Keresés

Részletes keresés

nyman Creative Commons License 2001.08.16 0 0 36
Mintha megint ugyanarra a napra ébredtem volna...
Láttátok az "Idétlen időkig" c. filmet Bill Murrayvel? Na ez ponty olyan!
Niccs kedvem ugyanazokat a hozzászólásokat ugyanúgy leírni...
Előzmény: másikegylány (-)
eMM Creative Commons License 1999.01.19 0 0 35
másikegylány!
Azért ez (virtuális) beszéd.Vagy nem??
Polpot Creative Commons License 1999.01.19 0 0 34
nyafi
másikegylány Creative Commons License 1999.01.19 0 0 33
eMM,
beszédről szó nincs, írok vagy mi; a helyes kifejezés meg talán a buzdítás.
Nosferatu Creative Commons License 1999.01.19 0 0 32
eMM: v.ö. ezzel...
eMM Creative Commons License 1999.01.19 0 0 31
(Babbszem) Jankó!
Az a helyzet hogy Irokéznek teljesen igaza van.
Meg meg lehet nézni hogy ki(k) a régebbi motoros.


Tök jó már kezd visszajönni az igazi T.asztalos hangulat! :-))

gpx Creative Commons License 1999.01.19 0 0 30
Mintha megint ugyanarra a napra ébredtem volna...Láttátok az "Idétlen időkig" c. filmet Bill Murrayvel? Na ez ponty olyan! Niccs kedvem ugyanazokat a hozzászólásokat ugyanúgy leírni...
kaviat Creative Commons License 1999.01.19 0 0 29
Kedves másikegylány!!

nem tudom meddig tart ez a haldoklós cucc, de kitartás...

Mindenki!

lehet marakodni ezen-azon biztos jó dolog, de nem segít semmit.

kaviat r.e.b.

irokéz Creative Commons License 1999.01.19 0 0 28
Janko,
mielőtt fikázni kezded más fikázását, tégy meg egy-két dolgot!

- Győzödj meg arról, hogy mit fikáz az illető!
- Győzödj meg arról, hogy miért teszi ezt!
- Ne adjál hülye tanácsokat olyannak, akinek esetleg nincs rá szüksége és csak kinevet érte!
- Ha valamit nem értesz, vagy nem tudsz, kérdezzél, mert lehet, hogy az egész hozzászólásod mellébeszélés lesz!

Ugyanis:
- Nem az összeomlás miatt morgok: tisztában vagyok vele, hogy minden rendszer képes összeomlani és előbb-utóbb meg is teszi.
- Ebből következik, hogy nem szükséges beható webszerver-szoftver üzemeltetői ismeretekkel rendelkeznem a fikázáshoz, még akkor sem, ha véletlenül egyetértenék az általad a fikázáshoz szabott feltételekkel. De persze nem értek egyet. Gondolom, te is szidtad már pl. a magyar labdarúgó-válogatottat, pedig vélhetőleg a te ilyen irányú képzettséged alacsonyabb, mint az általad (is) fikázottaké. Össze lehet ui. hasonlítani a szakmai teljesítményt másokéval. Mellesleg ismerjük egymást? Ha nem, mire alapozod az a kijelentésed, hogy szakmailag inkompetens vagyok? Csak nem "úgy a levegőbe fekáztál"?

KillerJack Creative Commons License 1999.01.19 0 0 27
nekem sem volt kedvemre a dolog, de próbáljunk meg másképp hozzáállni.

Pl. mint a Bill Murray filmben is, mivel ugyanarra a napra ébredt, nemhogy lerontotta volna azt, hanem jobbá tette. (persze eleinte nem ez volt a szándék ;-))) És a végén lett belőle egy TÖKÉLETES nap.

Tehát hajrá! Tegyük tökéletessé ezt a helyet. (nélkülünk úgyis csak egy üres szoba lenne)

Jankó Creative Commons License 1999.01.19 0 0 26
Well...

