Keresés

Részletes keresés

nyilhegy04 Creative Commons License 2002.02.19 0 0 1655
röf röf...
csere vissza Röfikém!
:O)
varu2 Creative Commons License 2002.01.05 0 0 1654
Nem a reflexeivel van gond... csak alapos akart lenni az anyaggyüjtésben, a forrásmunkák áttekintésében...
Előzmény: Fogatlan provokátor (1653)
Fogatlan provokátor Creative Commons License 2002.01.05 0 0 1653
Jók a reflexeid!:-)))))))
Előzmény: Törölt nick (1652)
wizes Creative Commons License 2001.06.14 0 0 1651
Jujj!
Fáj a nemlétező bütyköm!
AZ! Tudd mit dumálsz!
Az iditota piciny így!
Lupét veszek elő, hogy láss!
elég!
Bunkó!
wizes.WG.
Előzmény: Aradi Zoltán (1648)
bullseye Creative Commons License 2001.06.14 0 0 1650
Ja! olyat-olyat! És mi lesz a rangja?
Előzmény: B. Knox (1649)
B. Knox Creative Commons License 2001.06.14 0 0 1649
és még sokan mások. De inkább a kormányzásra készüljön, tisztelt Elnök Úr...
Előzmény: Aradi Zoltán (1648)
Aradi Zoltán Creative Commons License 2001.06.14 0 0 1648
wizes nagyon hiányolja Önt elnök úr!
psycho-pata Creative Commons License 2000.12.28 0 0 1647
Kedves "speaker"!
Te magadtól találod ki ezt a sok doxasmát, ami
már rendszereződést is mutat, vagy valakiket
plagizálsz?
Mi lenne ha az echolalia /visszhangszerüen
mondod téveszméidet/ mellett homlokekbenyedet
is használnád időnként?
Ha egy kormánypártot tönkre akarnék tenni,
Csurkát és Torgyánt javasolnám koaliciós partner-
nek, s PR "szagértőnek" pedig az Indexen Téged.
Csurkáék sértődöttsége érthető, de Neked mi a
megszállotságod oka.


Előzmény: speaker (1631)
vomit Creative Commons License 2000.12.28 0 0 1646
Erlkönig Creative Commons License 2000.10.16 0 0 1645
Ne bántsad Csurka ügynököt. Ő - tudjuk jól - Orbán Viktor ügynök nem is olyan titkos szövetségese.

Majd jól rádküldik az adókommandót!

Vagy úgy járst, mint a Székely!

