Keresés

Részletes keresés

neduddgi Creative Commons License 1999.01.29 0 0 40
Nyugodtan. Ennek mar nem arthat meg...

Persze az is lehet, hogy nem tudod a hajo nevet. ÉÖÖ
Előzmény: eomer (39)
eomer Creative Commons License 1999.01.29 0 0 39
neduddgi!

Készül, csak nem akarom összerondítani vele a Törzsasztalt... :-)
Előzmény: neduddgi (38)
neduddgi Creative Commons License 1999.01.29 0 0 38
eomer,
és hol a hajó neve 100x leírva?
:))))
Előzmény: eomer (37)
eomer Creative Commons License 1999.01.29 0 0 37
Pthor Donneck!

Hát ebben a topicban... Sajna nem éppen Asimovról szól.
Előzmény: Törölt nick (36)
Törölt nick Creative Commons License 1999.01.28 0 0 36
eomer !

holholhol ?
Asimov a törzsasztalon ?!

eomer Creative Commons License 1999.01.28 0 0 35
Töredelmesen bavallom, Hober Mallow-nak tulajdonítottam Salvor Hardin polgármester egyik örökbecsű mondását:

"Az erőszak a gyengék végső menedéke."

Hamu a fejemre!

féktelen Creative Commons License 1999.01.27 0 0 34
Csá pipi!
Majd megnézem pontosan ,hogy mejik vonattal megyünk.
Ui:Miröl ismerünk MEG!
DESTROYER Creative Commons License 1999.01.27 0 0 33
Délután.
pipi Creative Commons License 1999.01.27 0 0 32
Mikor jön a vonatod? Akkorra ot leszek a sinek végénél.
DESTROYER Creative Commons License 1999.01.27 0 0 31
Mikor leszel a Nyugatiban(ha ott leszel)?Hozhatok embert(féktelen,ő is törzsvendég)?És miről ismerlek meg?(fosszínű sá stb.)
pipi Creative Commons License 1999.01.27 0 0 30
DESTROYER, vonattal Nyugati-pu, onnan 4-6-os villamossal a Moszkva térre, és onnan gyalog el kell indulni a Déli pu felé, az alagút után jobboldalon, hordóbejárat. De találkozhatunk a Nyugatiba is, és mehetünk együtt.
DESTROYER Creative Commons License 1999.01.27 0 0 29
OFFTOPIC
Pipi,hogy lehet eljutni a Krisztina sörözőbe Dunakesziről?
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.01.26 0 0 28
Keményszívű vagyok és cinikus.
Ez már majdnem gonoszság ... :-((
másikegylány Creative Commons License 1999.01.22 0 0 27
Na, mehetek gyalog haza, addig koptattam a gépet...
Lenne még itt kritizálnivaló, de azon már zokognom kell... (annyira sz@r a helyzet, hogy kezdek önsajnálattal a magam segítségére sietni)
Rigoletta Creative Commons License 1999.01.21 0 0 26
Caveman: nekem erről az a véleményem, hogy akik olyan nagy hévvel reagáltak arra a bizonyos beírásra valahol ha nem is tudatosan de érzik, hogy azért valahol valami nem stimmel.

Más. Robzon az Alakformálás topicban a túlsúlyos embereket a mitesszerhez és a büdös hónaljhoz hasonlította. Neki ez az elfogadhatatlan, nekem az elözőekben tárgyalt "gyakorlat". Azért a kurvás topic hatására én sem hagytam szó nélkül a dolgot, annak ellenére, hogy nem szokásom ilyen meddő vitákba belemászni. Attól, hogy én megírtam Robzonnak a véleményemet benne úgysem történik semmi.

Caveman_(tm) Creative Commons License 1999.01.21 0 0 25
Rigoletta!

Nem baj az, ha radikális a véleményed. Nem azért rúgnak ki bármelyik topicból. A baj az előadásmódoddal van. Azzal viszont nagy IMHO.

