Keresés

Részletes keresés

neduddgi Creative Commons License 1999.02.02 0 0 22
A hocipom tele van ezekkel a bekopizott marhasagokkal... Mindegyik Violas....
myprint Creative Commons License 1999.02.02 0 0 21
Vízügyi helyzet?
Az asszony már 20 perce elfoglalta a klotyót.
Hát ez a nagy helyzet!




Violák Creative Commons License 1999.02.01 0 0 20
  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>



Bocs zeher a zavarásért, de...

kifejtenéd kicsit bővebben?

Vau.






align=center>







Qtyi


99-01-03
16:07

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>



eMM!

Engem konzervativ kutyának neveltek, ezért nem olvasok olyan topicot, mint pl. a Buzik.

(A Biszexualis lanyok persze más...)

Egyébként jöhet a csont.

Egyszóval, miért rosszabbak a homokosok a leszbiknél?!

Vau!






align=center>







zeher


99-01-03
3:46

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


éva szereti ahogy






align=center>







zeher


99-01-03
3:43

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


to anna

megértelek...






align=center>







eMM


99-01-03
1:02

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


Qtyi!

Megint kérsz csontot? Netán csontit?

Ha figyelmesen végigolvasod (nád) a topicokat,megleled a választ!

Azért BUÉK Neked is Qtyus!






align=center>







Nosferatu


98-12-31
7:19

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


Fiúkák között (alapesetben) nagyobb a fertôzésveszély.






align=center>







Qtyi


98-12-31
6:46

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


eMM. Mar megint en kotekedek, de...

Szoval a partsemlegesseg, meg az eselyegyenloseg,... szoval a Buzik topicban nem BUEKoztal...

Amiben persze meg tudlak erteni.

Magyaran felteszem a kerdest igy:

Elitelendobbek-e a homoszexualisok kozul a fiuk, mint a lanyok? Miert?

(Egyebkent mi, kutyak, megrogzott, begyoposodott heterok vagyunk.)

Vau.






align=center>







eMM


98-12-31
1:20

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


A Biszexuális lányoknak is BUÉK!






align=center>







pudli


98-12-27
11:23

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


Fczigony: ugy nagyjabol, bar a homo fazis voltakeppen nagyon csak erintoleges volt.






align=center>







fczigony


98-12-26
19:39

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


Pudli!Saját tapasztalat?






align=center>







Hopkins


98-12-26
18:15

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


Ne haraguggy, pudli, de én a második fokozatot kihagynám. Semmi bajom a homoszexuálisokkal - frankón! -, de a gyömöszköléshez a néniket preferálom.

Hopkins






align=center>







pudli


98-12-26
11:12

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


Szerintem a szexben fokozatok vannak: onkielegites, sajatnemuvel valo szeretkezes, es a csucs, a masik nemuvel valo szeretkezes. Talan az lenne a legjobb, ha ezt mindenki ebben a sorrendben jarna vegig, mindegyik fazisban sokat tanul, ami elokesziti a kovetkezot. Persze, mindig akadnak, akik nem tudnak tovabb lepni. De emiatt nem szabad bantani oket! Oromet adnak es kapnak, ez a lenyeg!






align=center>







csutak


98-12-12
12:53

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


Körtudottan magas %-ban magas a nőkben a homoszexuális hajlam. Ezt mi férfiak önzésünkkel sikeresen elősegítjük! Mert amíg egy nő a símogatásra és odafigyelésre vágyik , mit kap?

Hagyj már békén, hát nem látod, hogy sört iszom és a focit nézem a TV-n?

Nem elitélni, hanem elfogadni kell a másságot, hisz Te is más vagy!






align=center>







fczigony


98-12-08
17:38

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


Ki szólt be?






align=center>







Purusa


98-12-07
17:45

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


(Na, ez a penzum is megvolt... :)

Kedves lanyok, abszolut megertelek benneteket! Ha nekem is ilyen ferfiak kozott kellene valogatnom, mint pl. Freddy, fczigony, etc., akkor en is rohannek a masik (azonos) nemet valasztani.








align=center>







PillaPalack


98-12-07
10:43

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


AnNa, te tenyleg lany vagy?






align=center>







Endorfin


98-12-07
10:34

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>



A tema az ujsagok aprohirdeteseiben

hever,

A kereslet es a kinalat oriasi,

Aki keres, elobb- utobb talal is.

Sok szerencset.

Endorfin








align=center>







kismalac


98-10-23
10:11

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


Fitárcak!

hol vannak magyarorcágon a bicekcuálic lánykák? Ehun a facom, mindahányat megbacom.

röfröfröf uiouuuiiiiiuiuiii






align=center>







Csodálkozó


98-10-22
4:19 PM

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


Szóval... "Élni, és élni hagyni!"

Igen, ez kellene, hogy vezéreljen mindenkit! Miért fáj az a ti (méjséges tisztelet a kivételeknen) lelketeknek, ha valaki nyíltan válalja azt, hogy nincs megelégedve a "mi férfiak(!)" által nyujtottakkal? Az "alig harminc"-ra pedi a legkevésbé szabadna büszkének lenni, nert nagyon hamar "több mint ötven" lesz belőle, és azután az is elképzelhető, hogy örülnél egy (akár leszbi) barátnőnek is. Gondold el, csak húsz év! Lehet, hogy csak ő cserléné ki alattad az ágytálat!

No, tréfa nélkül! Ha Te ezen megbotránkozol, akkor ne olvasd az ilyen hozzászólásokat, mert felesleges másokat megbántani a fiatalos, ámbár idétlen véleményeddel!

