Keresés

Részletes keresés

myprint Creative Commons License 1999.01.26 0 0 41
A Pelikán et.-at én is szeretem mert olyan ügyes volt hogy a gátőri fizetéséből rendőr korában ilyen csinatos ékszereket vásárolt magának. Hogy mit szólt ehhez Virág elvtárs?
kisvacak Creative Commons License 1999.01.26 0 0 40
Kedves CuCu!
Ha ez komoly, boldogság árad szét lelkemben!
Cucu Creative Commons License 1999.01.25 0 0 39
Én kisvacakot szeretem...:)
kisvacak Creative Commons License 1999.01.25 0 0 38
Én a volt férjemet szeretem, mert az hogy elhgyott, s elváltunk hasznos tapasztalatokat nyújtott számomra.
Szeretem még jövendőbelimet is, mivel még nem ismerem, így nem utálhatom rossz tulajdonságai miatt. Ő is biztos szeret engem - még!
Tata Creative Commons License 1999.01.25 0 0 37
Én a Császár Elődöt imádom, és nyugodalmas, hosszú életet kivánok neki! (Nagyon úgy néz ki, hogy a nyugodalomról gondoskodva lesz, remélhetőleg minnél hosszabban.)
girlee Creative Commons License 1999.01.25 0 0 36
Én meg a dr.Orosz Balázst szeretem, mert most is elöttem van a kép - mily emberbaráti volt -, amikor a börtönbe bevonuló Lupis után vitte a táskát, mert az a két mankótól, nem tudott cipekedni.Továbbá azért is szeretem, mert akiket ö véd, azok biztos tutira ártatlanok, nagy emberek - nem a plebs közül valók -, és még a halálbüntetést is erkölcsi megfontolásból ellenzi!
Minden megszólalása mély szimpátiát vált ki a hallgatókban.
Ugye édi!
krezeda Creative Commons License 1999.01.25 0 0 35
Én a Szájer Józsit szeretem, mert végre elismerte, hogy az ellenzék is polgár: szellemi POLGÁRháborút indított a kormány ellen...
és még az aranyos Pelikán elvtársat is szeretem, mert Ő annak idején - mint magánember - nem ellenőrizte a nyugtaadási kötelezettséget... ilyen ember való adórendőrnek!
Rezeda Kázmér
mekklátja Creative Commons License 1999.01.25 0 0 34
Most már végleg eldőlt!
Én azt szeretem a legjobban, hogy tekkintetes antall józsefről Záborszky József közismert zeneszerzőnk és Döbrentei Kornél koszorús költőnk olyan oratöriumot fog alkotni, ami nem lesz politikai színezetű, csakis önéletrajzi jellegű. Viki is csak magánemebrként fog hozzászólni benne

Hehe

mekkÜdv

Kiralylany Creative Commons License 1999.01.25 0 0 33
En szeretem Kira'lyla'nyt. (Valahogy osztozzunk mar meg a nicken, jo?)
Szlartibartfaszt Creative Commons License 1999.01.25 0 0 32
Pardon:
Éljen!! Végre egy újabb nyafogós topik!! Szeretem!
Szlartibartfaszt Creative Commons License 1999.01.25 0 0 31
Ez is csak egy nyafogós topik, csak megszorozták -1-gyel. :-(
joghurt Creative Commons License 1999.01.23 0 0 29
Paraj!

Segítek: télnek hívják. :-)

