Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.02.17 0 0 47

Más: én reggel mindig megpróbálok találni legalább egy álomfoszlányt.

Campi Creative Commons License 2001.07.09 0 0 46
Ezt a topicot jol felebresztetted :))

En szemely szerint kb feloraja keltem, megpedig arra hogy mar illene fel kelnem. Egyebkent annyira jo (vagy rossz?) a biologiai oram, hogy ha beallitom az orat sipolni (tokmindegy 9-re vagy fel 7-re) kb 2-3 perccel korabban felebredek...
Ki erti ezt??

Előzmény: _wrack_ (45)
_wrack_ Creative Commons License 2001.07.09 0 0 45
Hétközben:
számítógép biosból bekapcsol, winamp elindul...
Amit este belehajigáltam, az szól. Jó dolog.

Hétvégén: a szomszédban zongoratanárnő lakik, pianínója a fejünknél. Nagyon szépen játszik, jó arra ébredni.

Szerintem vacak lehet mérgekkel ébredni, akár bennünk fakad, akár megisszuk/elszívjuk. Nem is élek egyikkel se.

Medve Gábor Creative Commons License 1999.02.10 0 0 44
A legkülönfélébb helyeken ébredtem már fel életem során. Sok olyan hely van, ahol érdemes felébredni. Egyszer Marosvásárhelyen egy külvárosi lakótelep játszóterén, egy tuja alatt ébredtem. Különféle gyanús alakok figyelték minden mozdulatomat. Nos, így például nem érdemes felébredni.
Előzmény: leha (43)
leha Creative Commons License 1999.02.10 0 0 43
legutóbb arra ébredtem, hogy ketyeg a kispárnám (lenyomtam a vekkert, betettem a párnám alá, anélkül, hogy felébredtem volna)
de igazoltan arra a legjobb ébredni, hogy a kedvesem kitúrt az ágyból, úgyhogy ha már aludni nem tudok, legalább csináljak reggelit : )
Pepin Creative Commons License 1999.02.10 0 0 42
Grrr, ejtőernyő nélkül betonra... :-(
Lelőhetetlen agresszív ébresztőóra jó messzire az ágytól (másra nem kelek fel), reggeligyártás közben reggelizek, kávé, cigi, aztán amíg a kölykök reggeliznek, hűvös zuhany. Na, ekkor ébredek fel.
Hogy mire ébrednék szívesen? A déli harangszóra.:-))
eMM Creative Commons License 1999.02.09 0 0 41
Én 1 kacsalábon forgó kégliben szeretnék ébredni valahol a budai hegyoldalban...
drugics Creative Commons License 1999.02.09 0 0 40
inkább mikor és hol?
pancho Creative Commons License 1999.02.09 0 0 39
Én lexívesebben szombatra vagy vasárnapra ébredek, mer akkor még alhatok tovább (általában).
Wágner úr Creative Commons License 1999.02.09 0 0 38
Ha ilyet hallok, akkor azonnal felébredek és egyből kimászok az asztal alól... :))))
John Zero2 Creative Commons License 1999.02.08 0 0 37
Egyszer volt csak nalam foldrendes, azt is ataludtam joizuen. Masnap mondtak csak, hogy volt ;-)
Persze az csak olyan minimalis szintu foldrendes volt, semmi veszes.
Előzmény: dzsekk (36)
dzsekk Creative Commons License 1999.02.08 0 0 36
En altalaban magamtol felebredek reggel. Hetvegen jo a Velvet Underground: Sunday Morning. Aminel rosszabbat viszont nehezen tudok elkepzelni, az a foldrengesre ebredes (mar 3-4-szer volt "szerencsem" hozza...) Ez szerintem meg Muncurko szurke hetkoznapjainal is rosszabb.
mr. moon Creative Commons License 1999.02.08 0 0 35
Szeretném ajánlani a jamiroquai morning glory c. napindító remekművét. Leginkább szerelemmel magunk mellett, főleg hétvégén, vagy ha nem rohansz, mert majdnem 10 perc, de a végére tuti elfelejted a reggel kínjait.

ui: ha már lement ez a szám, akkor érdemes benthagyni a CD-t, mert az ez utáni szám sem szar, de ez már egy másik történet (return of the spacecowboy)
John Zero2 Creative Commons License 1999.02.07 0 0 34
Ha mar fel kell kelni, akkor MP3-ra, azaz szamitogepen tarolt tomoritett zenere.
A gep be van allitva, hogy mely szamokat jatssza le, idonkent lehet valtogatni, ha mar unalmas. Vannak olyan szamok amelyek nagyon jok ebresztesre de van ami kifejezetten alkalmatlan. Ez utobbi par nap alatt ugyis kiderul ;-)
Na meg a gep zeneles elott meg be is mondja, hogy 'The time is 7:30 and 2 seconds' ;-)

Legjobb...
csutak Creative Commons License 1999.02.07 0 0 33
Kossuth rádió Budapest, pontos időjelzést adunk. 7.00 óra következik.
Előzmény: másikegylány (-)
prgprg Creative Commons License 1999.02.07 0 0 32
Nekem a Juventus vonyít fel 6.20-kor (Ez jön be a legjobban a rádión). Büntető!!! Nem is tudom napközben hallgatni.

