Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.02.17 0 0 60
Erről az "érzi, hogy él" dumáról nekem a watzlawicki "Légy spontán!" paradoxon ugrik be pszichológiából. Nem lehet, hogy ha ez ember enged ennek az anyai elvárásnak, az a lazázás?
Előzmény: másikegylány (-)
pe k Creative Commons License 2007.07.28 0 0 59
Fotózom, képeket válogatok- na ez még nem rutin:)
pudli Creative Commons License 1999.02.14 0 0 58
másikegylány: ne higgy el semmit!
A fordítottja éppúgy hihető!
Élni = érezni, gondolkodni, szeretni, gyűlölni, mozogni, lustálkodni, csinálni valamit, nem csinálni semmit, zenét hallgatni, hallgatni a csöndet, gyereket nevelni, gyereket nem csinálni, szenvedni, boldognak lenni, emberekkel együtt lenni, egyedül lenni, gyönyörködni, szomorkodni, minden lehetőséget megragadni, kihagyni minden lehetőséget, stb...
Élni = maga az ellentmondás.
Ellentmondás a halálnak és az életnek egyaránt.
Előzmény: másikegylány (57)
másikegylány Creative Commons License 1999.02.14 0 0 57
Ez jó. Másh is ezt monnya nekem. A végin még el kő hinnem.
Előzmény: VandálMikulás (56)
VandálMikulás Creative Commons License 1999.02.13 0 0 56
Talán egyedül akkor nem élünk, amikor feltesszük magunknak a kérdést, vajon élünk-e. Ha megtaláljuk két pillanat között a különbséget, már éltünk...
másikegylány Creative Commons License 1999.02.12 0 0 55
Egészségünkre!
Előzmény: másikegylány (54)
másikegylány Creative Commons License 1999.02.12 0 0 54
Na látod, ha fájsz, még élsz.
Én is ezt teszem.
Előzmény: bobb (53)
bobb Creative Commons License 1999.02.09 0 0 53
Mindenki rendkívül optimista itten
ÉLNI=de minek?
Az egésznek semmi értelme
A vég ugyis a TOPICtemető és akkor már ugye hol lesznek azok az említett pillanatok, mindeki csak pillanatokban gondolkozik de hová tűnik az EGÉSZ=VÉGTELEN
Most estem le a lámpáról elszakadt a kötél ez se sikerült...
Feher Tigris Creative Commons License 1999.02.09 0 0 52
alkotok. zenet szerzek, internetes jatekot irok, egyesuleti alapszabalyt javitgatok, konyvet irok, oktatok. most a heten osszedobtam egy orat, ami a napot 1000 reszre osztja, es ugy jelzi az idot (Einsteinben. 1 nap=1000 Einstein). ezekben elek.
Al Capone Creative Commons License 1999.02.08 0 0 51
kedves masikegylany,

sajnos nem az, de az is jo lehetne. en a z IM ADO KELNI c. dalra gondoltam, a Cs.baba'bo'l. remelem most nem vagy szomoru. de hogy a nyeremenyedet itten ki ne haggyam: nos, talan kerhetnel valamit, hogy megis tudjam...(termeszetesen az ELNI-vel kapcsolatban, nos?)

Al
másikegylány Creative Commons License 1999.02.04 0 0 50
Hotyhoty hamis?
Te nem szoktál magadban dudorászni? Hamisság-elkerülendő: csak egy lyó vonalvezető kő hozzá. De lekfejjebb öt! A zelején meg a vájolinkulcs.

Al Capone,
csak nem a Na Gyuta Zás, aszondod hogy eza vége, nem halunk meg...stb.stb.
Mit nyertem?
Előzmény: bcsi (47)
LeChuck Creative Commons License 1999.02.04 0 0 49
Nekem, ha atolelem a kedvesem, egy-egy fontos beszelgetes, marmint nekem fontos dolgokrol,neha a termeszet, neha a sebesseg, neha egy atrohant nap amitol erzem, hogy elek. Most hirtelen ennyi jutott szmbe.
Al Capone Creative Commons License 1999.02.04 0 0 48
masikegylany, bcsi, tobbiek!
Na, akkor most felteszek egy lemezt, illik az alkalomhoz meg a topichoz is. filmzene lett belole, magyar filmben, nem olyan reg. ugye tudjatok mar?

megfejteseket irjatok, aztan egyutt dudolas.
Al
bcsi Creative Commons License 1999.02.04 0 0 47
Kedves Másikegylány, majdnem elfelejtettem !
Hát persze hogy zene ! Na de egyedül ??? Úgy hamis....
bcsi Creative Commons License 1999.02.03 0 0 46
Hát ha úgy gondolod hogy ennyire monogám vagy......Különben lyó dolog adni is, ha van mibul.
másikegylány Creative Commons License 1999.02.03 0 0 45
bcsi,
De ha sikerül egész jól berendezkednem, minek oda másik? Szóval...lyól oda kő figyelni, hol a 6ár! A berendezkedésnek is vannak határai!
Előzmény: bcsi (44)
bcsi Creative Commons License 1999.02.02 0 0 44
Állítólag minden ember olyan, mint egy lakatlan sziget.Erre a szigetre oda kell vinni mindent, vagy meg kell szerezni, hogy jól érezze magát az ember. Aztán ha már minden OK , akkor lehet ( és illő is )
vendéget fogadni, hogy adni tudj neki.
Ha pedig tudsz adni örömmel, akkor esélyed van rá, hogy jól élj.
neduddgi Creative Commons License 1999.02.01 0 0 43
Gabor,
Ez a Floyd ez tecc. Egyivasuak lehetunk. Csak a biztonsag kedveert, mit lehet tudni, egy teszt kerdes:
A "Nice Pair"-on ki volt a gitaros |meg Gilmour elott| ??
Előzmény: Mr Spock (39)
másikegylány Creative Commons License 1999.02.01 0 0 42
Na végre egy kiss megerősítés kedves Mr Spocktól! :)))
Ugyehogy élni=érezni?