Paraj Creative Commons License 1999.01.23 0 0 28
Én szeretem a tavaszt, mert kinyílnak a virágok. Szeretem a nyarat, mert süt a nap és meleg van. Ezenkívül szeretem sz öszt, mert van új szöllö és szépen hullanak a falevelek.
Kihagytam valamit?
Béb Creative Commons License 1999.01.23 0 0 27
Én aztat a bárgyúságot szeretem, amelyik a Tasztalon főleg a vallásos trágyú topikokban néhol megnyilvánul. Ezt a topikot viszont nem szeretem (offtopik), mert baromi hülyének érzem magam köztetek, viszont folyton ide fogok járni olvasgatni. :-)))
Karcsu Creative Commons License 1999.01.23 0 0 26
Imádom kormányunkat, hogy olyan remek szociális érzékkel rendelkeznek az átlagpolgár hétköznapjaival kapcsolatban.
Imádom kormányunkat, hogy olyan remekül sikerül nekik minden egészséges önkritikát elnyomni magukban.
Imádom az apehet, mert olyan nagy szakértelemmel tudják eltüntetni a piszkukat.
Karcsú
myprint Creative Commons License 1999.01.23 0 0 25
Imádom a FKGP honlapját mert a főnök ott a főmenü!
Komoly! 17" monitoral lehet csak ránézni de a napra nem.
Egyébként Fradi új játékosokat tesztel.
A Főnök fiának remek bal lába van.
Artois grófja Creative Commons License 1999.01.23 0 0 24
Véleménym szerint Punyus (vagy vmi hasonló) mondta ki a legfontosabbat.
És MELLesleg én nem a MELLtartókat szeretem hanem ami benne van.
A HÓHÉR Creative Commons License 1999.01.23 0 0 23
Szeretem a MELLtartókat, ki tudja miért?!:)
Meg az Orbánt mert tud síelni!

DidisÍelő az álnok

iselmo Creative Commons License 1999.01.22 0 0 22
Egyszer a Marczibányi téren, a pálya büféjében megittam 16 korsó sört és fizettem érte 25 Ft-ot ! Ezt nagyon szerettem. Jó rég volt.
Boss Creative Commons License 1999.01.22 0 0 21
Én a wick-et szeretem, mert szereti ezt a topkot.Na! meg még a sört is!
Mazsola Creative Commons License 1999.01.22 0 0 20
Nekem a Viktorka áll legközelebb a szívemhez (esetleg egyéb testrészemhez is), amiért olyan roppantul bízik még mindig a Simlicskában, a Simlicskát meg azért bírom, mert még ő is töretlenül hisz Pelikán elvtársban.
Tamás!
Ha Te a Schönherzből levelezgetsz, akkor valószínű, nem ismersz olyat, hogy Mechanika Tanszék. Na, még őket szeretem nagyon. Hétfőn pedig még jobban fogom.
manh Creative Commons License 1999.01.22 0 0 19

Nekem most egy pelikán lopta be magát a szívembe, mert annyira jóhiszemű és naiv.:))
Igazi adórendőr!
Hopkins Creative Commons License 1999.01.22 0 0 18
Én szeretem a zosztrigát.

Hopkins

Putyus Creative Commons License 1999.01.22 0 0 17
Én Magamrészirül a jó sört szeretem.
Megpersze ezt a marha nagy polgári létet-
csak belene gebedjünk!!

Putyus

Tamas Creative Commons License 1999.01.22 0 0 16
Én a joghurtot szeretem, meg Schönherz koleszt. Az internetto mellett most is épp az egyik ottani cimbi gépéről ftp-zek mindenfélét. :-)))
wick Creative Commons License 1999.01.22 0 0 15
mekklátja:ez elég nyalis volt:))
wick Creative Commons License 1999.01.22 0 0 14
Én ezt a topicot szeretem:)
Tamas Creative Commons License 1999.01.22 0 0 13
Joghurt!

Speciel az Áderrel kapcsolatos beszólásra gondoltam, de aztán rájöttem, hogy a többi is rulez. :-)

Egyébként magamon kívül az Ádert én is imádom még, mert olyan mókás beszólásai vannak, mint pl. "Kérem a T. Házat, szavazzon arról, hogy szünetet rendeljek-e el." Még van mit tanulni.

Meg nagyon szeretem a honvédelmi minisztert is, aki pesti szakértő kisgazdához méltóan nem tudja a különbséget a lövész meg a lovász között (copyright by me).

joghurt Creative Commons License 1999.01.22 0 0 12
Tényleg, igaza van Királylánynak, nem is fejeztem még ki forró szeretetemet a polgároknak ["Értitek, ugyeee?! Polgárok! Hát ez oltári!"], hogy abbahagyták a robbantásokat.
Kiralylany Creative Commons License 1999.01.22 0 0 11
Én azér csípem Pintér Sanyát, mer abbahagyta a robbantgatásokat. (na persze, hisz azt mondtam néki: "Sanci, most már elég a hülyeségből, ez nem játék, mától csak akko lesz robbantgatás, ha én mondom)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!