Keresés

Részletes keresés

csibemazsola Creative Commons License 2000.07.13 0 0 132
Kedves sas!
Igen, azt hiszem nem érdekelt senkit a téma. Annak idején úgy éreztem kezd lanyhulni a topic, aztán már nem írtam bele...
De most valaki megint felvetette a témát, lásd:"öreg pasi fiatal lánnyal". Azt a topicot, ugyan nem én indítottam, de azért jóóó!
Nézd meg!

Üdv:
Csibe(mazsola)

Előzmény: sas (131)
sas Creative Commons License 2000.07.10 0 0 131
Ezt nem hiszem el!

Hová lett egy év? 1999-ben ez a téma senkit nem érdekelt?

üdv, sas

radai rosseb Creative Commons License 2000.07.10 0 0 130
Van várakozási idő a reagálások között! :)
Előzmény: zsömike (129)
zsömike Creative Commons License 2000.07.09 0 0 129
Csak hogy ne süllyedjen el teljesen..
Nátrix Creative Commons License 2000.06.17 0 0 128
Hé emberek ti mit gondoltok, ha manapság a 14-15 éves csajok 18 éves srácokkal járnak ,van-e esélye egy 15 éves srácnak egy 16 éves lánynál? ugyanis a csajok mindig pár évvel idősebbekkel járnak.Tehát a 16 éveshez min. egy 18-as passzol.
zsömike Creative Commons License 2000.06.16 0 0 127
Kedves RR, aki nem a Rolls Royce :-))
Csibe nevében válaszolok:
Nos, azóta is együtt vannak, szeretik egymást, együtt élnek, és remélem igy is lesz, amig meg nem halnak..
Zsömi
(Komolyan így van!!)
Előzmény: radai rosseb (126)
radai rosseb Creative Commons License 2000.03.23 0 0 126
Én csak arra lennék kiváncsi, ha Csibe olvassa egyáltalán még ezt a topicot, hogy mi a helyzet most? Mert kb 2 év telt el a topic nyitása óta. A 20 éves hölgyből 22 lett, az úr mostmár a 42.-et taposhatja... Szóval mi történt azóta?

RR

Missy Creative Commons License 2000.03.23 0 0 125
mármint remélem, hogy az idő igazolni téged
Missy Creative Commons License 2000.03.23 0 0 124
Kedves Csibe
én is hasonló cipőben járok, csak annyi különbséggel, hogy a barátom fiatalabb 7 évvel nálam. Előtte egy nálam kicsit idősebb fiúval éltem 3 évig együtt és én mégis azt mondanám, hogy semmit nem bántam meg, és imádom ezt a fiút, és igenis hosszú távra tervezen a kapcsolatunkat. Szerintem ne hagyd magad negatív irányban befolyásolni, mert az úgyis csak idővel derül ki, hogy boldog lenne-e a kapcsolatotok a korkülönbség ellenére is, vagy nem tudnátok lépést tartani egymással. Viszont akkor, ha emiatt idő előtt szakítotok, soha nem fog kiderülni. Egyébként volt példa arra is, hogy a kor nem számított! Szerintem, ha idáig vállaltátok a szerelmeteket és az ezzel járó kisebb-nagyobb problémákat, akkor szembe tudtok nézni a jövőbeli akadályokkal is. Nem hiszem, hogy pont neked kell mondanom, hogy sokkal többet számít az, hogy azzal lehet az ember, akit igazán, szívből szeret, mint bármi az életben!
remélem, hogy az idő igazolni fog:)
Vandorr Creative Commons License 2000.03.23 0 0 123
Bogumilnak ajándékba.
UTEFMPSZ
Bogumil Creative Commons License 1998.11.13 0 0 122
Kedves Csibe!
Nagyon szépen köszönöm!
Te aztán tudsz meglepetést okozni!

Csibe Creative Commons License 1998.11.13 0 0 121
BOLDOG SZÜLINAPOT BOGUMIL!
Bogumil Creative Commons License 1998.11.12 0 0 120
Szia Fehér Tigris!
Küldtem neked emilt.
A kriksz-krakszok miatt pedig ne szomorkodj!
Feher Tigris Creative Commons License 1998.11.11 0 0 119
szia Bogumil,
a kriksz-krakszokkal nem a leiras a baj, hanem az elolvasas :) olyan kiCsibe van irva a datum! (meg ezt is felre lehetett erteni :))) )
Tigris
Bogumil Creative Commons License 1998.11.11 0 0 118
Szia Csibe, szia Zsömike!

Most elmegyek, holnap újra jövök.
Addig is írjatok sokat Nekem!

Bogumil Creative Commons License 1998.11.11 0 0 117
Kedves "Ritka" Fehér Tigris!
Hosszas küzdelem után megtaláltam az írásodat az Inkognitó topicban. Akkor még azt áruld el nekem, hogy melyik áll hozzád közelebb: a ritka vagy a fehér?!
Feher Tigris Creative Commons License 1998.11.10 0 0 116
szia Bogumil,
hogy miert Feher Tigris? hat mert ritka mint a Feher Tigris (vagy valami hasonlo). nevem teljes ertelmezese az Inkognito tapicskban.
Tigris
Feher Tigris Creative Commons License 1998.11.10 0 0 115
szia CSIBE,
igyekszem maskor elsore ertheto lenni (de tenyleg igyexem, mar vagy tiz eve), csak nehez, mert elsore a sajat fogalmazasom jut eszembe, es az olyan mint irtam: tomor es balladai. nem varhatom el, hogy mindenki belegondoljom ket mondatom koze negy masik magyarazot. szoval igyekszem.
szia zsomike,
el sem tudod kepzelni, hogy mennyire varlak Teged is legkozelebb (bar azert jelzem, hogy az eddigi harombol egyen nem voltam, remelem a kovetkezo nem olyan lesz, hogy mindenkit meghivok, en meg nem megyek)
szia Bogumil,
(halas pillantasok)
Tigris
Bogumil Creative Commons License 1998.11.10 0 0 114
Kedves Zsömike!
Ezennel megigérem, hogy ma egész nap emileket fogsz tőlem kapni.
Sok-sok-sok-sok EMILT!
Jó?
Bogumil Creative Commons License 1998.11.10 0 0 113
Kedves Fehér Tigris!
Természetesen örülök annak, ha valaki egyetért velem. Miért lennél öreg azért, mert nem tudod leírni a fránya kriksz-krakszokat? Egyébként miért pont Fehér Tigris vagy? Miért nem csíkos?
Csibe Creative Commons License 1998.11.09 0 0 112

