Keresés

Részletes keresés

Ricsuka Creative Commons License 2021.06.08 0 0 328

Sziasztok! Valaki vásárolt már ilyen rozsdamentes gravírozható karkötőt erről a webshopról? :) Milyen gyorsan szállították ki? 

martinaxe7 Creative Commons License 2020.12.29 0 0 327
szalayberni Creative Commons License 2020.09.20 0 0 325

Szerintem igen. Mármint mitől lenne más a divat ha a súlyod más? Régebben másképp öltöztek a molett hölgyek is, mint most. Változik a divat minden tekintetben. Mondjuk én tök sokat tanultam erről egy stílustanácsadáson, ahol én, mint molett hölgy rengeteget megtudtam arról hogy milyen ruha, ruhák illik igazán a testemhez. 

Előzmény: szokniko (305)
tozsdehotel Creative Commons License 2020.06.22 0 0 324

Sziasztok Én úgy gondolom, hogy a divat tekintetében az egészség fiatalság a legfontosabb.

 

De legfőbbképp a meditáció amikor átgondolja jó mélyen, hogy mik is juthatnak az ember eszébe a divatról.

Mi van ha sokaknak a divatékszerek és a divatékszerekről a csillogó arany ezüstről az élsporolók arany ezüst érmei és arany ezüst kupái. De ezután tovább meditálnak gondolkoznak az emberek és az élsportról eszükbe jut az egészségmegörző sport is.

 

Végül a meditáló gondolkozó társaság azt mondja mért ne lehetne tájcsizás mantra tantra közben és akár egészségmegörző sport vagy élsport közben arany ezüst sport érmet kupát vagy divatékszert fogni az embernek a kezében már amennyire tud vagy divatos ruha darabot.

 

Na habár az sem mindegy, hogy hol és hogyan sportol az ember.

 

Tehát végülis a ruha az egy idézőjelben egy telerajzolt papír ábrákkal színekkel formákkal de mégis olyan színek ábrák formák amik akár a ruha viselőjét akár a ruha látóját motiválják az egészégmegörő sportra az élsportra a tantra matra tájcsire a fiatalság megörzésre és az okosan egészség és fiatalság megörző gondolkozásra.

 

Törölt nick Creative Commons License 2020.05.29 0 0 323

Divatos női bugyit vennék: samsony1174@gmail.com

grdrb Creative Commons License 2020.04.23 0 0 322

Sziasztok! 

Mi a véleményetek, Ti nyitottak lennétek egy szolgáltatásra, ahol a hétköznapi ruháitokat megvásárlás helyett kölcsönzéses módon szereznétek be, hogy folyamatosan cirkulálva mindig új darabok kerülhessenek be? 

dorinagy111 Creative Commons License 2020.04.17 0 0 321

Sziasztok!

Érdeklődnék, szerintetek mennyire lenne érdemes egy fenntartható, slow fashion ruhamárka létrehozása? Van értelme versenyezni a fast fashion márkákkal? Nem túl telített a piac?

Suits Shelby Creative Commons License 2020.04.17 0 0 320

Látogass el weboldalunkra: Shelby Suits, ugyanis most 25-50%-os akcióval várjuk első vásárlóinkat! Üzletünk hétfőtől péntekig 8:00-tól egészen 16:00-ig várja vásárlóit.

 

Tekintsd meg az öltöny megfelelő viseléséről írt blog posztunkat!

 

Az öltöny klasszikus formális férfiviselet, ami csak akkor elegáns, ha megfelelően is viselik. A világ legjobb minőségű öltönye is csak egy előnytelen gúnya azon, aki nem tudja viselni, míg egy szupertájékozott James Bond sem mutathat jól egy almazöld, nylon öltönyben.

1. Szabály: megfelelő testtartás

Egyenes hát, vállak hátra, fejet fel!

 

2. Szabály: megfelelő méret

- Az öltöny ujja a csuklód közepéig kell, hogy érjen

- a válladnak épp, hogy érintenie kell a váll részt

- ha felveszed az öltönyt és a gombnál fogva, vagy az oldalánál elkezded húzni, 3-4 centinél többet nem engedhet az anyag

- az, hogy jó-e rád akkor derül ki igazán, ha jól gombolod a zakód.

 

3. Szabály: gombolás

Ha leülsz gombold ki, ha felállsz, gombold be. Az alsó gombot ne gombold be!

 

4. Szabály: inggallérok

Nyakkendő viselése esetén gombold be, egyébként ne!

