Keresés

Részletes keresés

antonio machado Creative Commons License 2023.10.20 0 0 25

Ez csak játék, melynek célja az ellenfélénél nagyobb terület megszerzése.

csutak Creative Commons License 1999.01.22 0 0 24
Destroyer,
Nem a színvonal csökken, hanem a Te igényeid nőttek meg. Ez maga a fejlődés, amit mégiscsak a csepült tasztalnak (is) köszönhetsz. A felvetés jogos, és most már rajtunk a sör, elnézést, sor, hogy jobb témákat feszegessünk.
Üdv :-)) csutak
sauron Creative Commons License 1999.01.22 0 0 23
Má'megint kezded? Az nem jut a csöpp eszedbe, hogy néhányan dó'gozni is szoktak?
DESTROYER Creative Commons License 1999.01.22 0 0 22
Én nyáron mókázni,strandolni,utazni szoktam,nem az ámítógépet bas*tatom.
sauron Creative Commons License 1999.01.21 0 0 21
DESTROYER!

Nem szokásom topicot nyitni. Egyszerűen nincs türelmem karbantartani a topicot, irányítani a beszélgetést, összefoglalni az elhangzottakat, stb. Nem beszélve arról, hogy az engem érdeklő kérdéseket, témákat már a nyáron csontig kiveséztük.

Macerás dolog... Inkább egy pofa Söröt...

DESTROYER Creative Commons License 1999.01.21 0 0 20
Miért nem tudnak egyesek jó témákat nyitni?Jó lenne,ha például sauron nyitna egyet.
Törölt nick Creative Commons License 1999.01.14 0 0 19
Nincs zuhanás!!! Egyenletesen ócska a teljesítmény!!
Ha meglenne a 30, meg az elveszettek, és általában bármi, akkor sem tudnék új topicot nyitni! Ha lehet olvasgatni, az már csodának számít.
Végre mondja meg valamelyik okos, miért "nem megy a rejtvény"?
Mitől ZUHAN szét mindig az egész?
Csók
dzsekk Creative Commons License 1999.01.14 0 0 18
steVe: a hirdeteseket egy valamirevalo proxy kiszedi, nekem csak ket kek teglalap van fent :))) En WWWOFFLE-t hasznalok (ami cachel is), de csak szuresre jo az Internet JunkBuster.
Szlartibartfaszt Creative Commons License 1999.01.14 0 0 17
Ahh, letöltöttem az italokat a gigámon, most jöhetnek a pityókás dalok...
sauron Creative Commons License 1999.01.14 0 0 16
Soha nem is mentem el... Csak úgy elfogott a nosztalgia, azért írok megint ezen a néven.
DESTROYER Creative Commons License 1999.01.14 0 0 15
Nahát sauron,hogy vagy?Visszatérttél a törzsasztalhoz?

pudli,
azért nem írok,mert nincs időm,olvasgatni meg igen

matula,
a zuhanás tényleg csak a törzsasztalra vonatkozik

várok janko................pú...

steVe Creative Commons License 1999.01.14 0 0 14
Mióta ez a kópéfild állandóan bámul az internettóról, kész kínszenvedés idejönni. szörnyen néz ki. de lehet, hogy csak engem zavar...
Wágner úr Creative Commons License 1999.01.14 0 0 13
Rum, rum, de milyen rum?! Aztán meg felhozok valamit a Pincéből akkor meg pofáztok, hogy nem olyat, hanem amolyat... meg, hogy valamiért fogyott közbe' az üvegből, amig a lépcsőket másztam... Nem fogok én veletek bajlódni, itt van és igyátok, amit kaptatok... Egészségtekre!

Most már zuhanhattok a szinvonallal együtt :))) Puff! Mivan?! Mos'meg mibe'botlottam meg?...
sauron Creative Commons License 1999.01.14 0 0 12
Hmmmm...
magnetic Creative Commons License 1999.01.14 0 0 11
Kedves Bregg !

