Keresés

Részletes keresés

peavey Creative Commons License 2006.08.21 0 0 83

Sziasztok!

 

Én Debrecenből írok, itt is elterjedt már régóta  a paint ball.

 

Jelenleg csapatot építek, eddig 3-an vagyunk, és bérelt pályán játszottunk, bérelt markerekkel. Kis csapatunknak igen jól megy ez a sport, van némi múltunk hozzá, a munkánkhoz is elég közel áll a dolog.

 

Jelenleg épp ott tartunk, hogy embereket keresünk, akik komolyabban veszik ezt a játékot, és rászánják magukat, hogy saját markerrel, és egyébb felszereléssel rendelkezzenek. Alap szinten gondoljuk elkezdeni, a játék öröme miatt, de szerintem hamar komoly erős csapatot tudnánk összehozni, és versenyekre járni.

 

Tehát várom a jelentkezéseket, lehetőleg debreceni, vagy környékbeli jelentkezzen, ez szerintem így logikus.

 

Leveleket, kérdéseket ide várom: peavey@axelero.hu

 

Üdvözlettel minden paint ballosnak:

Kovács Béla (Peavey)

V.A.Laky Creative Commons License 2001.11.12 0 0 82
Sziasztok!

December 8-án rendezzük meg először hazánkban a paintballosok "Éváró Buliját." Ide nem kell maszkot venni és marker helyett jöhet az asszony is! Élőzene, kaja, pia, meg minden ami kell. Remélem jó sokan összejövünk!
Részletekért látogassatok el a www.paintballgame.hu weboldalra!

WaseK Creative Commons License 2001.04.26 0 0 81
2001. május 19-én Tökölön kerül megrendezésre, az országban másodszor, (a tavalyi sikerén felbuzdulva) egy PAINTBALL ORIÁSCSATA, amely idén, az INVÁZIO 2001. elnevezést kapta.

A játék rövid leírása: 2001. Januárjában, egy idegen faj a MULMON-ok megtámadták a földet és jelentős csapást mértek a föld védelmi erőire. Az első támadást nagynehezen sikerült visszaverni, de a Földi erők, jelentős veszteségeket szenvedtek. Különböző, meg nem nevezett forrásokból értesültek a Földiek, hogy a Mulmonok egy végső, mindent eldöntő invázióra készülnek, 2001. Május 19-én. Azt is sikerült megtudni, hogy a "csillagkapukon" keresztül érkező támadó csapatok, Tökölön, a volt szovjet katonai repülőtér területén készülnek betörni a földre. Mind a Földiek, mind a Mulmonok összeszedték valamennyi egységüket, így az erőviszonyok teljesen kiegyenlítődtek. Egyenlő számú védő nézhet szembe a támadókkal. Védekezni lényegesen egyszerűbb feladat, ha a támadók létszáma megegyezik a védőkével. Csakhogy! A támadó Mulmon csapatok, öt csillagkapun keresztül juthatnak a területre és szabadon mozoghatnak a kapuk közöztt. Miután megépítették az első kaput, melyen a teljes támadó egység földet ér, további négy kapu felépítésére van lehetőségük. Ki kell építeniük a saját bázisukat is, ahonnan a csapatokat, a Mulmon vezér irányítja.
Eközben a Földiek, felkészülnek a védekezésre és a különböző feladatok végrehajtására. Saját bázisukon megszervezik a Föld stratégiailag legfontosabb védelmi vonalait és megpróbálják felderíteni, a támadók álltal felállított csillagkapuk helyét. Elsődleges feladatuk, hogy próbálják meg lerombolni a kapukat és elfoglalni a védelmi pontokat.
A Földiek és a Mulmonok egyaránt 4-4 érvényes találatot képesek elviselni, mielőtt végleg kiállni kényszerülnek a csatából. Mindkét csapat regenerálódási ideje 30-30 perc, amit saját bázisának EÜ helyén kell eltöltenie. Ez az idő növekedhet 10-10 perccel, ha a harcban álló felek, megtalálják a területen lévő szuperfegyver alkatrészeit és azt saját bázisukra juttatják. Amennyiben valamennyi alkatrész a bázison van, az ellenfél "gyógyulási" ideje növekszik. Lehetőség van azonban arra is, hogy egy különleges EÜ találmány megszerzése után, a regenerálódási idő, újra a normális mértékre visszaálljon.
A küzdelem során, számos egyéb feladat megoldására is szükség lesz a végső győzelemhez. (Ezen feladatokat természetesen most nem árulom el!!) Az utolsó, mindent eldöntő összevont csapást a felek 15,30-kor kezdik majd meg, melynek célja az ellenfél teljes megsemmisítése.

