Keresés

Részletes keresés

Messire Creative Commons License 2000.03.04 0 0 60
Nem lehet, hogy inkabb azt a birot kellene betiltani? Harom kiallitas ket perc alatt, plusz Varhidi kikuldese, plusz tizenegyes az UTE ellen...Olyan kekcedulas a dolog!
Előzmény: torrente (56)
sas1 Creative Commons License 2000.03.03 0 0 59
: )
torrente Creative Commons License 2000.03.03 0 0 56
Az ute-dunaferr mérközést a bíró félbeszkította,majd lefújta!Öklömnyi méretü kövel próbálták megdobni a partjelzöt!

Remélem betiltják az ute pályát!

azigazitrebitsch Creative Commons License 1999.04.01 0 0 55
Most már van Vasas botrány is. A minisztérium felszólította a Vasast, hogy ürítse ki az épületeket.És söpörjön /ki/.
Azt hiszem, ezeknek semmi közük a sporthoz.
Az ISM csak egy ingatlanholding.
Deutsch nem miniszter: stadiontulajdonos.
azfix Creative Commons License 1999.03.30 0 0 53
Kedves Mindenki!
Előljáróban: az a véleményem, hogy az összes politikus hagyja el a sportegyesületeket. Kezdve Torgyánnal, de ha lehet repüljön az MSZP-s elnökség a Vasastól is.
Másodszor: a sportklubbok jelenleg nem tudják maguk fenntartani stadionjaikat. Következtetésképpen igénylik az állami pénzt. De mi most nem az olimpiai bajnokokról beszélünk, hanem a futtbalról (jó megengedem, és az utánpótlásnevelésről).
Kérdem én, vajjon nem jjárható út-e, hogy a fenntartásba (de nem a játékosok fizetésébe) száll be az állam, nem jogos-e az az igény, hogy ellenőrizhesse az állami pénzek fenntartását.
Amennyiben nem, milyen finanszírozási és ellentételezési (valami a pénzért fel is kell mutatni) formát látnak a futball-barátok megfelelőnek és a finanszírozókjkal (állam esetén az adózókkal) szemben.
azfix
azigazitrebitsch Creative Commons License 1999.03.30 0 0 52
Ifjúsági nincs, csak sport és propaganda.
azigazitrebitsch Creative Commons License 1999.03.29 0 0 50
Ez a mostani új sportpolitika /mármint ami eddig tudható belőle/ gyümölcse.
Utas2 Creative Commons License 1999.03.29 0 0 49
No lám, korábban írtam, hogy az UTE-nak is minisztert kellene elnökké választania, hogy ne legyen sz@rban.

És milyen igazam lett. Majdnem. De a végeredmény ugyanaz.

azigazitrebitsch Creative Commons License 1999.03.27 0 0 48
Jaj...
Utas2 Creative Commons License 1999.01.29 0 0 47
Kedves HJM,

az Ön úriemberi mivolta - a Határőrség tiszti elitjéhez méltóan - lenyűgöző.

:)
Előzmény: HJM (46)
HJM Creative Commons License 1999.01.29 0 0 46

FTC - Szabad(i) a gazda

(Csak azért, mert a régi verzióra mutató linkek nem műxenek)
Előzmény: Utas2 (45)
Utas2 Creative Commons License 1999.01.28 0 0 45
Kedves Vera,

véleményem és felvetéseim - sok más Tasztalozóval egyetemben - a Szabad(i) a gazda és az UTE-Botrány című topicokban megtalálhatóak, ha nem okoz nagy fáradságot, onnan le lehet venni.

Hali.

Vera Creative Commons License 1999.01.27 0 0 44
Kedves Mindenki! Csütörtök este a Mélyvízben (MTV2, 22.45) a sportpolitikáról lesz szó. A műsor vendége lesz többek között Deutsch Tamás, Szabó Bence, Derce Tamás, az újpesti polgármester, Tornyi Barnabás, sportújságírók és még sokan mások. Várjuk a véleményeket és kérdéseket a Fórum Mélyvíz rovatában (Sportpolitika: csak úszóknak!), hogy kitehessük a képernyőre.
azigazitrebitsch Creative Commons License 1999.01.27 0 0 43
Esik!
Légy szíves írd le a Rejtő könyv címét, vagy ha tényleg nem akarod, akkor emílezd el légyszi.
Szeretem a jó poénokat.
Drugics Creative Commons License 1999.01.26 0 0 42
Esik
Azt mondod, hogy Deutsch az OV Horváth Balázsa (talán nem iszik annyit)
Esik Creative Commons License 1999.01.25 0 0 41

Kedves Drugics!

Hogyne,h. aztan Jolly Joker ur mashol meg meg tobb kalamajkat okozzon. Ne ijesztgesse' ma'!:-)))(Most beugrott egy Rejto mu cime. Le sem irom inkabb...;-))

Drugics Creative Commons License 1999.01.25 0 0 40
Le kell váltani a Deutsch-ot! Amit ez a fazon művelt egy hónap királyság után az botrány.
ÉN MINT ELKÖTELEZETT FRADISTA KIJELENTEM, HOGY AZ UTÉVAL MŰVELT DOLGOK FELHÁBORÍTÓAK!!!
azigazitrebitsch Creative Commons License 1999.01.24 0 0 39
Az új kormány áldásos sportpolitikai tevékenységének következtében még egy falusi futballcsapat is jobban áll az UTÉ-nél, mert a pályájukat legalább nem veszi el senki.

Az értelmes megoldás az lenne, ha az UTE sportlétesítményeit megkapná az önkormányzat, ugyanis a klub valaha civil egyesület volt. Jogos tulajdonosa az önkormányzat lenne.