Jártam erre, arra és kicsit elcsodálkoztam. Általános kép a TSZ-ek széthullása, a nagyfokú elszegényedés és sajnos a "visszabutulás". Az emberek nagyrésze lelkileg vegetál. Mintha eltünöben lennének az olyan értékek mint a munkahely, iskola és azoknak minden hatása... lehet, hogy most amit leirtam túlzóan drámainak tűnik, de igy látom !

Jankó Creative Commons License 1999.01.14 0 0 10
Hmmmm...
Pedig a T-Ma az utcán hever. :-))))
DESTROYER: Igazából mindenhol ez a helyzet, nekem elhiheted. Ez még nem feltétlenül színvonal zuhanás.
Max az év végi és az év eleji hajtásban nem érnek rá annyira az emberek.
Szerintem várj türelemmel.
teodor Creative Commons License 1999.01.14 0 0 9

Linkelj ide konkrétumot,
Lehetőleg egy jó rumot!!
Matula Creative Commons License 1999.01.14 0 0 8
DESTROYER,

A törzsasztalra jellemző a megzuhanás, mondhatni állandóan megzuhant állapotban van, kivéve egy-két fellángolást. Sajnos ahhoz még nincs elegendő felhasználó, hogy állandóan friss és érdekes felszólalásokat lehessen olvasni.

Szlartibartfaszt Creative Commons License 1999.01.14 0 0 7
Remek hely ez az Iszolda! Ez a Wágner csodásan ötvözi a Csecsemőgondozó Ingyentej Intézményt és a Gondozatlan Felnőttek Pénzért Szesz Intézményét. Wágnerúr, linkeljen ide a Sztrovacsekoknak valami üdítőt! Lehet rum is. Köszönöm.
Pudli Creative Commons License 1999.01.14 0 0 6
Kedves DESTROYER!
Ha te mostanaban csak olvasgatol, ha'ppersze, hogy zuhan a szinvonal. :-)
A te okos, elmelyult, kulturalt, gondolatokat ebreszto hozzaszolasaidat mar nagyon varjuk! Ezek nelkul, nana', hogy a beka segge alatt van az egesz T.asztal.
Bregg Creative Commons License 1999.01.14 0 0 5
Kedves magnetic!
"...vagy bárhol az országban, megdöbbentő állapotok vannak. Az idő kereke visszafelé kezdet el forogni..."-írod.
Picit részletsebben?
SzaSzE Creative Commons License 1999.01.14 0 0 4
Ha tudtok valahol árszínvonal zuhanásról, szóljatok ;-)
magnetic Creative Commons License 1999.01.14 0 0 3
Én azt hittem más szinvinalak zuhanásáról lesz szó, mert volna téma. Nem tudom az utóbbi pár évben járt -e valaki kis falukban, kistelepüléseken, mondjuk az alföldön, vagy bárhol az országban, megdöbbentő állapotok vannak. Az idő kereke visszafelé kezdet el forogni...
kerenyitomi Creative Commons License 1999.01.14 0 0 2
hÖhö ez már volt itt téma.... höhö
Wágner úr Creative Commons License 1999.01.14 0 0 1
Van néhány megmentett topik az ISZOLDÁban, konkrétan itt. Lehet újra nyitni egy-egy topikot és belinkelni oda az "előzményt", utána meg folyatható a duma... hmmm.. na, meg a Sör, természetesen, ide belém és belétek, de főleg sokat... :)))
Szlartibartfaszt Creative Commons License 1999.01.14 0 0 0
Ojjé!! Nyiss egyet magad!
DESTROYER Creative Commons License 1999.01.14 0 0 topiknyitó
Nem tudom ti hogy vagytok vele,de szerintem az internetto fórum rohamos romlásnak indult.Mostanában csak olvasgatok,de sehogy sem sikerül egy jó témát találnom,tisztelet a kivételnek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!