Bővebb információt a www.paintballgame.hu oldalon találhattok.
Ez már a második scenario.Tapasztalatokból okulva sokkal jobb lesz mint az előző volt.
Gyertek sokan...

zombori Creative Commons License 2000.06.07 0 0 80

PAINTBALL SCENARIO

INFORMÁCIÓK, FELADATOK, SZABÁLYOK ÉS RÉSZVÉTELI FELTÉTELEK

TERVEZET!!!

ALAPINFORMÁCIÓK

A játék időpontja: 2000. Augusztus 12. 9.00
A játék helyszíne: Egyeztetés folyamatban, valahol Bp-en, vagy közvetlen környékén
Találkozás: A helyszínen: 8,00-kor
Részvételi díj: saját felszereléssel: kb:5-7000.-/fő
bérelt felszereléssel: kb:8-10000.-/fő
lőszer ár: kb.10.-/db (Csak a helyszínen vásárolt lőszer használható!)
Jelentkezési határidő: 2000.08.01.
Jelentkezés: Telefonon: Zombori Géza 06-309-593204
E-mail-ben: zombori@elender.hu
Levélben: Zombori Géza 1174 BUDAPEST, Lőrinci út 74.

A részvételi díj magában foglalja az egyszeri melegétkezést, hidegélelmet, valamint a játékhoz szükséges technikai felszerelések biztosítását és a szervezés és lebonyolítás költségeit. A befizetett részvételi díjat, csak a játék esetleges teljes elmaradása esetén tudjuk visszafizetni.
A játék helyszínén (térítés ellenében) természetesen büfé is működik majd, a pihenőhelyek ( EÜ sátor )mellett.

Játék és jelentkezési feltételek:

- Betöltött 16. életév
- Igazoltan befizetett részvételi díj (befizetési határidő: 2000. 08. 01.)
- Drog és alkohol mentes állapot
- A játékban, csak bevizsgált markerek vehetnek részt
- A paintball játékra vonatkozó biztonsági szabályokat be kell tartani (szabványos védőmaszk, hosszú ujjú ruházat)

Drog és alkohol fogyasztása a játék ideje alatt szigorúan TILOS! A tilalom be nem tartása azonnali kizárást jelent a játékból.

A JÁTÉKMENET RÖVID LEÍRÁSA

A beérkezett jelentkezések alapján, a játékosokat két csapatra osztjuk. (Az együttesen jelentkező baráti társaságokat megpróbáljuk nem külön választani.) A játék megkezdésekor, mind két csapat rendelkezésére bocsátjuk a szükséges felszereléseket. (rádiók, sátrak, térképek, hidegélelem, stb.) A csapatok a kijelölt játékterület két végében, egy számukra megfelelő helyen, kialakítják a saját harcálláspontjukat, (továbbiakban: BÁZIS). Miután a bázist megépítették, (felállították a sátrat, kifeszítették a védőhálót) a csapatok választott vezetői ismertetik a stratégiai feladatokat.
10,00-tól megkezdődhet a területről a zászlók begyűjtése. Az ellenfél bázisának támadása 15.00-ig szigorúan TILOS!!! Az adott csapat tagjai együttesen döntik el, hogy a területen elhelyezett zászlókat hány szakasszal próbálják meg begyűjtetni. A bázis, az őrjáratok, a felderítő zászlószerző szakaszok URH rádiókon keresztül tartják egymással a kapcsolatot. Esetleges lőszerutánpótlásért a "harcosoknak" a saját bázisukra kell visszajutniuk, vagy rádión kérni segítséget.
Az ebédet mindkét csapat 13.00-tól kapja meg, tehát a területen lévő egységeit ennek megfelelően kell a bázisra visszavonni, tetszőleges sorrendben.
15.00-tól a csapatok fő feladata, az ellenfél bázisának elfoglalása, csapatzászlajának megszerzése és saját bázisán való kitűzése.

Az feladatok tehát a következők:

1, Megfelelő helyen kijelölni és felépíteni a bázist.
2, 10,00-tól, felosztani a csapatot megfelelő számú és létszámú szakaszra, melyek majd a különböző feladatokat
végrehajtják
(őrzés, felderítés, zászlószerzés, tartalékerősítés, utánpótlás, stb.)
3, A bázis folyamatos őrzése, biztosítása az ellenfél felderítői elől
4, A játéktéren elhelyezett zászlók felkutatása
5, Minél több zászló begyűjtése a területről
6, 15,00-tól, az ellenfél bázisának elfoglalása, csapatzászló megszerzése

ALAPVETŐ JÁTÉKSZABÁLYOK

- Érvényes találatnak, csak az életponti találatok számítanak (derékszíjtól felfelé, vállvarráson belül és a fejlövés)
- Érvényes találat jelzése a paintballban megszokott módon
- Az a játékos, aki 15,00-ig érvényes találatot kap, egy óra pihenőre megy, az erre a célra, semleges területen felállított un. EÜ helyre.
- Az EÜ hely megközelítésekor, a fejfölé tartott marker és egy fehér zászló (melyet mindenki kap a játéknap elején) jelzi, hogy a játékos semleges és az EÜ helyre tart.
- Semleges játékosra rálőni TILOS és gusztustalan!
- Az egy óra letelte után, (melyet bírók ellenőriznek) a játékos, a játékteret megkerülve, a bázishoz legközelebbi ponton tér vissza.
- A 15,00 után eltalált játékosok, a játékból végleg kiesnek (A kiesett játékosok egy másik pályán egymással tovább játszhatnak.)