 

5. Szabály: zokni

A klasszikus szabály szerint a zokninak a nyakkendővel kell harmonizálnia, ami nem minden esetben bölcs döntés, az elegáns megjelenést kevéssé segítik elő a különböző mintás tarka és élénk színű zoknik. Inkább egy egyszerű, az öltönyöd színével harmonizáló zoknit válassz!

 

6. Szabály: levarrások és címkék

Az öltönyöd a te elegáns megjelenésedet és kényelmedet szolgálja. Engedd ki a bevarrt zsebeket, nyugodtan, és feltétlenül vágd le az ujjáról a márkajelzést!

 

7. Szabály: övek és nadrágtartók

Öltönyhöz mindig viseld valamelyiket - természetesen a kettőt egyszerre tilos - és hogy melyiket? Ha van övbújtatód övet, ha nincs nadrágtartót.

 

8. Szabály: cipő

Zárt cipőre lesz szükség, mégpedig bőrből. A tornapcipő öltönnyel nem laza, hanem kínos.

 

9. Szabály:mandzsetta és díszkendő 

Roppant elegáns cuccok, arra kell figyelni egyedül, hogy a zsebkendőd és a nyakkendőd ne ugyanabból az anyagból készüljön, és hogy a mandzsettád passzoljon az órádhoz.

 

10. Szabály: nyakkendő

- A nyakkendőd az öved vonaláig kell, hogy érjen!

- A nyakkendőd nem lóghat ki az ing gallérja alól hátul!

 

10+1. Szabály: csokornyakkendő

Öltönyhöz ne viselj csokornyakkendőt, csak frakkhoz, illetve szmokinghoz.

 

 

Wolfieka Creative Commons License 2019.10.09 0 0 319

Néha a ruháimat turkálóból szerzem be, de néha meg úgy vagyok vele, hogy elszálltak ott is az árak és inkább akkor megveszem újonnan, mert senki nem hordta. Most cserélem le a ruhatáramat, mert semmi jó cuccom.

https://www.ujsagomat.hu/ca/ neten kutatok, hogy merre találok ami illene hozzám

user232 Creative Commons License 2019.03.04 0 0 318

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék tőletek, hogy tudnátok olyan web shop-t ajánlani, ahol nagyméretű férfi ruhákat is biztosan árulnak ?

bonprix -t ismerem, innen már nem egyszer rendeltem, és méretekkel is megvagyok elégedve 1-1 -től eltekintve.

Viszont szeretnék fiatalos, divatos darabokat is a méretembe, kipróbálni máshol rendelni. 

Köszi.  

MűanyagMentes Creative Commons License 2019.03.02 0 0 317

Kedves Fórumozók!

Ajánlom figyelmetekbe a Horizon Palackokat, melyek olyan gyönyörűen vannak tervezve, hogy egyedi stílusos kiegészítők is, miközben praktikus és ökobarát kulacsok és termoszok egyben.A cég mottója: Divatosan | Tudatosan. Céljuk a műanyag kulacsok és a PET palackok kiszorítása. Termékük, a Horizon Palack nagyon tartós, duplafalú, rozsdamentes acél és már 18 gyönyörű színben megtalálhatóak. Az oldalunk címe: www.horizonpalack.com Csekkoljátok le! :) Ha megvolt írjatok véleményt róla, érdekelne. 

Spydercofan Creative Commons License 2018.08.18 0 0 313

Valami olyan férfi oldaltáskát keresek, elfogadható áron, amibe belefer legalább 5 A/4 es iskolafüzet.

Tudnátok segíteni? 

DennisVT Creative Commons License 2018.07.26 0 0 311

Kicsit felhúznám ezt a topicot:)

 

Én leszek a tanú egy esküvőn, és sajnos kiderült, hogy a jónak hitt öltönyöm "összement":))

 

Hol tudnék nem túl horror áron (< 100.000Ft) vmi jobbféle öltönyt (zakó ing nadrág) venni, azon kívül, hogy bemegyek egy plázába nézelődni?

 

Köszi!

Törölt nick Creative Commons License 2018.06.23 0 0 310

Na ez tetszik, fotózásra elmegy, de semmi praktikum. Túl vékony, de mégis nagyon zárt... az ujja barom hosszú, feleslegesen kézre álló... azt folyamatosan fel kell húzni, akkor kinyúlik egy nap után.... lehajtva belesülsz, az első BKV buszon olyan retkes lesz, ki nem mosod soha....

