Keresés

Részletes keresés

dakota Creative Commons License 2000.09.19 0 0 17
A jó és megbizható elvtárs ellen ujabb vádemelési javaslat.
Most bűnpártolás miatt emelnek vádat ellene.
Nagy Józsefet pártolta nagyon, amikor az lelépett a 85 milliós adócsalás miatt.
Késve adta ki az elfogató parancsot. Ezért nem találták Nagy Józsefet.
Tamas Creative Commons License 1999.01.25 0 0 13
Deutsch T. államvizsgája:

megvan:
Alkotmányjog/Államigazgatási Jog
Polgári Jog

nincs meg (de meglesz!):
Büntetőjog
Jog- és Állambölcselet vagy Állam- és jogelmélet, tudja fene :-)

+ megvan nekije a szakdolgozata, amit médiajogból írt.

Na most, nehogy azt hidd, hogy valami fan vagyok, csak én is oda járok, és nagyon mókásnak tartom az egészet, mert:

1, polgári jogból (hagyományosan buktatóparty) a Mádl Ferenc vizsgáztatta (aki tudvalevőleg a __nemzetközi_magánjog_tanszék__ professzora - na meg ugye valószínű újabb köztársasági elnökjelölt), és egy Vida nevű, számomra ismeretlen prof. a __politológia__ tanszékről. Na most nem tudom, hogy a polgári jog tanszék tényleg elismert oktatói közül egyik sem felelt volna meg a feladatnak??? Kissé furcsa.

2, én itt az egyetemen összedugtam a fejem néhány emberkével, hogy ha a vizsgák ugyebár nyilvánosak, akkor mi igenis bemegyünk, megnézzük Tomikát. Ez eljutott ahhoz a tanárhoz, aki a Deutsch referense volt a szakdolgozatnál, és balszerencsémre őt személyesen is nagyon szeretem, jó kapcsolatunk van. Na most ő a maga sajátos stílusában hogy úgymond "lebeszélt erről". Úgyhogy sajnos nem tudok beszámolni a vizsgák lezajlásáról... :-)

Majd a következő FiDeSz-es miniszternél. Ha ez a szint így megy tovább, lesz még ilyen. :-)

Kiralylany Creative Commons License 1999.01.25 0 0 12
Nekem legjobban Pintértől kavarog a gyomrom. Keményen összejátszani a maffiával rendőrfönökként, és ezután beülni miniszteri bársonyszékbe. Hányinger !!! Valyon hány aktát tüntetett el Pintér, és ezért mennyit rakott zsebre. Ráadásul mindehhez nagyon csúnya és sunyiképű.
Ja, és még azt sajnálom, hogy nem voltam sosem kollégista, így nincs szobatársam, aki APEH elnökké emelne.
Deutsch Tomi államvizsgája vajon hogy áll ???

A HÓHÉR Creative Commons License 1999.01.25 0 0 11
Kedves Hopkins!

Kire?:DDD

Hopkins Creative Commons License 1999.01.25 0 0 10
Aszongya Pelikán: nem tudta, hogy számlát kell kapnia, amikor megvette a zaranyat.

Elmondanám, hogy akkoriban ő volt a Pest megyei rendőrségen a gazdaságvédelmi osztály vezetője. Ha nem tudta, már akkor agyon kellett volna lőni, mert milyen szakember az ilyen?! Ha most hazudik, most kéne agyonlőni, mert teljesen hülyének néz mindenkit, inkluzíve Simicskát és Orbán Vikit. De az is lehet, hogy ez utóbbiak tényleg hülyék. Vagy bűnözők.

( Jobban örülnék, ha bűnözők volnának... )

Hopkins ( aki tavaly májusban szavazott... )

pcsikvari Creative Commons License 1999.01.25 0 0 9
Azt hiszem, nagy baj van!

