Keresés

Részletes keresés

Wágner úr Creative Commons License 1999.03.01 0 0 283
Ez má' rendesen megtelt, ezér' megnyitottam a Bemutatkozás sorozat 7. részét - ottan lehet tovább inni, izé... írni....
nemisbéka Creative Commons License 1999.02.28 0 0 282
azt hiszem,ez offtopic, elnezest
lwo: az osszes egyetemi kar ki van plakatolva alberletajanlatokkal, menj be barhova -> HOT iroda, faliujsag
arak: azt hiszem, 5000 + rezsi valahanyadresze volt a legolcsobb, amit lattam, hatar felfele a csillagos eg, szerintem atlagban tizes korul mar normalisat talalsz, nem tomegszallast egy szal villanyplatnival
jol meggondoltad azt a Pollackot? :)
Előzmény: Iwo (279)
Bagaméry Creative Commons License 1999.02.27 0 0 281
Szevasztok! "Itt van, megjött Baga...
Ki a fagylaltját maga..."
25 éves,férfi, nős, tanár
A Törzsasztalt fél éve olvasom, és néhány témához nekem is lenne néhány keresetlen szavam.
Kösz, hogy jöhetek.
second Creative Commons License 1999.02.27 0 0 280
Huha! Ideje van, hogy tiszteletemet tegyem ebben a topicban, hiszen egy ideje mar be-be kukkantok a Tasztaltársasághoz....

azért jötem ide, mert érdekes, tanulságos, mulatságos sok ember sok véleménye sok témáról...

jómagam friss épületgépész-mérnök vagyok, jelenleg jelenleg szervezett PhD képzésben próbálkozom a távfűtési hőközpontok dolgaival...

legkedvesebb zeném: Mozart: Requiem (amúgy pedig minden ami jó, főként blues...)
legkedvesebb olvasmányom: Shakespeare: Hamlet (amúgy minden ami jó, József A. -tól W. Gibsonig)

for further information do not hesitate to contact me here..... :)
Iwo Creative Commons License 1999.02.26 0 0 279
nemisbéka:

Hm, én is Pécset jelöltem be a jelentkezési lapon második helyként (a PMMFK-t), és lenne egy kérdésem: mennyire könnyű albérletet találni arrafele, illetőleg milyenek az árak (havi szinten).

egyébként komolyan mondom, aki képes elsőre hibátlanul kitölteni azt a sok szir-szar jelentkezési lapot-kérvényt-ajánlott blankettát-meg mindent, az már megérdemli, hogy felvegyék.
Előzmény: nemisbéka (278)
nemisbéka Creative Commons License 1999.02.26 0 0 278
77/10/23, nônemu, alapjáratban pécsi joghallgató, jelenleg Blagoevgrad Cityben töltöm az idômet cirka májusig. Éljen Bulgária!
khm2 Creative Commons License 1999.02.26 0 0 277
Amint ígértem, most ujra irok. Sajnos technikai okbol új azonosítót kellett csináljak, de itt vagyok, és amint igértem írok is magamrol.
Szeretem : Mike Oldfieldet, Másfélt, Kispált, Tankcsapdát, Dolák Salit /így időrendbe, és biztos eszembe jut majd más is :)/.


Informatikusnak tanulok, műszerésznek, még van két hónapom, meg a szakmunkásvizsga.. :)


Enyit most. Ha mást s tudni akarsz, akkor irj az uj cimemre, vagy az arthurra.



Viktor
Kopasz Creative Commons License 1999.02.26 0 0 276
Üdv mindenkinek!

Az előbb regisztráltam magamat, megtetszett a Tasztal, ezért majd írogatni is szeretnék. Legfontosabb paramétereim olvashatók az adatok címszó alatt, de azért most még egyszer egy kicsit részletesebben:

36 év, agrármérnök képzettség, feleség (első és utolsó), két lánygyermek (7 és 9 évesek).
Munka: közalkalmazott, mg. kutatóintézet, csak innen érem el a netet, de nem baj.
Kedvenc időtöltések: család, zenehallgatás (mindenevő, kivéve rap és a modern discozene mint tekknó, acid, house stb.), olvasás (szintén mindenevő)
sport. Kissé érdekel a politika, rájöttem hogy sajnos mindenki függ tőle többé-kevésbé.
A sört (is) szeretem!!!!
Most csak egy dologra vagyok kíváncsi:
Vajon melyik(ek) Wágner úr kedvenc söre(i)? Az én kedvenceim: Amstel, Tuborg, Dreher, Soproni Ászok).
Úgy határoztam, hogy du. veszek egy üveg Amstelt és megiszom az összes Tasztalos bajtárs egészségére.