Simicska Creative Commons License 1999.01.22 0 0 38
Ez a hulye Tomika megint elcseszte. Azt gondolta, ugyis fradista a tobbseg, az UTE le van szarva.

Tevedett.

PS: En Kispest drukker vagyok, de nagyon szoritok az Ujpestnek, mert ez mar tobb a SOKKnal, amit ez a geci kormany megenged maganak....

azigazitrebitsch Creative Commons License 1999.01.22 0 0 37
Hát nagyon sajnálom, hogy Újpest ügyben ilyen közömbös mindenki, pedig ez az évszázad rablása.
Vissza a stadiont, rabló gazemberek!
HJM Creative Commons License 1999.01.21 0 0 36

Lila-fehér papíron
Nyílt levél Deutsch Tamás ifjúsági és sportminiszterhez

Törölt nick Creative Commons License 1999.01.21 0 0 35
Gyerekkorom óta Újpest drukkernek vallom magam.

Attól a naptól kezdve, hogy Törőcsikék 8:3-ra verték a Fradit a Népstadionban.

Mélységesen szomorú vagyok, hogy az UTE 1885 óta tartó története azon állt vagy bukott, hogy van-e miniszter a klubvezetésben vagy nincs.

De azt hiszem, ez egy kicsit mégis jobb érzés annál, mintha Torgyán ülne az elnöki székben.


Donneck

kisferó Creative Commons License 1999.01.21 0 0 34
Az UTE 3000 gyereknek biztosít(ott) sportolási lehetőséget. Számukra nagy vonzerőt, példaképet jelentettek a szakosztályuk olimpiai bajnokai. Nem drogozni mentek, nem csavarogni, hanem egészséges életmódot tanultak. Deutsch-nak köszönhetően ezek a szakosztályok most a létesítmények bérleti díját sem tudják kifizetni. Kérdésem: mit is jelent az I betű az ISM-ben?!
Más: a klubot 1885-ben alapították az újpesti POLGÁROK. Az ország egyik legrégebbi, legpatinásabb, legsikeresebb sportegyesülete, a POLGÁROK szabad önrendelkezésének példája, a magyar sportkultúra alapköve. Gusztustalan, amit csinálnak vele.
azigazitrebitsch Creative Commons License 1999.01.20 0 0 33
Trebitschnek:
Hogy a létesítményekkel mit tudna kezdeni a klub az nem kérdés:
Egy nyári beruházást híusított meg a D. Tomika, ami az UTE működésének gazdasági alapjait teremtette volna meg, mondván, hogy az új sportminisztériumnak megvan a klub működésére a tervezete, az majd jó lesz.
Stadion el, működés leállítva.
A stadiont úgy elsibolták, mint Szása a karórát.
azigazitrebitsch Creative Commons License 1999.01.20 0 0 32
Szabados Krisztián
OFF TOPIC
Én vagyok azigazitrebitsch. Ld. Rejtő Jenő: Pioszkos Fred a kapitány.
Miután bejelentkeztem, közölte a Trebitsch nevű, akivel még addig nem találkoztam, hogy nem ő azigazitrebitsch, ami igaz is mert az én vagyok. A bemutatkozás 5-ben egyébként bemutatkoztam.
Szabados Krisztian Creative Commons License 1999.01.20 0 0 31
Kedves Trebitsch!

Arra utaltam például, hogy a koalícióstárs úgy dönti az állami pénzt a Fradiba, mint búzát a silóba.
De említhetném a nagymúltú Mészöly puccskísérletét orbáni sugallatra.
(Mészöly! Mit keres ez még a futball környékén? Mennyen inkább miniszterelnöki főtanácsadónak, csak ne szóljon bele.)

HJM Creative Commons License 1999.01.20 0 0 30

Hogy az "alakuló nemzeti egységhez" hozzájáruljak a véleményem(másokéval együtt) a FTC - Szabad(i) a gazda topicban olvasható. Azt hiszem, hogy így teljesebb lesz a kép.

 

Trebitsch Creative Commons License 1999.01.20 0 0 29
Bocs, lemaradt a Re:PS.

Szóval, nem tudom, kicsoda azigazitrebitsch.
Két dolog sejthető: Valójában ő egy áltrebitsch, mer én vagyok az igazi. Másrészt nem kormánypárti... :)

Trebitsch Creative Commons License 1999.01.20 0 0 28
Kedves Szabados Krisztián,

stadion-ügyben egyetértünk: legyen mind a kluboké, illetve azé, aki megfizeti.
Ahogyan a kárpótlásnál se az eredeti tulajdonosok kapták vissza (vö: Eszterházy, "Földet vissza nem veszek! :), úgy ez itt is aránylag lyól működhetne, azt hiszem.
Arra mondjuk picit kíváncsi lennék, mit szólna az UTE, hogy ontopic legyek kicsit, ha holnaptól megkapná az összes létesítményt, tulajdonba, mondván, gazdálkodj okosan. Vagy ahogy tudsz...
Nem tudom, de sejtésem szerint nem lennének maradéktalanul boldogok.

Meghirdetett elvek kapcsán mire gondolsz, amire halványan se? Ezek nagyon szép mondások, általában, csak az a baj, hogy így önmagukban nem jelentenek semmit.
Kicsit konkrétabban, ha lehet... :)

Szabados Krisztian Creative Commons License 1999.01.20 0 0 27
Kedves mindenki!

Már a mi honlapunkon a hasonló topicban is észrevettem, azt, ami itt is megfigyelhető: fociügyben körvonalazódik a nemzeti egység!
:))

Üdv

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!