Keresés

Részletes keresés

Híd Creative Commons License 2004.06.25 0 0 129
Felújítom már ezt a topikot, mert van egy-két jó jelölt azóta. Pl. Majka Papa.
Cyco Creative Commons License 2003.06.01 0 0 128
tökmind1 a tv2 is ugyanarról szól. sóbizbic.
ahogy Miki és Melory mondaná: médiagecik :-)
Előzmény: Timna (127)
Timna Creative Commons License 2003.05.31 0 0 127
úgy nézem, te viszont nagyon tehetséges vagy, nicket regisztráltál rtlgyalázás céljából. eddig legalábbis 6-ból 6 hozzászólásodnak van 0 értelme azon kívül hogy gondolom jólesett fikázni egyet...
Előzmény: Reszelőzsír (126)
Cyco Creative Commons License 2003.05.31 0 0 125
pofátlan
Előzmény: Híd (124)
Híd Creative Commons License 2003.05.22 0 0 124
Most keresnek a Z+-ra újat már megint. Na, marha kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz.
Cyco Creative Commons License 2003.01.23 0 0 123
sztem inkább fel kéne metszeni a hasukat.
Előzmény: Cyco (122)
Cyco Creative Commons License 2003.01.22 0 0 122
bár végülis ti bajotok. :)
üdv.
Cyco Creative Commons License 2003.01.22 0 0 121
ezt "utálom".
A képéről nem tehet senki ha így született, arról sem hogy nektek nemtetszik amit és ahogyan csinál, ha jobban odaillők lennétek ,valszeg ti lennétek ott,s mint tudjuk kritizálni ,cinikusnak lenni a könnyebb ,mint megvalósítani akár a szar.
építsetek új jobb saját várakat, és meglátjuk lesz e energiátok kedvetek beleírtni az ilyen topikokba.
Híd Creative Commons License 2003.01.22 0 0 120
A tegnapi hipergagyi: hirtv - asszem Kóczián.

Így mutatta be a vendéget: "XY a Népszabadságtól, ja nem, a Magyar Nemzettől." Aztán fél percig magyarázta nekem, hogy miért bakizott, hátha érdekel. A csókának a feje se piskóta, de a hangja a lexebb.

Híd Creative Commons License 2003.01.21 0 0 119
Az egy amerikai csákó. Gagyi, de aranyos. Sokkal érthetőbben beszél, mint pl. Balázs.
Előzmény: Vectra A1 (118)
Vectra A1 Creative Commons License 2003.01.21 0 0 118
És mi a helyzet Zek-kel? Ö is egy fenomén...
Előzmény: Híd (117)
Híd Creative Commons License 2003.01.20 0 0 117
Ma hajnalban láttam Lilut. Affektálásban sztem megnyerhetné az olimpiát.
Vectra A1 Creative Commons License 2003.01.20 0 0 116
Ma is találni efféle rémeket...
Fandor Creative Commons License 1998.11.09 0 0 115
Hehe, Kopeczky... volt egy Sportriporteri bakik c topic, meg a foci VB alatt nyilt, asszem abban mar megideztem:

Lajos kb 15 eve egy Telesportot vezetett, amikor eccercsak puff, se kep se hang, "Muszaki hiba", eltelik fel perc, hirtelen visszajon a kep is, hang is, Kopeczky pedig a nyakat tekergetve kiabal:
- Mi a f@sz van, gyerekek...?

petxa Creative Commons License 1998.11.09 0 0 114
Zsombi!

Kopeczkynek egyszer volt egy elszólása, valahogy így: "A sportolónk megküzdhet az aranyeremért!" - nincs elírva az ékezet!!!

Estig írhatnám az aranyköpéseit ennek a fának ugyanis rendkívül termékeny sztár volt.
Fábry szerintem a Fridi showban szenzációs volt bár én sem bírom nagyon. Valaki nem szokott nézni Debrecen Televíziót közületek?

foti Creative Commons License 1998.11.07 0 0 113
petxa
Kopeczky a Bp tv-n található néha.

