Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.05.02 0 0 50
50
Csingilingi Creative Commons License 2002.08.14 0 0 49
Csingilingi Creative Commons License 2002.08.14 0 0 48
www.mtv.hu/musorok/aktualis/images/mv_03.jpg
Csingilingi Creative Commons License 2002.08.14 0 0 47
http://index.hu/x?f1_1=http://index.hu/politika/bulvar/vizsum0814/
Csingilingi Creative Commons License 2002.08.14 0 0 46
http://index.hu/politika/bulvar/vizsum0814/
RagiKakika Creative Commons License 1998.11.13 0 0 45
Akarcsak neked HAME!
pedig te csak egy leszakadt, beszakadt balkani korompiszok vagy, megis ugy beszelsz mint valaki.
HAME Creative Commons License 1998.11.13 0 0 44
Kiszakadt, kiszakadt.

Nem az a baj, hogy kiszakadt. Hanem az, hogy szakadt, de jár a pofája. Az viszont nagyon!

kisi Creative Commons License 1998.11.13 0 0 43
Ha komolyan gondolod ezt a gasthausosdit, akkor neked tetszene a nemtudomhogyhivjak Noszvaj melletti kis szalloda az ut menten, vele szemben Thummerer Vilmos borpinceje, ahol a vilag egyik legjobb borat ihatod.Kornyezet: fenyofak, napi max2 db auto a forgalom, szoval idealis, van a kozelben lovaglasi lehetoseg is, es nem fognak atvagni.
Vagy Galyateto, Nagyszallo, ez egy kicsit komfortosabb, de telen gyonyoru szep.
Vagy a Zemplenben vannak ugynevezett kulcsoshazak, amiknek meghatarozott helyen- alt Bpesten le van adva a kulcsa, ezeket sepenzert ki lehet venni, es a Zemplenben akarhova mesz, nem csalodhatsz benne (nehany tuti csodas hely:Boldogkovaralja, Amade vara, Regec,Fuzer...)
Ha szinhazba akarsz menni, akkor pedig:Gyor, Kaposvar,Szeged.
Jo szorakozast,en orulok, hogy hazajosz, megha csak egy par napra is, nem erdekel, hol eltel, meddig, mennyi penzed van...
baratsaggal:
"i"
DVrdy Creative Commons License 1998.11.13 0 0 42
Cecil,
csak egy csomó pimasz e-mailtöl akarom magam megkímélni. Irj ide, ha akarsz.
Cecil Creative Commons License 1998.11.13 0 0 41
...koszi,Zimber.

Vilagosodik mar lassacskan az elmem. A "benefit of doubt" oda...

zimber Creative Commons License 1998.11.11 0 0 40
Kedves Cecil!
Azt hiszem nem szoktad nézegetni a "Legsúlyosabb weblapokat" V.r.dy D.n.s úr jet-en fog érkezni.
Nézd meg:http://www.pictranet.com/public/denesdenes?session_id=qc7gbn141ta63.

üdvözlettel zimber

Cecil Creative Commons License 1998.11.11 0 0 39
DVrDy; ketszer probaltam e-mailt kuldeni, mindig visszajott:((
Névtelen Creative Commons License 1998.11.11 0 0 38
Nem szép.
Mindenki Macája Creative Commons License 1998.11.11 0 0 37
Mi van, Ragika, most meg letagadnád? Pedig ezt a szép hosszút te írtad! És meséld csak el, hogy is van az a csótányzabálás? Azt most kihagyod?
Törölt nick Creative Commons License 1998.11.11 0 0 36
Scroll, meg a sírbaeresztö kötél.
Idegbetegek.
Mogorva Creative Commons License 1998.11.11 0 0 35
Hehe.. nem unjátok még? :(
kismalac Creative Commons License 1998.11.10 0 0 33
Ragika,

el ne flejcél cíkocítót meg gumit hozni, ugye tudod mijér?

Kishasi Creative Commons License 1998.11.10 0 0 32
Ragacs!
Megint rád jött a kangörcs?
Törölt nick Creative Commons License 1998.11.10 0 0 31
Azzal a DVrdy-val meg lehetnétek egy kicsit jobbindulatúak is. Piszkos balkáni prosztó banda. Csupa hipokrata. A nagy baßom magyarságukról ugatnak, s ha egy elszármazott haza mer menni, megeszik.
Én oda be nem tenném a lábam. Elég volt az új generáció szemétségéböl. Annyi más sokkal szebb hely van. Nem zavarlak bennteket. Boldog vagyok, hogy megszabadultam a kutyahugyos BP-töl.
Ágyö.
myname Creative Commons License 1998.11.10 0 0 30

