Keresés

Részletes keresés

snaci Creative Commons License 1999.08.02 0 0 10
1et értek, nagyon nehéz odakeveredni a bemutatkozáshoz.
És nagyon nehéz a régi topicok között olyanokat keresni, amibe szivesen beleolvasnék. Talán egy betúrendes mutató is lehetne valamikor a jövőben.
blackman Creative Commons License 1999.06.22 0 0 9
Kapcsolódom a 98.10.01-én elöttem szólóhoz:
hol a fenében van a bemutatkozás topic??? Biztos béna vagyok, de én nem találom sehol. Talán abba a levélbe amit az új regisztráltak kapnak, lehetne egy linket tenni arra a topicra, nem?
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.16 0 0 8
Klassz lenne egy keresô, mellyel topic - nevek között és a topicok tartalmában lehetne keresni kulcsszavakat, sztringeket.
r_bendegúz Creative Commons License 1999.06.15 0 0 7
Sehonnai Bitang Ember,
mélységesen egyetértek. Hiányolom én is a Tasztalról ezt az Abroszt. Egy külön, kb. 3 topicot mutató görgetősávben leledzhetnének ezek a közhasznú tonikok (a Police help-et is ide sorolnám). Az Index navigációs sávját lehetne valamelyest keskenyíteni.
r_b.
Előzmény: Sehonnai Bitang Ember (-)
foti Creative Commons License 1998.10.10 0 0 6
Az utsó mondat kicsit túlkanyarodott :(((
Szóval az rókák meg írhatnák a frissben tovább az írnivalójukat.
foti Creative Commons License 1998.10.10 0 0 5
Egyetértek az előttem szólókkal.

Más javaslat, szintén a rendvágáshoz:
Bizonyos számú (méretű) hozzászólás után a topicokat (nem lehetne témának/tárgynak hívni ?!) szeletelni kellene. Egy-egy anyag teljes betöltése hosszú időt vesz igénybe. Az elvágott fejezet tovább már ne legyen folytatható. Az így becsukott oldalak a friss érdeklődőknek kisebb darabokban állna rendelkezésre, az öreg rókáknak pedig termelhetik az újabb offtopicokat.


Palma Creative Commons License 1998.10.06 0 0 4
Nem artana atnezni a helyesirast a formalevelben. Idezek: "6. Soha ne térj el a tárgytól (ne legyél offtopic), csak ha nagyon muszáj, azaz igyekez" . Szerintem az "igyekezz" az ket "z".
KillerJack Creative Commons License 1998.10.03 0 0 3
Sehonnai Bitang Ember,

szerintem az OFFTOPIC is a sorba való! ;-))

Jackie

Libego Creative Commons License 1998.10.03 0 0 2
Remelem tenyleg elolvassatok!

Ezekkel a datumokkal meg baj van.
Hol ev/nap/honap -formaban jelenik meg, hol nap/honap/ev -kent.

Miert nem lehet ev/honap/nap az allando?

Gab Creative Commons License 1998.10.03 0 0 1
Ez tényleg így van!
Pl: Bádvízer békák
Ez mi akar lenni? bele kell néznem! Látom, hogy valami ocska vacak, és az időmet vesztem!
mizzy Creative Commons License 1998.10.01 0 0 0
Hat, tenyleg nem artana egy kis rendet tenni az Internetto-ban. Meg soha nem talakoztam ilyen bonyolult es ossze-vissza Home Page-dzsel.
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.10.01 0 0 topiknyitó
Mivel az elmúlt időszak alatt úgy látom kialakult egyfajta virtuális társadalom nem lenne-e célszerű bizonyos topic-okat a többi fölé helyezni ?
Az olyan közkedvelt és praktikus topic-okra gondolok, mint a Bemutatkozás, Önkritika, Inkognitó, Üzenőfüzet, Public Napló, Teszt, (kissé részrehajlóak a javaslataim, de úgysem én döntök :-) ) és hasonlók, melyek sokakat érinthetnek és többnyire forgalomban vannak.
Ezek állandó szinten tartása azzal lenne indokolt, hogy a frissen regisztráltaknak ne kelljen keresgélniük, a régi halaknak pedig nem kellene frissítgetniük ezáltal offtopicolni a szintentartás miatt.

Köszönöm, hogy elolvastátok ! (Elolvastátok ? :-) )

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!