Keresés

Részletes keresés

koldoknezo Creative Commons License 2006.11.01 0 0 35
A múlt köde - nosztalgiázzunk ekkicsit...
woland Creative Commons License 1998.12.22 0 0 34
Szabados úr,

Pálfy G. & Co. tudtommal reggeli műsorba kerül, egyébként számomra a megboldogult Kurirral egyenértékű a munkásságuk.
A Kurirt is elviseltük pár évig, őket is ki fogjuk birni.
Egyébként emlékeztetném Önt arra, hogy nem a Fidesz dolgozott a szociknak az elmúlt években, hanem Önök.

alfalfa58 Creative Commons License 1998.12.22 0 0 33
Kedves ego (98-12-22 15:36)!

Látom, Te ma sem tréfálsz. :-)
---------
Minden szavaddal egyetértek. Engedj meg egyetlen beszúrást:

"Szomoruan látom, hogy ilyen könnyen túlteszed magad azon, hogy vannak "még egyenlőbbek" akik majd visszaélnek hatalmukkal. Nagy igyekezetük, akár csak 90 és 94 között visszájára fog elsülni.Itt vagy negyven éven át a sajtó EGY RÉSZE szolgaian kormánypárti volt. Ha most sikerül is erőszakot tenni és ismét az lesz, a nézőknek és olvasóknak akkor is elegük van ebből."

Ugye tudod kérdéseimet:
1) egyetértesz-é azzal, hogy csak egy része, és ha igen,
2) mi a véleményed, mikor, mekkora?

ego Creative Commons License 1998.12.22 0 0 32
Alfalfa58!
Szomoruan látom, hogy ilyen könnyen túlteszed magad azon, hogy vannak "még egyenlőbbek" akik majd visszaélnek hatalmukkal. Nagy igyekezetük, akár csak 90 és 94 között visszájára fog elsülni.Itt vagy negyven éven át a sajtó szolgaian kormánypárti volt. Ha most sikerül is erőszakot tenni és ismét az lesz, a nézőknek és olvasóknak akkor is elegük van ebből.
alfalfa58 Creative Commons License 1998.12.22 0 0 31
Kedves Szabados Krisztian (98-12-22 15:03)!

Alapozunk, alapozunk… Szilveszter még odébb lesz. Most a szabadságra induló kollégáktól vettünk érzékeny búcsút. Nem látjuk őket 1999-ig! Holnap Karácsonyt köszöntjük, azután még lesz néhány releváns névnap (kukkants csak bele a naptárba!). De - bízom benne- a Szilveszter sem marad el!

Boldog Ünnepeket!
--------

UI. Hirtelen egy Offtopic-érzés kerített hatalmába…

Mármint hogy mi közük van Baló-Gyárfás és Pikó-Bocskay uraknak ahhoz, hogy én mikor mire emelem borospoharamat? Még az kell, hogy beleszóljanak. Tiltakozom!

Szabados Krisztian Creative Commons License 1998.12.22 0 0 30
Kedves Alfalfa58!

Egészségedre! Alapozunk Szilveszter éccakájára???
:))

alfalfa58 Creative Commons License 1998.12.22 0 0 28
Kedves Galadriel (98-12-22 14:25), Kedves Desider (98-12-22 14:15) és Kedves Szabados Krisztian (98-12-22 14:14)!

Igazán nem szép tőlem, hogy csak úgy csokorba foglak Benneteket, ámde leltem egy közös elemet írásaitokban: sajnos nem értettem egyiket sem. Megpróbáltam, megint megpróbáltam, aztán feladtam.

Pedig csak két piciny pohárka könnyű, zamatos olaszrizlinggel (eredet: Balatonfelvidék) koccintottunk pár perce… No, hát a harmadik meg hogy került ide? Egészségetekre!

Boldog Ünnepeket!

Desider Creative Commons License 1998.12.22 0 0 26
Saját topicban offtopic! Mea culpa!