Továbbá, nem kell szerelembe esni egy leszbi lányba, mert nagy a valószínűsége annak, hogy kosarat kapsz! (Persze, ha te is nem vagy "lány"!) Olyan ennek a "másságot elfogadni képtelen" hozzáállásnak a színezete, mintha a szőlő túl savanyú lenne!






align=center>







Pucros Mackó


98-10-22
12:54 PM

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


Hát, nem is tudom hogy legyek rövid... tudjátok mit, így: teljes mértékben szolidáris vagyok Frankkal. A részletekbe felesleges volna belemennem, nektek.






align=center>







Freddy Krüger barátotok


98-10-16
7:29 PM

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


Na csak kibukott a leszbi mentalitás.

"Ja de mégegy ennek a médiás Krüger fickónak. Képes vagyok szaporodásra tudd meg, mint ahogy a leszbi barátnőm is arra adta a fejét. S ha egy olyan pacákot találok akit nem kellene átvernem, aki megért, - talán egy homo fiú - akkor gyerekem és férjem is lesz. S hogy örüljél drága Elm utcai szívem: Sok kis leszbit és homót fogunk csinálni. Na pá!

Frank "

Hááááát ez qrwayóó! Már ezért megérte piszkálódni. Micsoda pár lehetnétek! Két buzi, aki mégis _egymásnak_ csinál gyereket, akiket buziságra nevelnek. Ez aztán a perspektíva! Kurvajó, egyszer majd írok belole forgatókönyvet. De addig is nehéz lesz megállni röhögés nélkül, ha a stúdióban

két buzit egymás mellett látok. Majd a werkfilmbe meghívjuk Frankie-t is mint díszvendéget.

Még annyit, hogy a gyereknemzéshez az interfészek összekapcsolására van szükség, szép elhatározás nem elég hozzá... Ezt vajon tudta-e bucho-koma?

Figyelitek, azt nem válaszolta meg, miért csak a noi gyengédség jó neki... hát az legalább kiderült, hogy homoszex, nem biszex.

Magamról: olyannyira nem vagyok kiégett pasi, hogy még 30 sem vagyok mint okelme. És száz alatt van még a volt szeretoim száma. Korábbi (sajna kissé trágár) megnyilvánulásaim miatt nem hozom szégyenbe azokat a nagyrabecsült hölgyeket, akiket a fórumon annyira tartok, így inkább nem hasonlítgatom össze velük a kis rüfkénket.

"Puszika", álmodj velem...






align=center>







Frank Einstein


98-10-16
6:57 PM

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


Hát fiúk, szépen kiosztottatok, de nem baj vállalom, számítottam rá, hogy nehezen bírjátok ami nem illik a nagy nehezen kialakított kis skatulyátokba. Bizony, bizony ez a világ baja. MadroC érti egyedül, hogy miről van szó. Élni és élni hagyni, ugyi. Ebbe a leszéferezésbe belefér a kiváncsiság is, hogy milyen a másik aki nem olyan mint én, de az már nem, hogy ezért ledorongoljam.

Krügerkém te egy kiégett pacák vagy? Lehet, hogy az a baj, hogy csak jövőre leszek 30 és ezért nem tetszel nekem annyira? Hidd el egyik jelző sem illik rám, nem nézek le senkit még téged se, pedig leszbinek tartom magam. Lehet, hogy jó a nyelved egyre másra, de arra valószínűleg nem, hogy gyengéd és kedves szavakat formálj vele, mert ezt itt is megtehetnéd a kíbordon keresztül. S épp ez az ami még fontos nekem, a gyengédség.

Egyébként az sem igaz, hogy az aktivitástól élvezünk el. Egy leszbi kapcsolatban sokkal inkább mindketten kapni szeretnénk és amit teszünk a másiknak az inkább szívből jövő természetes szivesség, mint az élvezet elengedhetetlen része, vagyis mindketten megőrizzük a női elfogadó jelleget. Egyikünk sem játszik férfit. (Talán a fiú homóknál mindkettőnek az aktivitás, a másikkal való foglalkozás a fontosabb, még akkor is, ha az egyik lányt játszik, ezt nem tudom csak találgatok)

neduddgi! Nem vagyok szomorú, hogy az orrod elfordítod, de arra azért kiváncsi lennék, hogy a leszbi barátnőd is azt hinné rólam, hogy leánybőrbe bújt Farkas, azaz fiú vagyok. Ennek mi értelme lenne?

Tényleg hol vannak a lányok ezen a topicon? Csak a címben? Anna aki kezdte ő se jelentkezik, más se, akkor csak én vagyok egyedül itt? Persze rólam meg a Török azt terjeszti... Na hagyjuk.

Na és az elvek. Én még emlékszem a komcsikra amikor az állampárt mindig elvi döntéseket hozott. Higgyétek el, igenis az elvek is változnak, vagy finomabb szóval módosulnak. Az is szép dolog, ha valaki képes meghalni AKKOR az adott elveiért, de biztos, hogy tíz év múlva ugyanezt már más elvekért tenné, ha ilyen fajta.

Ezennel kiszálok ebből a topicból gyerekek, ez a téma sokakat eldúrvít közületek és ennek nem nagyon örülök. Tudok én másról is dumálni eleget. Szóval hanyagolom a szexet és találkozunk majd a politikai meg vallási témáknál mondjuk.

Ja de mégegy ennek a médiás Krüger fickónak.

Képes vagyok szaporodásra tudd meg, mint ahogy a leszbi barátnőm is arra adta a fejét. S ha egy olyan pacákot találok akit nem kellene átvernem, aki megért, - talán egy homo fiú - akkor gyerekem és férjem is lesz. S hogy örüljél drága Elm utcai szívem: Sok kis leszbit és homót fogunk csinálni.

Na pá!

Frank






align=center>







DESTROYER


98-10-16
3:10 PM

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


AnNa,légy jó és próbáld ki a szexet egy fiúval,a lányokat meg hagyd meg nekünk,fiúknak!Kérlek fontold meg a tanácsomat.