Üdv prgprg

PS: Azért van ennél is rosszabb. Amikor péntek este elfelejtem kikapcsolni és szombaton is elköveti. Brrrr ...
eMM Creative Commons License 1999.02.07 0 0 31
Ébredni??
De szar 8 kor amikor hajnali 2 őig (vagy utánig netezek.)
Mire?
1 pohár cóla torna zuhagy (na ekor már kezdem élvezni..)
Ha már kelni kell én így tudom csinálni.
Mellesleg 1 újabb topic, ami előkerült!! :-)
Leon Creative Commons License 1999.02.07 0 0 30
Ébredni ??? ahhoz le kellene feküdni végre egy pár órára... nem ülni a gép előtt és huzogatni a vonalakat...
(miért jó az építészeknek ??? - már csak egyet kell aludni karácsonyig :o)

kedvesem mosolyára ébredni...
Zombor úr Creative Commons License 1999.02.06 0 0 29
Ha felébredek, arra gondolok: egy újabb nap esélyt kaptam az életre.
Szeretek madárcsivitelésre ébredni, és imádom, ha felébredés után még nem kell egyből felkelnem az ágyból.
Az még jobban tetszene, ha felébredéskor nem lennék egyedül...
wick Creative Commons License 1999.02.05 0 0 28
Én arra, hogy aludhatok még tovább.:)

Egy hatkor ébredő srác.
Hun Creative Commons License 1999.02.05 0 0 27
Ébredjünk arra mindannyian, hogy a liberálbolsik disszidáltak mind egy szálig.
Istenem, de szép is lenne!
Stahanov Creative Commons License 1999.02.05 0 0 26
Ahogy telnek az évek lassan már minden reggel arra ébredek, hogy minden nap ajándék. Ajándék lónak meg ne nézd a fogát!
Fidusz Creative Commons License 1999.02.04 0 0 25
zimber

Én a Porstban vettem magamnak karácsonyra és szülinapomra ilyet.
Sony, kétkazettás, CD-s magnó, felül van a kazettás része...
Előzmény: zimber (3)
nomira Creative Commons License 1999.02.04 0 0 24
Garfieldel szólva: Én azt szeretném, ha a reggelek később kezdődnének.Így nem reggelre, de délre kellene ébredni.
Hun Creative Commons License 1999.02.04 0 0 23
Én arra szeretnék ébredni, hogy már végképp szétaludtam az agyamat.
Ehelyett arra ébredek, hogy a tévébe levágott fejű embereket mutogatnak, hogy azonosíccsuik, mer elütötte a voant, meg földrengés van itt, meg háboru ott meg hogy gyilkoltak meg mindenkit. fuj.
Cecil Creative Commons License 1998.11.17 0 0 22
En a lelkiismeretemre ebredek, azaz a macskara.Igazsaghoz hozzatartozik, hogy kell elobb lehetoleg ket ebresztoora.(Az egyik csipog, a masik 10 perc mulva kukorekol.)Akkor erkezik a macska, es elkezd ertekezni velem arrol, hogy enni kene valamit.Ez biztosan felebreszt annyira, hogy legalabb a konyhaig elhurcoljam magam.Ha mar ott vagyok, akkor energiat megtakaritando felteszem a kavet. Amig lefo a mereg, addig lezuhanyzom.Cseszeket bekesziteni, stb. Kave,az elteto cigaretta,igyekzem pozitivan gondolkozni.

Ha mar vegkepp a hetszentseget ennek a reggelnek is, es menthetetlenul ugy erzem, hogy az egesz vilag osszeeskudott ellenem, akkor elso es utolso menedek:-Bach:Brandenburg Concerto,no.3.ALLEGRO!!!

mengele Creative Commons License 1998.11.16 0 0 21
Rossz esetben arra ébredek, hogy motoz a szobatársam, aki valami érthetetlen okból, felnőtt, egyetemista létére reggel nyolcra jár iskolába, de ehhez fél hétkor kell kelnie. (suli öt perc gyalog)
Jobb esetben zenére, kipattannak a szemeim, és megyek zuhizni.
Mégjobb esteben arra, hogy ebédelni kéne.
ParaSpirit Creative Commons License 1998.11.15 0 0 20
szidi: :)))
szidi Creative Commons License 1998.11.15 0 0 19
En nem szeretek felkelni
Szidi
DITKE Creative Commons License 1998.11.14 0 0 18
bocs: természetesen megragadni

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!