A további részletek és szabályok kidolgozásához ötleteket és észrevételeket várok!!

Üdv mindenkinek, Géza

STE Creative Commons License 2000.06.05 0 0 79
Üdv a nagyérdeműnek! Egy kis felhívás, hátha valaki érdekelt közületek :)

2. Amatőr Paintball Kupa - Fegyveres Testületek részére Tökölön.

szervező: Dark Shadows Paintball Team

Időpont: 2000 június 24.
Jelentkezési határidő: 2000 június 16.
A Kupán 5-fős csapatok vehetnek rész. Nevezési díj: 5000 HUF/csapat; lőszer a helyszínen 11 HUF/db.
A verseny típusa: zászlószerzés speed pályán. Egy pár kép a pályáról 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Nevezés a következő faxszámokon: HM - 02/12/68-42 ; v 06/24/488-680
További információ: Farkas Zsolt 06/30/900-50-64

prgprg Creative Commons License 1999.05.10 0 0 78
UP
eMM Creative Commons License 1999.02.12 0 0 77
Szerintem leszünk annyian hogy ki tudjunk hozni 2 csapatot. (1 csapat 3-6 fő szerintem a több ideálisabb)
Bíró is kéne ám!
prgprg Creative Commons License 1999.02.11 0 0 76
Helló Mindenki

Remélem már tartjátok a szárazedzéseket.
Ha valaki még nem látott volna élőben markert, akkor ugorjon el ide: http://www.tippmann.com/gun.html Itt megnézheti azokat a cuccokat is, amivel a reménybeli internettos bulit lejátszhatjuk.
Kedvcsinálónak leírom a saját versenycuccomat:
TIPPMANN CARBINE 68 COMBO starfire blue speciális gázszeleppel
32deg 14" karbonkerámia tunningcső épületbe
ARMSON 16" belső teflonhuzagolású tunningcső szabadtérre
ADCO CHAMP red dot lézerirányzék
SCOTT BadAss no fog maszk
: )))))

Üdv prgprg

PS: Tüzerőben valami hasonlót kap mindenki!!!
CaMeL Creative Commons License 1999.02.11 0 0 75
Amennyiben ez pletyi, ezt is ő mondta !! :)))
Ja és már 8 an vagyunk, mert Molnár Ádám is jelentkezett nálam mailben... nem tudom sajnos itt mi a nickje... de te talán tudod... szóval gyűlünk gyűlünk.... :))
Előzmény: eMM (74)
eMM Creative Commons License 1999.02.11 0 0 74
Majd a találkozón megérdeklődöm Mónikától személyesen. Hitelesebb mint a pletyi.
Előzmény: CaMeL (73)
CaMeL Creative Commons License 1999.02.10 0 0 73
OK... de nem ígérek semmit. Szóval 2 fecske már valami... na majd meglátjuk... :) Mit szólsz a szerkesztőséghez ? :(
Előzmény: eMM (72)
eMM Creative Commons License 1999.02.10 0 0 72
CaMeL
Azért jöhetnél.1 fecske nem csinál nyarat,de 2?? :-)
Jól fogok kinézni ha egyszem magam szaladgálok a paintball felírással.
Előzmény: CaMeL (70)
CaMeL Creative Commons License 1999.02.10 0 0 71
Szomorúan kell bejelentenem, hogy a szerkesztőség nem jön péjntbóllozni, eztet K. Mónika (neve elhallgatását kérő:) belső munkatárstól tudtam meg. ...
CaMeL Creative Commons License 1999.02.10 0 0 70
eMM: köszi...megtettem, és minden világos...! Még nem tom hogy megyek-e, de mint szervezőtárs megbízok benned... ;-) Toborozz lelkesen !! :)
eMM Creative Commons License 1999.02.10 0 0 69
CaMeL!
Látogass el a találkozó VI topicba,és mindent tudni fox!
Előzmény: CaMeL (68)
CaMeL Creative Commons License 1999.02.10 0 0 68
hmm...én semmi sem tudok erről a találkozóról. Felvilágosítana valaki... ? :)
eMM: a 7 még kevés... de még van idő... :)
eMM Creative Commons License 1999.02.10 0 0 67
Akkor én úgy számolom hogy pillanatnyilag heten vagyunk.
Jó lenne ha eljönnétek a 19-ei találkozóra hogy személyesen is le tudjunk ülni megdumcsizni a dolgokat.
Az ismertetőjel lehetne egy paintball felirat.
Aki tu d jöjön,és jelezzétek is a topicban.
OK??
CaMeL Creative Commons License 1999.02.10 0 0 66
Vajon mi lesz a tasztal-szerkesztőség meccs eredménye ? ;-)
Odin Creative Commons License 1999.02.10 0 0 65
"Persze jó poén nézni, hogy az emberek hogyan lövik egymást szitává :-)"

