Keresés

Részletes keresés

EszterEszter509 Creative Commons License 3 napja 0 0 123

Tudnál egy linket adni hozzá. Minden ilyen érdekel. (Szerencsére nem nekem kell, hanem anyukámnak, ő nagyon szenved ettől a betegségtől.) Van egy nagyon jó allergológusa, dr. Bálint ÁGnes, de mindent kipróbálunk.

Előzmény: klarix (115)
Enikő1969 Creative Commons License 2022.05.09 0 0 118

Tisztelt Csoporttagok!Az RWS Life Sciences, Inc. megbízásából írok, amely a piacvezető fordító cég az Egyesült Államokban. Asztmás, diagnosztizált betegek jelentkezését várom, kérdőívet kell kitölteni-értelmezni. 100 dollár illetmény jár érte. Kb. 35.000 forint. Az illetmény a kitöltés után 30 nap múlva érkezik. 5 gyerek, 6-11 éves beteg válaszaira lesz szükségem, valamint az ő szüleik/gondozójuk válaszaira. A jelentkezés sorrendjét fogom figyelembe venni, és a cég által megadott demográfiai kitéteket. Adatvédelmi nyilatkozat kitöltése feltétel. Várom a jelentkezőket a következő email címen:gyorfek@gmail.com Köszönettel: Györffy Enikő.

klarix Creative Commons License 2021.06.12 0 0 115

Allergiásoknak szeretném felhivni a figyelmét a BioNett-re. Ezzel a kis kütyüvel nincs szükség gyógyszerre és ha nem is 1 nap alatt, de az allergia elmúlik. Ez Izraeli patent, Kina gyártja és az Amazon vagy Moldova Köztársaság forgalmazza - viszonylag elfogadható áron.

Beáta06946 Creative Commons License 2020.12.01 -2 0 113

Allergiásoknak szívíből ajánlom a Thomas Perfect Air Allergy Pure-t, mert vízszűrővel rendelkezik, így a szennyeződés a vízben marad, majd öntheti a lefolyóba. Előnyei, hogy minden por a szennyvízcsatornába kerül, és nem a lakásban lévő zsákba. Ezenkívül az illat teljesen más - a levegő valóban tökéletessé vált általa :)

'Qanon Creative Commons License 2019.10.12 0 0 112

Az allergia, vagy asztma csak egy úgynevezett elõfutár, a szervezet reakciója valamire.

Ezzel jelzi a szervezet, hogy valami nincs rendben és az elhanyagolása komoly következményekkel járhat. Ezeket a tüneteket gyógyszerekkel csak felszínesen, de csiráiban gyógyítani soha nem lehet.

 

Mi lenne, ha a tünetek jelentkezésénél az ember az étrendbõl kihagyná a tejet, szénhidrátokat és megpróbálna egészséges életmódra térni? A baj megoldódna magától.

Előzmény: HAnikó1983 (110)
HAnikó1983 Creative Commons License 2019.10.11 0 0 110
Kisfiam 4éves,poratka allergiája van,a gyógyszerei mellett,3naponta cserélem az ágyneműjén a húzatott és kb.1hetet bír az ágynemű,60fokon mosok mindent,naponta letörölgetek a szobájába és felmosok!!!Nincs szőnyeg,se függöny,se plüss állat a szobájába,most vettünk neki levegő tisztítót is a szobába,és így tünet mentes,nem nyeldes,nem köhög,nem fullad be!Az orra sincs már bedugulva,minden este reggel szenvedett az orrdugulástól,nekünk ez vált be!!!Remélem segít másnak is!Szép estét!
toto0569 Creative Commons License 2019.03.04 0 0 109
A lányom 15 éves és kis kora óta asztmás.
Mostanában néha 110 a pulzusa.
Van itt olyan szülö akiknél ez előfordul a családban a gyermekénél?
Fazer GT Creative Commons License 2019.02.19 -1 0 108

Airflusol 500 van. Azomyr 5 mg is. De érdemes kipróbálni az FLP termékeket is.

Aloe vera gél, Bee Pollen, Bee Propolis.

Tigriske77 Creative Commons License 2017.11.23 0 0 105

Szia!

 

Már 10 éves a bejegyzésed, és kíváncsi lennék, hogy mi lett veled, mert az asztma, most az én életemet keseríti. Biztos van már azóta tapasztalatod, hogy mi használ, és mi nem.

 

Nagyon megköszönném, ha válaszolnál.

 

 

Előzmény: babyivoice (74)
Tigriske77 Creative Commons License 2017.11.23 0 0 104

Szia!

 

Igaz már régi a bejegyzés, de remélem még elérhető vagy. Allergiás asztmát diagnosztizáltak és hát a gyógyszer, Alvesco mellett is fulladok.