Caveman

Rigoletta Creative Commons License 1999.01.21 0 0 24
Caveman: persze. Már ezerszer megfogadtam, hogy nem írok be olyan topicba ahonnan a többiek páros lábbal rúgnak ki, mert drasztikus a véleményem (sokszor negatív irányba), és ezen nem vagyok hajlandó változtatni. Egy kicsit szangvinikus alkat vagyok, ezzel kell együttélnem.

Azt hiszem inkább visszamegyek a kedvenc topicomba Az autó és stílusba.:-)

Caveman_(tm) Creative Commons License 1999.01.21 0 0 23
Javítom magam. A demagóg, és igaztalan helyére tessék a következőket behelyettesíteni:
a másságot alapból támadó

Rigoletta: a nyugodtannal egyetértek, csak sajna az indulatok téged is elragadtak... :)

Caveman

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.01.21 0 0 22
Rigoletta Creative Commons License 1999.01.20 0 0 21
Caveman: ez egy kicsit nekem is szól, ugye? :-)

Én már túl öreg vagyok ahhoz, hogy lássam, hogy nincs a világon abszolút igazság vagy abszolút demagóg szemlélet. Én azon a véleményen vagyok, hogy mindenki nyugodtan mondja el a véleményét, hál'Istennek nagyon különbözőek vagyunk, sok-sok különböző "igazsággal". Ez a "human being" sokszínüsége.

Na és mondanom sem kell, hogy a véleménynyilvánításhoz mindenkinek joga van.

Caveman_(tm) Creative Commons License 1999.01.20 0 0 20
Szeretném magam kritizálni, mert folyton belepofázok a mások dolgába, és nem hagyom annyiban a szerintem demamgóg, és igaztalan véleményeket, röviden lebaromságozom őket. Elnézést mindenkitől, akit érint.

Caveman

Bogumil Creative Commons License 1999.01.15 0 0 19
Nagyon csúnyán viselkedtem! Képes voltam délelőtt fél tizenkettőkor felébreszteni a Mamát. Ez nem volt szép tőlem. Erre már nincs semmi mentség! Bocsáss meg nekem Mama!
Bogumil Creative Commons License 1999.01.15 0 0 18

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.01.13 0 0 17
medwe !

A gépem "archiválta" a régi leveleimet, és meg is feledkeztem rólad becsületesen ... (Fő az őszinteség !)
De mióta nem keresztezzük egymás útjait sem lovagias, sem udvarlásos ügyekben, hát csoda ? :-))

A Bogár köszöni jól van, az édesapám árulja most vidéken. Tudsz nyomni egy teflonszámot ?

Köszönettel : Sehonnai Bitang Ember

Medwe Creative Commons License 1999.01.13 0 0 16
Sehonnai Bitang Ember, te verekedős :-)))
megvan még a bogarad?
és ménemhíttá fel? :-(((
pipi Creative Commons License 1999.01.13 0 0 15
Sehonnai Bitang Ember, a következő bulin, melyről remélem nem tart Téged vissza sem betegség, sem társ, szemem alá biggyesztheted kritikádat.:-))
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.01.13 0 0 14
pipi,

kapsz elnézést, meg a szemed alá is és akkor rendben leszünk :-))

Egyébként éppen reggel írtam az elvonásos topic-ba, hogy legalább tiszta lappal indulunk ...

pipi Creative Commons License 1999.01.13 0 0 13
Sehonnai Bitang :-(( Ember, elnézést
magnetic Creative Commons License 1999.01.13 0 0 12
?
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.01.13 0 0 11
pipi !

Bocsi a zaklatásért, de nem volt szép ugyanolyan címmel topic-ot nyitni, mint ami már volt egyszer és az indítószöveg is más tartalmú ...

Sajna nem voltam itt tegnap, hogy az elveszett topic-jaimat valahogy visszamentsem különben ez lett volna az első !

Csak hogy tudd.

Sehonnai Bitang :-(( Ember

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!