Keresés

Részletes keresés

En_a_vilag_ellen Creative Commons License 2020.11.26 0 0 15

Sziasztok ki akkarom rakni az egyik írásom azert mert akarom hogy tudják ki vagyok és milyen érzésekel.

 

                                Érzelem    

Nem értem egy álltalán mi az érzelem.Tudjuk pontosan vannak vidám,gyönyörü érzelemek és vannak keserves fájdalmas érzelmek.

                                 Szomorúság

Az egyik legfájdalmasabb érzelem. Ilyenkor minden kijön belölünk , ilyen kor még másokat is meg bántunk. Nem szeretünk roluk beszélni. Ha valaki olyan anyira megbánt hogy lelkileg össze is omolhatunk. Keserves ,félelmetes és bántó ez az érzelm . A köny is kicsordul a szemünkből . Van azok az emberek akik oly annyira nem bírlyák a szomorúságot hogy e miatt öngyilkosok is lehettnek. Ha ez az érzelem egy természeti katasztrófa lenne az eső lenne ,a zuhog az esore arra hasonlit leginkább . Ez egy elégedetlen érzelem , borúláto de csendes,gondterhelt.

                                 Harag

Dühitő amikor nem az történik amitt mi akkarunk , fájdalmas amikor össze törik a szived ez mind harag hozz vezet első kép. Orditanál ilyenkor. Ez az érzés elöntt téged sötétségel és kegyetlenségel. A méreg ami elöntt egy érzést kellt bened hasonlit a tornádo hozz, de miért. Talán azért mert a tornádó romból és ilyenkor legszívesebben te is azt csinálnád.Össze szoritod a kezed,fogad és szived és kitör belöled minden, amire csak gondolsz. Ez az érzelem keserű, érzékeny, meggondolatlan és a legrosszabb hogy darabokra tudja törni a ember szivét és ez nem gyógyul gyorsan. Ilyen kor ösze ráncolod az arcod és bármit kitudsz mondani,bármilyen csunya legyen is a méreg ez teszi veled. Az egyik legbosszus érzelem, bosszura vágyol ilyenkor kell neked hogy más ember is össze törjön ne csak te.Frusztrált vagy,és könyörtelen, egyben erőszakos.    

                               Undor      

 Egy kellemetlen érzés nem mindig ételek , italok irránt érezhetünk undort ember irránt is.

Ha egy ember irránt undort érzünk akkor más néven utáljuk ,gyülöljük őt.Lehet hogy azért undorodunk egy embertől mert olyat tett ami bánto.Ez az érzés kárörvendő , irtózatos és megvettet.

                              Irigység 

Ha valaki valamiben nagyon ügyes más irigy lehett rá.Ez az érzelem gyűlölettet fejezz ki.

Az irigység más örömén érzett fájdalmunk.

Az irigység sok rossz hozz vezethet,ha irigyek vagyunk olyan érzést kell bennünk hogy valami borzalmast tegyünk meg is ölhetünk valakit e miatt.És ilyenkor tévedünk a rossz útra.

                             

 