Puszi:DESTROYER,a vezér






align=center>







Jenwho


98-10-16
1:24 AM

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


FranK!

Hi You New M-Agnes!

Welcome on board






align=center>







yzy


98-10-15
2:59 PM

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>



Fiúk,

assztem, hogy ez itt egy vitafórum, csatlakozom az előttem szólóhoz, huzzatok a sunyiba,








align=center>







Ragika


98-10-15
2:10 PM

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


Gyerekek, inkább maszturbáljatok privátim.

Ez igy gusztustalan is, buta is.

Szaga van.

Szellöztessetek!






align=center>







fczigony


98-10-15
11:17 AM

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


Utálom a buzikat/leszbiket!

A természet korcsai!

Wad Bill szerint is!






align=center>







Freddy Krüger barátotok


98-10-15
10:43 AM

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


Fiúk, nyalásra fel!

Frankiebucho, azt nemhiszem, hogy te többet tudnál élvezni, mint én nyalni!






align=center>







yzy


98-10-15
9:42 AM

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


Frank,

kösz a kielégítő választ, belőle rájöttem, hogy egy leszbikus végül is ebben nem tud tanácsot adni. Ez pont a biszexualitás és a annak a heterók általi történt megítéléséről szól, igaz nagyon egyedi esettel illusztrálva. Asszittem, hogy ilyen már mással is előfordult.

Csak a tisztánlátás kedvéért: nem dőlök a konyhakésbe, mert a barátnőm egy nővel csalt meg, a trauma csak az "újdonság" miatt volt. Meg saját magam miatt, az elveim miatt. Igazat kell adnom Freddy Krügernek, mikor a véleményedre reagálva az elvtelenség himnuszát emlegeti. IMHO egy harminc éves ember kialakult és megrögzött elvei már ne változzanak, mert akkor saját lényegét adja fel. Még akkor is ezt mondom, ha nekem most ebben áramszünet állt be. Bár manapság csak úgy elvagyok ál-nihilista alapon, igazából azonban reménytelenül romantikus és idealista (+önérzetes) embernek ismerem magam. Hiszek abban, hogy az elveinkért akár érdemes meghalni is.

Ezért továbbra is liberális vagyok. S épp ezért azt kell mondanom, hogy tiszteletben tartva a leszbikusokat, legközelebb csak szoros felügyelet alatt megyek bele hasonlókba, vagy egyszerűen elküldöm a fenébe az ilyen kéréssel előálló nőt.

Egyébként a biszex csajszik szerintem általában könnyedén belemennek a hármas sexbe, de inkább két ffi egy nő felállásban. A ffiak pedig fordítva. Ez nyilván azt mutatja, hogy abban a sex-műfajban nem a bi-, hanem a felturbózott heterosex a lényeg.

Lehet, hogy igazad van abban, hogy a nők csupán 30%-a szeretne egy ilyen kapcsolatot, ám szerintem 30-35 évet elérvén egyre többen gondolják, hogy valamit be kell újítani, s ez soxor a bisexualitás, legalább próbaképpen.










align=center>







MadroC


98-10-15
8:00 AM

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


Ezek elég szélsőséges megnyilvánulások voltak. Mit fáj nektek, hogy a másik milyen? Nem kell ágyba bújnotok vele.

Mindig jókat röhögök azon, ha valaki ennyire kikel magából.:-)






align=center>







neduddgi


98-10-14
11:49 PM

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


Frank,

Hat ez az. meg jobban buzlik. Lehet itt tiradakat eloadni, de az a keves ismerosom, aki szinten leszbi lany, az vallalja szemelyesen is. Nem csak "chat"-en -bar ez nem cset kozolnem tisztelettel-, mert ott ugye mindenki azt mond amit akar, vagy ugy van vagy nem. A lenyeg, hogy hitelesse tudja-e magat tenni. na nem baj, igy legfeljebb mindenki jot szorakozik, akik bedolnek azokon aki bedonti oket, aki nem dolbe az meg azon, aki azt hiszi megkajaltak a szoveget. Szerintem mindenesetre picit devians gondolkodasmodra vall ha az ember a SAJAT eletet igy kiteregeti. Hangsulyozom, ha igaz, s nem jatak az egesz. Annak meg eleg ocska, ilyen tenyleg a chat-okon van, hogy fiukak lanylkanak adjak ki magukat.

S mindezt azert irtam, mert igen meglepo, hogy "nem tudsz" a talalkozoinkrol, lassan mar a vizcsapbol is ez folyik...






align=center>







Freddy Krüger barátotok


98-10-14
10:04 PM

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


ÚÚÚÚÚÚtálom a leszbikusokat! És tudjátok miért? Mert a médiavilágban mozgok (kib+ nagy meglepetés, nem?) A fiú buzik ezerszer toleránsabbak a noknél. Kivéve a transzvesztitákat. A leszbik nyíltan és megvetoen lenézik a heterókat, _és_ezt_tartják_normálisnak_. Megvetoen, mondom, és mást sem tapasztalsz, elég ha körülnézel a hálón. Mert majd' mindnek volt tapasztalata valami férfisöpredékkel, aztán (legalább is befelé) ki nem állhatja a farkakat. A fiúkat is csak addig izgatja a téma, amíg rá nem b+nak, de nagyon. Mint sokan tették azt az kollégáim közt. Annyi leszbikurva van a színészek közt, hogy az nekem már sok is. Eleinte engem is izgatott, hogy milyen amikor sorbakapcsoljuk egymást, de aztán lelkileg megundorodtam tolük.