Nos így összejöve Chrudinákon... Egy sztori róla: anno, még az átkosban n-edszer (ahol n tart a végtelenhez) találkozott egy interjún Arafattal, aki ezt mondta neki:
- Nálam annyi bukott politikus járt már, csak maga nem változik évek óta!
Ennyit a pantha rei-ről... Hullámvasút az MTV1? Egyszer fenn, egyszer lenn, kinn is vagyok, benn is vagyok... OK vagyok?

Szabados Krisztian Creative Commons License 1998.12.22 0 0 25
K. Galadriel!

De láttam a Hétben. Ott külpolozott. Csak nehogy visszaengedjék a belpolra!


K. Alfa58!

Mint külpol újságírót tisztelem. A Tőkés-interjúval történelmet írt. De aztán...
A bajom vele ugyanaz, mint Pálfy Picúrral, a Sugár Bandival, stb. (nem az, hogy komcsik voltak, hanem) : megint visszahozzák Horngyulát.

Üdv

alfalfa58 Creative Commons License 1998.12.22 0 0 24
Kedves Szabados Krisztian (98-12-22 13:52) és Kedves Galadriel (98-12-22 13:41)!

E ponton nagyon tájékozatlan vagyok. Áruljátok hát el nekem itt hatszemközt: miért nem szeretitek Chrudinákot? Tényleg (!) nem tudom mi a gond vele: szakmai? Etikai? [Azt már nem is kérdem: tán a fizimiskája nem stimmel?]

Szabados Krisztian Creative Commons License 1998.12.22 0 0 22
Visszaengedték a Chrudinákot is? Dehát ő magasabb Orbánnál?!
Szabados Krisztian Creative Commons License 1998.12.22 0 0 20
Nekem az teccik a legjobban, hogy visszatér a képernyőre Pálfy Picúr és Liebmann Kati. Idén vajh mi a küldetésük?

P.S:: Woland, Ti most akkor a szociknak dolgoztok?

alfalfa58 Creative Commons License 1998.12.22 0 0 19
Node Kedves ego (98-12-22 8:22)!

Hiszen eddig is láttunk már ilyet, csak éppen szelektíven. Bocsánat, ha pontatlanul idézek, valami ilyesmi jut eszembe:

"All animals are equal, but some animals are more equal than the other."

[Ha pontatlan az idézet (aminek sajnos nagy a valószínűsége), kérlek, helyesbíts!]

ego Creative Commons License 1998.12.22 0 0 18
Griffi!
Akkor most meg lesz az örömöd. Januártól a közszolgálati egyesen riporternek öltözött, megelevenedett mikrofonálványok mellett ülve láthatod majd minden mennyiségben kedvenc politikusaidat.
paulusz Creative Commons License 1998.12.22 0 0 17
Bocs !
Off topic
De máshonnan nem tudtam meg és esetleg valaki itt fel tud homályosítani, hogy tegnap 20-21 közötti időben miért nem volt műsor az MSAT tv-n. Csak annyi volt, hogy büntetésből nincs műsor . Tud valaki erről valamit ? Hol lehet esetleg utánanézni mi volt a főben járó bűn, amiért ez volt a büntetés .
off off topic
Megegyszer bocsi.
paulusz
nick Creative Commons License 1998.12.22 0 0 16
IMHO ha valaki úgy mond véleményt 2 alternatíváról,hogy csak az egyiket ismeri, az tán valami mást is feltételez.
nick Creative Commons License 1998.12.22 0 0 15
IMHO ha valaki úgy mond véleményt 2 alternatíváról,hogy csak az egyiket ismeri, az tán valami mást is feltételez.
griffi Creative Commons License 1998.12.21 0 0 14
Én személy szerint örülök,hogy kicserélődik a reggeli műsor a tv-ben,mert időnként felháboritóan viselkedtek a riporterek.Egyébként a meghivott vendégek negyed annyit nem jutottak szóhoz,mint ők.Valahogy űgy érzem,hogy nálunk nincsenek jó riporterek.Nem az ő véleményőkre vagyok kiváncsi, hanem azéra akit kérdez.Többek között ezért is örűlök a változásnak.
alfalfa58 Creative Commons License 1998.12.21 0 0 13
Kedves hajo (98-12-19 18:34)!

