Keresés

Részletes keresés

Alfa Hold Creative Commons License 2006.05.04 0 0 39
Tudom. Az utolsó előtti oldal.
Itt már a madár se jár, csupa pókháló és por minden.
Sötétben kotorászok.
Előzmény: originalqszi (38)
originalqszi Creative Commons License 2006.05.04 0 0 38
A nickek törzsszámát nézd!!!!! Mind 3 jegyű!!!! Nem semmi, múzeumban jársz:))))))
Előzmény: Alfa Hold (37)
Alfa Hold Creative Commons License 2006.05.04 0 0 37
Értitek ti ezt?
Medwe Creative Commons License 1998.12.16 -1 0 36
Kedves HAME!
Mé, tevagy a szadesz? ;-)
banya Creative Commons License 1998.12.15 0 0 35
HAME, kedves!

Hát képzeld: nagyon bátran (és főleg rendkívül kecsesen) fogok a hömpölygő habokba alázuhanni... :-)))
Amúgy a MEH figyelhet: na bumm, legfeljebb lefokoznak alpolgárrá!

HAME Creative Commons License 1998.12.15 0 0 34
Kedwes Woland,

dehogy vitatkozom, a nevem meg tényleg ennek a rövidítése. :-))

Kedwes Medwe,
ezek szerint virtuálisan megfenyegettelek?

Kedves banya,
ha jól vonom le a következtetést nálad reális a veszélye, hogy a MEH által fotodokumentálva a Dunába leszel lőve. Csak te bátran szembenézel (szinonima:-) a ténnyel?

woland Creative Commons License 1998.12.15 0 0 33
Kedves HAME!

Nem kell minden félnótással leállni vitatkozni.

Medwe Creative Commons License 1998.12.15 -1 0 32
Kedves "Hülye Aki Mindent Elhisz"!
Bár nem voltak kétségeim, mégis kaptam 1 +erősítéstet. Olvastalak, kacagtam, ergo normális vagyok!
Juhééééééééééééé!
;-)
banya Creative Commons License 1998.12.15 0 0 31
HAME, kedves!
Ebből is látszik, hogy nem vagyok normális... :-))
Nem vagyok hajlandó félni!
HAME Creative Commons License 1998.12.15 0 0 30
Kedwes medwe!

Természetesen bubu virtuális SZDSZ fenyegettetés érzése csak az előrehaladott paranoiájának szimptómája. Normális ember ilyeneken csak kacag. Ellenben a Dunábalövés veszélye, továbbá a tény, hogy a MEH téged megfigyel az teljesen reális valóság. Ilyenkor a normális ember fél.

Medwe Creative Commons License 1998.12.15 -1 0 29
nebomojj bubu!
Ki fenyegetett itt, kit és hol?
Azzal ne gyere, hogy a szadesz, mert az csak annak fenyegetés, aki azt akarja, hogy a szadesz őt fenyegesse. ahhoz meg Szabadoséknak itt meg sem kell jelenniük...
bubu Creative Commons License 1998.12.15 0 0 28
jo dolog ez a nagy figyelem
de,
hogy a hozzaszolokat nyilvanosan megfenyegetik
hgy dádá lesz, ha nem okosan irnak
az _annyira_ nem tetszik :(

Esik Creative Commons License 1998.12.15 0 0 27

Kedves Bigus Dickus!

Az'szem a nickemen, es megmondanam, hogy ott dolgozom. Igaz, en meg tanulok, de regen rossz, ha olyan helyen kellene dolgoznom, amit le kene tagadnom. Bar, sose lehessen tudni;-) Ha minden feletetlezes igaz vo'na, akkor itt csupa titkosugynok szorakoztatja egymast.(Leszamitva a partok es a MEH kepviseloit:-))) De most mar megyek aludni, mer' nem latok ki a fejembol.

dekóder Creative Commons License 1998.12.14 0 0 25
Jaj, kedves Woland, hát félretájékoztatod itten a közvéleményt. Hriczu Anita SZDSZ aztat mondta, hogy ne hidd, hogy névtelen maradsz. Körmösről (még) nem beszélt. :o)
woland Creative Commons License 1998.12.14 0 0 24
Fikusz-Kukisz!
Te vagy az SZDSZ net-nyomozója?
Csak Speaker a célszemély, vagy már engem is figyelsz?
A negyvenharmadik Orbánt szidó topikban most jelezte nekem a Mérleg utca, hogy körmöst kapok, ha azt hiszem, hogy névtelen maradhatok.
woland Creative Commons License 1998.12.14 0 0 23
Kedves banya,

állitólag Bill Clinton is jelezte érdeklődését. :)

banya Creative Commons License 1998.12.14 0 0 22
Kedveseim!
Örömmel közlöm, hogy nem csak a Hivatal, hanem pártok is figyelemmel kísérik a mi kis virtuális asztaltársaságunkat!
Az itt lehet szidni... topicban az SZDSZ munkatársa/sajtófőnöke tette tiszteletét.

