Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.09.06 0 0 9

ez is jol elsullyedt

Előzmény: aranytoll (-)
opi Creative Commons License 1998.12.09 0 0 7
Kedves Dudusch & Laci: úgy látszik, kisebbségben vagytok, a megy topicot törölni akarják.
opi Creative Commons License 1998.12.08 0 0 6
Kedvesch doodoosch!

letöltöttem a megy-zipet, majd egy kellően pihent pillanatomban megleschem az eszmecherét :)

opy

Wágner úr Creative Commons License 1998.12.08 0 0 5
Micsináltak, micsináltak? Há' biztos jött a zember a csokigyárból és aszonta, hogy Mikulásot csinál belőle, na! Én igazán nem ittam meg, azt elhiheted :))))
aranytoll Creative Commons License 1998.12.08 0 0 4
Legalábbmongyáto ell miccsinátatok vele.
opi Creative Commons License 1998.12.08 0 0 2
Kedves Laci: ezúttal nyilvánosan megkövetek minden tasztaltásat, akik a megy-topicot annak hőskorában látogatták. Nem tudom, milyen volt, és most már sose fogom megtudni. Azt a 8-10 Megát nincs türelmem letölteni, az éjszakai kedvezmény ideje se lenne elég rá. Ha valakinek megvan a topic eleje, kérem, emilezze (De 2 MB-nál azért ne legyen nagyobb a részlet) :-))
Laci Creative Commons License 1998.12.08 0 0 1
Kedves opi, ez úton szeretném tiltakozásomat kifejezni a megy topic leidiótázásával kapcsolatban. A fent említett topic igenis a Törzsasztla egy gyöbgyszeme, ami sajnálatos módon elérve a 10000. hozzászólást valóban elsilányodott, pedig asztalunk egyik ékességeként dicsekedhettünk vele.

Tisztelettel,
Laci

opi Creative Commons License 1998.12.08 0 0 0
aranytoll: mit sírsz azért a topicért, volt valami értelme annak?

Mónika: amit elkezdtél, fejezd is be:
Idióta topicok:
- fix
- Free Princ, Free Simicska
- Hómunkások?
- Újak hozzászólásnövelője
- megy
- teszt
- Free Princz, free Máté...
- Mikor robbantanak megint?
- Internetezők
- Dominkszvén

Hogy csak a két napnál frissebb hozzászólásokkal rendelkezők közül említsek néhányat...

aranytoll Creative Commons License 1998.12.08 0 0 topiknyitó
Etűnt atej...
Fújmodderátor!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!