Előzmény: 007-es ügynök (1644)
007-es ügynök Creative Commons License 2000.10.16 0 0 1644
Csurka ügynök ezekben a percekben arról beszél a Parlamentben, hogy ne erőltessük az EU-t. Osztja a kormányt is, szerinte azonkívül, hogy leváltották az MSZP-t nem sokat tettek. Nem tudja elfogadni, hogy a bankok, és pénzintézetek keveset fizetnek. A lakosságra van terhelve az ország fenntartása - taps.
Borzalmas életformaváltozást jelent a multik megjelenése. Szerinte ezek a bevásárlóközpontok rövidesen megbuknak. És akkor itt maradnak az elárvult épületek szomorú mementóként.
A globalizmus, mint olyan megbukott - állapította meg szónok.
Amennyiben nem figyel arra a kormány amit ő mond, akkor annak szomorú következményei lesznek. Ha bevállik a jóslata, akkor a kormányt összeroppantja az ellenséges sajtó - óvta a kormányt beszédének végén Csurka ügynök.
nadine Creative Commons License 2000.06.22 0 0 1643
A munkásőr László Józsi negyven milcsit nyalt fel.
Előzmény: speaker (1622)
Tamás Creative Commons License 2000.06.22 0 0 1642
Nem lehet mindenki olyan, mint Te...
Előzmény: eduflores (1640)
Messire Creative Commons License 2000.06.22 0 0 1641
Csurka Istvan harmadik kocsijat loptak el egy even belul. Kepviselo ur! Koltozzon Demszky melle Budakeszire, ott jobb a kozbiztonsag! :DD
eduflores Creative Commons License 2000.05.03 0 0 1640
Ajánlom tisztelettel mindenkinek a Szabályos kihívás párbajra című topic-ot a Politíkában (Index-Fórum)
Előzmény: Törölt nick (1639)
Törölt nick Creative Commons License 2000.05.02 0 0 1639
mármint amikor az alkohol még hagyja beszélni?
Előzmény: Nibiru (1638)
Nibiru Creative Commons License 2000.05.02 0 0 1638
Csurka István vajon mit mond Torgyán közt. elnöki jelöltségére, valamint teátrális visszavonulására?
Tudja vki? Ezirányban nem vagyok most olyan tájékozott...
KAYA Ibrahim Creative Commons License 2000.04.02 0 0 1636
Speaker ne hazudj!!!!!!!
Előzmény: speaker (1635)
speaker Creative Commons License 2000.04.02 0 0 1635
Én nem, de azt mesélik, az MSZP tele volt brutális alakokkal.
Előzmény: brutális (1634)
brutális Creative Commons License 2000.04.02 0 0 1634
Én soha nem voltam MSZMP-tag.
Te?
Előzmény: speaker (1633)
speaker Creative Commons License 2000.04.02 0 0 1633
Volt egy ilyen nevű az alapszervetekben?
Előzmény: brutális (1632)
brutális Creative Commons License 2000.04.02 0 0 1632
Speaker!
Te voltál MSZMP-tag?
Előzmény: speaker (1631)
speaker Creative Commons License 2000.04.02 0 0 1631
Nem olvastam se a Szendei se a Szundi, se a Morgó stb csendőrszázados emlékiratát, mert egy elitélt emlékiratai aligha lehetnek hitelesek. (Ezt az Izraeli államtól tudom, akik erre hivatkozva nem akarták nyilvánosságra hozni Eichmannét.)
Többször közöltem már, hogy a magyar nép történetének legszörnyűbb és soha túl nem léphető, el nem feledhető tragédiája volt a zsidók elhurcolása, de nem azért, mert mert a magyarok tették ezt, hanem mert nem voltunk képesek honfitársaikat megvédeni, a holkausztot megakadályozni. A magyar állam, ugyanis sohasem hurcoltatott Auschwitzba senkit, és csak a német megszállás során törvénytelenül nyakunkba ültetett hazaárulók segítettek be ebbe, miután a törvényes magyar államot szétverték. A magyar nép meg ebben csak a zsidókhoz hasonlóan mint szenvedő alany vett részt.
Így tehát fenn kell tartanom azt az álláspontomat, hogy helytelen történelem szemlélettel rendelkezik az, aki a magyarokat vádolja a zsidók kiírtásával. Helytelen történelem szemlélelet írok, de valójában, tudatos politikára kell gyanakodnom, hiszen hallottunk már olyan nyilatkozatot is, hogy a folyton erősödő holokauszt kultusz, meg a magyarok megvádolása nagyon jó (kiknek is?), mert legalább a zsidóság megtartja identitását és nem olvad be a magyarokba. Nem hiszem, hogy egy másik állam, vagy nép szélsőséges nacionalizmusának sikere érdekében hamut kellene szórni a fejünkre és naponta el kellene tűrnünk a legsúlyosabb rágalmakat.
A másik tényező, amely ugyanezt a rágalmat ismételgeti ellenünk, az internacionalista baloldal, amelyet az motivál, hogy nemzetközi mozgalmuknak és magyarországi politikai hatalmuknak csak egy "kézben tartott" nép esetén van esélye, és ehhez a "bűnösök vagytok" állandó sulykolása, a lelkiismeretfurdalás állandó élesztgetése, valamint egy olyan ellenség kép kialakítása szükséges, amelynek veszélyeitől való megmentők szerepében tetszelegehetnek. Ha propagandájuk kellően hatásos, még a megzavart zsidóság tömegeit is magukhoz köthetik, akik egyetlen védelmezőiknek fogják hinni őket. Ezeket a politikai zavartkeltőket nevezik sokan antiszemitázó komcsiknak. Sokuk ráadásul még zsidónak is igyekszik feltüntetni magát, ettől érzi úgy az ember ebben az országban, mintha minden második ember a sokat szenvedett kisebbséghez tartozna, pedig ha a " körmükre nézünk" kiderül, életükben nem jártak templomban, csak hallomásból tudják, mi az a tóra, és egymás között zsidó viccekkel múlatják az időt.

