Keresés

Részletes keresés

Caveman_(tm) Creative Commons License 1999.01.21 0 0 52
Kedves Nikita!

Monika, nem vagyok a báránykád, de neked még fijúk-lányok sem vagyok! És egyáltalán nem vállalnék semmilyen közösséget veled! Nem kéne izmoznod azon, hogy jópofa és vicces lány látszatát keltsd...

No éngemet érdekelne, hogy mi bajod van Mónikával, mert én amolyan kis kíváncsi vagyok.

A hangnemem nem volt durva, csak őszinte. A szabad véleménynyilvánítás tudom jól, nem megengedett ezen a Fórumon. A véleményemet viszont fenntartom és, ha ez fogja megszabni a pályfutásomat a Tisztelt Fórumon, akkor nem is ér többet, mint annyinek látszik. Akkor inkább elmegyek a Hitgyülibe, ott legalább nem "furcsa" a "bárányka"

Őszinte. hmm.. A nem volt durvát lehet, hogy komolyan gondoltad, de ugye nem mernéd azt állítani, hogy finoman a tudtára adtad, hogy nem kedveled... És ha már így mindenki előtt szidod, talán hadd tudjuk meg mi is miért..Mert ugye elismered a Kovács Józsi még attól nem lesz rossz ember, hogy én azt mondom rá... Galadrielnek pedig igaza van, a stílusodon, ha nem veszed zokon tőlem a tanácsot még csiszolhatnál egy kicsit, ugyanis az indulatoskodás nem szokta elnyerni az emberek nagytöbbségének szimpátiáját.

Caveman

Törölt nick Creative Commons License 1999.01.20 0 0 50
A hangnemem nem volt durva, csak őszinte. A szabad véleménynyilvánítás tudom jól, nem megengedett ezen a Fórumon. A véleményemet viszont fenntartom és, ha ez fogja megszabni a pályfutásomat a Tisztelt Fórumon, akkor nem is ér többet, mint amennyinek látszik. Akkor inkább elmegyek a Hitgyülibe, ott legalább nem "furcsa" a "bárányka".
Csók
Törölt nick Creative Commons License 1999.01.20 0 0 48
Eddig csak álltam a pálya szélén és figyeltem, hogy fociznak a nagyok. Aztán eltünt a focipálya... Nem volt több beadott labda, lábcsel, levétel, fejelés, se semmi. Néha hiányzott, de akkor szurkoltam máshol.
Mi az az IRC?
És én is egy off!
Monika, nem vagyok a báránykád, de neked még fijúk-lányok sem vagyok! És egyáltalán nem vállalnék semmilyen közösséget veled! Nem kéne izmoznod azon, hogy jópofa és vicces lány látszatát keltsd, mert nagy erőlködésnek mindig ugyanaz a vége!
Csók
Melody Creative Commons License 1999.01.13 0 0 47
Nalam eloszor az olvasasban jelentkeztek az elvonasi tunetek, aztan irasban is, de csak azert mert nem lehetett hova irni, mert amikor mar lehet, akkor nem hianyzik annyira.
Aztan meg a jo oldala az volt az egesz felfordulasnak, hogy Nektek koszonhetoen sikerult az IRC csatira feljutnom, amit mar egy ideje hiaba probalgattam. Ugyhogy nalam bejott a minden rosszban van valami jo.
Lakki Creative Commons License 1999.01.13 0 0 46
Kedves Sehonnai Bitang Ember,

Most akkor elárulom, hogy titokban abban bíztam, hogy te sokmindent rendszeresen elmentettél..;P

Haladó Creative Commons License 1999.01.13 0 0 45
Majdnem off-topic.

Mindenkinek ajánlom figyelmébe Uj Péter cikkét a mai Népszabóság 9. oldaláról. Nem mindíg szeretem az írásait, de ez jó!

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.01.13 0 0 44
Csendesen szurkoltam. Tudtam, hogy nem kevés topic fog léket kapni. Persze mentve általam sem voltak...

Szerintem nem érdemes az elveszett topic-okat visszarángatni, ha ez a sorsuk - béke poraikra. Meg kell tanulnunk a veszteségeket is kezelni.

Legalább tiszta lappal indulhatunk, új élmények várnak ránk ! :-))

Wágner úr Creative Commons License 1999.01.12 0 0 43
Nemcsak, hogy Sört, de kifogyhatatlant! :)))
Cicus Creative Commons License 1999.01.12 0 0 42
Nehezen!!!!!!!
Hiányától kicsit vontatottra sikerültek a napok.
De most örömünnep és halleluja....
A kényszerszünet alatt a gépemen található játékok rekordjai sohasem látott csúcsokat döntögettek... :-)
Pá!
Caveman_(tm) Creative Commons License 1999.01.12 0 0 41
Elnézést kérek, kijavítanám a Veszett fejsze nyelét, mivel az előző link nem működött :((

Wágner sztrovacsek sört nekem :))

kockasfulunyul Creative Commons License 1999.01.12 0 0 40
Ez a szünet nagyon rövid, ha az ember állandóan utazgat egyik helyről a másikra.
Caveman_(tm) Creative Commons License 1999.01.12 0 0 39
Borzasztó volt.

