Keresés

Részletes keresés

bakibaby Creative Commons License 2008.11.28 0 0 8

Nem is változott nagyot a lista...

 

bb

Előzmény: volkswagen (2)
soltika Creative Commons License 1998.11.29 0 0 7
Hali swagen!
A listádat nézve a Kapu apu az ördög.
Tizedesjegyek még fillérben is sokat mondanak.

->Lásd a Magyar Köztársaság költségvetése
milliárd és millió/a legutólsó általános iskolában a millió százzal való megszorzása
milliárdot eredményezne/
A Meh+ 30%/miniszterelnöki hivatal/ meg nem!
A hasikáját simogató Jó kis 82%-kal bekajálózott Kövér titkos üdv:
soltika/tollashátú(nem hattyú)kiskacsa/ + Dr .Finci kutya 3ezer400 millión röhögő újbeszélmegfogalmazó kis Lenin/a nagy Levinnél tanult/

opi Creative Commons License 1998.11.29 0 0 6
angy: ez minden részénnyel így van. Nem értem miben lenne más a mikorszopsz részvény akármejik más részvénynél?
angy Creative Commons License 1998.11.28 0 0 5
Az öreg Billt nem nagyon érdemes belezsámolni (szerintem), mert nem tehető pénzzé a vagyona.
Nagy része Microsoft részvén, amit, ha elkezd eladni, rohadtul lemegy az ára, tehát már nem fog annyit érni. Vagy tönkremegy a Microsoft stb. Akkor mi van?

Angyalka

volkswagen Creative Commons License 1998.11.28 0 0 4
Pipi!
Persze.Pl a Rockefeller családé az Exxon 30 százléka,és még sincsenek benne az első százban.
pipi Creative Commons License 1998.11.28 0 0 3
volkswagen, a lent említett adatok magánvagyonra vonatkoznak?
volkswagen Creative Commons License 1998.11.28 0 0 2
Na,akkor a föld tíz leggazdagabb embere:
1.William Henry Gates:51000millió dollár(usa)
2.Walton-család(Wal-Mart)48Mrd$(usa)
3.Bolkiah sultan 36Mrd$(Brunei)
4.Warren Buffet 33Mrd$(usa)
5.Alsaud 25Mrd$ (Szaud-Arábia)
6.Paul Gardner 21Mrd$(usa,Microsoft corp.)
7.Al Nahyan 15Mrd$(Egyesült Arab Emírségek)
8.Al Sabah sejk 15Mrd$(Kuvait)
9.Kenneth Thomson 14400 millió$(Kanada)
10.Robert A Pritzker 13500 millió$(usa)
Feltünhet,hogy egy európai vagy japán sem szerepel a listán,a leggazdagabb közülük a német Theo Albrecht(14.hely)11700 millió dolláros vagyonával.
Na,indítónak ennyit(ha tudtok,nyugodtan egészítsetek ki).
bizalom Creative Commons License 1998.11.28 0 0 1
Mi van?Ezt sem ertem mi lesz akkor a honlapodon?
Cecil Creative Commons License 1998.11.28 0 0 0
En valoszinuleg inkabb csak olvasgato leszek itt, de az otletet nagyon jonak tartom.:-)
volkswagen Creative Commons License 1998.11.27 0 0 topiknyitó
Pénz,pénz,pénz a legfontosabb dolgok egyike a világon!Megpróbálok a világgazdasággal kapcsolatban statisztikákat,rangsorokat,toplistákat közzé tenni.Tudom,ez a topic inkább a politikába nyithatódott volna,de szerintem érdekessége miatt is teret érdemel.Na,akkor 1-2 adat ízelítőnek.
Forrásaim:Wirtschaftswoche,Handelsblatt,Spiegel,Focus,Forbes,Fortune,Napi Gazdaság,Hvg,Világgazdaság.
Kezdjük a sokak képzeletét megmozgató szupergazdagokkal(nem akarok ebbe a nyitásba mindent belezsúfolni,így külön hozzászólásokat nyitok)!Itt mindig a legfrisebb statisztikák fognak szerepelni,várom reagálásaitokat a gazdaságról,statisztikákról stb.Szeretném gazdagítani információimat(honlapot is tervezek).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!