R.A.F. Creative Commons License 1998.12.05 0 0 13
Korovjov:
egyet is érthetnénk, sőt tulképpen értünk is. De ha látod, zsoltu fellázadásának eredménye az, hoy a többség őt utálta meg. Az önmoderálás sajnos egyeseknél nemm működik.
Csulok: Ami az opportunizmust illeti: nézz bele a matáv elleni topicba. Ha az nem elég...
Igenis megalkuvó itt a nagyobbik többség, könnyedén vezethető a karámba.
Korovjov Creative Commons License 1998.12.05 0 0 12
R.A.F., kb ugyanakkor nyitottunk topicot ugyanarról, miután zsoltu fellázadt, és úgy néz ki ugyanazzal van bajunk, és nem csak nekünk.
Én nem láttam moderálásnak semmi jelét a T. Asztalnál, és nem is tartom lehetségesnek, olyan sokat írunk.
Az egyetlen lehetséges módszer, ha az Asztal saját magát moderálja. Én is ajánlottam egy módot erre a Gömbösözok topikban. A gyalázkodók szerintem sokkal hamarabb eltunnek, ha sima gyalázkodás esetén mindenki ignorálja oket. Ha meg vitára érdemes gondolatokkal keveredik az anyázás, jó, ha az Asztal minden oldaláról rendreutasítják az illetot, politikai szimpátiától függetlenül.
Ez persze nem megy azonnal, de jók az ilyen topikok, érdemes ezt megbeszélni.
csutak Creative Commons License 1998.12.05 0 0 11
R.A.F.
A fiatalok olyanok, amilyennek MI neveltük őket! Ezek szerint önkritikát akartál gyakorolni?
Nem megbántás a célom, de a felesleges vádaskodást nem tudom tolerálni!
Légyszíves megmagyarázni, mit értesz opportunizmusuk alatt.
Köszönettel:csutak
Törölt nick Creative Commons License 1998.12.05 0 0 10
Há, má megin baj van velem?
Meg se szólalok aszt mégis?
Nem érdemes viselkedni.
Lehet, hogy visszatérek a régi mederederrederemmbe.
Asztaszencségit.
Wágner Úr én próbálok, de nem hagynak.
T.G.I.S. and S. s ha nem jön közbe semmi akkor T.
R.A.F. Creative Commons License 1998.12.05 0 0 9
Mogorva:
előző nevem?

Hétfőre - nem, inkább keddre - összeállítom a listát neked.
Nekünk.
Hidd el, hogy lehetne ezt másképp is.
Na de a lista jön, addig is légy jó.

Mogorva Creative Commons License 1998.12.05 0 0 8
R.A.F.!

Elárulod az előző neved? Csupán kíváncsiság hajt.

Mellesleg sokban igazad van, sokban nincs. Egy ekkora fórumot online moderálni technikailag képtelenség!!
Az utólagos moderációk pedig zömében igenis megtörténnek!
Az pedig, hogy mit kell kimoderálni szerintem roppant egyszerű:
1. Ami BTK-ba ütközik
2. durva anyázást
3. a hamisítási próbálkozásokat
4. a 4-5 soron megnyitott új topicokat :))

A többit sorold fel lécci!
Bírálni baromi könnyű dolog, tessék itt a lehetőség, fogalmazd meg kérlek maxuóimum egyoldalas levélkében a szabályokat. Szerintem ezeket elég jól összeszedte a tisztel szerkesztőség, akit túlzottan támadni nem volna etikus, hiszen mint tanult kollégám eccere megjegyezte volt, ide írni kizárólag e lap szerkesztőinek van joga, nekünk többieknek csupán lehetőségünk, amit ezúton is köszönök, gondolom sokak nevében.

Még1 észrevétel. Ha zavar az itteni zsibvásár, akkor javaslom vedd észre, hogy az Internettó Fórumnak nem a Törzsasztal az egyetlen fóruma, csupán a legnépesebb. Ott a politika, kultúra, mélyvíz, miegymás. Meglepődsz, ha átlátogatsz oda, mennyivel más a stílus.

R.A.F. Creative Commons License 1998.12.04 0 0 7
Wágner úr!
Nem, ebben igazad van. De legalább a lehetőségét meg kell adni annak, hogy méltó körülmények között lehessünk itt. Ragika nagyon buta módon mondja el a véleményét - az ő dolga. De egyben igaza van: a színvonal itt sokszor nagyon is balkáni.
És vannak, akik Ragkát üldözik - okkal, ok nélkül - de Ragika tudtommal még nem máguskodott a HTML-el seinki ellen sem. A stílusa mocsok, de ha nem reagálsz rá, akkor annyi. Ugyanakkor - tudod, kire gondolok, remélem - más, egyébként úriembernek tűnő elmélkedők nem rettennek vissza semmitől.
Na ez a baj.
Wágner úr Creative Commons License 1998.12.04 0 0 6
Senkit sem lehet boldoggá erőszakolni!

