Keresés

Részletes keresés

mamicska Creative Commons License 2004.08.02 0 0 98
ja,tényleg tetszik!

Most hullhatnak rám a kövek...
Előzmény: mamicska (97)
mamicska Creative Commons License 2004.08.02 0 0 97
hogyhogyhogy?van is ez? :-)))
Előzmény: Wágner úr (96)
Wágner úr Creative Commons License 2004.08.02 0 0 96

Na, kérem szépen, végre valaki, akinek tecc ez "az új dizájn"micsoda...., hukk, bocsánat...., ha még sokk Egy Pofa Söröt isz hozzá a zember, akkor egészen elfogadhatónak is tűnhet..., de Sör nélkül...., hm...

 

Jóvanna, nem köll lökdösni, csak úgy morfondiroztam...

 

Söööört!

Előzmény: KillerJack (-)
KillerJack Creative Commons License 1998.10.05 0 0 94
embörök! ez a második topic csak egy hiba miatt nyittatott. Lehet, hogy ti is egy hiba miatt írtok ide? vagy csak túl újak vagytok és így akartok elkülönülni a többiektől?
NE tegyétek! mert MINEK?
Nyírő András Creative Commons License 1998.10.05 0 0 93
Az elején persze minden szokatlan, itt a törzsasztalban meg is kérdeztük a véleményeteket az előző verziókról, és ahhoz képest elég sokat változtattunk.

Hapci: jogot nem vontunk meg, valami más lehetett a probléma.

Grisnak Creative Commons License 1998.10.05 0 0 92
A szemem már nem sokáig bírja ezt a fehéret... Nem tehetek róla, havon vezetni is utálok. Egyébként nem rossz, csak még semmit nem találok meg.
Mogorva Creative Commons License 1998.10.05 0 0 90
Nédd mán az AOL-os bugris, hogy kiabál? Megaztán mi az, hogy MEGINT KEZDITEK?
Nézd a marha, hát nem elszólta magát??
:))) Szia, RagikaBillIdegenZsuzsiUsahusifaszkalapsatöbbi!

Megaztán tanulj meg olvasni, és láss, ne csak nézz! A betűket olvasd össze szavakká, azokat próbáld mondatokba fűzni, ha ezzel megvagy nincs más hátra, mint megpróbálni megérteni. Persze neked ez lesz a legnehezebb része, de ne add fel. Készíts pelust, inkontinencia betéte a kezed ügyébe, aztán uccu!
Szurkolok neked!


Amúgy meg:
Faszikám, egy kis fantáziát vigyél a dologba, és ne mindig ilyen töketlen nickekkel jelentkezz, mert ez már több mint szánalmas. Undorító.

Hapci Creative Commons License 1998.10.04 0 0 88
"NteRNeTTo FÓRUM
Ön nem jogosult új téma létrehozására. Az adminisztrátor, vagy a
fórum moderátora megvonta Öntol a hozzászólási jogot, vagy még
nem postázott legalább 30 üzenetet más témákban, tehát még uj
vendégnek számít nálunk."

A SZENTSÉGIT!!!!
NA LLJUNK MEG EGY PICIT.
MI A FASZ MEGY ITT?
MEGVONNI A JOGOT?
EGY MODERÁTOR?

M E G I N T K E Z D I T E K?

DE LEGALÁBB SZÉPEN MONDANÁTOK.

KULÚRÁLTAN.

TELE A TÖKÖM AZ AUTORITÁRIÁNUSOKKAL.

DE IGEN IS ORDÍTOK!!!

Törölt nick Creative Commons License 1998.10.04 0 0 87
Nekem is tetszik az Internetti új pofája. Régebben sokat megfordultam itt, de leszoktam róla. Most lehet, hogy ismét visszatérek. :-)
Cecil Creative Commons License 1998.10.04 0 0 86
Az uj design az eddig latott kiserletek kozul a legjobb, elso pillantasra jobb volt ranezni,masod(-de ugyebar nem utolsorban)pedig sokkal atlathatobb.Nemreg eppen a >nem jo, gondoljatok vegig,stb< velemenyemet kattintottam be a Szavazogepre. Hat ugy tunik, most mar tenyleg at lett gondolva egy kicsit. Azert ami a kulcsint illeti, nem muszaj nagyon atmenni a szolid kis pasztellszinekbe.Pl. hova lett az a remisztoen gyonyoruseges sarga ? Nem csak azert mondom, mert ezt szoktam meg, es valahogy az iNteRNeTTohoz tartozott...Nyugodtan vaduljon be a designeretek, az olvashatosag es atlathatosag ettol meg megoldhato.
KillerJack Creative Commons License 1998.10.03 0 0 85
Tisztelt Szerkesztőség!

nagyon teccik az új pofija a fórumoknak... tényleg!

csak mivel a háttér szinét megváltoztattátok a régen titkosnak szánt üzenetek most napvilágot látnak annak is aki ezt akkor nem vette észre. Végül is ez nem baj.

Viszont amikor hozzászólok nem dob vissza a topicba csak ha megnyomom az 'ide' linket.

Más bibit egyenlőre nem találtam.
Kicsit szokatlan még de nem sokáig.
Köszönjük szépen.

