Keresés

Részletes keresés

KrEdEnC Creative Commons License 2011.02.12 0 0 125

hello. megneztem, nem mukodik a link. igy  nehez lesz velemenyezni, hogy aztan megujuljon

 

 

 

--:)--

Előzmény: Nyírő András (-)
bubu Creative Commons License 2005.10.27 0 0 124
Áll e még az ősz Peterdi háza?
Előzmény: Trebitsch (99)
mankós Creative Commons License 2005.10.09 0 0 123
Navégre
Előzmény: _ Liar _ (122)
_ Liar _ Creative Commons License 2005.08.05 0 0 122
jaj de rég volt ... jaj de szép volt
Előzmény: Nyírő András (-)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.03 0 0 121
Hoppá!
Előzmény: hant (119)
hant Creative Commons License 1998.10.28 0 0 119
Kedvesch Dudusch!

Végre megjött a várva-várt Schimon és a 28-a!
Érdemesch volt annyit zsörtölődni, a Tig. mégischcsak elolvaschta a topicot! :-)

Törölt nick Creative Commons License 1998.10.27 0 0 116
Damn !

Mire szóvá tettem volna, kilyavították a hibát, pedig nem értettem, hogy kerül a színház a mélyvízbe, Esterházy a politikába és Ragika a kultúra rovatba...

Moscmán schoschem tuggyuk meg !

Meggymag Creative Commons License 1998.10.26 0 0 114
Kedves Dudusch,
köszöncsed, aranyoskám, köszöncsed!
Mer' ma má' máma van má', úgy la...
Gen Creative Commons License 1998.10.25 0 0 112
neduddginak nagyon lemaradva:
A modemezőknek ugyan annyi pénzébe kerülne, ha két betű széles lenne az a bizonyos TABLE.
Az átjött byteok mennyisége teljesen független attól, hogy hogyan formázzák az oldalt...
Mogorva Creative Commons License 1998.10.23 0 0 111
Teremburány!

Abban a nagy amerikában ahol vagyol, nem a látogatók tarják el közvetve a biznicszájtokat, azáltal, hgy látogattyák és a kedves hírdetők hírdetéseit kerülgetik?
Amiről te beszélsz, az a máltai és egyéb szeretetszolgálatok meg esetleg az üdvhadsereg weblapja. Ugyebár.

terembura Creative Commons License 1998.10.23 0 0 110
Tudnom kéne, hogy ez egy community szájt-e, az adókból pénzelve, vagy egy biznisz vállalkozás. Mert, ha az utóbbi akkor nektek kuss. Legfeljebb nem jöttök,ide.
Legfeljebb?
Ha hócp. tele az meg szintén magén ügy.
Meg a letargia is.
neduddgi Creative Commons License 1998.10.22 0 0 109
bocs, hulye sarga szin...
neduddgi Creative Commons License 1998.10.22 0 0 108
Ertsetek mar meg, hogy a T. Ig. -et k....va nem erdekli, hogy nektek mi tetszik, mi a kenyelmes, zavar-e a villogo reklam |bar azt most levettek hirtelen, s ki tudja mivel tamadnak legkozelebb varatlanul|, penzkimelo -e a 100%-os monitor szelesseg, zavar-e ez a hulye zold szin, a KISBETUK, amit ugye a T. Ig. szemelyesen nem ismert el nekem. Le vagyunk tojva. Mint mondtam mashol, lehet, hogy en is ezt csinalnam. Csak picit maskent...
Bambi Creative Commons License 1998.10.22 0 0 107
Mindkét céggel van valamilyen kapcsolatom
telefonálok is, bankkártyám is van...
de még itt is őket látni???
szerintem szálljanak be a T-asztalos pólóba is
adjunk el nekik pár négyzetcentimétert
bambi
Bölikukac Creative Commons License 1998.10.22 0 0 106
Vah úr szívemből ugatott. Már utálom is a CA-t meg a nókiját. Antireklám.
Vah úr Creative Commons License 1998.10.22 0 0 105
Tisztelet a Megalkotóknak,
de szabadjon kérem megjegyeznem, hogy a villogó reklámok számomra nem igazán jelentik az örömök netovábbját.
Megosztott képernyőn dolgozom, így köbö másfél kilométert kell lefelé szaladnom, hogy elküldhessem az üzenetem. Nem szeretem, ezt az okt. 22 - én életbelépett mágikus változást.
Vah úr ugatott
Lehel kürtje Creative Commons License 1998.10.13 0 0 103
LEHET, HOGY AZ ÉN SZOLGÁLTATÓMMAL VAN A BAJ, DE NÉHÁNY NAPJA ISZONYÚAN LASSÚ A TÖRZSASZTAL.
(Bocs a nagy betűkért.)
Peter Creative Commons License 1998.10.12 0 0 102
Nem volt időm végigolvasni az egész topicot, lehet, hogy valakinek már feltűnt a köv. (Ha igen, akkor bocs.)
Az alt.internetto.hu-n nincs link a nap receptjére, bár mindennap más a kajcsi. Vagy csak én vagyok béna, azér nem látom???
Wágner úr Creative Commons License 1998.10.12 0 0 101
Most meg visszajött! Csoda!
Éjfél volt közbe... és a T.Ig-ság átment Szellembe, viszont mink is Lyók vagyunk, mert visszaidéztük... :)))
Wágner úr Creative Commons License 1998.10.12 0 0 100
Jéééé, Lyól látom, amit nem látok? A szóurszból is eltűnt a szósz....
Trebitsch Creative Commons License 1998.10.11 0 0 99
Nyugi, neduddgi,