Remélem, mostmár világos.


Előzmény: Törölt nick (1630)
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.02 0 0 1629
Akkor most a Csurka egy kurziváló komcsi? és csak játssza az agyát, hogy ő a nemzetvédő jobboldali radikális?

Előzmény: speaker (1628)
speaker Creative Commons License 2000.04.01 0 0 1628
Én a magyar zsidó honftársaim közérzetéről nem merek nyilatkozni, mert nem tartozom közéjük, mindenesetre a barátaim azt mondják, jó a közérzetük, csak ez a sok antiszemitázó komcsi ne kavarna állandóan.
Azt hiszem ez az egész álproblema az ellenfeleiket lejáratni, magukat meg a zsidók védelmezőiként feltüntetni akaró szélsőbalosok állandó mocskolódása miatt van. Persze a szélsőbalosok esetében is néha kilóg a lóláb, például amikor elmennek Irakba "külpolitizálni."

Előzmény: Törölt nick (1626)
brutális Creative Commons License 2000.04.01 0 0 1627
Speaker!
Te voltál MSZMP-tag?
Előzmény: speaker (1624)
KAYA Ibrahim Creative Commons License 2000.04.01 0 0 1625
Érdekes, hogy egyforma vehemenciával véded a kormányt és csurkát.
Sok a közös bennük.
Előzmény: speaker (1624)
speaker Creative Commons License 2000.04.01 0 0 1624
Én a Csurkát sokkal kevesebbszer hallottam zsidókat emlegetni (szídni, gyalázni egyszer sem) mint magukat zsidónak álcázó bolsikat magyarozni, magyarokat gyalázni, sértegetni.
Előzmény: Törölt nick (1620)
KAYA Ibrahim Creative Commons License 2000.04.01 0 0 1623
Pálffy G. is felnyalta a végkielégítést, mikor összejátszva Nahlikkal kinevezték 5 évre. Akkor nem reklamáltál speaker. Jobbosok nyalhatnak, balosok meg nem, mi? Nyaljatok, ki tudja meddig nyalhattok.
Előzmény: speaker (1622)
speaker Creative Commons License 2000.04.01 0 0 1622
Nem hiszem, hogy ilyen balek lennél, hogy kirugásod után leállnál tárgyalni a főnököddel, de ez a te dolgod.

Csurka azonban tudtommal nem egymaga kapta a pénzt, hanem cége, amely ebben a dologban több embert alkalmazott, adót, költségeket fizetett.
Szerintem bízzuk a bíróságra, pontosan az összeget se tudjuk. Eddig "bagatell" 28 millióról volt szó, most meg lejjebb már 100 millióról olvasok.
Azért mertem a 28 milliót bagatellnek nevezni, mert az egyik topikban a Suzuki ügy kapcsán egyesek ugyanekkora összeget ilyen jelzőkkel illettek, és fel voltak háborodva a hatóságok (a kormány) kisstílüségén a cégvezetőkkel szemben. Persze Csurka cégvezető az más. De például Sárközi Erika is felmarkolt 20 millió végkielégítést 3 hónapos tv alelnökségért és a szeme sem rebbent, pedig sokak szerint nem teljesített érte semmit.
Természetesen, ha jogerős ítélet születik, azt be kell tartani.

Előzmény: Daemon (1619)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!