Nálam Gulyás László a menő. A legszarabb meccs is szórakoztató tud lenni ha ő van ott. Ahhoz mindenesetre vastag bőr kell, hogy ekkora hozzá nem értéssel maradjon a képernyőn.

g3kk0 Creative Commons License 1998.11.06 0 0 112
Hat az en velemenyem enyhen szolva kulonbozik Viktoriav velemenyetol /Fabryugyben/. En a mobiltelefonos sztori vegeig lattam, de megszakadtam a rohogestol. Nem vagyunk egyformak. Van aki a Marton Csabatol, van aki Csaszar Elodtol, van aki Villam Gezatol, van aki apukam Jenotolvan aki .... kap hanyingert. Van aki nagyon jot tud rohogni a Csendor es a... sorozaton en meg egy grammot sem. Ez van.
G3kk0

ui.: Csinaljon mar vki egy ilyen rovatot radiosban /nekem addig meg sok OK-t kell nyomnom :))) /

duck Creative Commons License 1998.11.06 0 0 111
Jaj kétszer klikkeltem, bocs.
duck Creative Commons License 1998.11.06 0 0 110
Zizi,

na jó persze futtatták is rendesen Alföldy Robit a Murányi Tündével egyetemben valamiért... De hát ilyen a kiválasztás rendszere M.-on.

Egyébként nekem tetszett pl. Raszkolnyikovként még anno.

duck Creative Commons License 1998.11.06 0 0 109
Zizi,

na jó persze futtatták is rendesen Alföldy Robit a Murányi Tündével egyetemben valamiért... De hát ilyen a kiválasztás rendszere M.-on.

Egyébként nekem tetszett pl. Raszkolnyikovként még anno.

viktoriav Creative Commons License 1998.11.06 0 0 108
Na eletemben eloszor lattam tegnap este Fabry musorat. Ez kell a magyar nepnek? Kritikan aloli. Honnan tud ennyi baromsagot osszehordani? Soha tobbet nem nezem.
"Valaki annyira belemerult a moboltelefonalasba WC-zes kozben, hogy elfelejtette elrakni a kukijat." Es meg azt hiszi hogy vicces gyerek. UNDORITO,nem talalok ra szavakat. A MTV teljesen a beka feneke alatt van, akkor inkabb mar a kereskedelmi tevek. A Vagasi Feri meg kihivatja a szereloket, mert lefagyott neki a szamitogepe. Mint kesobb kiderult, elromlott a winchester, eezert egy egesz gepet kell vennie. Ezek tiszta szamitastechnikai zsenik! Fantasztikus. Beirathatnak oket elotte egy szamitogepes tanfolyamra.
A Herkulest meg mikor veszik mar le a musorrol? Egy kicsit sok volt mar belole.
KohnBéla Creative Commons License 1998.11.06 0 0 107
A sort nálam is a volt népfrontos Havas Henrik vezeti (bár rettenetes nagy a választék), aki a saját maga által feltett kérdést meg is válaszolja, ezt megismétli párszor, majd a műsoridő rövidsége miatt el is búcsuzik. De még ez sem lenne nagy baj, ilyet csinál más is. De ez a krapek még tanítja is ezt!
Továbbá, akik eszembe jutnak: kezitcsókolom, az RTL-es Gáspár az súlyos, Fridi,Vitray,Lagzilajcsi,Mélykúti,Farkasházi,Fiala,Gyárfás határeset, és valahány név van a naptárban. Egy mentségük van: valamennyien valamilyen szinten "betegek". Hogy a népnek ez kell? Valóban. A következő dolgok népszerűek (vagy voltak): Fridi, Dallas, mindenféle bárgyú sorozatok,Kriminális, vagy ne feledjük, hogy az MSZP-SZDSZ valami 72%-on volt négy évvel a "bukásuk" után! A Dáridó rögtön az élre tört. Ez megy - a prolisó. De ez megy ám Amerikában is, sőt a "kulturált" Németországban is. Valahol primitívek vagyunk.
mama Creative Commons License 1998.11.06 0 0 106
offtopic on:
Nyitottam egy remek új topicot. Könyörgöm, gyertek!!!!
off off
bocs
a_don Creative Commons License 1998.11.06 0 0 105
a Stahl Jucit ne bántsátok, mert nagyon cuki kislány, csak egy gondom van vele, multkor láttam élőben táncolni a Dáridó c. rendezvényen és hát szegénykének a ritmusérzéke igencsak gyenge volt a stáb többi tagjához képest, kb: hurvinyek mozgása anno. De azért elfogadnám a mélybarna szemei miatt..:-)
Árpi Creative Commons License 1998.11.05 0 0 104
zsombi!
Valami olyasmi volt (ha jól emlékszem), hogy másik "kedvenc" műsorvezetőm, a Pálfy (jól írom?) elmesélte, hogy "Tegnapelőtt itt halt meg valaki a focipályán, tegnap ott dobtak meg valakit egy petárdával, ma amott történt ez meg az", aztán valamelyikük nagyon jópofa volt, hogy "várjuk, holnap hol történik valami hasonló", amire (én magamban csak némán anyáztam) a Csisztu Zsuzsából valami teljesen természetes módon, de elég világos hangsúllyal kiszaladt az a prózai óhaj, hogy "Reméljük sehol". Kissé éles volt a kontraszt a hülye poénkodás és az egyszerű emberi jóérzés között, ezt még a Juditka szentem is megérezte. Na, ezért nézett ki úgy a Zsuzsára, mint gyújtogató a vizes szalmára.
zsombi Creative Commons License 1998.11.05 0 0 103
Árpi!
Mi volt az az apró megjegyzés, amire úgy felszívta magát a Judit?

