Keresés

Részletes keresés

HJM Creative Commons License 2002.10.18 0 0 17
Most megy a "vita" az m1-en...
Előzmény: buzavirág (16)
buzavirág Creative Commons License 2002.06.15 0 0 16
Kedves Hozzászólók!
Van miből válogatnunk:

Demszky Gábor SZDSZ

Gy Németh Erszébet MSZP

Csurka István MIÉP

Schmitt Pál független Polgári oldal támogatottja és sok más balodali érzelmű választóé is.

Szoros a verseny!
Ki kinek a javára mond le?

crvena zvezda Creative Commons License 2002.06.15 0 0 15
Na folytassuk...
Wágner úr Creative Commons License 1998.10.20 0 0 14
Igaz, hogy én idült vagyok, de én sem értem (bár ez nem sokat számít), hogy Soltikánk, aki úgy látszik a politikán kívül más témát nem is ismer, miért folyamatosan ezt a fórumot használja ezekre a témákra - ami a Politikában teljesen normális dolog, az itten ugyanúgy az asztal szétverésére jó csupán... Hát nem lenne jobb itt békésen Sörözni? :))))
Piszkos Fred Creative Commons License 1998.10.20 0 0 13
Le kéne már szokni arról, hogy a politikai topicokat ide nyitogatja mindenki. Minek akkor a Politika?
Micimackó Creative Commons License 1998.10.20 0 0 12
Sziasztok !
Rég jártam erre.
A főpolgár -"megerősitve érzem a polgári kormány 100 napját" című zengzetét hallva azon gondolkodtam, hogy mit nyilatkozott volna, ha történetesen egyetlen jelöltjük se jut sehol székhez. Hogy csavarta volna úgy a dolgokat, hogy ugyanezt a mondatot kimondhassa ?

Apropos, tudjátok mi Orbán Viktor kedvenc étele ? A csúsztatott palacsinta... :-))

pedro Creative Commons License 1998.10.20 0 0 11
Az én anyukám bejutott...én most boldog vagyok.
eMM Creative Commons License 1998.10.20 0 0 10
Jobb lett volna ha a Demszky nem marad, de nem igazán volt ellenfele.
Következmények:
1.A fővárosban még a sikátorokban is cölöpök lesznek.
2.Demszky Atyánk beirja magát BP történelmébe sok évre visszamenőleg hogy 12 évig volt (fő)polgármester.

P.S. Esetleg ebből az állásból megy nyudijba, vagy temetik el.

P.S.2 Azt viszont értékelem benne hogy "észrevette" az internetet (tót) és meg is nyilvánult benne.

Törölt nick Creative Commons License 1998.10.20 0 0 9
soltika,

Félre ne érts! Kedvellek, de néha olyan elvontan fogalmazol, hogy már nem tudlak követni. De most megértettelek. Tudom, hogy egy kutya az nagyon sok jó tanácsot tud adni. A kutyák azok, akik minden problémára tudják a választ. Sokszor beszélgettem már én is kutyákkal, mert olyan jól meghallgatják az embert és egy okos pillantással minden kérdésre válaszolnak. :)
Csak tudod, a politik a és én az két külön világ. Nagyjából annyi érdekelt a választásokból, hogy maradjon Demszky, mert legalább ő jól csinálja amit csinál.
Míg fiatal és bohó voltam érdekelt a politika. Azóta rájöttem, hogy fölösleges dolog foglalkozni vele. Az életem e nélkül is teljes.

Bocs az off topickért. ;)

McAl

McAl

soltika Creative Commons License 1998.10.20 0 0 8
HJM az eredeti cim az lett volna hogy:Az önkormányzati választások után csak nem fért be a 15 karakterbe
mcai
soltika egyszer már leirta hogy a politikát úri-murinak/huncutságnak/ tartja . Nagyon jó helyen van nekije itten a hordója. soltika nem politizál hanem az őt körülvevő világból érkezett információkat forditja le a saját maga primitiv nyelvére, és a jelentősebb dolgokról leirja/okádja kinek hogy tetszik/
saját szuverén priváti véleményét, Finci kutya szaktanácsadói segitségével.
Finci kutya azért tud soltikának nagyon jelentős tanácsokat adni, mert ő mint egy gyenge és picinyke kis kutya , ugyanolyan módszereket használ ösztönszerűen/mintegy lemodelezi/ mint egyik másik vezető politikus aki a kissebrendűségi érzését nagy
hanggal ,és határozottságnak álcázott baromságokkal próbálja kompenzálni.
Macs
Sajna a BM országgyűlési választások archivuma nem enged be /vajon miért?/, de ha gondolod megszerzem a pontos választási adatokat májusról ,hogy rájöjj mekkora valótlanságot állitsz.
Amúgy a pártok helyezési sorrendje most októberben 1.MSZP 2.FIDESZ 3.SZDSZ 4.FKGP ...
De ennek a választásnak már mint már a nyitó oldalon leirtam, teljesen más volt a lényege,
nem a pártok, hanem a független jelöltek taroltak /mégha a legtöbb jelölt mögött állt is valamilyen párttámogatás/ ez jelzi a szavazópolgároknak a pártoktól való elfordulását, és ha a pártok nem változtatnak eddigi stilusukon/márminthogy a választópolgár csak négyévente érdekli őket/
a következő választásokon nagy meglepetések születhetnek.
Amikor egy központositó kormány van hatalmon , akkor általában mindig felerősödik a gondolkodó emberek önvédelmi reflexe és különböző független szervezetekbe rendeződnek. Talán ott kezdődik a polgár és ott végződik a PÓGÁR
Sok hülyeség összehordó üdv:
soltika/tollashátúalbinókiskacsa/ + Dr. Finci kutya Fószaktanácsadó nagyhangú félőlény
Ps: Lassan jön a csemege:az 1999-es költségvetés/soltika + Finci kutya már előre feni rá a fogát/
HJM Creative Commons License 1998.10.19 0 0 7
Kedves soltika!
(És mások is)
Nam azé mer én nyitottam, de vót/van má ilyen a Politika fórumban.
Ha szépen megkérlek benneteket, biztos "átmentek" oda.
A könnyebb odataláláshoz mellékelem a linket.
Köszi.
Önkormányzati választás'98
Törölt nick Creative Commons License 1998.10.19 0 0 6
soltika,

