Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 1999.01.25 0 0 25
Gorcsev,
ha csak amatőrként (mint pl. én), akkor mondjuk egy ASUS V3000-es tökéletes megoldás: olcsó, 2D kártyanak jó, 3D-nek megfelel, 352x288-es "kis" VHS felbontásban egész jó állóképet lehet vele csinálni, a nagyobbakkal (704*566, ill. 1024*768) már akadnak problémák, de azok között is akad megfelelő, arányosan a géped erejével. (Ez egy 13-14 ezer forintos megoldás.)
Ha ennél jobb kell, akkor MiroDC*, persze sokkal többért.
Gorcsev Iván Creative Commons License 1999.01.22 0 0 24
VHS-rol (video) szeretnék képeket áttenni a gépezetembe. Ehhez milyen ketyere kell, es hol és kb. mennyiért lehet olyant kapni?
kösz
HoD Creative Commons License 1999.01.21 0 0 23
LUCzI FERencz!
A DialCom 56K modem tapasztalat szerint lyó minőségű vonalon repül és megbízható.
Mivel ha lyól emléxem, nálad a vonallal nincs gáz, talán érdemes lenne megfontolni.
holist Creative Commons License 1999.01.21 0 0 22

A gépet kompletten veszem, fut rajta Cubase VST 9 sztereo audiosávval 48 MHzen, 18 bitesen, és én erre fogom használni, meg persze X midichannel. Ha arra gondolsz, hogy virtuális szintik nem futnak rajta... a SC-50 virtuális változata fut, egy Yamaha is, meg a Reality 2.0 is. Ez nekem egyelőre elég, ennél már kicsivel több pénzem sincs (vagy ha van, CDíróra költöm) - kihagyok megint egy generációt.

holist

Alejandro DeSilva Creative Commons License 1999.01.20 0 0 21
Holist,

Attol fugg, hogy mire hasznalod a gepet.
A hangkartya eleg jo, de ujabb programoknal alaplapot/proci kellene egybol cserelni
Hangkartya, alaplap, proci nelkul ugyanez a konfig<100eFt netto.
Masszoval: ha nem fontos egy ilyen minosegu hangkartya, nem sokkal tobbert sokkal gyorsabb gepet pakolhatsz ossze

Alejandro

holist Creative Commons License 1999.01.20 0 0 20

Intel MMX 166
64 Mega SDRAM
3,5 G at buszos gyors winchester
15 colos szines GoldStar monitor
Turtle Beach Tropez Plus hangkártya
130 ezer

jó vétel?

holist

LUCzI FERencz Creative Commons License 1999.01.20 0 0 19
Benjy!

Kösz, ezen már túl vagyok.Nem csak ezért veszek új modemet.

Mellesleg, a hétvégén kipróbáltam egy MICROCOM Office Porte 33.6 tipust.
Hát mit ne mondjak, király.

A Dialcomnál fogok maradni.
Holnap járok a nagy faluban, bemegyek a hazai forgalmazóhoz, és megveszem. Le van beszélve.

Benjy Creative Commons License 1999.01.20 0 0 18
LUCzI FERencz!

Meg mielott barmit is vennel:
S10=100

HoD Creative Commons License 1999.01.20 0 0 17
érdekelni engemet.
vagyis érdekelne.
Mind1 ez egy elgépleéős nap :-)
HoD Creative Commons License 1999.01.20 0 0 16
Kedves Mogorva!
Ha még jelen vagy, lécci írd le még1x, mellik AGFA scannert ajánlottad (a 25 Eft-os), mert roppantul érdekelni.
kösz
HoD
MaCS Creative Commons License 1999.01.15 0 0 15
Halihó!
Ha megbocsáttok, nem írok mindent újra le.
Csak a korábban említett és tudakolt rovat címét:
http://www.internetto.hu/stb/hardver/var.htm

Üdv: MaCS

LUCzI FERencz Creative Commons License 1999.01.15 0 0 14
Üdv néktek!
Modemvásárlásban mondjon nekem valaki okosat!
56k, kétnormás (k56flex és V90) külső, nem gagyi.
A jelenlegi modememmel tele a zacsi, mindig lebont (ACORP/Rockwell,33.6k, külső)
Digitális vonalon lennék, közel a központhoz, így menne az 56k elég jól.

