Keresés

Részletes keresés

vitorlás hajó Creative Commons License 2007.04.03 0 0 318
.
sportember Creative Commons License 2007.04.01 0 0 317
Szép volt, jó volt, köszönöm, ennyi. Meneküljetek... meneküljetek...
tunderkert Creative Commons License 2007.03.22 0 0 316

jó estét.

7 éve születtem meg és éltem itt meg sok-sok dolgot. szépeket. tanulságosakat.

nem, persze, h nem a temetőben...de most újjászületni ide jöttem mégis.

olyan békés itt.

nem temettem el akkori nickjeimet, mert nem volt időm rá, és mert nem terveztem a halált. nem tudtam elköszönni a lelkem részeitől és ez nem volt jó. azóta is visszajártak kísérteni az érzések és kérdések bennem. temetetlen halott voltam.

ember tervez...isten nevet.

azt sem gondoltam, h visszatérek még. de elszámolnivalóm van. a halottakat el kell temetni. a múltat meg kell érteni és le kell zárni. amit lehet meg kell bocsátani. mindent meg lehet bocsátani.

talán nekem is megbocsátottak akik fontosak voltak. de nem voltam mindig igazságos. tegnap számot vetettem magamban és persze picit szégyellem magam.

szégyelltem magam a 7 évvel ezelőtti és 7 évvel fiatalabb önmagam kicsinyességéért és önzéséért. tudatlan voltam. persze ma is az vagyok, de már tudok mérlegelni. és talán egyenesebb vagyok.

láttam itt meghalni számomra kedves nickeket. ez még ma is elszomorít.

látom a hibákat és a pillanatokat amikor megfordíthatóak lettek volna a dolgok. letisztult a kép. ezen persze kár izgulni már. minden úgy történt ahogy kellett. szomorú, de így van. megtanultam a leckéket amiket "kivívtam" magamnak.

valami kihalt, valami meghalt. de hát ez az élet. és most itt vagyok.

 

elnézést a hatalmas off-ért, mentségemre szolgáljon, h csendben mondom mindezt, hiszem egy temetőben nem kiabál az ember. ott a csend ordít.

 

b alias N

 

 

köszönöm.

 

rali Creative Commons License 2007.02.20 0 0 315
Hihi.
Előzmény: JoanaTavares (312)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.14 0 0 314
Egy darabig nem leszek.
tissu_lavable Creative Commons License 2006.08.01 0 0 313
ezt is eltemetem
JoanaTavares Creative Commons License 2006.01.16 0 0 312
Most, 3 évvel késöbb visszaveszem. Még rámjön :)
Előzmény: JoanaTavares (291)
sierra Creative Commons License 2005.08.15 0 0 311
Once upon a time there was a Bagojj and a szakall. But no more.
dSh2 Creative Commons License 2005.08.15 0 0 310
Most már tényleg elég.
Cezixiana Creative Commons License 2005.04.20 0 0 309

Apokrif

 

Itthagyta végleg a kiberteret.

 

 

rali Creative Commons License 2004.10.19 0 0 308
Én még élek, malacfülű.
Előzmény: Törölt nick (306)
szavernyickij Creative Commons License 2004.10.18 0 0 307
Szavernyickij. Élt 37 hozzászólást. De mivel egyedül maradt, így most csendben jobb létre szenderül.
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.30 0 0 306
búcsúzom, de holnap jövök, maradatok velem
egy ember Creative Commons License 2004.06.29 0 0 305
Amikor egy ember megszületett a távoli és ködbe veszett Internettón úgy 6 évvel ezelőtt, egy dolog azért biztos volt: a világ elveszett, de egy embert talán meg lehet menteni. Most itt vagyok. Nem egy embert temetem, hiszen őt meg lehet menteni.

De hoztam két halottat, akik bár itt nicket öltöttek, de IRL életükben, egymást követően, részt bírtak az életemben. A részem voltak. Csak azért vették fel a nicket, hogy egy embernek örömet szerezzenek és itt is vele lehessenek.

Aztán, miután IRL elszakadtak tőlem - és kimondom őszintén, hogy én magam szakítottam ki őket saját testemből, lelkemből, szívemből - nickjük is elhunyt, nem írnak már ide sem, miért is tennék? Vagyishogy miért ne?

De nem írnak évek óta. Igy nekem kötelességem most és itt eltemetni őket, hogy szép nickjeik békében pihenjenek egymás mellett. És bár magamat sem URL sem IRL nem fogom miattuk eltemetni, de URL létem egy nem kis szeletkéjét melléjük helyezem. Ezzel talán megköszönve és elismerve azt, amit IRL tettek értem, adtak nekem önmagukból. Hacsak töredékek is voltak, köszönet érte.

Nyugodjon hát itt békében és örökké: Girafe és O.K. Girl. Béke poraikra. Őszintén remélem, hogy IRL életükben most boldogabbak, mint voltak, egykor, mellettem. Adja Isten, hogy utódaimban több örömet és boldogságot találjanak, mint énbennem.

És pihenjen mellettük örökre, jelképezve azt, hogy valamikor hozzájuk tartoztam, egy ember bolondos útitársa: putyputy007, vigyázza és őrizze nyugalmuk, mint egy igazi temetőben.

Béke veletek. És ne feledjétek: egy ember még megmenthető... :-)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.12 0 0 303
RIP: alice_itt
élt 3 évet, 1571 hsz-t
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.22 0 0 302
Nekem tetszett.
Előzmény: jj 2.0 (301)
jj 2.0 Creative Commons License 2003.11.20 0 0 301
Ez a verzió nem ment át a teszten. Visszatérek az alap-programhoz.
blaumann Creative Commons License 2003.10.24 0 0 300
kedvenc blaumann nickem megszűnt
ittésmost
Dr. Stig Helmer Creative Commons License 2003.10.17 0 0 299
Gyöngyöt a disznók elé? Elég volt!
"Porhüvelyem" itt leadom. Ha akarod használd.

Dr. Stig Helmer

Jelszó: dpf

(megjegyezni: Dán Polkol Fajzatok)

Soha többé index

dr. laza Creative Commons License 2003.10.07 0 0 298
Mar reg nem letezek, kisertet vagyok csupan.

De most... most vegleg eltavozok errol a vilagrol.

Eljen a reinkarnacio.

enit Creative Commons License 2003.10.06 0 0 297
béka poraimra
rali Creative Commons License 2003.10.04 0 0 296
Na.De miért?
Előzmény: az utolsó kuructigris (295)
alice9 Creative Commons License 2003.05.06 0 0 294
hello!
ábrándos Creative Commons License 2003.03.15 0 0 293
sok sikert kívánok én is.
mondjuk a következő "nagy Ők"höz
ciao
cSz Creative Commons License 2003.02.10 0 0 292
Üdvözlet mindenkinek (még innen is)!
JoanaTavares Creative Commons License 2002.12.18 0 0 291
levedlem régi bábomat
dzsill Creative Commons License 2002.11.26 0 0 290
ciao
aromo_ Creative Commons License 2002.09.11 0 0 289
Hhhhhh....
morticia addams Creative Commons License 2002.08.21 0 0 288
néha nekem is támad ilyen sanda gyanúm. olyankor szoktam temetôbe menni sétálni.
Előzmény: Abszolút Nulla (287)
Abszolút Nulla Creative Commons License 2002.08.21 0 0 287
vannak azért olyan események, amiket semmiképp sem tartanak meg nélküled.
Előzmény: morticia addams (286)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!