Egyelőre ennyi: Kopasz
RÜF Creative Commons License 1999.02.26 0 0 275
Sziasztok!

21 éves egyetemista vagyok (Veszprémben), amúgy pesti. Humán beállítottságú, akinek a színház az élete. (De azért, mert fanatikus vagyok, még sok más is érdekel!)
Csak nemrég kezdtem a Fórumba irogatni, de mostantól ti sem menekültök tőlem! Behozom a lemaradásomat!
bot Creative Commons License 1999.02.26 0 0 274
Két és fél éve internetezek otthonról és már kb másfél éve olvasom a Törzsasztalt is.

Sokszor nagy volt a késztetés, hogy hozzászóljak egy-egy topichoz, de mivel lustaságból kifolyólag nem volt nickem, inkább tovább olvastam. Ezentúl viszont már semmi sem állíthat meg.

El fogom árasztani a Törzsasztalt okosabbnál okosabb hozzászólásaimmal.

Életkorom: 25
Nemem: hím
E. Tamás Creative Commons License 1999.02.26 0 0 273
Sziasztok. Régóta olvasója vagyok a topiciknak, de ez a Tv2 mizéria engem is megszólít, mert érintettnek érzem magam.

Egyébként jó itt köztetek, mert itthon nincs kivel vitába szállni.
Iwo Creative Commons License 1999.02.26 0 0 272
Sziasztok!
Iwo vagyok, kb. 19 éves, szóval még fiatal és bohó. De a sört azt imádom. Egy hazai számítástechnikai játékmagazinnál dolgozgatom, meg tanulok, meg minden.

Vajon honnan van a Wágner úrnak ilyen sok piás képe???? Nem akarod felrakni valahova az archívumod? Mondjuk az iszoldába?
MSI12 Creative Commons License 1999.02.26 0 0 271
Sziasztok

Új vagyok, így bemutatkozom (ahogy kérték).
Tegnap vettem a gépet, ma az első nap az interneten.
Ennyi elég?
Khm Creative Commons License 1999.02.25 0 0 270
Sziasztok.

Legfontosabb, amit elmondhatok magamrol, h. utálom a hitgyülit. Miért?
Nos azért mert elfelejtették, h. csak az mondhatja magát kereszténynek, aki sültbolond Jézusért :) . Ez nem vicc, egy prédikátor mondta... Ők sajnos a pénzért és az SZDSZ-ért bolondulnak.
Khm.
nem szeretném viszont, ha a hitgyülivel kapcsolatos nézeteimmel itt indítanék vitát, ezért Nyomatékosan kérek mindenki, h. hitgyüliről, csak *magánban* indítson velem vitát. Még jobban örülnék, ha nem lenne róla szó. Leközelebb többet írok.


Viktor
Alejandro DeSilva Creative Commons License 1999.02.25 0 0 269
Anteris! Korai Orom? Azert annyira nem szeret(t)em a sereget, ez mashol mar kiderult. Sok sikert a kesobbi szereplesekhez!
Előzmény: Törőlt_nick (265)
flyOrDie Creative Commons License 1999.02.25 0 0 268
Mivel asszem csak olyan témákhoz szólok hozzá, ahol sok a fanatikus, inkább nem írok semmit, amiről fel lehetne ismerni. A történelem meg a jelenkor azt mutatja nem árt egy kis paranoia. Nem szeretem a hasonlatokat és semmiféle ködösítést, általánosságokat, szólamokat, elveket. Csak azt a hozzászólást veszem komolyan, ami tényszerű. Legfőképpen igyekszem saját magamat ehhez tartani.

Goldcat Creative Commons License 1999.02.25 0 0 267
Szóval mivel augusztusban születtem, oroszlán vagyok.
Az oroszlán meg egy aranyszínű macska!

:)
Yfel Creative Commons License 1999.02.25 0 0 266
Sziasztok!

En elvileg Antikrisz vagyok, de kaptam nehany gratulalo levelet sikeres nevvalasztasomhoz, es mivel kezdtek idegesiteni, igy egy nem kevesbe kellemetlen nevet valasztottam magamnak.

Yfel
Törőlt_nick Creative Commons License 1999.02.24 0 0 265
Kedves DeSilva!