Nekem az a véleményem, hogy ha egy innen elszármazott ember nem tud a szülőhazájában eltölteni egy hetet bédekker nélkül, akkor ne is menjen ( jöjjön ) haza, menjen Mexicóba, vagy Hawaii-ra. Nincsenek emlékeid, barátaid, ismerőseid ? Engem Bécsben a Ringen is néztek már hülye turistának, ez nem Magyarország-specifikus probléma.
Ha meg attól félsz, hogy megvágnak néhány dolcsival, akkor kérj kölcsön Ragikától, neki nagyon megy a biznic odaát.
Kappa2 Creative Commons License 1998.11.09 0 0 29
bar lehet, h. kicsit messze van mar Pecs a kozponttol a 4 naphoz. :)
Kappa2 Creative Commons License 1998.11.09 0 0 28
Pecsett a Toboz panzio (Fenyves sor), Fonix a Szechenyi ter mellett.
fuh Creative Commons License 1998.11.09 0 0 27
Tolcsván jó bort mérnek, és nagyságrenddel kevesebb bunkó ember van, mint Tasztalon.
Mindenki Macája Creative Commons License 1998.11.09 0 0 26
Például egyszer egy büdösbogár visszajött volna Magyarországra, azaz jött is, de jobban tette volna, ha marad a seggén. Mert mikor ideért, megfogták egy sötét sarkon, aztán a többit meg kitalálhatjátok.
DVrdy Creative Commons License 1998.11.09 0 0 25
Kisöreg,
Kösszönöm a jótanácsot.
BP-re 4 napot szánok 2 oda 2 vissza.
A kérdésem a vidékkel, hogy hova?
Ausztriában, meg Németországban vannak megbízható a gaszthauzok. Mi a helyzet M.O.-on? Hol és mennyiért nem csapnak be? Biztonság, tisztaság, kényelem? Annyi minden horror sztorit hallani.
DVrdy Creative Commons License 1998.11.09 0 0 24
Kisöreg,
Kösszönöm a jótanácsot.
BP-re 4 napot szánok 2 oda 2 vissza.
A kérdésem a vidékkel, hogy hova?
ausztriában, meg németországban vannak a gaszthauzok. Mi a helyzet M.O.-on? Hol és mennyiért nem csapnak be? Biztonság, tisztaság, kényelem? Annyi minden horror sztorit hallani.
Kappa2 Creative Commons License 1998.11.09 0 0 23
Mogorva,

sajna nem tudom, privatban mit leveleztek, en csak azt latom, ami a Forumon "elhangzott". A programok viszont tenyleg jok. :)

K

kisoreg Creative Commons License 1998.11.09 0 0 22
Szégyen gyalázat....
Az élet nem csak heccből áll.
Ha nem tudnám, hogy ez a sok felfuvalkodott fővárosi tegnap még ...röcsögén taposta a sarat.....,no de mindegy.
Az "új idegennek javaslom BP-en nosztalgiázzon egy kicsit, de értékeit trezorba tartva, majd tűzzön el gyorsan az országhatárok felé- ott szivesen fogják látni, talán, ha jó választ még jól is fogja érezni magát ITTHON.
Mogorva Creative Commons License 1998.11.09 0 0 21
Déneske!!!
Könyörgöm, ne nézz le ennyire bennünket, csak egy kis fantáziát vigyél bele! Ne akard már elhinni, hogy minden külföldi magyar a Te stílusod szerint választ ímélcímeket. Ugyanmár. Legyél egyszer a változatosság kedvéért mondjuk, Tbalogh@aol.com. Így számalmas és sértő is. :(
(Ennél a Mr. pecsovics is jobb volt...)

Esetleg használhatod a jól bevált ingyenes szolgáltatókat. De ha megunod végre, akkor szóba jöhetne végre egy állandó, kizárólagos és konzekvens cím és nick. Tudod, én szeretem tudni kivel beszélgetek. Az újságcikkeket sem olvasom el, csak nagyritkán, ha nincs aláírva a szerző neve. Legalább a monogram.
És szerintem ezzel a szokásommal nem vagyok kivételes ezen a tájékon.

Névtelen Creative Commons License 1998.11.09 0 0 20
Az 7 szentség, hogy ebböl a témából nem lett idegenforgalmi oldal. A 15 milliós miniszterelnök pörög a sírjában. Én 12 éve élek Indiana államban. Ha tehetem haza megyek. Élvezem minden percét az otthonlétnek. Itt viszont jobban megtalálom a számításomat. A gyerekeim perfekt angolt beszélnek. Ha egyszer újra végleg visszamegyek engem is le fognak nézni?
Hogy magyar vagyok-e. Hát mi más lennék? Jelenleg amerikai magyar.
Sz.E.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!