Kénytelen voltam munkaidőben aludni :)

Caveman

Pudli Creative Commons License 1999.01.12 0 0 38
Hianyzott bizony a T.asztal nagyon. Viszont uj elmeny volt az IRC, meg a kulonfele chat-ek, meg a Kavehazat sem lattam ezidaig.
Az elveszett topicokert bizony kar.
Wágner úr Creative Commons License 1999.01.12 0 0 37
Drága jó sztrovacsekok, ahelyett, hogy itten hadonásztok, meg feleslegesen dumáltok (italozás helyett), nézzetek be az ISZOLDÁba és keressétek a Veszett Fejsze Nyelét :)))

Ez, ami nálam megvolt magányarchivumban, de ha küldtök még ilyeneket, akkor több lesz - a Közös Kocsmában, és akkor pofázás helyett nyugodtan megihatjuk azt az Egy Pofa Söröt, ahogy ill... :)))

teodor Creative Commons License 1999.01.12 0 0 36

Nem találom a " Hülye versek " topicot,e-
zért itt irom meg versben.Olyan volt,mint
egy szörnyü koktél :

" Úgy fejbe vágott ez a tinta,
Mint ligeti kurvát a körhinta.."

pillapalack Creative Commons License 1999.01.12 0 0 35
na szep, amikor azt hiszem drogos a topic akkor koze nincs hozza.
pedig most meg irtam is volna a temaban.

=)


egyebkent en orultem a lehalasnak, mult heten vegig _no net_ kozegben voltam, igy nem fajt legalabb =)

eMM Creative Commons License 1999.01.12 0 0 34
holist!
Nem gondolod hogy a mentés inkább a rendszergazdi dóga volna???????????????????
PSmith Creative Commons License 1999.01.12 0 0 33
Kimentem a levegore.
ELTORTEM A LABAMAT!!!
A Tasztal egeszsegesebb.

PSmith

Zullu Creative Commons License 1999.01.12 0 0 32

Szünet??? Miféle szünet???
Én nem vettem észre semmit...
a ZULLU
prgprg Creative Commons License 1999.01.12 0 0 31
Nehezen, de legalább egy kicsit aludtam is éjszaka. Nagy kár a sok elveszett topicért.

Halihó Mindenkinek.

holist Creative Commons License 1999.01.12 0 0 30
Hát, azért szerintem ha az ember valamelyik megnyilatkozását értékes szellemi terméknek tartja, akkor nem árt, ha elmenti a saját gépén is... ugyanakkor nagyon jó lenne egy olyan törzsasztal kliens (ha szabad ilyen vad dolgokról beszélni) ami valamilyen tömörített formában minden törzsasztalozónál tárolná az összes üzenetet (vagy kevesebbet, persze, ha nem kell mind, de remélhetőleg lenne pár tucat pedáns, akinek van helye, és eltenné az egészet, és akkor nem kellene a mindenféle DAT...


a szoft valóban kipofozásra szorul...

holist

eMM Creative Commons License 1999.01.11 0 0 29
Ha jól értelmezem Mónika szavait,sok-sok (rengetek sok) topic elveszett.
Azért ez 1 nagyon durva dolog!
Hát ezért fárasztottuk elménket??
mama Creative Commons License 1999.01.11 0 0 28
Hát, ugye volt New York, meg volt a Presszó, meg végül lett kissámli pótszékekkel, de azért az nem volt az igazi. Csak úgy ültünk a lépcsőn...
Újra itthon:-)
Lakki Creative Commons License 1999.01.11 0 0 27
A tüneteim teljesen olyanok voltak, mint Meggymagé. Kb tízszer hatékonyabban dolgoztam, és közben nézegettem, hogy van e már valami, (na most lebuxtam, mert a főnököm is olvas tasztalt néha..). A light címlapján ajánlott helyekre is benéztem, de a semmi jobban pótolta az egészet. A megszokás, a megszokás..
Matula Creative Commons License 1999.01.11 0 0 26
A Törzsasztal nagyon hiányzott, én kénytelen voltam igazi asztaloknál helyet foglalni, és igazi emberek között igazi söröket inni... Rossz volt, de vége: most már megint minden visszatérhet a normális kerékvágásba.
másikegylány Creative Commons License 1999.01.11 0 0 25
Na és merre jártatok?
Mivel csaltátok a Tasztalt?
másikegylány Creative Commons License 1999.01.11 0 0 24
Napi nyolc-tíz kiborulás...
Amikor meg feljöttem megnézni, beköszöntött-e már a TéAsz., csak még rosszabbra fordult...
Na cső, ojjan jó, hogy újra itt...!!! A szám a fülemig ér és sikongatok örömömben.
Niobe Creative Commons License 1999.01.11 0 0 23

OFF OFF OFF OFF OFF OFF OFF OFF
Ezen topic nyitójának:
Üdv.! + Kíváncsi, lennék a szicíliai képekre, de a hómpédzseden vmilyen okból elérhetetlenek.Csak úgy mondom...
OFF OFF OFF OFF OFF OFF OFF OFF
scusami
banya Creative Commons License 1999.01.11 0 0 22
Mónika!
Ha valahol az asztal alatt ráakadnátok a bimbódzó romántzunkra, ki ne dobjátok teljesen! Ugyanis az asztalról eltűnt. Az a rossz sejtésem támadt, hogy az Nagy Összezuhanáskor lement a lefolyóba... :-(
Sz'al, ha véletlenül összefutnál vele, gondolj rám...
hula Creative Commons License 1999.01.11 0 0 21
Szóval kínomban én is kipróbáltam az irc-t és azért annyira nem rosszak a tapasztalataim. Például mindjárt elsőre rámtalált egy ismerősöm, aki már régóta irc-zik, és marha jót trécseltünk. Más műfaj. De hiányoztatok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!