nézz le a lap aljára...
Ha lyól látom, főszerkesztő, az épp nincs. :)

neduddgi Creative Commons License 1998.10.11 0 0 98
Kedves Andras, internetto, keki, angelday, Eszter, s valahany nev meg a naptarban....
Iszonytatoan tele van a hocipom azzal, hogy az uccso ket napot tolti le defaultban, meg hogy kicsi a betumeret, meghogy lopjatok a modemezok penzet azzal, hogy nem "szelesvasznu" a table. Meg egyeb massal is, csak mar letargiaba esven leirni sincs kedvem.. mert SEMMI erdembeli reakcio nincs reszetekrol.

Csokacsalad..

|PS: A "le default" nem egy francia kifejezes. Hogy adjak nemi, bocs némi "csusztatasi" tamadasi feluletet... |

fczigony Creative Commons License 1998.10.10 0 0 97
s
naiv Creative Commons License 1998.10.10 0 0 96
Ha levennétek a kockáspapírt az olvír jegyzetfüzetről(cakk a szélén maradhat) még egy percnél tovább is lehetne szemjojózás nélkül olvasni.
intoto Creative Commons License 1998.10.09 0 0 95
Hali!

Szerintem elég gagyi az új image, szétszórt és nagyon pasztel. Elég üresnek hat, jók viszont a cikkekhez készített képek. Különben mostanában nekem is a régi oldalak jönnek be reload-ig. Egyelöre ennyi.

Mis Creative Commons License 1998.10.09 0 0 94
Új INTERNETTO! Ez így jó! Átlátható, kezelhető,érdekes, szines,sárga, (lehetne néha zöld is),ügyesen szerkesztett, világi, kevés a kultúra, több filmes hírt ,(esetleg kritikákat),jó a politikai szerkesztés, még újság linkeket, jó a stílus , olvasmányos, vicces, körültekintő, nem marad ki senki,átláthatóbb, csak így tovább!!!
Mi(s)
Zölduborka Creative Commons License 1998.10.09 0 0 93
Csak, hogy friss legyen!

Ubi

Zölduborka Creative Commons License 1998.10.08 0 0 92
Szinten eszrevetel es egyben kerdes is, mert talan nalam van a hiba.
Miszerint, ha megnyitom a Netcapat es ramegyek a Torzsasztalra, az utolso kikapcsolas vagy kilepes elotti allapot jon be es csak reloadra frissul fel. Azaz, ha most kilepek az egeszbol es csak holnap reggel nyitom meg a torzsasztalt, akkor a most lathato allapot koszonne vissza (a legutolso hozzaszolas 8-ai lenne 9-en is). De ha egy temaba belepek, akkor ott a legfrissebb allapot toltodik le.
Na most akkor nalam van a hiba, vagy odabenn?

Kosz

Ubi

aTom Creative Commons License 1998.10.08 0 0 91
Egy technikai észrevétel a Törzsasztalhoz.

Mondjuk egy hétig nincs időm benézni (egyre gyakrabban fordul elő). TOrbán Vitya közben megin böffent egy nagyot. Születik két nap alatt vagy 275 hozzászólás, de mivel most nincs alatta Keki címe, nem látom, hogy minden letöltődött-e.

Üdvözlettel
aTom

Wágner úr Creative Commons License 1998.10.08 0 0 90
Ez a -1-es fontméret az agyamra megy, a cím, amit csak egyszer olvas el az ember 0-ás, a lényeg, amit itt olvasni kéne, az meg pirinyó . Miért nem elég, ha azt a címet csak vastagítással emelik ki?

Az előző Törzsasztal teljesen frankó volt, lehetett rendesen használni, dicsértük is Kekit, amikor kialakította, minek kellett ennyire széttúrni? A linkek szine teljesen egybefolyik, a betük kicsik... a felvetésekre meg semmi válasz... hrrrrr...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!