A többesszámozást meg én is csinálom, de nem szeretem igazán, ezért csak abban az esetben alkalmazom, ha "drága jó sztrovacsekokhoz" szólok :)))

Dr. Égely Palánk Creative Commons License 1998.12.04 0 0 5
R.A.F.,
Ezzel a leveleddel egyetértek.
Palánk
R.A.F. Creative Commons License 1998.12.04 0 0 4
Dr. Égely Palánk
Kifejtem neked.
Nem ugyanaz a súlya a dolgoknak.
Én a Törzsasztalról beszéltem.
Arról, hogy az itt lévő emberek megalkuvása hajmeresztő.
Mint egy jó bárányfalka, inkább egymást eszi meg, mintsem hogy tenne valamit azért, amit egyébként kedvelni látszik.
A Törzsasztal közönsége alapjában jó.
Alapjában kulturált beszélgetésért jön ide.
De van néhány asztaltárs, aki beteges uralkodnivágyását szeretné itt is kiélni, oktatva, szidva azokat, akik másképp gondolkodnak, mint ő.
Mondhatod, hogy ez mindenütt így van.
Igaz lenne, de ha egy fórum moderáltnak hirdeti magát, akkor legyen is az. Ha meg nem, akkor azt kellene vállalnia.
Eltekintve néhány olyan személytől, akikkel semmiféle közösséget sem akarok vállalni - példákat is hozok, ha kell - az asztal nagyobbik részét szólítom meg, hogy tegyen valamit.
Kérdezheted, hogy jójójó, de mit?
Rá kell venni az oldal szerkesztőjét, hogy döntsön: vagy lássa be tév3edését és kudarcát, hogy hosszú időn keresztül vezetett az orránál fogva itt embereket, vagy ténylegesen vállalja, hogy megvalósítja a moderálást.
Mire gondolok:
- kiszűrhetőek azok, akik a magánszférába is betörtve megkeserítik itt jónéhány ember életét.
- kiszűrhetőek a provokátor anyázók.
- eltüntethető az, ha valakinek az anyját szidják, vagy hasonló mélységű sértegetésekre ragadtatja valaki magát.
Összefoglalva: tisztábbá tehető ez a pálya, kitiltható innen az, aki nem képes elfogadni azokat az írott és íratlan de elfogadott szabályokat, ami szerint ez a hely már jó ideje működik.
Ha meg egyikre sem hajlandó a Tisztelt Igazgatóság, akkor arra is vannak ötleteim, hogy miképp lehet őket jobb belátásra bírni.
Értsd meg: nem egymással kell vívni itt, mert a szabályokat csak akor hágják át, ha azok ismeretlenek és ellenőrzés nélküliek.

Na most ezt összevetni azzal, hogy én merő meggondolatlanságból és tapasztalatlanságból - ugyanis az első hozzászólásom volt az és ezért nem értettem, hogy miért nem fogadja el az entert /ebben elismerem, láma voltam/ - beleírtam egy topicba mondjuk 10 egyformát - ami nem volt sértő!! - nem hiszem hogy okos és védhetpő álláspont.
Ha te a rendetlenséget és a szabályozatlanságot szereted, akkor az neked lehet jó. De sokféle ember sokféle érdekét csdakis kidolgozott és betartható szabályokkal lehet érvényre jutattni úgy, hogy azok meglétét a szervező ellenőrzi is.

Dr. Égely Palánk Creative Commons License 1998.12.04 0 0 3
R.A.F.
Te gondolkozol mielott leírsz valamit? Ha esetleg igen, akkor Magadra miért nem vonatkoztatod a "Ne ítélj, hogy ne ítéltess..." kitételt?
Vagy nem éppen Te ítéltél az elobb?
Palánk
R.A.F. Creative Commons License 1998.12.04 0 0 2
Ne ítélj, hogy ne ítéltess...
Ha érdemleges topic lett volna, akkor nem esik bántódása.
Ha nincs moderátor, más eszközöket kell keresni.
Nem igaz?
ide Creative Commons License 1998.12.04 0 0 1
/me is unja magát ma már. jobb lesz, ha hazamegy, bár a társaság +marad ..
ide Creative Commons License 1998.12.04 0 0 0
Szégyeld magad R.A.F.! Belemocskolni valahova nagy jellemre vall. Mégha nem is teccik. Ilyen jellemtellenséget, egoizmust..!
.-)
R.A.F. Creative Commons License 1998.12.04 0 0 topiknyitó
Szégyelljétek magatokat fiatalok!
Ennyi megfakult opportunista embert, mint amennyi itt összegyűlt, nem találni akárhol.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!