Mi a véleményetek a Dialcom és Microcom modemekről?

Kösz!

glada Creative Commons License 1999.01.15 0 0 13
En sose veszek vasat.
HoD Creative Commons License 1999.01.15 0 0 12
Mogorva!
Lécci írd le még1x, mellik AGFA scannert ajánlottad (a 25 Eft-os), mert eddig még nem rögzítettem, sem fejbe, sem papírra.
kösz
HoD
ide Creative Commons License 1999.01.15 0 0 11
Remélem nem fogtok lehurrogni, ugyanis már eldöntöttem, hogy mit szeretnék venni, csak azt nem tudom, hogy hol. Ebben kellene segítség.
Írható, 8 centis (pipere) CD-t akarnék, de bárhol kérdezem elhessegetnek, vagy nagyot próbálnak rámtukmálni. Nem hatalmas tételben lenne szükség rá, úgy 10-20 db kellene. Indok? Nekem ez teccik.. :)
i∂e
Mogorva Creative Commons License 1999.01.15 0 0 10
Szerintem lassan semmi értelme ide írni!
Úgyis eltűnik folyton. :_((

Asszem illegalitásba vonulok. Ebből elegem van! Valahogy nem szeretem ha szaros a fejem...

freeze flash Creative Commons License 1999.01.14 0 0 9
Szívesen. Akár tölifónyon keresztül is.
Hátha az előnyös konstrukcióm annyival jobb...
Support alatt én a kereskedő/dealer/disztribútor által adott támogatásokat is értem.
proxy Creative Commons License 1999.01.14 0 0 8
Freeze,

szombaton elmegyek a boltba, kerek toluk ar/gyartmanyjegyzeket es te megmondod, hogy mit vegyek, az jo? (vagy mit ne) Orok halam lengedezne korul.

Sajnos foldrajzi okokbol nalad wasarolni nem tudok, pedig maganszemelykent erosen erdekelnek a kedvezo konstrukciok ;-)

Benjy Creative Commons License 1999.01.14 0 0 7
Easy CD Creator mint softver:
3 upgrade van fennt a neten a harmadik az sz@r.Az audio reszt elba....tak.
Benjy Creative Commons License 1999.01.14 0 0 6
A support nem az hogy akinek megadom a szamom
annak igen,hanem egy elore dokumentalt dolog.
Bar sokkal tobbre halad az ember ha szetnez a neten.
Benjy Creative Commons License 1999.01.14 0 0 5
Ne kerd ki magadnak,nem Te irtad az Easy...-t
nem Te gyartottad az irot.Szerintem Te csak arulod a dolgot,tehat Te nem supportot adsz a
vasarlonak hanem szivessegbol segitesz rajta ha hulye.
Supporton jelen esetben a gyartok /sw es hw/
altal nem igazan nyujtott supportot ertek.
freeze flash Creative Commons License 1999.01.14 0 0 4
Kikérem magamnak!!! :-))))

A support nálunk on-line, 0-24 órás: ez azt jelenti, hogy akinek megadom a számom, az ha nyűgje van, felhívhat akár este 11-kor is. De nem szokott nyűg lenni...
CD író software-ből vagy az Easy CD Pro-t, vagy az Easy CD Creator-t ajánlom. Ha kell, tudok adni...
Panasonic CW-7502B 4x író / 8x olvasó, belső, IDE, 46.000,- Ft/db + 25 % ÁFA. Mai áron.
Magánszemélyeknek előnyös vásárlási konstrukciók... ;-)))
Steve

