Keresés

Részletes keresés

Árpi Creative Commons License 1998.09.29 0 0 46
Mindig a tőzsde lesz bal-felül? Remélem, nem sokáig lesz ennyire akut a dolog...
Chornell Creative Commons License 1998.09.29 0 0 45
Nekem személy szerint tetszik, de ha lehet vélelmezni, akkor szerintem a régi logo maradhatna, és a színek ne legyenek olyan élesek. Így "túl áttekinthetőnek" akartátok megcsinálni. Szerintem a szemet pihentető és nem ilyen durva színt kellett volna választanotok hozzá.

Egyébként tényleg jó! Csökkent az entrópia.
A törzsasztalt viszont szívesebben látnám a BAL oldalon.

Hát ennyi:
Üdv: kornél

Zénó Creative Commons License 1998.09.29 0 0 44
Zénó, 09-29-98 4:22 PM "én még több napilap linket tennék fel, pl. Magyar Hírlap, Magyar Nemzet, Napi Magyarország, valami romániai magyar nyelvű napilapot is"

rad84 09-29-98 6:03 PM "Nem hiszem hogy szükség van Magyar Nemzetre, meg Napi Magyarországra, plána ki volt az a marha aki román nyelvű lapokról beszélt ... Szerintem mondjuk Tadzsik lapokra lenne szükség (esetleg üzbég vagy azeri)"

rad84, hasonlítsd össze a két szöveget, utána verd a fejed a falba, és szólj, melyik a keményebb...

Bogarka Creative Commons License 1998.09.29 0 0 43
Nekem nem tetszik annyira az uj ... szinten tul szabalyos. Azeer igy is olvasni fogom ...
A regi logo meg sokkal jobb.
Trebitsch Creative Commons License 1998.09.29 0 0 42
Kedves András,

esküszöm, nem érted....

"Torzsasztal magasabbra: azt tervezzuk, hogy az erdekesebb, aktualisabb topicokat ezentul meg jobban kiemeljuk, tehat a hirek koze fogjuk elhelyezni. Tehat az utolso 5 tema mellett lesz olyan is, amikor a foszovegben is lesz torzsasztal. Epp most, amikor ezt irom, most is igy van."

Nem csak törzsasztal. Internettó-fórum, könyörgöm, abban vala négy Fórum, és ezek közül csak egy a Törzsasztal. A Politika fórum, például, az mostohagyerek, kéremszépen? :)

Gabika Creative Commons License 1998.09.29 0 0 41
Yo.....nagyon yo!!!!!

a logo maradjon...

neduddgi Creative Commons License 1998.09.29 0 0 40
Andras,
Csak belesasoltam, tetszik a tartalmi szerkesztes. A designe nem annyira, en a "sotet hatter" hive vagyok |bizonyara lelki alkatom miatt:)|, s azon a vilagos szinu informacio. Persze ez csak egy velemeny, a sok kozul...

Logot valtoztatni pedig lutri. Annak idejen az addidasnak 23%-os forgalom csokkenest okozott... Persze a neten talan mas a helyzet.
Egy ket kosza kicsi kep azert elkelne scroll nelkul a lap tetejen, a "top newsrol", mint a CNN-nel. Es pici ablakban, mivel keves a hely, talan lehetne onmagatol scrollozodo szoveg, a legfrissebb hirekkel. Biztosan erted mit akarok mondani.

Es persze hianyolom a ROCK megfeleloen eloterben levo publikalasat!! :)

KillerJack Creative Commons License 1998.09.29 0 0 39
ja logót csak akkor cseréljetek ha az obsoleted logós pólókat és sapikat becserélitek!
vagy akkor lesz csak értéke??... hmmm... veszek még!
Herb-Atea Creative Commons License 1998.09.29 0 0 38
A narancssárga téglalapokkal meg keretekkel egész rendezett benyomású a lap.
De mér' pont narancssárga...?
/-/
BLaci Creative Commons License 1998.09.29 0 0 37
Nekem is teccik, de kérnémtisztelettel a régi logo maradjon.
Herb-Atea Creative Commons License 1998.09.29 0 0 36
... és nem ártana kiírni a new york-i pontos időt. ;)
/-/
MGperY Creative Commons License 1998.09.29 0 0 35
és nem jahú, hanem infoszík !

a többi stimmel !

