Keresés

Részletes keresés

Vectra A1 Creative Commons License 2002.11.11 0 0 32
Még mindíg nincs meg az a Maci?
Előzmény: foti (-)
Bogumil Creative Commons License 1998.11.06 0 0 31
Micimackó!
Nem jó ötlet a Hiradó előtt nézni a TV-Macit, mert attól a sok idétlenségtől ami a Hiradóban megy rögtön elfelejtenéd szegény macikát!
Micimackó Creative Commons License 1998.11.06 0 0 30
Igaz, hálistennek csak rémhír volt. 17.45 környékén láttam tegnap este én is a TV1-en.
Meg kell jegyeznem, ez a műsorpolitika felháborító, érdemeinek megfelelő helyen, 19.15-kor a Híradó előtt szeretném látni a TV macit.

Mogorva Creative Commons License 1998.11.06 0 0 29
Itten engemet és sokunkat átvágtak kérem szépen!
A TV MACI JÓL VAN, él és virul.
Ma direkt megnéztem, hát nem teljesen az a Maci volt, akire én emlékeztem, de igenis megvan.

Kicsit mintha megöregedett volna... :)

Bogumil Creative Commons License 1998.11.05 0 0 28
Szerintem hozzunk létre egy alapítványt a maci számára. A neve legyen talán:
Mentsük meg a TV-Macit!
Mit szóltok az ötlethez?
Valentine Creative Commons License 1998.11.05 0 0 27
Van egyáltalán managere meg szponzora a TVM-nek? Ha nincs marketingje, ki nézi? Kész bukás.

Val

Bogumil Creative Commons License 1998.11.05 0 0 26
Szegény Macinak már több évtizede egy zöld pizsamája van. Szerintem ajándékozzunk neki egy másikat.
stempi Creative Commons License 1998.11.05 0 0 25
Kham:".. psszt legyen, mert elvisz a medve!"
na ja: ha nem mostok fogat! ;)
Bogumil Creative Commons License 1998.11.05 0 0 24
Sziasztok!
A TV-maci még nem ment nyugdíjba, csak anyukája szigorú és nagyon korán kell lefeküdnie.
datoja Creative Commons License 1998.11.04 0 0 23
Én dec.6-án láttam utójára TV-Macit, mikoris
Télapóval egybekelve rótta az uccákat.
Mikor szembejött, ráförmedtem:
- Hát te, mit keresel itt?
Aszongya: - Mióta a Karácsonyt összevonták a
Mikulással, azóta úgy felgyülemlett a munka, hogy segít szegénynek félállásban kihordani a karácsonyfákat.
Először nem értettem, de feltűnt nekem, hogy
kínosan csukott szájjal mosolyog, ezért meg-
próbáltam az anyagiakra terelni a szót.
Beletrafáltam. Persze, hogy rosszul fizették.
Pláne, mióta annyi fogkrém-reklám van, kicsit
visszaesett a műsor nézettsége is. Fél nyolc-
ra már kifáradtak a nézők és nem akartak több fogmosást látni.
Majd mikor főnökei azt is elvárták volna, hogy tartsa a lépést a fogorvos-divattal, és egyre inflálódó kis fizetéséből (holott sztárgázsi járt volna!) a leghajlékonyabb, legváltozóbb szőrnagyságú fogkefét használja,
na akkor betelt a pohár. Úgyhogy az állás
megüresedett, de azóta se találtak olyan hülyét, aki megpróbálná felvenni a versenyt
a reklámokkal.
Na, mosmá' tuggyátok mér' van a felfújhatós
nemtom'ki (a betéttye láthatatlan?) és az is mér'nemmos fogat!
Mogorva Creative Commons License 1998.11.04 0 0 22
Kismalac!

Jártál már a "Moderáció" topicban? IMHO mennyé oda hamar...

kismalac Creative Commons License 1998.11.04 0 0 21
Mint termécetec cöveccégecem, DECTRÓJER monta, valócínűleg éppen reckázik. Cerintem Pomázon, mert ott cok cép barna jány van.
malenykij polgar Creative Commons License 1998.11.03 0 0 20
Egyetlen méltó módon lehet kedves TV-Macit visszahozni a közéletbe:

TV-Maci for President!!!

milyen prezident?
Hááááát...TV-prezident, meg közt.prezident, meg futballklub-társi.prezident, meg ilyenek.

Mogorva Creative Commons License 1998.11.03 0 0 19
A TV macinak egyetlen bűne volt. Hogy maci.
Az pedig így a Postabank maci balhé után rossz ómen. Ezért titokban deportálták és ma azokra köp, akikre éppen gondolok. Megérdemlik.

Vagy lehet, hogy köpött? Az meg a mai maffiás világban nem kifejezett életbiztosítás.

TV MACIT a leendő gyermekeimnek!