Jackie

intoto Creative Commons License 1998.10.11 0 0 84
Lehet, hogy csak én érzem így de mióta megújjult az internetto egyre több a szavazógépen a negatív vélemény.
intoto Creative Commons License 1998.10.11 0 0 83
Lehet, hogy csak én érzem így de mióta megújjult az internetto egyre több a szavazógépen a negatív vélemény.
neduddgi Creative Commons License 1998.10.10 0 0 82
eMM,
Felreertesz. Nem ido, hanem kedv.
eMM Creative Commons License 1998.10.09 0 0 81
Neduddki
Hát igen akinek csak 22 óra után tud netezni
othonról, beosztott órával az valóban nem
viheti túlzásba.
Vagy van akinek visszaolvasni van ideje van akinek meg írni.
neduddgi Creative Commons License 1998.10.09 0 0 80
eMM,
Nem tudlak kovetni, olyan ritkan irsz. Visszaolvani meg nincs kedvem, nem lehet lenyeges. Hagyjuk...
eMM Creative Commons License 1998.10.09 0 0 79
Neduddki (sic)
Fehér alapon (még mindig!!!!!) sárga szinü fekete bötüs bekezdésemben az első sort.
Irhatunk mi akármit.... Akár a margó akár a háttérszín stb...
Wágner úr féle megoldás,használjunk Cápát!
Én azér maradok az IE nél.
Még 1 lehetőség :kellő mennyiségü sörital elfogyasztása után szinesben látjuk a világot és a háttérszínt!
angelday Creative Commons License 1998.10.07 0 0 78
mi ez a guiness hatter bacsika?
Wágner úr Creative Commons License 1998.10.06 0 0 77
eMM sztrovacsek, nézd meg ezt a topikot Neccápával! Ennek én "beállítottam" a hátterét, na, ez az ami IE-ben nem lácc:)))
eMM Creative Commons License 1998.10.06 0 0 75
Szerintem irhatunk mi itt akármit ...

Wágner úr!
Az Exploderben is állitható a háttér de akkor az egységesen vonatkozik mindenre.
És sokan nem is ismerik (Én sem)
Nem egyszerübb ha a honlap alapban nem
szemkiégető??

Netuddki / margó lásd az első bekezdést!

neduddgi Creative Commons License 1998.10.06 0 0 74
Na meg az a szrencse, hogy a Margot nem cseszegeti senki.... Andrasek kulonosen nem.

longliverock,longliverock,longliverock,longliverock,longliverock,longliverock,longliverock,longliverock,liverock!!!!!!!

KillerJack Creative Commons License 1998.10.06 0 0 72
Val, szerintem rulez ez a sárga! főleg a fehérhez hasonlítva ;-)))
Valentine Creative Commons License 1998.10.06 0 0 71
Az okkersárga csík kicsit szemkilökős, nem gondoljátok? Lehetne valahogy szerényebb, szolidabb, halványabb (sárga) vagy ilyesmi.
Árpi Creative Commons License 1998.10.06 0 0 70
A szemészeti számlát hova küldjem? Mert azt e-mail címre nem tudom továbbítani.
Lütyő Creative Commons License 1998.10.06 0 0 69
Na , ez meg sárga alapon halványkék feliratokkal!
Hát nem semmi........... kiolvasni!
eMM Creative Commons License 1998.10.06 0 0 66
Azért ugy látom az a hiba maradt hogy minden esetben a keresés egy napnál frissebb hozzászólást ír, keressek bármilyen időtartamra.

Az hogy ebben a törzsasztalos topicban a fehér háttérszín a T.asztalra igaz nehéz lehetett kitalálni!:-)
És még mindig fehér a háttérszin!
Az meggondolandó javaslat hogy a topicgazda tudjon esetleg bizonyos színek közül válogatni.

Az eddig felvetett dolgok kivételével az új design Rulez!

neduddgi Creative Commons License 1998.10.06 0 0 64
dudusch,
nem
neduddgi Creative Commons License 1998.10.05 0 0 61
Antras,
Koszi. A semminel ez is tobb. Valamivel....

|hogy ez a buta gep miert nem fogadja el a Netuddgi user nevet, hat fel nem foghatom....|

Wágner úr Creative Commons License 1998.10.05 0 0 60
Persze egyszer már volt olyan, hogy a fontméretet a Keki -1-ről visszatette 0-ra, most meg megint ezek a pici betük. Ha beállítom magamnál a nagyítást, akkor meg a többi szájton akkorák lesznek, mint... na, jóvanna, mongyuk, a kétliteres korsó :))))
Nyírő András Creative Commons License 1998.10.05 0 0 59
Netuddgi, a háttér már megvan, a történeti igazsághoz hozzátartozik, hogy az összes kollégámmal együtt azt hittük, hogy a címlap hátterét akarjátok sötétebbre, enyém az érdem, hogy rájöttem miről beszéltek. Jea.

Várhatóak még változások a törzsasztal designjában: lesz iNteRNeTTós fejléc, a fejléc alatt akkora reklám, mint a címlapon, és bal oldalon egy kis navigációs menü a legfrisebb hírekkel, a legutóbbi topicokkal.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!