Te tényleg ennyire utálod a Politika fedőnéven futó témakört?

McAl

MaCS Creative Commons License 1998.10.19 0 0 5
Halihó!

A polgár hivatalos megnevezés, a médiában így kell megnevezni az emberkéket.

Amúgy érdekes, hogy a Fidesz májushoz képest javított az eredményein.

Bár tudtam, hogy utópia lenne az ellenkezője, de azért titkon bíztam benne, hogy D. Gábor végre távozik a főváros éléről. :-(

Üdv: MaCS

FreeC. Creative Commons License 1998.10.19 0 0 4
Viktorka megkülönbözteti az embereket "pógárok"ra és nem "pógárok"ra.
De legalábbis jó és rossz polgárokra. Ez undorító.

Demszky rulez!
Nehogy má' itt mindenhol a jobb legyen a jobb!

Stib Creative Commons License 1998.10.19 0 0 3
Reggel fél hetes hírek, TV1. közszolgálati televízió:
a pártsemleges kedves bemondó a szavazáson résztvevő "polgárok" részvételéről beszél, majd megdícséri -ismételten- a "polgárokat" a nagy fokú aktivitásért. Kérem szépen, én minimum állam-, vagy választópolgárokat, esetleg választásra jogosult személyeket várnék el megszólításként. Engem senki nem méltat?! Pedig elmentem választani. :-(
fuh Creative Commons License 1998.10.19 0 0 2

fuh Creative Commons License 1998.10.19 0 0 1
Én megmondtam:
Politika/Önkormányzati tippek/10-13-98/1:07 PM
Fuh...
nick Creative Commons License 1998.10.19 0 0 0
Győr-Moson-Sopron megyében,májusban tarolt a Fideszmdffkgpstb.
Okt.18-án Győrött az MSZP nagyobb arányban győzött,mint1994-ben,pedig az sem volt semmi!!!
soltika Creative Commons License 1998.10.19 0 0 topiknyitó
A hirek szerint /23.30/ nem jött össze az Orbán Viktor által szorgalmazott ún.polgári/pógári/ áttörés.
/A választások előtt némi fenyegetések,zsarolások is elhangzottak pl.:O.V.-től a Budapesti szavazóknak , Torgyán Józseftől meg a Szabolcsiaknak /
Természetesen mindenki saját magát hirdeti ki győztesként , de mivel Magyarországon még mindig óriási a központi pénzelosztás mértéke , érdemes elgondolkozni a fenti fenyegetőzéseken.
A legnagyobb győztesek /soltika szerint/ már megint a független jelöltek lettek. Ezek után megint csak érdemes /soltika szerint/ az Orbán Viktor és mások által felvizionált kétpártrendszerről és azok következményeiről
a költségvetési szavazások előtt elgondolkozni.
soltika szerint és ebben Finci kutya is maximálisan egyetért , a jövő a pártoktól és az azok által befolyásolt szervezetektől független helyi civil kezdeményezésekben van.
/Ezek szerint soltika és Finci kutya szembenáll minden felülről jövő központositó
és erőszakkal befolyásolni akaró törekvésnek./
Érdemes elgonolkodni az Orbán-Torgyáni aki nincs velünk az ellenünk féle megnyilvánulásokon, a ma esti kijelentését halgatva még jobban /-"megerősitve érzem a polgári kormány 100 napját"-/ elgondolkoztató.
Érdeklódve várom minden elgondolkodó T.asztalostárs véleményét a várható fejleményekről és a leendő tényekről:
soltikának a véleménye

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!