Zenehallgatás meg tényleg rulez! Akkor is feldobja az embert, ha 1ébként semmi nem smakkol...Mintha egy másik helyre csöppennék! Ügyi volt, aki feltalálta a Zenét! :)))
Előzmény: Mr Spock (39)
demeter Creative Commons License 1999.02.01 0 0 41
Volt egy barátném, a határidőnaplójába a "to do this weak"-be egy szer poénból ennyit írt: "ÉLNI". Korrekt. Ha offtopic is.
originalqszi Creative Commons License 1999.02.01 0 0 40
SZERETEK ÉLNI:-)))) Ti is????????????
Mr Spock Creative Commons License 1999.02.01 0 0 39
Kedves masikegylany,

Aztán. Hogy köll élni? Van, aki kívül mozog sokat, de semmi nincs mögötte. Van, aki meg belül él, de kívülről ennek semmi nyoma.

SZVSZ mindenki "belul" el, meg azok is akik latszolag kivul elnek, hiszen a "kulso" tevekenysegektol is mindenki egy belso erzest/reakciot var el, es azert csinalja (ha megertettem a kerdesedet). A kulonbseg az, hogy vannak akiknek tobb "kulso" jellegu tevekenyseg kell a belso erzes kivaltasara, mint masoknak.

Tudtunkkal, az ember az egyetlen eloleny (a Foldon) amelyikben tudatosodott a letezese. Az allatok "megelegszenek" a tulelessel (egyik naprol a masikra). Az ember nem. Az ember egy eleten keresztul kuzkodik, hogy TOBBET erezzen. Es erre alapszik minden fejlodes, minden tarsadami harc, minden kuzdelem.

Hogy en mit csinalok, hogy erezzem hogy elek? Nem szegyellem elismerni, hogy meg oszulok hajjal is: jo rock zene hallgatasa, foleg Pink Floyd. Persze sok mast is csinalok (computer jatekokat jatszom, irok, gyerekeket szulok, operalok, egyszer egy heten felorara radios vagyok, zenelek is neha amator modon, szamokat is irok neha ugyan mar regen nem, persze sokat computerezek, szeretek resztvenni ilyen jellegu vitacsoportokban, stb.) de a zenehallgatas van a lista tetejen.

Gabor
Előzmény: másikegylány (-)
másikegylány Creative Commons License 1999.01.31 0 0 38
neduddgi, :))))))))
(kár, hogy nem látod a szanaszét húzódó számat!)
Előzmény: neduddgi (37)
neduddgi Creative Commons License 1999.01.31 0 0 37
Nem en vagyok a purusa? Je! Tenyleg nem. Na. Ne dramatizaljuk mar a dolgot. Gyere at a BAR-ba, hallgass egy kis jo zenet, evodj a pasikkal, a nicktemetest meg feledd el. Temetes van eleg mostanaban, sajna.
ELNI kell...
Előzmény: másikegylány (36)
másikegylány Creative Commons License 1999.01.31 0 0 36
utsó off, csak kikészült az emilem és máshogy nem megy...

jajj, dehát nem is te vagy a purusa...akkor meg minek figyelemfelkeltesz? :-( Ejnyeejnye!
Így is ki vagyok osztva. Még két rosszpont, oszt megyek a nicktemetőbe!
De most nem azért írtam, hogy azt írd, hogy ne...! Majd én eldöntöm! Lehet, hogy érzelmi alapon... ;-)
Előzmény: neduddgi (35)
neduddgi Creative Commons License 1999.01.31 0 0 35
Te irogattal itt jelszavakrol. Hagyjuk. Nagyon offtopicolunk....
Előzmény: másikegylány (34)
másikegylány Creative Commons License 1999.01.31 0 0 34
OFF

Lyó-lyó, de mi történt? Ezt miért ide írtad? Nem értem...
neduddgi Creative Commons License 1999.01.31 0 0 33
password. Amit a felhasznalonev utan szoktal beirni, hogy elmenjen az uzeneted.... (-:
Előzmény: másikegylány (31)
másikegylány Creative Commons License 1999.01.31 0 0 32
purusa!
Jót tennél velem, ha átjönnél egy kicsit az "Egy kis pszichológia"-topicomba, mert én egyszer már felvetettem ezt ( onmagunk lenni? Es ki mondja meg, hogy mi az onmagunk? Hogy melyik maszk az?), de senki nem reagált rá. Naaaa...gyereeee!
másikegylány Creative Commons License 1999.01.31 0 0 31
neduddgi,
mijaza pw?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!