Mintha én nem tudnék nyalni egész éccaka (még álmomban is azt teszem néha), a noimnek meg valahogy mindig elobb lesz elég, mint nekem. Az érintésem megrázza, a szemem megbabonázza a noket. Nem tehetek róla, különösen a harminc felettiek buknak rám.

Frankiebucho írta:

"Ez a szexre is igaz. Helyes, ha vannak elveink, ám miután állandóan változunk akár akarjuk akár nem, ezért az elveinknek is követniük kell minket ebben, különben már nem lennének később a mi elveink." Ez KURVAJÓ, az elvtelenség himnusza is lehetne.

" Azon jót mosolyogtam, hogy gyümölcsöző kapcsolatra számítottál hármasban. Hidd el a leszbiségnek semmi köze a grupira való hajlamhoz." Hadd tegyem hozzá, akit ilyet ismertem, egynek se volt ki a négy kereke.

A legtöbb nem attól élvezett, hogy nyalták, hanem attól, hogy nyalhatott és a másik elszállt tole. És még dicsekedett is vele.

Frank Einstein,

ha neked csak a pecked izgatható, akkor bezony olyan leszbikus vagy, hogy csak! Úgy láccik nem mersz szembenézni azzal, hogy szaporodásra képtelen vagy. Nézzél tükörbe!






align=center>







Wágner úr


98-10-14
9:21 PM

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


Szerintem meg pont most szerencsés az újaknak eljönni a találkozóra, hisz akkora tömeg lesz, hogy jól elvegyülhetnek benne, az eddigi tapasztalatok szerint pedig senki sem törődik azzal, hogy a valóságban is olyan-e valaki, mint amilyen szerepet játszik itt a törzsasztalnál - tőlem sem követelte senki, hogy az asztal alatt igyak :)))) Egészség!






align=center>







Frank Einstein


98-10-14
8:18 PM

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


neduddgi !

Milyen találkozóra, melyik pénteken? Ha szoktatok is találkozni, nekem az még korai lenne, hisz egy hete sincs, hogy közöttetek vagyok. Örülök a kíváncsiságodnak, de ha olvastad a kezdősoraimat tudhatod, hogy azért vagyok ilyen könnyedén kitárulkozó, mert bátorságot ad az arctalan virtualitás. Egyébként is hogy gondolod? Ott ül valahol egy csaj egy számára ismeretlen társaságban és zavart mosollyal az arcán közli, hogy igen, ő az a bátor leszbi, aki erről híres, tessék csak, lehet kérdezni, csak folyvást, folyvást. Nem gejl ez egy kicsit? Számomra attól klassz ez az egész chatty, hogy olyan dolgokról beszélhetünk nyugodtan egymással mindnyájan, ahogyan azt az én esetemben például csak személyesen, csak négyszemközt és jóval hosszabb bensőséges ismeretség után tenném meg valaki kiválasztottal. S ez nem azért van, mert nem vállalnám nyilvánosan magam. Valahogy olyan ez, mintha mondjuk aktmodell lennék és nem zavarna, hogy a rólam készült meztelen fotó megjelenik egy többezres példányszámú folyóiratban. De azt nem tenném meg egy vagy két idegen embernek sem, hogy kérésükre levetkőzzek előttük, hiszen úgyis látták már mindenemet a képeken, hadd lássák most élőben is. Ugye érted? De ha ez bűzlik neked, hát ne szagold!

Freddy Krüger !

A kesztyűdet felvettem, eltettem. A segédeim még nincsenek meg, talán lesznek rá vállalkozók, addig türelmedet kérem. Egyébként lehet, hogy bi is vagyok időnként, néha tényleg nem tudom. Nem olyan egyszerű dolog ez mint a fehér és fekete vagy a skatulya.

MadroC !

Köszi, látom, hogy ilyen. (amilyen)

yzy !

Nem vagyok szakértő, csak egy eset a lehetséges milliókból. Nagyon nehezeket kérdezel, pláne, ha megnyugtató és kielégítő válaszokat szeretnél. Legegyszerűbb válaszom az "is-is" meg az "igen is, meg nem is" lenne. Na próbáljunk azért végigmenni. (Bár lehet, hogy válaszaim megint gyanúsak lesznek az én Török Szultánomnak. /Figyelsz neduddgi?/ Egyébként mások is mondták már, hogy furcsák a megközelítéseim és a gondolkodásom, - ez melletted szól fránya török ! - nem olyanok mint amiket a nőktől megszoktak. És milyen boldogok voltak, ha megtudták, hogy "olyan" vagyok. "AHA!" csaptak le rá, "most már értjük, hogy miért volt néha olyan furcsa érzésünk veled kapcsolatban!" Szép ugye?)

