Keresés

Részletes keresés

nofi23 Creative Commons License 2010.08.28 0 0 146

Sziasztok!

 

Beneveztem a kutyusomat egy fotó és videópályázatra. Ha tetszik nektek és az, amiket tanítottam neki légyszi szavazzatok rá :-P

 

Fénykép:

http://szanhuzoalapitvany.hu/index.php?option=com_hwdphotoshare&task=viewphoto&photo_id=191&Itemid=293

 

Videó:

http://szanhuzoalapitvany.hu/index.php?option=com_hwdvideoshare&task=viewvideo&Itemid=294&video_id=16

 

Köszi:Eszti

Törölt nick Creative Commons License 2010.07.16 0 0 145
Kutyakaki felszedésére alkalmas, fekete vagy sötét színű nem átlátszó műanyag zacskót keresek. Ha van megkötő füle, az már csak hab a tortán. Budapesten és környékén lehet-e ilyet kapni? (Fressnapf -on kívül, ott ugyanis darabja min. 20 ft-ra jön ki.)
ivett19_ Creative Commons License 2006.08.22 0 0 143
20-án este 22:30 körül találtunk egy fiatal fekete kislány uszkárt a XIV. ker. Gvadányi úton a Castrol és az APEH között. Kicsit sovány, nyakában zöld bolhanyakörv. Okos, fekszik, ül, pacsit ad, stb. Félénk, szökni szeretett volna, de mivel az út közepén kóborolt a viharban, nem engedtük el, mert félő volt, hogy nem talál haza, és elütik.
Mivel nem tudjuk hova tenni, nagyon szeretnénk ha a gazdája nagyon gyorsan jelentkezne! Jelentkezni a tamasorsolya@yahoo.com
tmarcella Creative Commons License 2006.08.22 0 0 142

Kiállítási minőségű Brüsszeli Griffon kan kiskutya törzskönyvvel, chippel eladó.

Érdeklődni a 30/9732359-es telefonszámon.

 

 

bettymam Creative Commons License 2006.03.17 0 0 141
Sziasztok!

Barátaim kérésére közlöm a hirdetést:
HCH szülőktől fehér puli kanok, hobby célra eladók. 8 hónaposak.
Tel.: 06/30 385 8167
deaktoni Creative Commons License 2006.02.16 0 0 140
Ja bocs a kép lemaradt.
Előzmény: deaktoni (139)
deaktoni Creative Commons License 2006.02.16 0 0 139
Sziasztok. A Panasonic FZ 30gép a legjobbak közé tartozik, de akármeddig kisérleteztek a japán mérnökök, olyan beállitási lehetőséget, amellyel az én Tüske kutyámat le lehetne fotozni- még nem tudtak kitalálni.Álljon itt ezért egy : cime : lendületben.
Előzmény: lordofthechicagoblues (131)
Dun Ringill Creative Commons License 2002.06.28 0 0 138
Flórián kutya és Dun Ringill fájdalomtól elgyötört szívvel tudatják, hogy életének 7-dik évében Gandalf kutya, a mindig mosolygós és játszani akaró rottweiler elhunyt.
Lord Iffy Creative Commons License 2001.10.12 0 0 137
húúú de zavaros.... ez most két kutya meg te? vagy az a fekete nem kutya? :O))
Előzmény: mokuss (136)
mokuss Creative Commons License 2001.10.12 0 0 136

Egyszerübb, ha elalszol a kutyáddal , és lefotóztatod valakivel :)))


:))

Előzmény: Lord Iffy (134)
aranyzizi Creative Commons License 2001.10.12 0 0 135
Sziasztok! Most talaltam ra erre a topicra, es lenne egy kerdesem. Nem tud veletlenul valaki elado cocker spaniel kolykot? Az a helyzet, hogy en kulfoldon elek, de mindenkeppen otthon szeretnek kutyust venni. November kornyeken megyek haza, szoval a helyzet bonyolult. Tehat aki tud spaniel kutyakolykot, kerem valaszoljon! Koszi!
Lord Iffy Creative Commons License 2001.10.11 0 0 134
:O)))))))))
vagy félórát ülsz a kertben egy székben, közben 62x hessegeted el az ebeket. menjetek máááá innen. végre elmentek, lefekszenek pihizni. szépen felállsz, a szék megreccsen és nyikorog. a kutya kinyitja a szemét......na ujra elöről.:O))
második próba.... a papucsod csosszan egyet a betonon....na ujra előröl....harmadik próba....a fényképező vakuja sipol...kutya felpattan.:O)))
kb 62x-re sikerül úgy odalopóznom hogy semmire ne riadjanak fel.:O))
ez lett belőle:
Előzmény: ezsolt (132)
lordofthechicagoblues Creative Commons License 2001.10.10 0 0 133
Én csak annyit tudok erről, hogy a közelkép azért nem megy, mert ilyenkor azonnal jön nyálas puszikat nyomni a fényképezőgép lencséjére.
Előzmény: ezsolt (132)
ezsolt Creative Commons License 2001.10.09 0 0 132
Tudod hogyan kell kiskutyákat fotózni?