Kedves Fehér Tigris!
Köszönöm a rövid, ám annál inkább világos magyarázatot, már értem mit akartál mondani..de nem lehetett volna elsőre is így fogalmazni?

Kedves Zsömike!
A Bogumil azért nem írt neked emilt, mert velem folytatott privát levelezést.
Lenne kedvem azt hiszem elmenni a találkozóra, de csak a Párommal szeretnék, egyedül nem. Szóval igazából tőle függ, hogy ottleszünk-e.

zsömike Creative Commons License 1998.11.09 0 0 111
O.K. Bogumil! Nadehát NEM irtál. :-((
Csibe! Mész a találkozóra?
Engem bezzeg senki sem hívott...:-(
Feher Tigris Creative Commons License 1998.11.09 0 0 110
Bogumil 98-11-06 9:31-kor irja, csak mar oreg vagyok, es nehezen mennek ezek a franya kriksz-krakszok...
(Mozart: Falusi muzsikusok)
Tigris
Feher Tigris Creative Commons License 1998.11.09 0 0 109
szia Bogumil,

irod 98-11-09 9:31-kor, hogy ha vege van, akkor nehezen tud az ember (lanya) korosztalyos fiut talalni. en csatlakoztam, hogy nekem is ez a tapasztalatom az en lanyismeroseimmel. ha nem tetszik ez a csunya szo, hogy (le se irom), akkor felejtsd el batran. csak egyet szerettem volna erteni veled. ugye szabad (remenykedo pillantasok...)?
Tigris

Feher Tigris Creative Commons License 1998.11.09 0 0 108
sziasztok, szia igazi_hos (miert is nem hasznalok en is mindenfele alneveket?),

CSIBE: irtam, hogy eloszor a csunyacska lanyok mennek ferjhez; irtad, hogy nem tartod magad csunyacskanak, meg nincs ferjhezmenesi lazad; gondoltam az elso csoportba gondolod magad (mi mast is?); irtam magadra vetted, es ha egyaltalan besoroltalak valamely csoportba, az inkabb az utolso mint az elso.
CSIBE: irtad, hogy meg fogom talalni magamnak az erett lanyt; gondolom azt hitted, hogy azert irtam ezt a jotanacsot a levelem vegere, mert azt szeretnem, ha enram talalnanak. vagyis enram is vetted. nos ismet mondom, nincs igy, isten mentsen a ramtalalo lanyoktol. tudok magam is valasztani, koszonom szepen.
nem akarom folytatni, de ha tenyleg erdekel, es meg kerdeznel, akkor batran, szivesen kifejtem. tisztaban vagyok vele, hogy kisse tomoren, viszont ehhez kepest meglehetosen tavoli asszociaciokban fogalmazok. bocs, elore is, tenyleg szokni kell. van akinek megy, igazi_hosnek mar 2 eve nem.
meg valami: mi nem is vagyunk egy korosztaly (de nehogy azt ird, hogy most meg ezt nem erted!!! :)) )
(ott vagy minden felrecsuszott nyakkendomben)
Tigris
(CSIBE: jossz a kov. talalkozora?,
igazi_hos: Te ugye nem - nem szokasod)

Bogumil Creative Commons License 1998.11.09 0 0 107
Kedves Fehér Tigris!
Én nem érzem magam koravénnek, azért mert már vége a kapcsolatunknak. Sőt!
Csibe Creative Commons License 1998.11.09 0 0 106
Kedves igazi hős!

Teljes mértékben megnyugtattál, ha neked sem megy már vagy 2 éve, akkor én nekem se kell feltétlen értenem Fehér Tigris okfejtését..de azért érdekelne, hogy mit akart ezzel mondani. Te tudod?

Bogumil Creative Commons License 1998.11.09 0 0 105
Zsömike!
Ezt inkább emilben beszéljük meg! Jó?
Törölt nick Creative Commons License 1998.11.09 0 0 104
CSIBE,
nem csodálkozom, hogy nem érted F.T-t, ne is erőltesd magad, nem éri meg (Én már 2 éve feladtam.)
Az eredeti témához: mivel úgysincs egyértelmű válasz (pláne nem a mi bölcsesságeinken keresztül), szerintem nyugodtan belevághat az ember lánya. Miért ne sikerülhetne? Az igazán fontos döntés később jön: ha nem sikerül, merje ezt bevallani és vissza/előrelépni.
Csibe Creative Commons License 1998.11.08 0 0 103
Kedves Feher Tigris!
Lehet, hogy en vagyok egy kicsit "lelassulva", de nem igazan ertem, hogy mit akartal mondani a valaszoddal..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!