Szóval a 90%-tól nagyon boldog lennék, de ez messze nem igaz, hidd el. Talán a 30 is sok, de mindenképpen maximum. Ahogyan Freddy Krügernek is írtam, nem olyan élesek a határok és nincsenek skatulyák sem. Az a kérdés, hogy megtörténik-e vagy nem. Ha igen, akkor sincs semmi olyan különös, amitől annyira más lenne. Mindenképpen emberi kapcsolatokról van szó és ha átmegy lelkibe is, akkor szinte azonos a két dolog. A barátnőm, aki elhagyott mert férjhez ment, annak ellenére fájó pont, hogy időnként megjelenik és elmondja, hogy csak velem érzi jól magát, de hát a külvilág, meg az anyukája, aki nagymama szeretne lenni, stb. stb. Szóval én is éreztem féltékenységet amikor láttam a férjét. Bizony féltékeny voltam egy férfira. Nem! Egy emberre. Azt hiszem ez természetes.(Mostanában már kevésbé érzem ezt, mert azt hiszem kezdek kiszeretni a barátnőmből, egyre nehezebben veszem be amit csinál. Persze még összerándul a gyomrom, ha tudom, hogy ő csenget. Sajnos.) Úgyhogy Te se törődj megcsalatásod hetero vagy homo jellegével, egyszerűen az EMBERT nézd, mert a lényeg előbb-utóbb úgyis az emberi kapcsolaton van vagy lesz. Egyébként sem hiszem, hogy boldogabb lennél, ha egy fiú miatt hagyott volna el. Nem igaz? Akkor a saját pályádon kaptál volna ki. Így meg a műfajváltás miatt más sportágban indult mint ami a tiéd. Ez vigasztaljon. Legyél továbbra is liberális az emberekkel, de azt ugye tudod, hogy a mi szabadságunk és másoké is csak odáig terjedhet, amíg mások szabadságát nem sérti. Ez a szexre is igaz. Helyes, ha vannak elveink, ám miután állandóan változunk akár akarjuk akár nem, ezért az elveinknek is követniük kell minket ebben, különben már nem lennének később a mi elveink. Azon jót mosolyogtam, hogy gyümölcsöző kapcsolatra számítottál hármasban. Hidd el a leszbiségnek semmi köze a grupira való hajlamhoz. De ez egy másik nagy téma. Tedd magad túl az egészen, menni fog ne félj.

Késő van, a többi topicra el se tudok már látogatni, majd holnap.

Sziasztok. Frank.








align=center>







yzy


98-10-14
5:39 PM

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


Frank, AnNa és a topic olvasói,

szeretnék elmesélni egy idevágó sztorit. Frank, mint szakértő, talán tud megnyugtató és kielégítő választ adni a kérdéseimre. (Habár hónapok óta nézek a topicokat, csak ma mutatkoztam be, bocs ha hosszú lesz. De talán érdemes elolvasni.

Volt egy barátnőm nem is olyan régen. Cca 3/4 éve zajlott a kapcsolatunk, hát úgy átlagosan, jól-rosszul. Azt hiszem az ágy kötött össze bennünket, de az is választott szét. Ritka nagy nimfomán volt, ráadásul csinos is, akinek az első parancsolat: a mindennapi sexet mindenáron meg kell kapni (és nem adni).

Történt, hogy egy beszélgetésünk alkalmával megemlítette, hogy ő bizony kipróbálná egy másik lánnyal, régóta vágyik már erre. Nem ért váratlanul, szerintem a nők 90%-a vágyik erre, de csupán töredékük meri megtenni (vagy töredéküknek jön a lehetőség?). Szóval nem tudtam mit tenni, beleegyeztem, bár első gondolatom nem ez volt. (Szerintem a ffiak 90%-a belemenne, mivel számukra izgató távlatot és kellően gyümölcsöző befektetést sejtet, viszont csak töredékük találkozik a helyzettel.)

Nos, tehát belementem, én is ffi vagyok. A "jóváhagyásom" igazi oka azonban az a liberális elvem volt, mely szerint nem szabad tulajdonunknak tekinteni a másikat, s nem szabad megvonni tőle azt, amit nagyon szeretne, még akkor sem, ha az következményekkel jár.

Aztán megtörtént, bár nem olyan körülmények mellett, ahogy én azt szerettem volna. Számomra ismeretlennel és egy általam nem kontrolált intervallumban tette meg. Korábban, 2x már ismertem a barátnőm által kiszemelteket, de azok végül neki nem jöttek be. Ráadásul összevesztünk (két hétig nem dumáltunk), s ekkor történt meg. Aztán kibékültünk, s elmondta. Azt is, hogy jó volt, más, szép, nem bánta meg.

Az első reakcióm a féltékenység volt. Egy nőre voltam féltékeny! Egyébként nem vagyok az a típus, csak amennyire belémprogramozták.

A második reakció, hogy az eset által kiváltott, általam irányíthatatlan érzések - pl. féltékenység - szöges ellentétben állnak szabadelvű elveimmel.

A harmadik, hogy azon kezdtem gondolkozni, hogy mit jelent egy párkapcsolatban a "hűség" fogalma. Függ-e nemtől? Van-e értelme ebben a relációban hűtlenségről, féltékenységről, s egyáltalán, szerelemről beszélni? Még akkor is, ha én mentem bele, s ezt tényleg magamnak köszönhetem. (Egyébként első gondolatommal inkább ellene voltam.)

S mi lett volna, ha nem megyek bele? Valószínűleg akkor is megtörténik, csak akkor nem tudom meg. Hiszem, hogy a sexualitás az egyik legerősebb emberi/társadalmi mozgatórugó, ugyhogy inkább nem állok elé, hiszen az én érdekem is az volt, hogy együtt maradjunk, mivel szerettem.

Ez a lány egy másik lány (és nem ffi) karjába szaladt az "összeveszésünk" alatt. Vajon ez mennire meghatározó élmény lesz számára (elege lesz a ffiakból)? Egyáltalán biszexuálissá/leszbikussá vált?

A problémám persze egyszerű: az ember mi szerint ítél meg olyan dolgokat/helyzeteket, amiket még nem próbált, nem volt bennük? Szerintem az elvei szerint.

De mit csináljon az ember, ha kiderül, hogy az elvei egy fabatkát sem érnek, mert "a szív mást mesél"? Akkor is ragaszkodjon hozzájuk és vágjon jópofát? Vagy mondjon le az elveiről és építsen fel magának egy új értékrendet?

Ennyi a sztori, nem tudom, hogy mennyire egyedülálló, mindenesetre én még nem találkoztam hasonlóval. Egy csomó dolgot már ledumáltam magammal, de asszem néhány tüske bennem marad, különösen a leszbikus csajokkal kapcsolatban. Lehet, hogy erre az lesz a válasz, hogy ez hímsovinizmus, és hogy én csupán nem tudtam elviselni, hogy egy nővel "csaljanak meg", főleg hogy én is belementem, de az az igazság, hogy ez ennél sokkal bonyolultabban játszódik le bennem. Még akkor is, ha tényleg hímsoviniszta vagyok.

