Keresés

Részletes keresés

satya Creative Commons License 2004.11.01 0 0 30

ez volt ma az utolsó helyen...

utolsó pár előre fuss...

:)

neduddgi Creative Commons License 1998.10.06 0 0 29
Árpi 10-06-98 1:57 AM,
Teljesen igazad van, pongyolan fogalmaztam, bar valami ilyesmit akartam mondani. Bocs. |Csak a rendszergazdam el ne olvassa...|
Árpi Creative Commons License 1998.10.06 0 0 28
Zak!
Próbálnál meg a mi hálónkból kitelnetelni. Igaz, nálunk nincs korrekt tűzfal, csak router meg rendszergazdák (mint pl. én :)).
Értsétek már meg: tűzfal mögül azt lehet, amit megengednek. Pont.
Zak Creative Commons License 1998.10.06 0 0 27
Legkézenfekvôbb a jó öreg telnettel belogolni valahova, és talk vagy HIX Arena. Bár ha valahol bent vagy telnettel, akkor ott esetleg tudsz indítani telnetes IRC-klienst (pl. BitchX) és máris fent vagy valamelyik IRC-hálózaton.
ZöPö Creative Commons License 1998.10.06 0 0 26
Tudom, hogy lehet portot nyitni. :-( Nálunk nem nyitnak. :-)

A Comic Chatnál éppen azon döbbentem le, hogy nem kérdezett semmit, csak kitalált.

Árpi Creative Commons License 1998.10.06 0 0 25
Szóval otta preccó
Árpi Creative Commons License 1998.10.06 0 0 24
Fijúgg!
Tudom, hogy eszt nem taníccsák a lányoknak a zeü szakközépben, de minden mehetne akár tűszfal mögülle is, csak akkor azon a tűzfalon átmehet a tűz is.

Szóval olyan, hogy "nem megy a tűzfal mögül" nincs. Olyan van, hogy "A mi tűzfalunk mögül, ami így és így van beállítva, nem megy." Tehát amit neduddgi olyan tömören írt le, hogy "4000-es port es ket sor a rendszergazdinak", az tökéletes megoldás mindenre, ami a 4000-es porton kommunikál az IP-n. De ha elég sört viszel és a rendszergazda elég lusta és eléggé tojik bele (vagy elég hülye) akkor azt mondja, hogy a Te IP címedről és -re mindent szabad. Ekkor Neked minden megy majd. Azaz minden nekedmegy majd. De ez már a Te bajod, meg a rendszergazdáé, ha őt is elüti. Persze van, ahol elég korrekt a tűzfal, mégis minden megy mögüle...

Addigmeg ténnylegotta preccó, fijúgg-Lányogg!

neduddgi Creative Commons License 1998.10.06 0 0 22
soltika,
Te biztosan ezt akartad mondani. Csak az en felfogasom gyenge. Megyek aludni. Simogatas a dr. Fincinek.
soltika Creative Commons License 1998.10.06 0 0 21
Wagner úr! Neduddgi !
Élesitse csak be azt ,a L/F/órumot majd megláthatja,magát egyelőre az értelmet követi/dolgozzanak a BOROKAI hapsik!,legények?/,Ha minden kötél szakad akkor meg van egynehány szabad kikötő/megyünk hozzád/,soltika amúgy egy olyan állásponton van ,hogy várjuk meg ifjú Dzsingiszt amig visszajön Ámerikából ,ha nem konzervativ agymosás alá veszik ,talán akkor még egy fél lehetőségre joga van, és talán majd ott kezdődhet el az Orbáni félfordulat,
ami reményeim szerint az eddigiektől teljesen mást jelent./?/
a mai Newsweek szerint feltalálta azt hogy Ő
tulajdonképpen a MAGYAR YUPPIE/mindenesetre Érdekes/,ha nem felejti el ezeket a sértett
királyos attitüdöket ,akkor viszont tényleg el kell innen menni.
soltika/maradva dühös és tollashátú kiskacsa/+ DR. Finci magyar fő YUPPIE jelenleg mint egy csöppet megvárakoztatott ,és főFejmomosott egyszeri Dzsingisz(aki egy egyszeri szopós USA ügyból lehet talán még
seg fej MÁZOLÓ is)de ez csak a rosszabik variésőn./kiskutya.
ps:Fukuyama/már nem érvényes minden ,de ez még jobban/mondta :"egy egyszeri lepke is meg tudja rengetni a világot". soltika azt még talán hozzátenné hogy Közép-Európában a NATO csatlakozás ,és a környező országok demokratilázálásának küszöbén ,roppant érdekes volt egynehány Orbán beszéd.
Uff én beszéltem...
neduddgi Creative Commons License 1998.10.05 0 0 20
ZoPo,
fut. 4000-es port es ket sor a rendszergazdinak....
ban Creative Commons License 1998.10.05 0 0 19
ZöPö!