Valóban ilyen fontossá válna ez a fórum?!

Érdeklődve figyelem a további "hivatalos" megjelenéseket. Kik jöhetnek még?

speaker Creative Commons License 1998.12.13 0 0 21
Kedves Fikusz kukisz!
Meg lennél lepve, ha egyszer felsorakoznának azok elötted, akiket egy személynek hiszel abból kiindulva, hogy csak ti vagytok a bolsesztvo. De csak rágjon a kíváncsiság.
speaker Creative Commons License 1998.12.13 0 0 20
Kedves szalai!
Személyes adatokat itt felesleges kutatni.
Személyeskedés helyett a Rockenbauer Antal által megfogalmazott véleményem lehet itt társalgás témája.
Fikusz Kukisz Creative Commons License 1998.12.13 0 0 19
Esik, ez tetszett!!!!

Egyetlen probléma: ha a munkahelyedről írnak rosszat és Te meg akarod védeni, akkor Esik maradsz, vagy bemutatkozol, vagy nyitsz egy új nicket a munkahelyed nevével, vagy a sajátoddal????


banya!
Ne feszegesd ezt a kérdést!
Speaker nem tudja, ki az a madár, most hallja lőször ezt a szót (nemrég fordította neki le valaki) és egyetlen topik sem volt eddig erről a kérdésről, hogy ki ő és milyen nickjei vannak.

Speaker, madár, zöldász, csucsu, palko@hotmail, jobbajobb, (Libego, 38, tlaci) medol, rox, szende, simlis@hotmail, meg még ki tudja hány nick, akit a stílusa elárul= PageDown. Ennyi.

Esik Creative Commons License 1998.12.13 0 0 18
Kedves Viktor+ banya! (No meg MEH;-)/meg barki balszerencses aki eppen olvasni kenytelen/

Szerintem meg mindig tanuljuk csak az internetet. Kulonos kevereke a szobelisegnek es az irasbelisegnek (azert a torzsasztal elnevezes SZVSZ nagyon ul). Resze a medianak, es bar pontosan nem lehet tudni, hany embert talal meg ( kit, hogyan, igazi, nehez ko modjara), valoszinuleg egyre tobbet.

Nekunk is szoknunk kell meg. A torzsasztal egyszerre idonkent kavehazi, idonkent kocsmai beszelgetes, virtualis kes es (zogora:-))) hajigalassal fuszerezve. Van itt a legrosszabb tipusu anyazas eppen ugy, mint szinvonalas essze, napihir kozvetites(hala nehany faradhatatlan tasztaltarsnak, kulonos tekintettel egyesekre, akik szerint jobb a kopizas, mint a link;-)), ideertve nem egy alhirt is. Zajlik ismeretterjesztes (nemlyik topic szerkesztett valtozatat szerintem meg kiadni is erdemes volna, hadd oruljon Guttenberg is), es szimpla jatek egyarant.
Olvasni es irni egyarant tanulsagos, meg a legnagyobb ostobasagokat is neha. Ha mas nem, legalabb az kiderul ilyenkor, leteznek olyan figurak, amilyeneket kitalni is nehez volna... (Persze SZVSZ azert nem art, ha legalabb annyit olvas az ember, mint amennyit ir.)