Persze aztán szakítottunk, igaz nem elsősorban ezen ok miatt, de én tudom, hogy ha egyébként túléljük, akkor is véget vetek a kapcsolatnak az előbb leírtak miatt. Nekem úgy néz ki, hogy könnyebb új éetékrendet kialakítani, mint az érzelmeimen uralkodni,

kösz a végigolvasásért,

yzy






align=center>







MadroC


98-10-14
9:21 AM

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


Frank Einstein!

ne törődj vele. ez egy ilyen.






align=center>







Freddy Krüger barátotok


98-10-13
9:54 PM

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


Frankot kihívtam párbajra. Ha látjátok, mondjátok meg neki.

O egyébként sem bi.






align=center>







neduddgi


98-10-13
8:16 PM

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


OFF

Frank,

Nem allom meg, hogy meg ne kerdezzem, jossz a Talalkozora penteken? Merthogy -mely tisztelettel de-, nekem buzlik ez a dolog. Ha esetleg ott is lehetne ilyesmirol szot valtani Veled, mindjart hitelesebb lenne, es mea culpazhatnek...

ON






align=center>







féktelen


98-10-13
2:43 PM

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


30 - ig






align=center>







féktelen


98-10-13
2:42 PM

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


30 - ig






align=center>







féktelen


98-10-13
2:42 PM

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


30 - ig






align=center>







féktelen


98-10-13
2:41 PM

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


30 - ig






align=center>







féktelen


98-10-13
2:40 PM

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


30 - ig






align=center>







MadroC


98-10-13
10:28 AM

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


Frank Einstein!

Köszi hogy elmondtad. Eddig még nem volt olyan leszbi ismerősöm akitől megkérdezhettem volna. A "visszatérítés"/bizonyítás -nak pedig nem sok értelmét látom. Hiszen igazából te nem is akartad szerintem.








align=center>







Frank Einstein


98-10-12
6:39 PM

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


MadroC

Úgy tünik, mindenhol Neked válaszolok, de nem baj, örülök neki. (Egyelőre azért csak ezen a két topicon, na meg a bemutatkozón fordulok elő)

Szóval az érzelemdús szex. Az a tapasztalatom, hogy a fiúk, nehezebben hajlandók ezt kimutatni, talán azt gondolják nem elég férfias, ha gyengédek, becézők és aranyosak. Fel tudtam persze oldódni férfival is, nem erről van szó, s nem is volt rossz a simogatásuk. De vagy megértették, vagy nem, hogy hagyományosan nem tudok a csúcsra jutni. Persze ettől még lehetnék hetero is. Szóval aki megértette, az még probálkozott lassitással, egyebekkel de végül rájöttek, hogy orálisan vagy manuálisan kell lépniük. Meg is tették, de nagyon büszkék voltak utána arra, hogy sikerült mégis. Az az egy ! Persze azelőtt már voltak női tapasztalataim és kivántam volna még legalább hármat négyet, vagy azt, hogy én is nyomban újra kezdhessem a játékot a másikkal.

És ez bizony ez nem megy a fiúkkal. Igazából talán ez köt ma már a saját nememhez a kielégülés formájának megszokása. Talán abban igazad van, hogy lelkileg egy fiúval is fel tudnék teljesen oldódni. De nem szeretném átverni, hogy az akciója közben egy másfajta megoldásra vággyak esetleg, amit ő nem tud nyújtani. Voltak persze olyan fiú ismerőseim is akik tudták mi az ábra és bizonyítani akartak, hogy ők majd visszatérítenek. Ma is szeretettel gondolok egyikre, másikra, de nem sikerült nekik. Nem voltak nekik sem más eszközeik, s bizony ők is kifáradtak idő előtt.

A fiú melegeket nem ismerem, nem tudom velük mi lehet a helyzet, mennyire más az esetük mint a miénk. Talán azért abban lehet valami hasonlóság, hogy ők is megszokják valamiféle útját - módját a kielégülésnek, pld. közös maszturbálás és utána nem tudnak szabadulni az "eljárások"-tól. Abban azonban biztos eltérés van, hogy a hetero társadalom elnézőbb velünk, sőt a hetero férfiakat szexuálisan is izgathatja a leszbi téma. Ugyanez nem mondható el forditva, még nem hallottam olyan nőkről akiket izgatott volna, vagy szivesen nézte volna, hogy mi történik két meleg fiú között. A született homosághoz nem tudok mit szólni, lehet, hogy így van, én konkrétan nem éreztem, hogy csak a lányok tetszenének, de beleszédültem abba amit az első barátnőm nyújtott, kedvességben és illatban, stb, stb. Lehet, hogy erre születni kell? Ezt tényleg nem tudom megállapítani.

Megyek haza, holnap folytatom ha érdekel még valami téged vagy másokat.

De mi van Annával? Igazából az ő válaszának örülnék. Ugye nem haragszol?

Puszi Frank






align=center>







MadroC


98-10-12
2:05 PM

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


Frank Einstein

Azt én sem hiszem el, hogy a nők jobban ismerik a saját testüket és ezért szeretkeznek egymással. Szörnyű mennyi tudatlan nő él kis világunkban.

És az is valóban úgy van, hogy a férfiak nem képesem érzelemdús szexre? Vagy csak nem nem találnak olyanra, aki megfelelne az igényüknek? Vagy esetleg ezek a nők nem képesek feloldódni egy férfi társaságában és ezért nem élvezik vele a szeretkezést?

Én igazából arra lettem volna kiváncsi, mit éreztél, vagy nem éreztél szeretkezés közben.