A microsoft dolga nem működik, azt írja, hogy nem tud a szerverrel kapcsolatba lépni.
Azért köszi!

ban Creative Commons License 1998.10.05 0 0 18
ok, ok, köszönöm, bár ez az utolsó kicsit kavar.
most egyenlőre a gép erőlködve próbálja leszedni a microsoft féle dolgot a hálózatról.


köszi!

Wágner úr Creative Commons License 1998.10.05 0 0 17
Akkor meg menjetek ide:))) És akkor itt is lesztek, meg nem is. Amikor meg majd "beélesítik" azt a fórumot is, akkor a Keki úgyis kivágja az egészet, igy aztán "nem marad meg az utókornak". Az viszont tuti, hogy nem lesztek ott "kettesben", mer' sokk a qukkoló :)))
ban Creative Commons License 1998.10.05 0 0 16
Wágner Úr és ZöPö!

Az icq sajna bemondja az unalmast, nem akarja az igazságot. A képregényes dologgal meg fogok próbálkozni.
Ami igazán érdekelne az egy teljesen böngésző alapú dolog. Ha jól emlékszem, akkor a microsoft chat sem az, mert egy külön kis programot indít el.
Azért köszi!

ZöPö Creative Commons License 1998.10.05 0 0 15
Ahogy én tudom (nem tutira), az ICQ nem fut tűzfal mögött. (Nálam nem megy.)

Az előbb elfelejtettem, hogy IGEN, a Microsoft Chat ingyenesen letölthető a www.billgec.com-ról.

ZöPö Creative Commons License 1998.10.05 0 0 14
Mondom, semmi "trükkjét" nem tudom, amit csinál, magától csinálja. Ja, csak Win95-ön vagy NT-n fut.
Wágner úr Creative Commons License 1998.10.05 0 0 13
Nem tudom, hogy az ICQ fut-e tűzfal mögül, de talán meg lehet pórbálni.
Innen meg le is tölthető. Magánydumára ez is van olyan, mint az IRC... persze, ha van Sör, akkor nincs se magány, se duma :))))
ban Creative Commons License 1998.10.05 0 0 12
ZöPö!

Köszi a tippet!
Ez ha jól tudom, letölthető a billék web oldaláról.
Ha jól emlékszem próbálkoztam vele egy pár hónapja, de akkor nem akart működni.
Mi neki a trükkje?

Előre is köszi!

ban Creative Commons License 1998.10.05 0 0 11
No lám, lám, amilyen "szar" egy topic, aztán mégis egymásnak tudtok esni, de rendesen, mindenesetre ezzel nem lettem okosabb.

Nem lehetne-e, hogy aki nem ötleteket akar adni az ne szóljon hozzá?

Hát ennyire nem tudjátok megállni?

Azért ez sem semmi....

No mindegy, kivánom nektek ugyan azt, amit ti nekem, és továbbra is várom a használható ötleteket.

ZöPö Creative Commons License 1998.10.05 0 0 9
Kedves ban!

Én egy elég korrekt tűzfal mögött ülök, de a Microsoft Chat (lánykori nevén Comic Chat) majdnem 100% műxik. Nem tudom, hogyan csinálja, mert semmilyen portot meg ilyesmit nem lehet rajta beállítani, de megy, és fel lehet vele menni IRC szerverekre is. Érdekel a dolog?

faszika Creative Commons License 1998.10.05 0 0 8
Korx batyo!

Jajj jajj!

Hat olvass mar a sorok kozott ha mar a sorokban nem tudsz.

Mi bant gyere meselj!:-)) Ismered??

Izgat a nevem ezert szelte kette kezed te errevetemedett remete gyerek??

Mondom en neked: MINOSEG!!
Ezt kellene csiszolni nem a nyelvet!:-)))

PS or UI:
Itt specko hideg van de nagyon. Ja es meg maradt napolaj "tavajro" Jo lessz majd " gyuvore".

