Keresés

Részletes keresés

eMM Creative Commons License 1999.01.26 0 0 88
Azért nincs Viola mert az még nem virágzik!
Nem úgy mint a hóvirág. :-)
eksön Creative Commons License 1999.01.25 0 0 87
Pilla! El van nézve! ;-)
BlumiDC Creative Commons License 1999.01.25 0 0 86
Purusa Creative Commons License 1999.01.25 0 0 85
Neten ismerkedni halalos. :)
pillapalack Creative Commons License 1999.01.25 0 0 84
nekem kell jatszopajtas, aki elnezi internet fuggosegem, es minden olyat amit eddig senki

szodaviz Creative Commons License 1999.01.25 0 0 83
'zérdekes.....
viola néne nem gyütt erre 10 naptya....
Cucu Creative Commons License 1999.01.24 0 0 82
kedves Koala!

Hadd szabadjon felhívnom figyelmedet, hogy a 20-i és a 21-i egyedülléteid mérhetetlen távolságra állnak egymástól.
Közhely, de attól igaz: 2 dolog tudhassa nagyon zavarni az embert (+az ember lányát, feltételezem :)), ha nagyon egyedül van, ill. ha nincs 1 kis "magán" élete. Ugyanakkor az első eset a veszélyesebb, mivel könnyen betokozódhat.

(Amúgy- bármennyire is elkövetem magam is, teljesen felesleges társat keresgélni, ha nem vagyunk rá érettek, nyitottak, stb. Ha azonban rendben a lelkünk, az ismerkedés tényleg történhet, kezdődhet bárhol...)

A Tasztal is veszélyes, mert számomra az egyetemi, illetve a pályakezdő éveim sok-sok vitáját helyettesítik. (persze, még mindig sokkal jobb egy virtuális barát, mint ua. társ-ban).
Ps: Sorry, én csak az aluljárókban láttam megjelenni a hóvirágot...


DcsabaS_ Creative Commons License 1999.01.24 0 0 81
Kedves realdoko!

A személyes találkozás után szerinted nincs idealizálás? Az internetes kapcsolatokban meg mindig van?

Pudli Creative Commons License 1999.01.24 0 0 80
realdoko: rulez! teljesen igazad van! Külön kell választani a netet, meg a valóságot. A netszerelem nem lehet cél, legföljebb eszköz az igazihoz!
másikegylány: sajnos te meg öszzevissza kevered ezt a két dolgot, és ha realdoko fiatalabb is nálad, lehet, hogy mégis neki van igaza. Én legalább is vele értek egyet (azért téged is megértelek :-)).
realdoko Creative Commons License 1999.01.23 0 0 79
Gyűlölöm, ha félreértenek.
A netszerelem nem szerelem.
De a neten kialakulhat vonzódás, ami aztán a valódi találkozásnál...
Mindegy.
Most nincs hangulatom ezen szarakodni, hogy elmagyarázzam, hogy érzem.
realdoko
realdoko Creative Commons License 1999.01.23 0 0 78
Másikegylány!
Bocsánat, hogy csak most reagálok.
Éppen arról beszéltem (de akkor mégis félreértettél), hogy ott kezdődik, ha a való életben találkoztok. Mi ebben az, ami nem tetszik?
Az a baj, hogy most semmi hangulatom és erőm vitázni, csak azt érzem, hogy félreértesz engem.
Pedig éppen erre akartam felhívni a figyelmet. HOgy ne keverjük össze az idealizálást azzal, hogy itt megsimerek valakit, tisztán és előítéletek nélkül, s azután a való életben is életben marad a kapcsolat. És egyáltalán nem csak a párkacsolatra gondolok.
Azt hiszem, azért féltettél, mert félreértettél.
Monthy Creative Commons License 1999.01.23 0 0 77
Banyát itt mindenki zúzza, pedig én tök egyet értek vele. Ismerkedni nővel csak személyesen.

Merthhogy nem tudod hogy nézhet ki a másik. Nem tudod milyenek a gesztusai. Nem tudod hogy min nevet. Akkor meg nem is ismered.


Monthy

Béb Creative Commons License 1999.01.23 0 0 76
Hihi, én nagyon bírom ezt a verbális kommunikációt. Bár az igaz, hogy jobban szeretem, ha szexuálisan nonverbálisan zaklatnak (már azok, akik, magam is szeretném, hogy zaklassanak). Amúgy pedig Banyának: akárhol, akárhogyan ismerkedsz, a legnagyobb szerencse, ami érhet, hogy megtalálod a társadat. És igen, a magányra, a természettel való összeolvadásra, a belső csendre szükség van, de éppolyan szükség van társra a mindennapokban... Mert a magány a legrondább betegséggé bír fajulni.
Ki is keresett szőke hajú, zöld-szürke szemű magas nőt satöbbi? Mélyen sajnálom, én már elkeltem, de barátok azér még lehetünk. :-)))
Nosferatu Creative Commons License 1999.01.23 0 0 75
Kismókus!
Ez egy csúnya anglicizmus. :)
eksön Creative Commons License 1999.01.23 0 0 74
Jól jönne egy kis semmi, mert ami van azt már unom. Ha mást nem, iszom mégegy sört.
Pinky Creative Commons License 1999.01.23 0 0 73
Akinek hiányzik a szex, annak NAGYON HIÁNYZIK.