Azt is mondtad, hogy: "mi sem vagyunk különlegesek, csak "mások", ahogy a meleg fiúk hívják magukat"

Azért szerintem a két dolog különböző. Vagy csak előitéleteim vannak?






align=center>



Frank Einstein


98-10-12
12:54 PM




Violák Creative Commons License 1999.02.01 0 0 19
width=1 height=1>



eMM!

Engem konzervativ kutyának neveltek, ezért nem olvasok olyan topicot, mint pl. a Buzik.

(A Biszexualis lanyok persze más...)

Egyébként jöhet a csont.

Egyszóval, miért rosszabbak a homokosok a leszbiknél?!

Vau!






align=center>







zeher


99-01-03
3:46

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


éva szereti ahogy






align=center>







zeher


99-01-03
3:43

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


to anna

megértelek...






align=center>





eMM


99-01-03
1:02

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


Qtyi!

Megint kérsz csontot? Netán csontit?

Ha figyelmesen végigolvasod (nád) a topicokat,megleled a választ!

Azért BUÉK Neked is Qtyus!





Violák Creative Commons License 1999.01.31 0 0 18
  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


éva szereti ahogy






align=center>







zeher


99-01-03
3:43

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


to anna

megértelek...






align=center>





eMM


99-01-03
1:02

  
adatok |
e-mail

width=1 height=1>


Qtyi!

Megint kérsz csontot? Netán csontit?

Ha figyelmesen végigolvasod (nád) a topicokat,megleled a választ!

Azért BUÉK Neked is Qtyus!

Meggymag Creative Commons License 1998.11.06 0 0 17
Az viszont igaz, hogy a gátak annyira rossz állapotban vannak, hogy egy középszeru árvizet már nem bírnának ki.
Apám is készenlétes egy pár napja, ha baj van, megy.
Az a furcsa, hogy az egész vízügy imádkozik egy jó kis árvízért. Remélik, hogy egy kis pitty-putty felhívja rájuk a figyelmet és kapnak elég pénzt.
Szomorú...
:o(
Meggymag Creative Commons License 1998.11.06 0 0 16
Azé' (is) van 2 erômu a Tiszán (az egyiknél lakom), hogy ne legyen nagy gáz...
Van egy olllllyan dolog, hogy "árvízvédelmi terület".
Meg má' ha Viktorka is megnézte, akkó' nagy baj nem lehöt.
Trebitsch Creative Commons License 1998.11.06 0 0 15
soltika, finci kutya és Csülök,

legalább a gát tetejére hányjatok. Attól is magasodik.

Szódavíz,

" pont a jelenleg legjobban veszélyeztett területen tartottak idén árvízvédelmi gyakorlatot "
Stimmel. Ott tartották, olyantól tudom, aki részt vett benne. A vízügyesek pedig lassan egy hete két-három órát alszanak naponta, négy katona összezúzta magát, amikor lecsúszott a teherautójuk az útról...
Vízügyre pedig nincs pénz. Még nyáron hallottam a vízügyes srácoktól, amikor bizonytalan volt a hírek szerint, hogy melyik minisztériumhoz kerülnek, hogy szerintük a legmegfelelőbb a vallásügyi lenne, mert kicsit is komolyabb árvíznél csak a "térdre, imához!" marad... Kb. a 10%-a van meg annak a pénznek, ami kellene.

Most pedig kapkod mindenki, és hordja a homokzsákot, meg lapátol.
Kivéve azokat, akik hánynak.

speaker Creative Commons License 1998.11.06 0 0 14

Kedves Csülök!
Pedig úgy tűnik, ettől elmúlt.
Rudi Creative Commons License 1998.11.06 0 0 13
Sziasztok!

Sajna a politikát ebbol sem lehet kihagyni. Most halgattam a hírekben a Dr. Monnyonlet, aki azt nyilatkozta, hogy azért nincs pénz a metróra, mert kell a töltésmegerosítére! És hát a pestiek vegyék tudomásul, hogy vidék is van ám, meg stb... Istenem, ha ez a krapek normális...

Üdv.: Rudi

ZöPö Creative Commons License 1998.11.06 0 0 12
No, az tényleg kár! :-))
Busi Creative Commons License 1998.11.06 0 0 11
Csak az sajnalom, hogy nem esett ki a gepbol, egy lakatlan helyen.
Csülök Creative Commons License 1998.11.06 0 0 10
Dr. Finci eb (valamint Soltika)!
Gyüjthettek daedalonra! Hír azújságból:
Dr. Orbán Viktor miniszterelnök úr őfőméltósága, lemondta svédországi útját, és helikopterről megtekintette a veszélyeztetett országrészt. Hát ha ettől nem múlik el az árvíz, mint a sicc, akkor semmitől.
Busi Creative Commons License 1998.11.06 0 0 9
Hello

En is a Tisza melett lakom, igaz sokkal lejebb es nalunk iganzan jok es magasak a gatak.
Remelem a kormany ezek utan komolyabban veszi a vizugyi dolgokat es nekilat megerositeni es felujitani a felso Tisza gatrendszeret. Bar en nem neveznem gatnak, inkabb csak valami meredekebb arokpartnak, es ahogy elneztem a hirado kepeit, eddig is csoda szamomra hogy ennyi vizet kepes megfogni.