Uj filmet füzöl a gépbe. Szépen beállítod a kölyköket, majd hátat fordítasz, elmész 2 méterre, visszafordulsz, belenézel a fotómasinába, egyet se látsz, mert mind a nadrágodat cibálja.
Nem találod a filmesdoboz kupakját, mert az egyik már félig megette közben.
Akkor kiveszed a kupakot a szájából, a másiknak a nyakára tekeredett a fényképezőgép szíja. Nehogy már simán menjen. Elkövetted azt a hibát, hogy amikor lehajoltál kiesett a zsebedből egy zacskó papírzsepi. Mire utánanyúltál már hatfelé szedték, és hatfelé futottak vele.
persze pont most kell tüsszentened :-)
Nagy nehezen öszetereled őket, belerakod egy dobozba, hátrálsz, hogy nehogy egy pillanatra is szem elől veszítsd őket. Közben felbuksz az összerágott filmeskupakban, felveszed, és rájössz, hogy tele van nyálas papírzsebkendővel.
Ekkor lerakod őket a rózsabokor tövébe (színes háttér YEAHH) de már tövis sincs rajta, már nem is áll a növény mire lefotóznád őket.
Ekkor rájuk kurjantasz kétségbeesésedben, hirtelen megmerevednek, és íme kész a kép, hat megszeppent kölyök:

Előzmény: lordofthechicagoblues (131)
lordofthechicagoblues Creative Commons License 2001.10.08 0 0 131
Digitális kamera-próba volt akkor éppen és hárman mentünk el a kutyusokkal Kassán a Hernád partjára, sétálni. Ketten általában a két kutyát állítottuk be, míg a harmadikunk a gépet izzította. Adott jelre a két segítő vészesen távolodik a kutyáktól, a harmadik exponál...
Műhelytitkok, höhhh... :*)
Előzmény: ezsolt (130)
ezsolt Creative Commons License 2001.10.07 0 0 130
Köszi, +kaptam.
Hogy lehet ilyen könnyen fotózni őket?
Ragasztóra ültek?
:-)
Előzmény: lordofthechicagoblues (129)
lordofthechicagoblues Creative Commons License 2001.10.07 0 0 129
De. Mél ment. :*)
Előzmény: ezsolt (128)
ezsolt Creative Commons License 2001.10.06 0 0 128
hello te "lordhosszunevu" :-))!

Ez vmi indián praktika, tudod a navajok szerint minél hosszabbak a nevek, annál nagyobb lesz a bölcsesség, meg az élettartam.
Jó döntés volt a hosszú név, szerencsés!
:-)
Nincs képed a kis tibeti orgazdáról?

Előzmény: lordofthechicagoblues (127)
lordofthechicagoblues Creative Commons License 2001.09.22 0 0 127
Mindenkinek, akit illet: CSALÁDUNKBA MEGÉRKEZETT KRAMPUSZ, a kis növendék ördög.
Fekete-fehér tibet-terrier (apso) természetesen és előszeretettel alszik.
zoozi Creative Commons License 2001.09.11 0 0 126

Állatbarát Kérdőív!





Állatbarátok (védők) oldala



!ÁlLaTbArÁtOK Fóruma!


Előzmény: lordofthechicagoblues (125)
lordofthechicagoblues Creative Commons License 2001.06.04 0 0 125
Jól néz ki!
Előzmény: ezsolt (124)
ezsolt Creative Commons License 2001.05.02 0 0 124
Sziasztok !
Aki szereti a kutyát rossz ember nem lehet!
Íme az én "végzetem", a moszkvai őrkutya.

Tisztelettel,
Érsek Zsolt,
Moszkvai Őrkutyások Független Egyesülete

lordofthechicagoblues Creative Commons License 2001.05.01 0 0 123
A beírás óta annyi változott, hogy az utódnemzés most már egészen konkrét vágy a tibetke részéről, a tenyészszemlén pedig a bírák is úgy látták, hogy bizony ilyen szándékot támogatni kell...úgyhogy természetesen tenyésztésre ajánlott srácról van itt szó.
Előzmény: lordofthechicagoblues (122)
lordofthechicagoblues Creative Commons License 2001.02.21 0 0 122
Tibet terrier srác keresne tibeti jászótársat,
illetve tibeti hölgy szabadidőpartnert, komoly
kapcsolat sem kizárt.
redchowchow Creative Commons License 2000.12.28 0 0 121
Szasztok Kutyasok!