Pi

Pinky Creative Commons License 1999.01.23 0 0 72
Aki a szex-et megismerte, mer' "megkóstolta", az nehezen tud lemondani róla. Így még sokkal rosszabb egyedül lenni.

Nade: ismételten társat szeretnék találni, kedves, aranyos, jólelkű, humor- és egyéb-érzékeny, vékony lányt keresek, én kb. ugyanilyen vagyok fiúban. 30 év, 180valamennyi cm, nemt'ommmenyi kg.

Pi

Hopkins Creative Commons License 1999.01.22 0 0 71
Kismókus!

Senki sem mondta, hogy a szex minden. Én is csak azt állítom: minden a szex:-))

Hopkins

Kismókus Creative Commons License 1999.01.22 0 0 70
KillerJack!

Semmi olyat nem irtam, ami más számára ne lehetne érthető. Amit irtam, általánossában irtam. Mindenkire (vagy bárkire) igaz. (Te nem szoktál E/2. személyben általánosságban beszélni? Ez csak errefelé szokás?)

KillerJack Creative Commons License 1999.01.22 0 0 69
Kismókus,

nem hiszem, hogy más értené mit akarsz írni. Így ha kérhetném mellőzük a személyeskedést.

Köszönöm,
Jackie

Kismókus Creative Commons License 1999.01.22 0 0 68
KillerJack!

Ne hidd, hogy a szex minden. Hogy a szextől mindent megkaphatsz. Ha csak a "szex-ed" van, nincs semmid!

BMW Creative Commons License 1999.01.22 0 0 67
Banya kedves!

Meggyőződésem, hogy az embert nem a szavai, hanem a tettei minősítik elsősroban. itt viszont csak a "verbalitás" marad.

Ezzel a mondatoddal mintha helyettem szóltál volna! ;-)

másikegylány Creative Commons License 1999.01.22 0 0 66
Ajjaj, realdoko,
óvva intelek! Naon fiatal vagy még...
Ja, távlatok azok vannak. Csak kár hogy a közelségek elvesznek...
Hopkins Creative Commons License 1999.01.21 0 0 65
Nemn értem: most dugni akar a Viola, vagy sem?!

Hopkins

Liam Creative Commons License 1999.01.21 0 0 64
HapsiKham!
Gyere a verekedős topicomba! Naggyon várlak!
realdoko Creative Commons License 1999.01.21 0 0 63
Nekem a Net új távlatokat nyitott meg.
Persze, hogy az igazi kapcsolatok (és nem csak párkapcsolatok) valójában az "evilági" találkozásnál kezdődnek.
Én olyanokat ismertem meg itt, akiket tudom, hogy a Net nélkül soha.
És akarva-akaratlan sok az ellentétes nemű barát. Ha meg már ellentétes nemű, akkor törvényszerűen más is lehet belőle.
Hé, pajtások. Más a "netes szerelem" a képzelt, idealizált lényekkel, és más az, ha itt felengedve úgy tudsz beszélgetni, hogy igazi, emberi kapcsolatokra találsz. Ne keverjük a kettőt.
real was here
KillerJack Creative Commons License 1999.01.21 0 0 62
Koala,

akkor még nem kekszeltél egy igazán jót ;-)))
ugyanezt képes nyújtani...
De a Te verziód ettől még tökkkéletes. :-))

Koala Creative Commons License 1999.01.21 0 0 61
Viola,

Te magányos vagy? Most hol vagy? Miért nyitottad ezt a topicot? Keresel valakit, valamit?

Koala Creative Commons License 1999.01.21 0 0 60
KillerJack

borzongató, csodálatos, lenyűgöző, fantasztikus élmény, ha képes vagy eggyé válni a természettel, teljes összeolvadás.
Egy vihar a természetben, annyira félelmetes, csodálatos, lenyűgöző élmény, hogy nem értem miért nem képes érezni minden ember ezt a csodát.
A villámlás, az égzengés, a vihar által felkorbácsolt víz örjöngése, a fák zúgása, mind a természet erejét, szépségét és hatalmát hirdeti.
Ezt a csodát csak a természet képes nyújtani.

Koala Creative Commons License 1999.01.21 0 0 59
CuCu,

nem vagyok depressziós. Csak magamat nem szoktam becsapni, de van akinek szüksége van önámításra.
Nem vagyok magányos sem, vannak körülöttem barátok, rokonok stb. akikkel kellemes a kapcsolatom.De én szeretek egyedül lenni.
Nem szeretném elrontani a kedved, ne legyél depis, az élet csodálatos, legyen jó hangulatod. Nem érzed a tavasz közeledtét?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!