Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.09.06 0 0 15

miert? Van?

Előzmény: nyman (14)
nyman Creative Commons License 1999.08.27 0 0 14


Kicsit valtozott a felallas. De ezert nem akartam uj topikot letrehozni. Az uj kerdes


Miert van kalap az i-n?




dzsekk Creative Commons License 1999.01.23 0 0 13
Szerintem nem tudatosan (szabaly szerint) lett ilyen, csak igy jott, aztan maradt. Amugy talalhattok meg fejtegetnivalot boven a kiSPal-oldalon.
Qtyi Creative Commons License 1999.01.22 0 0 12
Eddig egesz jol gyulnek a velemenyek!
Most, hogy mondjatok ezt a szimmetriat, csak az a franya kis t betu nem illik bele a kepbe. De ha a szimmetria lett volna a cel, akkor meg az a felreertes eshetett volna, hogy a massalhangzok lettek nagyok a tobbi kicsi, holott... (Micsoda erdekes egybeeses)
Szoval tovabbra sincs valasz a rejtelyre, miert (nem) InTErnEttO?
Vau.
eMM Creative Commons License 1999.01.21 0 0 11
Nagyon Régen Nem Tülköltek a Tevék!
Na ez milyen??
Töfröcsó Creative Commons License 1999.01.21 0 0 10
Esetleg meg lehetne változtatni INTERGETTO-ra, vagy INTERBRUTTORA csak az könyen fikázható vóna: interbrunya, stb... szóval értitek nem? Hát ezért híják így!
pillapalack Creative Commons License 1999.01.21 0 0 9
uh, durva, de az a legdurvabb hogy olyan szepen elhittem es atlattam
=)

szoval akkor teoria osszedolve, johet a kovetkezo versenyzo ;)

DITKE Creative Commons License 1999.01.21 0 0 8
inmájonjon ez egy üde tó az interneten, ahol fontos az olvasó vagyis te és ahol a NyíRőaNTTrás is elbújik nyaranta (én tudok ám vmit)
Nosferatu Creative Commons License 1999.01.21 0 0 7
PillaPalack, Neked még bizonyára gurguláznak a szemeid az álmosságtól. :) Hol itt a szimmetria? Az a peroska meg még a maradék összhatást is képen nyomja!!!
Szerintem nyugodtan horoszhókuszpókuszolhatunk tovább. :)

Nosferatu Ritkán Néz Tévét Télen.

pillapalack Creative Commons License 1999.01.21 0 0 6
emlexem voltak vitak abbol hogy nagy betuvel irjak az Internetet vagy kicsivel.

szerintem ha a hibara nagyon nagy hangsulyt fektetunk akkor eltunik a szemunk elol, mert az extrakra fokuszalunk.

Buveszkednek az iNteRNeTTonal!!
;)

kulonben ha kozeprol nezzuk akkor szimmetrikusan vannak benne nagy es kis betuk. lehet hogy ennyire egyszeru, es nem kell benne Nyiro neni horoszkopjat keresni?

Pudli Creative Commons License 1999.01.21 0 0 5
És miért piros az i?
apootzee Creative Commons License 1999.01.21 0 0 4
Húderég voltam ilyen scene-környéken. Nem kéne ennyit dolgoznom... Ez teccik, mindenesetre.
Egyébként a zinternettó-logo így jó. Rajtam kívül hányan estek még abba hibába, hogy a tudatlannak elkezdték magyarázni, hogy "nem látod, te pontagyú, hogy a magánhangz... ja nem, a té is, akkor én se értem..."

apootzee, aki nem az

originalqszi Creative Commons License 1999.01.21 0 0 3
Helló drusza:DDDDD jó név, ugye? tudnod kell, hogy én találtam ki és már sok qtya van a neten:DDDDDDDD(ne is vitatkozz, kérlek, kár:-))))))
Nóóóóós: iNteRNettó.... baromi egyszerű:
N(yi)R(ő)Nandrás!!!!!! csak eltévesztette a kersztnevét:DDDDDDDDDDDDDDDDDD)))))))))))
null Creative Commons License 1999.01.21 0 0 1
Szerintem politikai árnyalata lehet a nagybetűknek. Valamit tükröz, talán annak a (esetleg )pártnak a nevét kódolva, aki adja a piiizt.
NRNT(T) = MSZP, etc.
bcsi Creative Commons License 1999.01.21 0 0 0
Valószínűleg elfelejtették hozzácsapni az áfát.Ha megteszik, akkor megjelenik a képernyőn az iNteRBruTTo is !
Qtyi Creative Commons License 1999.01.21 0 0 topiknyitó
Miert pont iNteRNeTTo? Azaz miert pont azok a nagybetuk, amik, es miert pont azok kicsik, amelyikek?
Ha valaki esetleg biztos forrasbol tudja a helyes valaszt, az kerem tartsa magaban, hadd probalkozzunk, mi tudatlanok. Kreativok elonyben!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!