 

Használod még a méhes házat? Bár én nem budapesti vagyok, kíváncsi lennék, hogy tényleg hatásos-e. Mert ez borzalmas, és meg szeretnék gyógyulni.

Előzmény: h.rozi (95)
Esth04 Creative Commons License 2017.01.11 0 0 103

Kedves Fórumozók! Nagyon hálás lennék, ha az alábbi rövid kérdőív kitöltésével elősegítenétek a diplomamunkám előrehaladását! :) Köszönöm

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfZJqX_D2Qh3xmU_gjZwzapSkCW5pQsIDBAoFwv1jpOutAvOg/viewform

noemi91 Creative Commons License 2016.04.06 0 0 102

Kedves Fórumozók!

Pszichológus hallgatóként szeretnék egy interjút készíteni olyasvalakivel, aki súlyosan asztmás! GYakorlati feladat lenne, persze minden adatot anoniman kezelnék! Aki szívesen vállalná, vagy ismer valakit kérem írjon! Fontos lenne számomra cserébe az illető vendégem egy kávéra! :)

Gyöngyi09 Creative Commons License 2016.01.15 -1 0 101

 

Így a teljes! :-)

www.gyongy-harmony.hu 

Gyöngyi09 Creative Commons License 2016.01.15 -1 0 100

Kedves allergiás fórumozók!

 

Allergiára, poratkára illetve asztmára tudok egy javaslatot adni!

Nézzétek meg a VIVENSO-t a: gyongy-harmony. hu oldalon a termékekre kattintva.

Egy pár perces videó amely szemlélteti a működési elvét!

 

Ha bármi kérdés merül fel szívesen válaszolok!

 

 

Szép napot Nektek!

Gyöngyi

 

Querco Creative Commons License 2016.01.02 0 0 99

Sziasztok!

 

Öt éve diagnosztizáltak poratka és pázsitfű allergiát.

Avamyst és Aeriust írtak fel. Az utóbbi időben mintha nem használnának.

Időközben Pestre költöztem, nincs szándékom 200 km-t utazni az orvoshoz. Van valami jó tipp allergológusra, aki nem kezdi előlről a vizsgálatokat, csak felír valami hatásos cuccot?

Előre is köszönöm a választ!

slakkia Creative Commons License 2015.12.16 0 0 98

Üdv mindenkinek!

A családi vállalkozásunkban többek között sószobák kialakításával foglalkozunk.

Kinek van tapasztalta a sóterápiával kapcsoltban? Hatásosnak tartjátok asztma ellen?

http://www.elimspa.eu/

liann88 Creative Commons License 2015.07.04 -1 0 97

Kedves Fórumozók!

Kérlek töltsétek ki a következő kérdőívet, ha van egy kis időtök. Előre is köszönöm!

 

https://docs.google.com/forms/d/1ybsOibehwOEzMbfVWO0qlHgkCkD3jQB8H2QQDR98p2E/viewform?usp=send_form

noevick Creative Commons License 2015.06.27 -1 0 96

Asztma,illatérzékenység,pollen,por,gomba,penész allergia,otthoni sóbarlang,tüdőkapacitás növelés!!!! Elérhető ár, 2 ÉV GARANCIA!! A legkiválóbb orvosi és klinikai ajánlások.  06703615707. 

Hívjanak bizalommal. 

h.rozi Creative Commons License 2015.05.30 0 0 95

Én 37 éve szenvedek a pollen allergiámmal. Egyik Ukrajnában élő rokonom (nálunk töltött nyaralása alatt) szörnyülködve kérdezte meg, miért nem megyek méhesházba... Látta, hogy szenvedek.. a szemem viszketett, orromból dőlt a "lé"...

Egyből előkaptuk az internetet, de semmi nyoma nem volt, annak hogy itthon foglalkozna-e ezzel valaki..

Mivel magyar ember lévén nem igen telik ilyesfajta kiruccanásokra, hamar feladtam a reményt, hogy nyáron valaha is levegőhöz fogok jutni...

 

Idén találtam fb-on egy ezzel foglalkozó úri embert, aki nemrég kezdett el a méhekkel összedolgozni. (Nem hogy Magyarországon, hanem Budapesten, tőlünk pár utcányira.:P) Már 4 kezelésen részt vettem, és a orrfolyásom múlni látszik, a szemem kevésbé viszket, vörössége csökken. 

 

Csak ajánlani tudom Andris munkásságának gyümölcsét, kezdem látni a fényt az alagút végén!!!! :))

 

https://www.facebook.com/meheshaz?_rdr  ----  ha gondolod, itt van a linkje..

meheshaz Creative Commons License 2015.05.29 -1 0 94

Allergia és asztma ellen segítséget nyújthat a méhesház!