"Ismét sikerült egy tartalmas dolgot tönkretenni."

Véleményed nem volt egyértelmű: most a tv3-ról beszélsz?

Desider Creative Commons License 1998.12.21 0 0 12
OFFTOPIC, sorry

FBI doktor,

azért nem kedves, mert fölösleges frontális támadással oktatsz ki, és véleményt nem írsz. Hadd gondolkodjon márr már is problémákon és ne csak ugrándozzon topic-ról oda és mindenkit leugasson...
Remélem megfelelt az írott mennyiség.

ONTOPIC

Kedves hozzászólók,

Havas Henrik és bandája nem ennek a topicnak a címe, a franc tudja hová akar menni a mi Henrikünk, de úgyem ér oda.
Waiting for reply...

Fenyő János. Hmmm...

Lama Creative Commons License 1998.12.20 0 0 11
Azzal, hogy meg marad a Napkelte végülis rendben van minden. Igaz vidéken sokkal,kevesebben fogják látni, így kevesebb reklámbevételre fog szert tenni a Nap TV Kft. Viszont, ha jó lesz a műsor - túl fogja élni. A közszolgálatival végülis most azt csinál a kormány amit akar, ez végülis nem baj, ha ettől a választék nem lesz szegényesebb.
pikó Creative Commons License 1998.12.20 0 0 10
Üdv mindenkinek!
Most jöttem haza, de látom, a téma személy szerint is érint. Egy óra múlva fekszem, addig itt vagyok...
Pikó
woland Creative Commons License 1998.12.20 0 0 9
Azt gondolom egyébként, hogy a zsák megtalálta az ő foltját.

Kedves Speaker,

ez a "cd-bugázó" jó poén volt. :)

nick Creative Commons License 1998.12.20 0 0 8
Úgy,úgy Mr.Wohand!
woland Creative Commons License 1998.12.20 0 0 7
Tévé-háhom, téhen-nyáhon.
speaker Creative Commons License 1998.12.19 0 0 6
Na látod.
speaker Creative Commons License 1998.12.19 0 0 4
kedves Sancho!
Most Bocskay lenne a mindenkinél alacsonyabb szint? Mitől? Ő a 168 óra neveltje, ott volt hosszú ideig műsorvezető, meg az Egyenlegben és az Aktuálisban riporterkedett. Te feleslegesen gyűlölködsz már megint. Ami a Havast illeti, ő megint elő fogja adni, hogy ő valójában a keresztény-demokrata eszmékkel szimpatizál. Ezt mondta '94-ben is a választás elött, aztán meg csodálkozott, hogy Horn nem őt, hanem Szirányit (a CD bugázót) tett meg elnöknek a Rádióban. Két évig zokogva nyalogatta a sebeit, csak azután sikerült magát benyalnia az SZDSZ-MASZOP brancsnál. Meglásd, milyen tüzijáték szerű változásokon fog keresztül menni most megint.
HAJO Creative Commons License 1998.12.19 0 0 2
Ismét sikerült egy tartalmas dolgot tönkretenni.
hajó
Desider Creative Commons License 1998.12.19 0 0 1
Kedves FBI doktor!

Igazad van, részben...
Én a hír felvetését és megtárgyalását nem a Jobb a jobb-féle hányásokon keresztül látom megvalósíthatónak.
A kérdésem az (és ez lenne, akkor a megfelelő topic cím), hogy tényle van-e médiaszereplő utánpótlás, vagy csak korábban más ideolóiától fűtött (sic!) lapoktól átkerült fjoncok tünndökléséről van szó. Mindez persze a polgár figyelmen kívül hagyásával...
Ki vizsgálgat népszerűségi mutatókat??
Leget, hogy arról szól a játék, hhogy úgyis megszokják majd a pógárok?
Eszi vagy nem eszi: nem kap mást. "Most nincs másik választás!"

F.B. I. doktor Creative Commons License 1998.12.19 0 0 0
Kedves Desider,

Ami eddig elhangzott róla.

Tisztelettel,
mint fent

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!