Mas:ha pl. szereny szemelyedrol, avagy munkahelyedrol valotlansagokat allitananak, es Te tenyszeruen tudod az ellenkezojet, nem probalnal (probalsz ) cafolni? Mert mondjuk masnap meg X is azt lesz kenytelen(?) mondani: hat sracok, ez meg ez tenyleg nem igaz, akar kedveljuk oket, akar nem.
Nekem ezzel kapcsolatban egyetlen vagyam: hogy finom-meg ha neha eles fegyverrel megvivott- pengevaltasok, elegans csortek, ne sodrofas-hentesbardos legyen a kuzdelem, mar ha egyaltalan kuzdeni kell. Most is meggyozodesem: valojaban meg a legelvakultabbnak tunoket is joszandekon alapulo mely belso meggyozodes hajtja. Kis tulzassal: barki batran nezzen hulyenek barkit, de probaljuk mar elfogadni: nem osszeeskuvesek, gonosz armany jar a feltetlen a vitapartner fejeben sem. Egyszeruen mashol, masban nott fel. Ha maskent viszonyulhat a toltottkapostahoz, meg a kek szinhez, ugyan miert ne viszonyulhatna maskent az MSZP-hez vagy a FIDESZ-hez. ( Ugyan kedves megtevesztett kormanyparti barataim:-))), en biztos vagyok abban, h. Ti is a legjobbat akarjatok. De higgyetek mar el, mi sem szandekosan vagyunk hulyek;-) Es az orok motto: A hulyeseg (meg a jellemhibak) nem partspecifikusak.

Azt gondolom, egyetlen dolgot nem lehet csak: tulbecsulni minket, Tasztalosokat. ;-)

speaker Creative Commons License 1998.12.13 0 0 17
Most már csak azt mond meg, ki az a madár?
banya Creative Commons License 1998.12.12 0 0 16
speaker!
Ezek szerint az összefüggés analógiája: Orbán Viktor=medwe, speaker=madár?!
speaker Creative Commons License 1998.12.12 0 0 15
Pedig nyugodtan.
banya Creative Commons License 1998.12.12 0 0 14
speaker!
Nem értlek: téged sem szólítlak madárnak!
:-o
nyeharasó Creative Commons License 1998.12.12 0 0 13
szokás szerint egy hülye topik, átlagon aluli témákkal és hozzászólókkal. Emberek, akik okosnak gondolják magzukat, azt hiszik, hogy tudnak valamit, meg hogy gondolataik vannak, amit érdemes olvasni.
Hát nem.
speaker Creative Commons License 1998.12.11 0 0 11
Kedves banya! Miért szólítod Viktornak Medwét? (Nézd meg az adatait) Ez valami új figura? Ha az, megyek és nem zavarok.
banya Creative Commons License 1998.12.11 0 0 10
Viktor, kedwes!

Valóban új, érdekes jelenségek vannak itt az asztalon. Ezért hozzátenném a magam kicsi véleményét:

1. Lám-lám, miből lesz a cserebogár!
Ez a fórum egy jópofa vélemény cserére lehetőséget adó izének (játéknak, szórakozásnak, kapcsolattartásnak) indult. Aztán eccer csak azt vehettük észre, hogy _valakik_ lettünk, olyanok, akiknek a mondanivalójára így vagy úgy, de oda/felfigyelődött, sőt reagálásra méltónak találtatott. Ez "jelentőséget" jelentene? Nem hiszem. IMHO arról lehet szó, hogy viszonylag sokan vagyunk itt, viszonylag értelmesek (?!) feltehetőleg komoly kapcsolati tőkével. Tehát az információk áradhatnak tovább...

2. Bennem is furcsa, ambivalens érzéseket vált ki a jelenség. Egyfelől öröm, hogy ilyen "nagy emberek leereszkednek" a pór nép közé maguktól. (Bár, aki korpa közé keveredik, azt könnyen megeszik a malacok... :-) ). Ők is csak emberből vannak. (Noha élek a gyanúperrel, hogy nem olvassák folyamatosan a t.asztalt, hanem "segédeik" hívhatták fel rá a figyelmet. Ha nem így van, bocs.) Másfelől pedig - mivel nem ismerik a szabályokat, na jó, a szokásjogot -, a hozzászólásaik stílusban és tartalomban kilógnak a sorból. Ettől aztán túl hivatalosnak érződik.
Katona és Csurka valóban nem illeszkedik ebbe a sorba. Csak a történeti hűség kedvéért:
Katona "alulról jövő, népi kezdeményesre" (hála gejzának) ült közénk.
Csurkát a T. Ig. hívta meg.
Latorczait meg hiába híttuk, nem gyött.

3. Lásd 1. pont utolsó két mondata.
Plusz: lehet, hgy többet gondolnak rólunk, mint amik valójában vagyunk. Az én hitem szerint itt jó néhány, a politikával - az átlagnál aktívabban - foglalkozó ember véleménycseréjéről van szó. De ez nem jelenti azt, hogy véleményformálók is lennénk!!! Lehet, hogy ezt tételezik fel?