Na maradj meg tisztelettel.

faszika

korx Creative Commons License 1998.10.05 0 0 7
faszikám: Tudod engem elsösorban a minöség érdekel. Ezért akadok ki amikor mindent elborít és tönkretesz a sok fasz(ika) és a rengeteg fasz(ika)ság.

And don't forget to use your MIND!

Süssön rád is, csak vigyázz le ne égj.

neduddgi Creative Commons License 1998.10.05 0 0 6
korx,
Nem akarok buszkelkedni vele... Azert nagyon koszonom. Ha a negyede ertelmes volt, akkor mar jo az arany.
faszika Creative Commons License 1998.10.05 0 0 5
Korx!

Miert nem Marx???

Ki a banatot erdekli, hogy ki mennyiszer irt ide????
Ja vagy nalad a mennyiseg a fontos?? Bocs nem tudtam.
Mindenesetre lehet valakinek szazezer hozzaszolasa is.
Az pedig, hogy mirol beszelsz nem erdekel, mert:
1: kozod sincs arrol amit irsz.
2: alaposan el vagy tevedve
3: majd haza varom!

Szoval. Stop! Look! Listen!
Before you cross the street!!
Use your eyes, use your ears, then use your feet!

Susson rad a nap!

Udv: faszika

korx Creative Commons License 1998.10.05 0 0 4
Faszikám!
1.
Egy kis matek:
neduddgi:2301
faszika :11
Tudod miröl beszélek?

2.
Ezzel te is sokat segitettél.

faszika Creative Commons License 1998.10.05 0 0 3
Neduddgi!

Ha nem tudsz segiteni szerencsetlennek, akkor mi a fasznak baszogatod?? Nincs eleg baja ?? A baratnoje elment, a meg a tuzfal mogott!!

Bar ha tuzolto vagy megertem a felhaborodasodat, hogy unod a melot. Valts muszakot sok neked a 24-48:-)))

Udv: faszika

neduddgi Creative Commons License 1998.10.05 0 0 2
ban szaki,
Kezd a hocipom megtelni a topicjaiddal.
bocseszka
ban Creative Commons License 1998.10.05 0 0 1
bocseszka, de igazán, mely bubánat es szégyen kisértse utam.
a nőmmel nem itt gondoltam nemi életet élni, mint látod meg sem találtuk egymást, bár kétségtelen, hogy érdekes lenne ezt is kipróbálni, már tisztán tudományos szempontból.
végül is anno a nagy szociológiai és egyéb tanulmányoknak is el kellett indulni valahogy, amúgy sem olvastam még az internet felhasználók sajátos nemi beállítódásáról tanulmányt.
A különleges tudakozót, vagy mit köszönöm, oda fogok vándorolni.
A lelki nyomorom viszont egyedül az én gondom, és a kettő nem is olyan nagy szám,feltéve, hogy nem mondjuk favágó az ember.
Szóval, ha favágó vagy, akkor ezt is tudomásul veszem.
Ennek ellenére, ha van valakinek ötlete, azt köszönettel fogadom.
korx Creative Commons License 1998.10.05 0 0 0
Erre való pl. a "Különleges tudakozó" c. topic.

Szóval 2 topicot nyitni egyéni szoc. problémának IMHO kicsit durva.

Az meg, hogy "gumiabroncsba" akarsz beszélgetni a nöddel sajátos elképzelés. Röpke intim csevej néhány tucat szurkolóval :), ráadásul az ~örökkévalóságnak mivel itt nem törlödnek a hozzászólások.

Ménem' mész az olvirba vagy valami más erre kötetlen dumára specializált helyre?

ban Creative Commons License 1998.10.05 0 0 topiknyitó
sziasztok!

nagy magánéleti problémám, hogy a barátnőm lengyelhonba távozott, én meg egy proxy mögött csücsülök és szeretnék vele beszélgetni!

Nem megy az irc és a hagyományos chat dolgok, valamilyen web alapú fórum kellene, ami ráadásul elég egyszerű ahhoz, hogy az egyetemi szerver ne akadjon le tőle!

olyasmi mondjuk, mint a www.ancientsites.com,
csak ennél egyszerűbb, ez már sok neki.

tehát a kérdés:
hogyan beszélgessek a barátnőmmel???

Előre köszi mindent, és még egyszer:

SEGÍTSÉG!!!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!