Keress a guglin meheshaz!!!

liann88 Creative Commons License 2015.02.22 -1 0 93

Kedves allergiás fórumozók!

Kérlek titeket, hogy töltsétek ki a következő kérdőívet, mely csak pár percet vesz igénybe, ha ti, vagy akár gyermekeitek allergiás megbetegedéssel küszködtök, amennyiben gyermekeitek allergiás, akkor az ő nevében .
Előre is köszönöm!

https://docs.google.com/forms/d/1ybsOibehwOEzMb fVWO0qlHgkCkD3jQB8H2QQDR98p2E/viewform?usp=send_form

virdia Creative Commons License 2015.02.15 -1 0 92

Sziasztok! :)
A szakdolgozatomhoz kérném asztmás betegek segítségét ennek a 10-15 perces kérdőívnek a kitöltésével. 
Előre is nagyon köszönöm!

https://docs.google.com/forms/d/1A09cNHxevd-6obqZM_HokueflRm_yRRJZOfkqLmLHi8/viewform?usp=send_form

yewa Creative Commons License 2015.02.09 -1 0 91

Sziasztok :)!

Hegedűs Évi vagyok, a Pécsi Tudományegyetem Pszichológia mesterképzés szakán végzős hallgató és szakdolgozatom megírásához kérném segítségeteket, online kérdőív kitöltése lenne a feladat. Témám az asztma, mint pszichoszomatikus betegség. Jó magam 2 és fél éves korom óta asztmás és allergiás vagyok, így innen jött az ötlet, hogy jó lenne erről kutatni, régóta érdekel ezen betegség pszichés vonatkozása. 15-17 év közötti asztmás serdülőket keresek, lányokat és fiúkat egyaránt, illetve az édesanyjukra is szükségem lenne, mert 2 kérdőív csomag van, egyik őket érinti. Az alábbi linkek kitöltése lenne a feladat:

Asztmás serdülő részére:

https://docs.google.com/forms/d/1ayH3q9V5ROS_PHkLG5IxByArCn10rplFvghbSbSRwf8/viewform

Édesanya részére:

https://docs.google.com/forms/d/1h7T0V_daHXaxMmzofFs7zZwBbr74wV4xd6eMH553B2M/viewform

 

Nagyon szépen köszönöm a segítséget, nagyon nehéz az alanyok megtalálása, így próbálkozom, ahol csak tudok :).

liann88 Creative Commons License 2015.02.02 -1 0 90

Sziasztok! 

Kérnék minden allergiás fórumozót, hogy legyen szíves kitölteni a következő kérdőívet, mely csak pár percet vesz igénybe! 
Előre is köszönöm!! 


https://docs.google.com/forms/d/1ybsOibehwOEzMbfVWO0qlHgkCkD3jQB8H2QQDR98p2E/alreadyresponded?usp=send_form

100percentbio Creative Commons License 2013.08.04 -1 0 89

Sziasztok!

 

Nekem nagyon súlyos allergiám van, se orvos se természetgyógyász nem tudta megállapítani, hogy mire vagyok allergiás, beszedettek velem rengeteg gyógyszert, homeopátiás szert, táplálékkiegészítőt. 4 orrpolip mútétem volt az elmult 7 évben, nemrég találtam egy olyan táplálékkiegészítőt aminek pár napon belül éreztem a hatását, 2 hét múlva teljesen elmúltak a korábbi tüneteim, annyira hiszek a termékben, hogy viszont eladója lettem, de nem átverni akarok senkit és nem zsákbamacskát árulok, ezért ha valakit komolyan érdekel tudok adni egy heti adagot ingyen amitől már érezheti a hatását. Minden engedély és szükséges vizsgálat elérhető a termékről. 1000percentbio@gmail.com email címen elérhető vagyok. A "próba adag" Budapesten, személyesen vehető át.

Fizil András Creative Commons License 2013.06.02 -1 0 88

 Sziasztok!

 

 

  Tudom, sokan vannak, akik enyhe kifejezéssel élve rossz szemmel nézik a Zeptert, de az eszközeik (tapasztalat alapján) kifejezetten előnyös terápiás megoldásokkal járulnak hozzá a jobb életkörülményekhez. Ha esetleg érdekelne benneteket bármiféle segítség, akkor keressetek engem. Nem kell az előadásra beülnötök, ha nem szeretnétek. Közvetlen környezetben, jó hangulatban mesélnék szívesen a légterápiás kezelésről is többek között. Alkalmas az asztma, allergia teljes kezelésére, vagy arra is jó, ha kevesebbet akartok portalanítani a lakásban. ;) 

    Üzenjetek nyugodtan, ha felkeltettem az érdeklődéseteket.