Valóben, de ezt meg lehet tenni miután kilőttek. :-)
Előzmény: eMM (64)
eMM Creative Commons License 1999.02.09 0 0 64
Persze hogy lehet jönni nézőnek.
Csak nem értem hogy miért jó? Ha az ember rászánja az idejét,ennyi erővel már csinálhatja is.
Persze jó poén nézni, hogy az emberek hogyan lövik egymást szitává :-)
Előzmény: Esik (63)
Esik Creative Commons License 1999.02.09 0 0 63
ENSZ bekefenntartonak...ize, nezonek is lehet menni?(Tudom, tudom, oket lovik ki eloszozr.:-)
CaMeL Creative Commons License 1999.02.09 0 0 62
Nagyon super... nekem mint kezdőnek tökminnegy hogy hova megyünk, meg milyen a felszereléss...
Gyűjjünkcsak gyűjjünk !!!
Sajnos nem jó ideiglenesen otthon a netem, de majd próbálok irogatni !
Üdv: CML
eMM Creative Commons License 1999.02.08 0 0 61
prgprg!
Ha LÉNYEGESEN olcsóbbra jön ki mint Pestimre,én benne vagyok
Előzmény: prgprg (60)
prgprg Creative Commons License 1999.02.08 0 0 60
Kedves eMM

Az M3-as az egyik paintball.hu-s pálya a Pólus Center mellett (lásd lejebb a becopyzott anyagot). Az egyesülettől is lehet felszerelést bérelni (ez nem a reklám helye, de szerintem az országban a legjobb cuccot), és mivel én az egyesületi csapatban játszom, azt ajánlottam, hogy egy ilyen iNteRNeTTo-s buli esetén lehetne egy kedvezményes felszerelés és pályabérleti konstrukciót csinálni.

Üdv prgprg
Előzmény: eMM (59)
eMM Creative Commons License 1999.02.08 0 0 59
prgprg!

Az M3 katonai objektum meg mi a rák??
Ne feledd azért megyünk a pestimrei szolgáltatóhoz,mert se paripa se fegyver!
Magyarul nincs felszerelés,bérelni kell.
Előzmény: prgprg (54)
eMM Creative Commons License 1999.02.08 0 0 58
figyelek= figyeltek.
Ugye T mint mult idő
Előzmény: eMM (57)
eMM Creative Commons License 1999.02.08 0 0 57
Mónika!
Ez igaz?? fejbelőhetlek? Óhhhhh :-)))))
Igy lehet a legexerűbben kifejezni a kritikát.Másra úgysem figyelek oda.
Részemről támogatom a T.asztal/szerkesztőség meccset.
Már ha a szerk kitesz 1 csapatot.
Előzmény: Kádár Mónika (53)
prgprg Creative Commons License 1999.02.08 0 0 56
Pedig arra szivesen elmennék. Nézőnek! : )
Előzmény: Gen (55)
Gen Creative Commons License 1999.02.08 0 0 55
Azért talán nem rögtön a világválogatottat kellene összahozni a kezdők ellen....
prgprg Creative Commons License 1999.02.08 0 0 54
Helló Mindenki

Egy kis szaladgálós-lövöldözősbe így szezon elején mindig benne vagyok, úgyhogy felvehettek a listára. A hideg nem akadály, fázó játékost még nem láttam, pedig játszottam már -6 fokban is.
Még nem próbáltam a Pestimrei pályán, mivel a paintball.hu-s csapathoz "tartozom" (már úgyis lebuktam, hogy azt a címet dobtam fel), de semmi sem lehetetlen alkalmazkodom a többséghez. A Szerkesztőség - Tasztaltársak meccset jó ötletnek tartom, ha lesznek csapatok és időpont, akkor esetleg egy spec. iNteRNeTTo kedvezményes játék letárgyalását is vállalom mondjuk az M3-as katonai objektumba. Budakalászon amúgy sem lehet csak lombosodás után játszani.

Nosza vállalkozó kedvű "harcosok" jöhetnek a jelentkezések.

Üdv prgprg

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!