Mis Creative Commons License 1998.11.03 0 0 18
Szerintem az MTV olyan szegény , hogy már a jóöreg tévémacinak sem tud fizetést adni, ezért nyugdíjba küldte!
Őszinte sajnálatom!
mi(s)
Kham Creative Commons License 1998.11.03 0 0 17
Stempi fiú,
Én nem úgy értettem, hogy vidáman mossa a fogát, a Parlamenti közvetítés elott, hanem hogy o legyen szeretett országunk miniszterelnöke/elnöke/királya, ha már így kiszórták szegényt a tévébol.
Szerintem remekül beválna.
Az alelnök meg lehetne a Jancsi Bohóc nevu bábu akit mindig a kezében tart lefekvés elott.
Minden este közölné a Polgárokkal hogy-Psszt!-legyen mert elvisz a Medve.
Rigoletta Creative Commons License 1998.11.03 0 0 16
Mi van a TV Macival? Én két hete még láttam a keresztfiammal.....
stempi Creative Commons License 1998.11.03 0 0 15
Kham: rossz otlet. Ami a parlamentben folyik az tobb mint vicc. Szegeny Tv mackot ezzel nagyon lejaratnank. Sokkal komolyabb musorhoz volt koze, mint egy parlamenti adas. A parlamenthez a Tucsok es Bogar (Peterdi Pal musora az Antal sho'ban) introjat kellene parositani. De ez mar politika es az egy masik forum. Bocsesz.
Kham Creative Commons License 1998.11.03 0 0 14
TV Macit a Parlamentbe!!!
stempi Creative Commons License 1998.11.03 0 0 13
Meg annyit szeretnek hozzafuzni, hogy ha elegedetlenek vagytok a rajzfilmek minosegevel, akkor csak a kifesto marad meg a kepregeny (mivel ott meg nem tartunk, hogy a rajzfilmekrol is szavazhassunk). Egyebkent a Garfieldbol meg mindig nem tudtam kinoni.
Alienne, ha mar itt tartunk: nekem a Mask a nyero. Lehet, hogy jogosan tartanak az ismeroseim egy kisse infantilizmonak. Bevallom, ha barmilyen rajzfilmet latok, azonnal megallok es (neha) tatott szajjal bamulom. A baratnom kemenyen probal nevelni, de csak probal.. :).
DESTROYER Creative Commons License 1998.11.03 0 0 12
Elment recskázni!
mama Creative Commons License 1998.11.03 0 0 11
de ott még legalább van gyalogkakukk, csak roadrunnernek hívják.
Reggel a before scholl programban keresendő, ha jól tudom
mama Creative Commons License 1998.11.03 0 0 10
de ott még legalább van gyalogkakukk, csak roadrunnernek hívják.
Reggel a before scholl programban keresendő, ha jól tudom
alienne Creative Commons License 1998.11.03 0 0 9
stempi, azert megemlitenem legkedvencebb rajzfilmem, a cow&chickent. hat azt tutira nem gyerekeknek csinaltak :). mondjuk ha gyerek lennek, en meg a dexter's lab bizonyos reszeitol is paraznek kisse.
stempi Creative Commons License 1998.11.03 0 0 8
Leszamitva a dzsiajdzso-t es hasonlo epito jellegu rajzfilmeket, azert annyira nem olyan veszes. Igaz, en inkabb a Cartoon Network-ot neztem (amikor meg idomilliomos voltam :)), mivel nem volt kivel gyakorolni az angol nyelvet.
alienne Creative Commons License 1998.11.03 0 0 7
and: nekem meg nincs gyerekem, de ha egyszer lesz, akkor nem biztos, hogy tv-t fogok vele nezetni. persze minden szulo ezt mondja az elejen :))) a hugomon viszont annal inkabb megfigyeltem a rajzfilmek karos hatasait. persze ez kozhely, (raadasul kisse offtopik is, bocsi).
And67 Creative Commons License 1998.11.03 0 0 6
alienne!
És nálatok is kérdezett a gyerek a tegnap esti mese után? (Miért szereti a teknős a papucsot?) És tudtál válaszolni?

Megnézi egy gyerekpszichológus vagy valami hasonló ezeket a meséket, mielőtt leadják?

freeze flash Creative Commons License 1998.11.03 0 0 5
Mindannyian rosszul tudjátok. Tévémacit kiutálták, és jelenleg Ukrajnában szikvízpalackozó üzemet létesít, mellette fogkrém és fogkefegyárral.

(Mellesleg nekem is hányingerem van a mostani mesék 90 %-tól. Bugyuták, agresszívek, egész egyszerűen egy hányadék ami általában megy. Kivétel az a pár aranyos, nem túl csicsásan szétrajzolt mese, pl. Pompom.)

Szerintem követeljük TV Maci visszahelyezését régebbi pozíciójába!

alienne Creative Commons License 1998.11.03 0 0 4
levaltottak tvmacit? ez alairasgyujtesert kialt!
and67-tel pedig egyetertek, az 'allati potpapa' valoban eleg gyengusz.
Acosh Creative Commons License 1998.11.03 0 0 3
Hány éves is a Televízió Medve? Nem lehet, hogy egyszerűen nyögdíjba vonult, és még nem találták meg a megfelelő, fiatal, jólképzett utódot?
:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!