4. Hát ezt ők tuggyák!

5. Na ez egy igen jó kérdés! Eddig is elhangzott itt egy csomó pletyka, álhír, tévinformáció, satubbi. Miért pont erre reagált a Hivatal?!

6. Nem mennék bele az adórendőrség ügyébe.
Nem hiszem, hogy "a nagy testvér figyel". Eccerűen nem vagyok hajlandó ettől tartani. Véleményem van sok mindenről, el is fogom mondani itt, ha időm és kedvem engedi.
A magam részéről tehát teszek arra, hogy figyel-e apuci vagy senem.
Mi történhet velem: lefokoznak alpolgárrá?! Megvizsgál az adórendőrség?! (Bérből és fizetésből élek - hehe!) Kapok egy emilt a fríméles címemre, hogy ejnye-ejnye?!
Juszt is makacsul hiszem, hogy demokratikus jogállamban élünk, ahol szólásszabadság van, akkor is ha a "odafönt a fiúk" néha ezt nem szeretik.

EG Creative Commons License 1998.12.11 0 0 9

Dear Arato Zsolt,

Kerdes. Volt valaki a FIDESZ parlamenti
kepviseloi kozott aki ismerte a letartoz-
tatott szemelyt ? Hallottak a MEH-ben
errol a Deak Gaborrol a HETEK hir elott,
vagy derult egbol jott a villamcsapas ?
Felreertes ne essek, ha netan hallottak
volna, az nem volna okvetlenul bun, de
ha ket het mulva kiderul, hogy DG nem volt
ugyan fizetett kormanytanacsado, de egyutt
teniszezett X.Y-nal (emberek !!! abban
sem vagyok biztos, hogy letezik Deak Gabor
nevu vadlott, meg ne kerdezzetek ki az
a X.Y) az kinos lenne.

Miniszterelnöki Hivatal Creative Commons License 1998.12.11 0 0 8
Tisztelt Asztaltársak!

Először is szeretném megköszönni, hogy végül is komolyan vették azt, amit tegnap írtam. Ha megengedik, válaszolok a (nekem is) feltett kérdésekre.

1. Fontosnak tartottuk, hogy reagáljunk egy olyan újsághírre, amely a Miniszterelnöki Hivatalt is érinti, s amelyet az Internetto Fórumán is ismertettek. Fontosnak tartottuk többek között azért, mert egy hetilapban jelent meg, így a nekik (lapzárta után) küldött cáfolatot a Fórum látógatói csak egy hét múlva ismerhették volna meg.

2. Az Internetto Fóruma foglalkozástól, pozíciótól függetlenül mindenki számára elérhető. Önök tudják a legjobban, hogy a résztvevők bármilyen kérdésben kifejthetik véleményüket, s maguk választhatják meg, hogy személyüket felfedik-e a többiek előtt vagy sem. Mint már írtam, én egy, a hivatalt érintő kérdésben szerettem volna a valóságnak megfelelő információt nyújtani. Ezt pedig hitelesen csak a saját nevemen és beosztásom pontos megjelölésével tehettem. (Lám, még így is komoly fenntartások fogadták személyem valódiságát.)

3. Mivel a cikkben az szerepelt, hogy a Miniszterelnöki Hivatal egyik munkatársa bűncselekményt követett el, ezért nem hiszem, hogy "túlreagálásról" lett volna szó, amikor ezt a hivatal nevében cáfoltam. Már csak azért sem, mert - ha jól tudom - ezeket a vitákat naponta több, mint tízezren olvassák.

4. A kormány szóvivőjének cáfolata remélhetőleg a következő számban megjelenik.

5. Természetesen a Miniszterelnöki Hivatal nem kíván minden itt megjelenő hírre reagálni. A minimumot - s talán a maximumot is - a Miniszterelnöki Hivatalt súlyosan érintő valótlan hírek jelentik.

5. Egyetértek azokkal, akik azt mondják: ez a Fórum, bár kellemes szórakozás, de nem játék. Azért gondolom ezt így, mert többségben vannak azok, akik olvassák ugyan, de nem szólnak hozzá ezekhez a vitákhoz, s az ő véleményüket minden bizonnyal befolyásolják az itt megjelenő érvek. Nem hiszem, hogy félelmet kell keltenie annak a tudatnak, hogy a "hallgatagok" között lehetnek újságírók vagy akár politikusok is, hiszen ezzel nyilván mindazok tisztában vannak, akik hozzászólnak a vitákhoz.

Tisztelettel: Arató Zsolt

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!