Kepes - kezdi visszahozni a Desszert színvonalát.
Vámos - én most a könyveit zabálom (Zenga zének, Budapest New York merto, Anya csak egy van stb.)

pillapalack Creative Commons License 1998.11.05 0 0 102
Hell Gwalk!

igaz, Terry Black remisztoen hathat mindenkire, az ex-emnek vannak kellemetlen emlekei vele kapcsolatban. 8 evesen talalkozott egy bacsi hangu nenivel a koruton, es a furi neni megkerte hogy menjen fel hozza, aztan ami belefer. Szerencsere nem tortent semmi, de az emlek azert meg ott ul. :(
Nem itelek el senkit a szexualis beallitottsaga miatt, viszont a pedofilia az semmi szin alatt nem sorolhato az "elnezem" kategoriaba.
Black ettol fuggetlenul csinal siralmas musorokat, megprobal valamit letenni, de a sok akadozas es keresem_a_szavakat-on kivul nem marad benned semmi a musora utan. rossz erzes nezni, nem egy kellemes darab.
A tavgyogyito baratunk kriminalis.

g3kk0 Creative Commons License 1998.11.05 0 0 101
Es a ket emberkehez az RTL klub Csiz nevu musoraban mit szoltok??? Probalnak kurva poenosak lenni, de marhara nem jon ossze...
A tegnapi Kepes tenyleg jo volt szerintem is, es Vamosert meg tenyleg kar, de o dontott ugy, hogy abbahagyja.
G3kk0
gwalker Creative Commons License 1998.11.05 0 0 100
PillaP : en ritkan akadok ki, de ez tenyleg szornyu volt. Aztan meg vege sem lett a sokknak es jott a tavgyogyito. Azota valahogy felve nyulok a tavirany fele. Ilyen kicsi lenne a kinalat, hogy mar mindenkit felvesznek oda ? Akkor megyek en is, azthiszem kelloen ronda vagyok.

Gw

pillapalack Creative Commons License 1998.11.05 0 0 99
Gwalker, az bizony Terry Black volt. Transzvesztita (baratomat meg kiskoraban molesztalta az utcan, csunya bacsi)
Nem tudtam hogy a musora meg mindig el. Klasszikus esete a nem_ertek_semmihez_de_majd_ugysem_latjak dolognak. A Budapest tv-nek amugy is megvan ez az amator feelingje, de meg hozza adnak tizedekkel rosszabb minosegu embereket, talan pont ezert lesz az egesz ugymond gagyi.
A masik ami meg itt a legszornyubb az a bemondo nenik (hm, bacsik) sminkje. Szoke haj (tove fekete) es hozza egy zsirkretaval huzott szen fekete szemoldok, hm de szekszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!