Irokéz: Mielőtt fekázol valakit, tégy meg két dolgot:

1. Esetleg tudd meg, miért omlott össze a rendszer, hátha semmi köze a szakmai töketlenséghez.

2. Ha már szakmailag fekázol valakit/valakiket előbb bizonyítsd be, hogy jobb vagy annál, mint akit leszólsz. Pl. Csinálj egy web/irc meg a bánat tudja milyen szervert, Tegyél rá honlapot, tömd meg cgi-vel meg minden jóval, az irc-t linekd össze bármelyik másik szerverrel, add meg a címet ahol elérhető, és várj. Ja és persze minden legyen jogtiszta!!! Ha egy hónap múlva nem lesz töck üres a winyód a szerveren, akkor nagy májer vagy. Ha nem, akkor szerintem ne szólj le másokat.

Mellesleg semmi közöm a céghez, de irritál, ha valaki csk úgy a levegőbe fekáz valakit.

Bocs, ha valakinek a lelkébe tapostam volna.

eMM Creative Commons License 1999.01.19 0 0 25
másikegylány??
Te most rábeszélsz vagy lebeszélsz??
Lora Creative Commons License 1999.01.18 0 0 24
Boss
Lora nem tudott 30 hozzászólás nélkül topicot nyitni. Lora hozzászólt 30-at, de a hozzászólásai is elvesztek nem csak a topicja. És a megváltoztatott jelszva is visszaállt a régire. Még jó, hogy nem dobtam ki !
Lora Creative Commons License 1999.01.18 0 0 23
Boss
Lora nem tudott 30 hozzászólás nélkül topicot nyitni. Lora hozzászólt 30-at, de a hozzászólásai is elvesztek nem csak a topicja. És a megváltoztatott jelszva is visszaállt a régire. Még jó, hogy nem dobtam ki !
másikegylány Creative Commons License 1999.01.18 0 0 22
pudli,
kösszönöm kedveschschégedet, majd írok mingyámá. A cím jó, csak rosszul emlékeztél kicsit, de már a másik is jó, a kony.

kaviat,
van valami pontos infód, hogy meddig tart ez pontosan? Ha lenne határidő, amikorra a bizonytalanság mexűnik, és sem aggodalmaskodnék annyit.

Paraj,
mékhoty hazamennél? Maraaadj...

mekklátja,
majhamár Te is függő leszel, neked sem fog tecceni a használhatatlanság.

eMM,
nyisd újra aztat a topicot! Érdekel...

polpot,
jajj, mindig elfelejtem ezeket a kifejezéseket...Az IeRCé vagy az IeReL az élet? Na, mindegy. Ha az életet kérdezted, ott nemigen szokok találkozgatni, több okból is. Ha aggaszt, majd megírom hogy miért. (kimagyarázom magam...)

Pollen Creative Commons License 1999.01.18 0 0 21
Hát hogy lenne kedved, cuncili?
Polpot Creative Commons License 1999.01.18 0 0 20
másikegylány pedig milyen jót válaszoltam az egyik eltunt topicodra...amiben azt írtad, hogy depresszió, meg nem asztalozok többet, mert ezek a kapcsolatok csak ál kapcsolatok. do you remember it?
mé nem irc zel?
eMM Creative Commons License 1999.01.18 0 0 19
Igen nekem is eltünta topicom 15 én hajnalban nyitottam."Az internet 1 éve"
Valahogy arról szólt volna hogy mi történt 1 év alatt mióta netezek.Hát ennyi.
Nem is kell ujranyitnom a topicot a válasz adott.
Egyébként 15 én délután már a nyitást sem lehetett rajta olvasni,írni sem lehetett bele,20 óra körül pedig besz@art az egész netto.
Csodáááás.
mekklátja Creative Commons License 1999.01.18 0 0 18
Én még csak most jöttem aztán meg má' szét akartok itten esni?
Akkor +má' megyek is csak ezt még itten jól megírom nektek...
Nekem tetszik a dolog. Csak mert újjj vagyok? Hmmmmm

mekkÜdv

kiscsillag Creative Commons License 1999.01.18 0 0 17
Óh, de nekem VAN kedvem. Mert addig sem kell marketinget tanulni!!! Tasztal fel a fejjel! :)))))
Paraj Creative Commons License 1999.01.18 0 0 16
Tanítónéni! Nekem sincs kedvem! Hazamehetek?
kaviat Creative Commons License 1999.01.18 0 0 15
Mintha megint ugyanarra a napra ébredtem volna......