Minden elismersem a Felso-Tisza videkieknek!!!!!!!!!

nátloz Creative Commons License 1998.11.06 0 0 8
Vélemény változott STOP elnézést STOP az infó
hiányos volt STOP Bocsi!!!!!
A gátakon dolgozó vízügyeseknek viszont KÖSZ!
szadai Creative Commons License 1998.11.06 0 0 7
de nem a szodaviz, aki hulyesegeket bugyog
szodaviz Creative Commons License 1998.11.06 0 0 6
nátloz 98-11-06 3:24
"azért az ezerszer elátkozott vízügy kaphatna néhány jó szót!Idén ez az ötödik komolyabb víz,kevéspénzből de szerintem jól működnek.A felkészülés szinvonalát jelzi,hogy a híradások szerint pont a jelenleg legjobban veszélyeztett területen tartottak idén árvízvédelmi gyakorlatot. "
erről 1 híradás sem szólt. ha ez igaz, akkor le a kalappal. 1ébként a polgármester is elismerőleg szólt a vízügyről, olyan szinten, hogy aki ott van az erejét megfeszítve küzd a vízzel...
aki tesz az elött le a kalappal.
tisztelettel: szodaviz, az EgO
nátloz Creative Commons License 1998.11.06 0 0 5
Tényleg nem kellene a politikát bekapcsolni,
azért az ezerszer elátkozott vízügy kaphatna néhány jó szót!Idén ez az ötödik komolyabb víz,kevéspénzből de szerintem jól működnek.A
felkészülés szinvonalát jelzi,hogy a híradások szerint pont a jelenleg legjobban veszélyeztett területen tartottak idén árvízvédelmi gyakorlatot.
soltika Creative Commons License 1998.11.06 0 0 4
kukacz !
soltikának mégjobban hányingerezője van ,ha a
Pr. szemlélet jelenik meg a Tv képernyőjén ilyen helyzetben.
Két Fekete-Körösi árvizet átélt üdv:
soltika/tollashátúPelikánelvtárskiskacsa/ + Dr.Finci kutya magyarnarancs/nem/termesztő egyszeri Bástya elvtárs a pógári/nem népi/ - urbánus vita újrainditója Citromgyáras
polgári védelem felszámoló
kukacz Creative Commons License 1998.11.06 0 0 3
Egyetértek azzal, hugy nem kell pánikot kelteni, de a képeket nézve igen meleg a helyzet, és ott még élénken él az emberek emlékezetében a 70-es árviz. A Tivadar előtti kanyar a hidszükület miatt igen veszélyes, ha jól tudom, 70-ben is ott szakadt át a gát. Aki csak nyáron, alacsony vizállásnál, evezéskor látta tájat, az nézzen el arra felé most is, érdemes. Más tv-ben látni egy árvizet és más átélni. Én is megyek szombaton egy barátomhoz Naményba, de addig se alszom nyugodtan itt Pesten se. A tv-ben mondták, hogy Tiszabecsnél 1 nap alatt 6 métert emelkedett a vizszint, még kimondani is sok.
Reménykedjünk..
Üdv.: Kukacz

ui.: hányingerem lesz, ha a politikai csatározások itt is megjelennek.

molnati Creative Commons License 1998.11.05 0 0 2
tudjatok,allando lakhely szerint en arrafele lakom , s bar kb egy honapja nem voltam arrafele (most hetvegen megyek) , azert egesz nyaron otthon voltam ,s akkor is aradozott a Tisza egyik olyan mellekfolyoja amely mellett lakom. De szerintem nem kell panikolni, szoval ezuttal lehet hinni azoknak a szakertoknek akik nem josolnak veszt. En is remelem ,hogy igy lesz Ha vasarnap meg el a topic , akkor hozok vmi igazan helyzetszagu friss hirt..
soltika Creative Commons License 1998.11.05 0 0 1
No !
Én se az Rtl hiradóján se a királyi televizión sem láttam egy fél katonaruhás egyént sem,de az I. Vitya ottan vót és roppantul tanácstalanul tekintett a kamerába
/mondhatnám kisfiúsan,fázósan/
Aztat nem mutatták hogy kiment a gátra és korbácsolta esetleg -e/mint egy jól nevelt perzsa király/ a vizet.
Valószinűleg holnap délben ottan lessz /az árhullám levonulása után /a Joci alkirály is Szabó Jánosostól.
Rá két napra a Borókai vezette Agit-Prop. iroda is kidolgozza az Orbán Viktor szája ize szerinti 0kilóméteres családi szöveget és később még talán a PM. is tud majd a félkész költségvetésből Szolnoknak és az "árvizsújtotta Debrecennek" egynehány milliárdot kiosztogatni.
Akárhogy is fáj, aki a médiában szerepel az a sztár üdv:
soltika/tollashátúkiskacsa/ + Dr. Finci kutya
"gát" épitő "A Tanu " következő részének leendő ,jelenleg PÁRT épitő főszereplője,
általában focizó és közben hülyeséget beszélő,egyszeri pógári médiasztár.
Ps:"azért ha fent is a gálya ,
és lent a tenger árja,
azért a viz az úr"
Dye Creative Commons License 1998.11.05 0 0 0
A katonaságnak nem sok értelme van,otthon is tud az ember unatkozni azért nem kellene fél napokat utazni.Természetesen katonaság kell
de zsoldos hadsereg és nem pedig ilyen vedelde.
szodaviz Creative Commons License 1998.11.05 0 0 topiknyitó
most ment le a milotai polgármesterrel egy riport a tv1-en.
kissé rosszul állnak, a víz a töltések tetején van. a kormány már összehívta a válságstábot /:), eddigi ténykedésének a látszat szerint ennyi az össz/, a tv szerint 2500 embert kivezényelt a honvédség. állítólag. merthogy a polgármester amikor arról beszélt, hogy érkezett segítség, csak a szomszéd faluról szólt.
mármost több topic szólt arról, kell-e katonaság. ha ilyenkor sem mozgósítják szerintem semmi értelme.
ti mit tudtok a vízügyi helyzetről?
mi lesz ha a tisza megerősödik a bodroggal, körösökkel, marossal?
tisztelettel: szodaviz, az EgO

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!