 

    tel.:  0620 4983425

 

    e-mail: katzenjammer87@gmail.hu

 

 

      Tisztelettel: Fizil András

Törölt nick Creative Commons License 2013.05.03 0 0 87

Asztmásoknak pollenallergiában, porra érzékenyeknek nehéz légzésűeknek,/időseknek/, a figyelmébe ajánlom, az általam készített, bemért évek óta működő légtisztító ionizátort.

  Ez a készülék nem gagyi kínai szoba disz, hanem masszív esztétikus dobozban kivitelezett, porgyűjtőcsövekkel porgyűjtőfelülettel, króm-acél ionizálló csucsokkal felépített, hatékony ionizátor.

 Alkalmas a szoba a lakás légterében keringő lebegő porok/mikroporok, allergének kiszűrésére, a baktérium törzseket elpusztítja, a konyhai szagokat,zsír+olaj szagot, cigi füstöt lebontja, rövid idő alatt megszünteti.

  Akár szelöztetés nélkül is.

  99% feletti hatékonyság, csekély fogyasztás, a megtisztított levegőt anionokkal dúsítja,

  Hazsnálata esetén, nyugodt alvás kipihent ébredés, könnyed levegő vétel, minden időszakban.

 Amíóta ezt a készüléket használom, kb.3,5év,teljesen megszüntek az allergiás tüneteim, prüsszkölés fulladás, könnyezés stb.

  Mindenkinek ajánlom, akinek számít a saját egészsége.

  Ajánlott szobaméret, 10-50nm.

 

asztmasvoltam Creative Commons License 2013.02.27 0 0 86

Kedves fórumozók,

 

A Debreceni Egyetem pszichológus hallgatójaként szakdolgozatomban a pszichológiai megküzdő képesség, az érzelemfeldolgozás és az asztma kapcsolatát kutatom. Amennyiben Ön vagy hozzátartozója/ismerőse diagnosztizált beteg, vagy korábban szenvedett ilyen betegségben, de ma már tünetmentes vagy csak enyhe tünetei vannak (nem szorul kórházi ellátásra), úgy néhány rövid kérdőív kitöltésével nagyban hozzájárulhatna olyan összefüggések feltáráshoz, melyek a jövőben súlyosabb betegtársaik tüneteinek enyhítését szolgálhatnák. 

 

Ha szívesen részt venne a kutatásban, kérem jelentkezzen az asztmasvoltam@gmail.com e-mail címen. Az e-mailbe semmit sem kell írnia, elég, ha tárgyként feltünteti, "asztmás voltam" vagy ''asztmás vagyok", s válaszként rövid időn belül megkapja a kitöltendő kérdőíveket, melyek mindegyike teljesen anonim. A kutatásban való részvételre 2013 március végéig van lehetőség.

 

Ha az eredményekről szeretne értesülni, kérem jelezze az e-mailben.

 

Szíves közreműködésüket előre is nagyon köszönöm és mindenkinek jó egészséget kívánok!

 

Üdvözlettel,

Sáriné Molnár Ágnes

Beus12 Creative Commons License 2009.09.03 0 0 80
Kedves Filtro Fuerte!

Elég régen írtál, de remélem azért el tudod olvadni.
Én 27éves vagyok, és 14éve allergiás! Gyógyszert már nem szedek, én úgy érzem, tök felesleges. Én is a Rhinospray plus-t használom, nekem nagyon bejött. Hordom mindig magammal, 3hónapon keresztül. Én is olvastam, hogy 5-7napig lehet csak használni, de nyilván aki allergiás, az tudja, hogy nem bírsz ki napokat örökös dugulással. Ezért én úgy próbálom "óvni" az nyálkahártyámat, hogy mindig csak egyikbe fújok. Inkább kapjak csak az egyik orrlyukamon tisztán, de nehogy a végén majd ne érezzem a szagokat a sok orrspray-től! Beus
Előzmény: Filtro Fuerte (78)
Filtro Fuerte Creative Commons License 2009.05.06 0 0 78
Sziasztok!Én kb. 8 éve vagyok allergiás. Már többféle gyógyszert kipróbáltam (zyrtec, aerius, telfast...), és egyáltalán nem segítettek! Egyedüli gondom az orrdugulás, ami megkeseríti az életem. Rihnospray plus-t használok rá, mert az segít csak. A használati utasítása azt írja, hogy 5-7 napig lehetne használni, de én 6-7 üvegcsével elhasználok tavasztól őszig. Azt szeretném tudni, hátha tudja valaki, hogy nem gond-e ez,hogy ennyi orrspray-t használok. Előre is köszönöm a segítséget!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!