Keresés

Részletes keresés

Cus Creative Commons License 1999.01.13 0 0 3
Kedves Másikegylány!

Asszem akkor nem fejeztem ki magam világosan.
Olyasmire gondolok, mint például a HunGuest üdülési kedvezménye családoknak, kiskeresetűeknek, vagy a családot alapító fiataloknak járó támogatások,(GYED,GYES, GYE?), juttatások, a családi pótlék - ezeket nagyjából ismerjük persze.
Volt régebben például egy valahány (talán 50)márkás keret a rokonlátogatásra Németországba utazó külföldieknek, amit a helyi önkormányzatok adtak, talán erről sem tud mindenki.
Természetesen a pályázatok is ide férhetnek, de persze ezekért sokszor _tenni_ kell... :-/

Nosferatu Creative Commons License 1999.01.13 0 0 2
Van valami olyasmi, hogy 26 (????) év alatt asszem 10% kedvezményt ad a vasút.
másikegylány Creative Commons License 1999.01.13 0 0 1
Cus,
a pályázatokat is csak valamire adják, én legalábbis úgy tudom. Vagyis csinálni köll érte valamit. Írni, rajzolni, mittomén.
Itt a neten is van a C3-ban ilyen rész, de van két űjság, a Pályázatfigyelő és a Sansz, ami havonta lehozza az aktuális listát.
originalqszi Creative Commons License 1999.01.13 0 0 0
Jé egy 0-ás!! HURRRÁÁÁÁÁ!!!!
IGEN!!!! mindenki jól él:-)))))
Cus Creative Commons License 1999.01.13 0 0 topiknyitó
Én arra lennék kíváncsi, hogy ki milyen kedvezményekről tud, amit különböző jogcímeken igénybevehetnénk, vagy milyen pályázatok - juttatások vannak amiről talán nem is tudunk, pedig olcsóbb lehetne az életünk. Van ennek a kérdésnek létjogosultsága, vagy mindenki jól él?! ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!