Orulok, hogy Ratok talaltam. Van ket rettenetes rossz 7 hetes voros szinu chow-chow kiskutyam, akiknek gazdat keresek. Az ebek termeszetesen torzskonyvezettek, tetovaltak, tul vannak a masodik oltasukon es nem is olyan rosszak, csak eppen most kezdtek el igazan ismerkedni a vilaggal.
Ha valakiben felkeltettem az erdeklodest vagy tud ismerost, akit erdekelhet a dolog _es_ tudataban van annak, mivel jar egy kutya tartasa, az keressen meg emilen.

Udv

rcc

Yv Creative Commons License 2000.03.30 0 0 120
Jó reggelt!
Nem vesztette el valaki tegnap Pécel és Isaszeg között kb. két hónapos kiskutyáját? Korcs a drága, valamelyik szülője stafi lehetett.
Szerető gazdik között nevelkedhetett, esetlegesen lakásban is, mert nagyon jól érzi magát nálunk. Ha embert lát és az szól hozzá farokcsóvával jutalmazza. Otthonosan mozog a házban, de amikor rászóltunk, hogy most nem jöhet be, akkor szófogadóan kint maradt.
A konyhában a cica tálakat hamar megtalálta, a nagykutya elől is eleszi a tápot.
Pacni cica érdekli (tuti, hogy Macsi is, csak Vele még nem találkozott), a macska viszont tart Tőle, ezzel vad kergetőzést eredményezve.
Szobatisztasága kérdőjeles. Ficergett nagyon, nem reagáltunk, erre a szőnyeg közepére pisilt. A ficergés akár annak is szólhatott, hogy pisilnie kell és tegyük ki, nem tudom.
Maszatnak neveztem el, és remek séta/futás partnert látok benne:), de ha előkerül a gazdija, akkor természetesen visszaadjuk.
wheaten Creative Commons License 2000.02.09 0 0 118
Sziasztok Kutyakedvelők!

Már régóta figyelemmel kísérem a kutyával foglalkozó topicokat!
Úgy gondoltam, hogy megpróbálok egy (Magyarországon és Európában is) ritka kutyafajtának
kis hirverést csapni. Ez a fajta a Soft Coated Wheaten Terrier! (Magyarul: Lágyszőrű buzaszínű terrier) Találkoztatok már vele?
Kb.: 30-40 darab lehet az országban....
Nálunk lakik egy kedves példánya már lassan 2 éve, haláli kutya, igazi terrier.


Ő Brian. A kép tavaly nyáron Ópusztaszeren, a Közép-Kelet Európa Kupán készült.

Ha többet szeretnétek tudni róla: EXTRA.HU/WHEATEN címen tovább ismerkedhettek vele.. Gyertek nézzétek meg! Vagy találkozzatok vele valamelyik kiállításon.

Sziasztok: Wheaten

homaar Creative Commons License 1999.12.08 0 0 117
egy kérdésem lenne, mit lehet tenni olyankor, ha az ember minden este hazafelé menet azt látja, hogy n számú nyugdíjas néni a kedvenc ölebét a odakakiltatja az ablak alá/homokozóba (földig érő has, télen mellényke rulez, póráz+szájkosár nem)?
nekem eddig az alábbi ötletek jutottak eszembe:
- utána szólni, hogy "néni, valamit itt felejtett" (ez esetleg nem jár eredménnyel),
- feljelenteni kutyástól mindenestől (kiröhögnek),
- felrúgni a kutyát a csillagos égbe (ez végülis nem az igazi, mert szerencsétlen kutya csak sz@rni akar, arról nem tehet, hogy a kedves gazdi pont oda viszi),
- felrúgni az öreg nénit (feljelentenek),
- venni egy pitbullt, ami megeszi az ölebet (nincs hova rakni, meg mivan ha nem megeszi, hanem megdugja),
- sk összeszedni a kutyakakit (na nehogymá' én).
megköszönném, ha valaki kivitelezhető és végleges megoldást tudna a problémámra ajánlani.
Gorcsev Creative Commons License 1999.12.07 0 0 116
1. Vmennyire szinte minden kutyát ki lehet képezni védelemre, de 1 labradortól imho tényleg nem sokat várhacc. Max. egy kis vicsorgást, de azt meg magától is csinálja szerintem.
2. A labrador az a retrieverek egyik "alfaja". Van még pl. a golden retriever, meg a bánat tudja, mi még...
Előzmény: BIGdaddy (114)
BIGdaddy Creative Commons License 1999.12.07 0 0 115
Segítsen már valaki az alábbi kérdésben!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!