...nembaj. gyerekek ennek is van előnye. igy most alaposan át tudjuk gondolni a dolgokat, mert ha hülyeséget irtunk, másnap reggel lehet korrigálni...

de komolyan: szerintem idő az van. ha már 7ek óta bizonytalankodik, akkor már az a néhány nap nem oszt nem szoroz. majd a next generation program mindent +old. mondtak valahol valmit az óránkénti mentesről is. szerintem ez az egész CUCC nagyságrendekkel többet ér annál, hogy első /najó n-edik/ behalásnál www.fakép.hu legyen...

ui: a nagyon fontos dolgokat, értve ez alatt akár az "első topic"okat, úgyis újra lehet csinálni... nosza...

kaviat r.e.b.

Nofear Creative Commons License 1999.01.18 0 0 14
Mert ismeri a moderátort.
Boss Creative Commons License 1999.01.18 0 0 13
Lora hogyan tud 30 hozzászólás nélkül topikot nyitni?
Szlartibartfaszt Creative Commons License 1999.01.18 0 0 12
Nos igen, okoztak némi presztizsveszteséget az internettonak az utóbbi hét malőrjei, de én nem tágulok innen, amíg jó társasággal lehet itt beszélgetni.
Pudli Creative Commons License 1999.01.18 0 0 11
masikegylany!
Énn nattyon kedvesch fatyok. Engemet már besereztél (vaty tán besöröztél?:-)) Én irkáltam neked emilkét, de visszajött (cimzett ismeretlenny, vagy illyesmi)! Van télleg valami címed, ahova irkálhatok?
Pudli Creative Commons License 1999.01.18 0 0 10
Masikegylany, Lora, necsinájjjátok már!
Tudhatnátok, hoty az éllet nem ety habostortaaaaaa! Túlleszünk majd ezen is! Átéltünk már egyet, s mást! (vaty nem ity köll irni?) Fejeket föl, melleket kidomboritani, hasat be, asztán előre! Hüjjjítsétek a fiukákat tovabbra is, mer annélkül üres marad az élettyük! Meg talán a tiétek is!
irokéz Creative Commons License 1999.01.18 0 0 9
Bámulatos a (számítástechnikai) szakmai töketlenség mértéke az Internettonál. Kár érte, mert aránylag jó dolog volt.

Hopkins,
szerinted a negatívumok felhánytorgatása kizárólag az értelmiség sajátja? Ráadásul elvetendő dolog? Boldogok a lelki szegények... Ja, és idézni csak pontosan:
Mónikát rábeszélni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki benne van én nem ellenzem.
(Mellesleg erről a káoszról nem hiszem, hogy K.M. tehetne.)

Endorfin Creative Commons License 1999.01.18 0 0 8
Fijjug,
semmi értelme a rábeszélésnek.
Ha egy lánynak , vagy egy másiknak
nincs kedve hozzá valamihez, akkor nagyon nincs kedve hozzá , és ugysem ér semmit a rábeszélés.

Endofin

másikegylány Creative Commons License 1999.01.15 0 0 7
Lora,
velem totálígy volt! Most honnan szerezzek be megin' annyi kedves embert?

Ti hárman ott elöl!
:))))))))
(Azzonnal kérem az ellenőrzőtöket!!!)

Hopkins,
csak azér' fanyalgok, mer'a kapa feltörte a tenyerem és így nem esik lyól nyomogatni a szép, kedves és napos billentyűket!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!