Előzmény: Pettick (309)
jednemje Creative Commons License 2018.05.26 0 0 308

Azóta sikerült szereznem egy pirosat és egy feketét jó állapotban és jó áron. De gyűjtöm a többi színt is, amiben gyártották (bordó, v.barna, s.barna, kék, zöld, sötétszürke)

Előzmény: sailman (307)
sailman Creative Commons License 2018.05.04 0 0 307

Igazad van, egyre nehezebb beszerezni a kalsszikus fazonokat, hol vannak már a legendás 90-es évek ikonikus darabjai. Én itt találtam, néhány divatos női bőrkabátot jó áron.

Előzmény: jednemje (303)
csakesz2 Creative Commons License 2018.04.01 0 0 306

Az egyik ismerősöm a Sylverro webáruházában talált magának csinos ruhákat. Ezután elment a Kistarcsán lévő molett ruha üzletükbe is, és ott még több kollekcióból tudott válogatni magának.

szokniko Creative Commons License 2017.12.20 0 0 305

A divat állandóan változik és gyakran vissza is tér ugyan az. Retro így úgy, állandóan ez folyik mostanában a csapból. De mi a helyzet vajon a molett divattal? Az vajon ugyan úgy körfrogásban van, mint az egész divatvilág?

Szaki725 Creative Commons License 2017.12.03 0 0 304

Ezen az oldalon minőségi táskákat és plüss állatokat tudtok rendelni akár egyéni kérésre is.

 

https://www.facebook.com/Homemade-Fabric-Works-408630322536807/

jednemje Creative Commons License 2017.11.17 0 0 303
Fifi-g Creative Commons License 2017.10.20 0 0 302

A www.artdivafashion.hu oldalon is vannak ilyen ruhák.

ZD5874 Creative Commons License 2017.05.05 0 0 300

A helyes link:  www.venusfashion.hu 

LK70 Creative Commons License 2017.04.11 0 0 299

Sziasztok! Nekem molettként nagyon nem egyszerű öltözködni, mert a legtöbb boltban ami jó rám méretben, az nagyon rosszul áll. Imádom a divatot, de annyira nehéz így divatosnak lenni. Nemrég egy molett ruha webáruház ruhái között válogattam, rendeltem is egyet, és szerencsére ez jól áll, mert végre a molett alkatra lett tervezve és a méret is nagyon jó lett. 

ZD5874 Creative Commons License 2017.04.10 0 0 298

Nekem a venusfashion.hu oldala jött be a legjobban. A rendeléseim mindig időben érkeztek. Korrektek, megbízhatóak. 

tothkatalin66 Creative Commons License 2017.02.05 0 0 297

Egyedi webshop az artdivafashion.hu , az nem kínai

Törölt nick Creative Commons License 2016.12.16 0 0 296

Na azért szép, az asia vagy a sárkány centerben ill. bármelyik kínaiban ahol van nagyméret ugyanezeket megkapom 3-5ezerért.... de jó, hogy itt elérhető VÉGRE a duplájáért...

Előzmény: lk80 (295)
Tünde Kiss Creative Commons License 2016.10.17 0 0 294

Sziasztok! 😊👗


Az Új Őszi Elischer R. ruhák és a hozzá illő kiegészítők már elérhetőek a Webshopban!
Folyamatosan bővülő kínálattal várunk benneteket!

 

http://bigibizsu-hu.webnode.hu/elischer-r-handmade-clothing/

 

 

Likeoljatok minket facebookon: https://www.facebook.com/elischerR1/?fref=ts

 

Kövessetek instagramon: elischer_r kövessetek

 

Szép napot!

 

landeraa Creative Commons License 2016.08.25 0 0 293

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek mennyire tartós/megbízható egy magassarkú szandálnál ha nem csat van a rögzítés a bokánál hanem tépőzáras?  Köszi! :)

flower34 Creative Commons License 2016.07.07 0 0 292

Sziasztok! Ajánlom figyelmetekbe a www.venusfashion.hu női ruha webáruházat, nagyon szép, divatos, jó minőségű ruhákat találtam náluk, ilyeneket például.

Joco26 Creative Commons License 2015.06.02 0 0 290

Sziasztok, ha valakit érdekel férfi divat blog, akkor ezt az oldalt ajánlani tudom:

http://www.mensshop.hu/ferfi-divat-blog

Viszonylag új, rendszeresen frissített, jó a megközelítése a férfi divat témához.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!