Benjy Creative Commons License 1999.01.14 0 0 3
A kulso mindig dragabb,a scsi mindig dragabb,
a nagy nevek mindig dragabbak, a support mindenhol 0.
Ha csak tenyleg keveset akarsz irni akkor vehetsz Mitsumi CR2801TE-t,brutto ~67000.
8/2-es mint latszik magyaran 8x olvaso/2x iro,ATAPI,belso.
Igaz nem tudja a DAO-t, de a software amit adnak hozza sokat tud! ;-))
freeze flash Creative Commons License 1999.01.14 0 0 2
CD íróból amit igazán javallanék, az Yamaha, ez software-estül olyan 100-110 ért megúszható. Van Panasonic, ez olyan 50 körül mozog, csupasz. Van HP, 80 körül. Ha kell, részletes infókat is tudok adni.
Scanner: nem mindegyik műxik együtt a Recognita-val. Általában itt is igaz, hogy olcsó húsnak híg a leve...

Az öreg vaskereskedő

proxy Creative Commons License 1999.01.14 0 0 1
Nagyon jo topic, en is kerdeznek vmit.

CD irot akarok venni, de tok huje vagyok hardverbol. Szoval fogalmam sincs mit vegyek, de egyelore ahogy latom, ezek azert eleg draga cuccok. Szempontjaim:

- Audio es data CD-t is akarok irni (vagy ez tok mindegy? CD az CD akarmi van rajta?)
- Asszem muszaj kulso egyseget venni, mert a gephazba semmi se fer
- Van USB csatolo a gepemben, erdemes emiatt dragabbat venni?
- Nem nagyuzemi CD-irast akarok csinalni, csak idonkent lementeni +ez +az, szoval hetente 1-2 CD max.

Ja, scannert is akarok venni, de az a kerdes mar elhangzott.

Az is rengeteget segitene, ha elmondanatok a rossz tapasztalataitokat, magyaran hogy mit ne vegyunk...

elore is koszi

proxy

Benjy Creative Commons License 1999.01.14 0 0 0
1 dolgot erdemes mindenkeppen kiprobalni:
Azt hogy nem e csikosan scannel,mert van nehany nagy marka is amely ilyen.
Keress egy jo foto-t vagy nagyon jo minosegu
szines ujsagbol egy kepet es probald ki.
Ja meg valami a 300x600 a maximum,de alacsonyabb felbontason is ki kell probalni
mert lehet hogy a sw amit adtak hozza nem minden esetben jo.
Tovabba:75x75dpi a web oldalakra boven elegendo,ha igenysebb akkor 150x150,ha nyomatatni is akarod azt amit scanneltel akkor kell a 300x300 vagy jobb.
HoD Creative Commons License 1999.01.14 0 0 topiknyitó
Vas, azaz hardver. A frusztrációt megelőzendő szerintem vásárlás előtt érdemes kérdezni. Azaz bódog-bódogtalan kérdezzen, mielőtt bevásárol, hátha okosabb lesz tőle, illetve az új szerkóval inkább boldog, mint boldogtalan.
Én is inkább először okosodni szeretnék, ezért rögtön kérdezek:
Mostanában nézegettem árlistákat, és feltűnt, hogy meglepően ocsón (20.000 Ft körül) is lehet már kapni szkennert, úgyhogy gondolkozom azon, hogy veszek egyet.
De az olcsó kategória és a többi között elég nagy az árszakadék - uszkve 40 rongy, és nem szívesen ugornék be gagyinak. Van valami tapasztalatok az olcsó árkategóriával kapcsolatban?
A szkennert főleg írott anyag beolvasására és így felismertetésére (Recognita és barátai) használnám.
Konkrétan a kinézett cucc a MUSTEC 600 CP /A4 300×600dpi meglepően jutányos nettó 14,4 Eft-ért.
Van valakinek tapasztalata, használható vagy csak porfogónak lyó?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!