Az ég szerelmére, még át se' melegedtem!
Mellesleg büszkeség tölt el, hogy első közszereplésem után máris akadt rajongóm a törzsasztalnál!
Mi kettem imádni fogjuk egymást!!
Anteris s.k.
Előzmény: Alejandro DeSilva (264)
Alejandro DeSilva Creative Commons License 1999.02.24 0 0 264
Parancs, ertettem! A dolgozo noket szurkalom! Akarom mondani...
Előzmény: Törőlt_nick (258)
rahell Creative Commons License 1999.02.24 0 0 263
Krapulax rulez! Imádtam a képregényeket!:o)
Előzmény: Krapulax (262)
Krapulax Creative Commons License 1999.02.24 0 0 262
Sziasztok!

Üdözlet mindenkinek! Néha ingerenciát érzek, h. hozzászóljak egy-egy véleményfolyamhoz, hát most megteremtem a lehetoséget magamnak.
Néhány + info az adataimon kívül: nos vagyok és van egy fiam is.
A nickemet gyerekkori kedvenc képregényfigurám után választottam (Kockás újság rulez!).

Törölt nick Creative Commons License 1999.02.24 0 0 261
Kölcsönbe? Inkább vendégségben, nem?
Előzmény: neduddgi (243)
Wágner úr Creative Commons License 1999.02.24 0 0 260
Amikor még nemWágnerként tolmatschkodtam a légijóba', akkor a főnököm ilyen esetekben mindig azt mondta, hogy:
"... na, ezt jól kitaláltad, akkor most majd szépen meg is csinálod... utána meg majd jól megfenyítünk téged, mert rosszul csináltad..."

Ne egyezzünk ki inkább Egy Pofa Sörben? :))))
Előzmény: Törőlt_nick (258)
Ollókezu Edward Creative Commons License 1999.02.24 0 0 259
Sziasztok!

Most még csak olvasgatok, egyszer talán hozzászólok.

Félénk fiatalember vagyok, akit sokszor félreértenek, néha akaratlanul megbántok másokat. Kisegíto programozóként dolgozom egy multinál.
Törőlt_nick Creative Commons License 1999.02.24 0 0 258
Tiszteletem e népes kompániának!

Katonaviselt, krisztusi korban lévő, nem hivatásos katonai kiképző vagyok. Az arra rászorulók az ISZOLDÁ-ban megtekinthetik a fizimiskámat. Mivel búvárkodásaim során feltünt, hogy a társaságban felütötte fejét az antimilitáns szellem, tisztemnek érzem, hogy harcias kiállással elejét vegyem a további lázongásnak. A feladatot egy nagykaliberü tasztatúra segítségével fogom végrehajtani, kimélet nincs!
Ezúton üdvözlök minden honvédet a szolgálatban és a gépe előtt!
HAZA-REND-HADSEREG !!!
Továbbá: Wágner Úr, mi ez a trehányság a bemutatkozó topic-ban, kéretik azonnal ABC sorrendbe szedni a tagságot, mert így teljesen használhatatlan!
Az igentisztelt öregcsókákat megkérem, hogy több tiszteletet az alant bevonuló új tagokkal szemben, Önök is voltak kopaszok errefelé!

Üdv: ANTERIS
r_bendegúz Creative Commons License 1999.02.24 0 0 257
OFF
ez üsmög lesüllyedt.
deesphaas Creative Commons License 1999.02.22 0 0 256
Sziasztok!

16 eves vagyok, gimiben tanulok, valamikor majd programozo lesz belolem (remelem :) Hobbyjaim: szamitogep, fantasy konyvek, szerepjatek.
A lenyeg kb. ennyi

Udv: deesphaas
Peacy Creative Commons License 1999.02.22 0 0 255
Hali Mindenki!

Most már 21 éves vagyok (egy hete). Egyébkent ffi (majdnem), programozó. Barátnôm van, szerintem ô az igazi. Szeretem a jó zenét, a fantasy könyveket, meg dolgozni. (Komolyan!)
Egyébként Finnországban tengetem életem.

Tsá
The Dark One Creative Commons License 1999.02.22 0 0 254
Udvozletem

Teljesen elfelejtettem bemutatkozni, hat ezt most bepotolom, nehogy valami bunkonak tunjek:)

19 eves him egyed vagyok, kozgazdasagtant es jogot hallgatok, a tasztalt tavaly nyar eleje ota olvasom, kb nyar vegen irtam eloszor.
Fanatikusan imadok utazni, turazni
Erdeklodesi korom: Elektronika(bar egyelore nagyon amator szinten), Hifi, Szamitogep, Politika, Zene, mozi
Sokat olvasok
Alpine Snowboardos vagyok, emellett bringazom. A Magyar mellett beszelek nemetul, angolul, torokul.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!