Simlicska, Pintér, Pelikán! Hiteltelen, lejáratott emberek. Mennyi vaj van a fülecskéjük mögött,azt pontosan nem tudom, de a zsigereimben érzem, hogy van egy szakajtóval! Belügy és APEH: az ország röhög rajtuk!
Adó morál: minek hiszen rablókra, setét figurákra van bízva a pénz beszedése! Akkor inkább eliszom! Belügy: bűnözőből lesz a legjobb miniszter! Turáni átok! Orbán hülye, vagy csak úgy csinál? Lezüllik az ország és még csak hibáztatni sem lehet a pógárt, ha úgy gondolja, hogy kecskére a káposztát.., akkor már jobb ha mindenki lelegeli maga ami neki termett.

Diditek

Ps.: Persze ennél a szocik vagy a szadeszék
sem jobbak, csak esetleg rafináltabbak!

Hrotov Creative Commons License 1999.01.25 0 0 8
A kormany meg Viktor is bekaphatja a f@szom, mar megbocsassatok. Ekkora rablo, hazug kepmutato banda regen nem allt az orszag elen. Kocsogok!!
tradnai Creative Commons License 1999.01.25 0 0 7

Én a magam részéről ezen már nem tudok kiakadni, de még csodálkozni sem. Azzal, hogy egy (kezdetben piti, mkésöbb vérprofi) adócsalot, Simicskát ültették az APEH elnöki székébe, az adomorál még lejjeb eshet-esik-esni fog szép hazánkban.
Megjegyzem, ennél már sokkal durvább volt az, amit a T. Belügyminiszterünk adott elő (nem tudom válaszok). Talán tőle tanulta Pelikán is...
Tartsatok ki!
irokéz Creative Commons License 1999.01.25 0 0 6
Van már néhány ilyen topic. Át kéne nézni a Politikába (lévén politikai téma)!
cami2 Creative Commons License 1999.01.25 0 0 5
Hát az aranyat azt nem.
Mert ugyebár azt elajándékozta, s így nem lehet már lefoglalni, holott a csempészáruval ezt kellene tenni.
Ja, s atöbbi rendőrt is felokosította valaki, hogy a cucc már nincs náluk - "elveszett, elajándékozta..."
ostor Creative Commons License 1999.01.25 0 0 4
A teszt sikeres, tehát....
Nem találok szavakat.........egy kezdő, hat elemis beosztott -tudjuk van és nem csak a bank-szférában- védekezéseként is gyermeteg.
Ez az ember fogja irányítani a szupi-ellenőrzést. Hát rettegjetek APEH alanyok.
ostor Creative Commons License 1999.01.25 0 0 3
Bocsi....próba
krezeda Creative Commons License 1999.01.25 0 0 2
Kedves Originalqszi,
sokáig tart ám bepötyögni meg bekopipasztázni...
kösz/üdv Rezeda Kázmér
krezeda Creative Commons License 1999.01.25 0 0 1
Na akkor...
T. Asztaltársak, emlékeznek még a mesére a királyról meg az okos juhászról???
Én bevallom, vesztettem.
Pelikán Elvtárs azt nyilatkozta, hogy Ő nem is tudja, mennyi aranyat vett a házalóktól: elhiszem.
Azt mondja, nem tudta, hogy csempészáru volt: elhiszem.
Azt mondta, nem nézte a fémjelet: elhiszem.
Azt mondta, nem tudta, hogy a rendőrségnél nem szabad házalni: elhiszem.
Azt mondta: "Mivel részletre vásároltam, nem kaptam számlát, sem nyugtát. Azt, hogy mások kaptak-e, nem tudom, a teremben, ahol az árusok bemutatták kollekciójukat, mindig sokan voltak. Én akkoriban gazdaságvédelmi nyomozó voltam, osztályvezető, nem adóellenőr; az ő feladatuk lehetett volna a nyugtaadási kötelezettség teljesítésének ellenőrzése: elhiszem.
Azt, hogy ezeknél jobb kifogást nem tudott találni: elhiszem.
De hogy pont Őt kell kinevezni adófőrendőrnek: ezt már nem hiszem el.
Így aztán: vesztettem.
De vajon Virág Elvtárs mit fog kérni Tőle??? 
originalqszi Creative Commons License 1999.01.25 0 0 0
Jé egy 0-ás!!!!!HURRRÁ!!!! Thor hol vagy????????:)))))******
Bacsó is megmondta már:DDDDDDD
krezeda Creative Commons License 1999.01.25 0 0 topiknyitó
teszt

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!