1999.02.03 0 0 143
Hogy? Mi? Ez nekem nagyon nem tiszta... :(
De nem baj, nem hinném, hogy foglalkoznának a változtatással, és ez így nálam tökéletes. :)

Metro!
Én a monitort szoktam megjelölni cerkával. :)
Előzmény: stika (140)
metro Creative Commons License 1999.02.03 0 0 142
Hali!
Nekem tetszik, de: jo lenne, ha meg lehetne valahogy jelolni, hogy meddig olvastam legutobb, mert igy elegge nehezkes ujra megtalalni a fonalat. (Vagy csak en nem tudok valamit?) Ket nap kihagyas utan meg mar azt sem tudom, hogy hol vagyok/voltam. Jo, jo, tudom, nem kell ket napot kihagyni, de akkor is jo lenne a jelolgetes.
Bye
stika Creative Commons License 1999.02.03 0 0 141
Boccs, ehető=lehető
Előzmény: stika (140)
stika Creative Commons License 1999.02.03 0 0 140
Nosferatu !
Nem értelek, miért kellene állandóan leugrálni? Letöltöd mondjuk a 20 legutóbbi hozzászólást, a 20. van felül, a legutolsó alul és máris olvashatod felülről lefelé, normálisan, mint egy könyvet. Most viszont egy hosszú beirásnál először lefelé kell scrollozni, aztán felfelé a következő elejére, aztán megint lefelé, stb. A ehető legidiótább megoldás, SZVSZ.
Előzmény: Nosferatu (132)
Alfred Creative Commons License 1999.02.03 0 0 139
eMM:
Mitha múlt éjjel is lett volna ilyen szünet...

Határozottabban lassabbnak érzem, mint újítás elött volt.
Ez technikailag szükségszerű, vagy várható valami visszalépés?
Előzmény: eMM (138)
eMM Creative Commons License 1999.02.03 0 0 138
Miért van az hogy éjfél után jó 15 percig nincs semmi??
A szolgáltató nem elérhető hibaüzenet történt ma éjfél után,sokáig.
Ez most már mindig így lessz?
Mert akkor felkészülök rá.
Egyébként,pedig:Hajrá keki! :-)
coeurace Creative Commons License 1999.02.02 0 0 137
A legutobbi javitasokkal mar nagyon jo.

Ace
eMM Creative Commons License 1999.02.02 0 0 136
Nekem Péntek hajnalban sz@rt be az egész egy beírásnál.Aztán már nem is frissített a törzsasztal.(Gondolom akkor született a mostani csoda verzió)
Ezt megelégelve nem is jöttem vissza csak ma.
Hogy mikről maradtam le!:-)

Ami texxik,válasz az topicra.Látom hogy mire reflektálok.

Jó hogy láxxik az utsó hozzászóló.Látom hogy utánam voltak e már.

Ami nem texxik.
Miért nincs keresés??
Igen is, szeretném azt tudni hogy melyik topicban válaszoltak nekem ,annélkül hogy végignyálaznám az egészet.

Különben meg,harjá keki! :-)
Ex-Ganjaman Creative Commons License 1999.02.02 0 0 135
Már kezdem megszokni, nem olyan vészes
CICUS Creative Commons License 1999.02.02 0 0 134
Jé, jó az enyém nickname...
Nem tecc!!!!!!
Tegnap hiába is próbálkoztam nem töltött be egyetlen topicot sem teljesen. Többszöri próbálkozás után feladtam .
Nem szeretem még, hogy könnyeim árjával kell megküzdenem olvasásakor.( igaz ez már a korábbinál is megvolt)
Nem lehetne szembarátabb színeket használni?
Nem tetszik még a topicok 3 lapra való szétdobálása sem.
Még egy dolog, miért van ilyen széles üres fehér csík mindkét oldalon? SZVSZ pazarlás.

Ennyi egyelőre.
CICUS
CICUS Creative Commons License 1999.02.02 0 0 133
Próba

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!