MGperY Creative Commons License 1998.09.29 0 0 34
/OFF TOPIC ON
mivel én írtam arról a kereső site-ról: nem aszt írtam h hasonlít, csak az is +változott a napokban
/OFF TOPIC OFF
rad84 Creative Commons License 1998.09.29 0 0 33
Hallottam (na hol? ;) ) hogy a Matáv is csinál portal-siteot (""kezdőlap"") - ez az uj internetto is ugy néz ki mint egy profi portal. Mert az is. Egyébként nem is hasonlit a yahoo-ra (sárga, táblázatok, stb) engem az Excitera emlékeztet. A régi logo jobb volt tényleg ... Nem hiszem hogy szükség van Magyar Nemzetre, meg Napi Magyarországra, plána ki volt az a marha aki román nyelvű lapokról beszélt ... Szerintem mondjuk Tadzsik lapokra lenne szükség (esetleg üzbég vagy azeri). Jó lesz ez igy, meg szép is . Jó munkát !
HJM Creative Commons License 1998.09.29 0 0 32
Kedves Nyírő András!

Trebi-hez csatlakozva én is javasolnám, hogy valamennyi Fórum utolsó 5 topicja jelenjen meg ne csak a Törzsasztalé.
Nagyon jó ötletnek tartom, hogy az érdekesebb(nem anyázós!) topicok valahova fő helyre kerülnek.

Bár én önmagamat "balos"-nak tartom egyetértek rox javaslatával és jobboldali napilapok linkjeit is szívesen látnam(Napi Magyarország, Magyar Nemzet).

És egy kérdés a végére:
az a pol.internetto mi akarna lenni, ugyanis semmit nem lehet belőle látni.

Üdv.:HJM

Barracuda Creative Commons License 1998.09.29 0 0 31
Nem szabad ennyi helyet üresen hagyni felül.
Ha én csinálnám (nem én csinálom): hirdetést koppig fel, Internetto logót keskenyebbre (esetleg elforgatva 90 fokkal) balra ki. Sőt a logót esetleg csak mint background végigfuttatni lefelé (keskeny sáv bal oldalon). Minél több info férjen a nyitóképre lejjebb lehet ritkább, azt úgyis görgetni kell.
A sebesség jó a régi nagyon tetű volt.
Barracuda
dyzs Creative Commons License 1998.09.29 0 0 30
IMHO sokkal jobb mint a régi, de valami sötétebb (pl. világosszürke) háttér valóban jobb lenne, mert így nagyon vakít, főleg éccaka.

Paranoid Creative Commons License 1998.09.29 0 0 29
Nekem tetszik az új.
META TOM Creative Commons License 1998.09.29 0 0 28
Lyó...De a logo maradjon a régi!
A felsö részben próbáljátok eltüntetni a széleken levö ürességet, azt a régin sem lehetett szeretni. (Szerintem)
KillerJack Creative Commons License 1998.09.29 0 0 27
T. moderátor,

az új pofa nagyon jó, csak nekem túl rendezett, szabatos. Az előzőn jobban kijött a laza hangulat. A dzsungel érzés, hogy Te is része vagy. Elsőre talán bonyolultnak látszott, de idővel belakható volt. Ez az új valóban nem rossz, letisztultabb, csak sok benne a szabályos elem, vonal. Olyan mint amikor először mentem iskolába. Ettől függetlenül le a kalappal, gratulálok ! mert ugyi 'a fejlődés nem állhat meg!' ;-))

Jackie

PS: ja a logo szerintem is maradhatna, csak a hagyomány miatt...

BlumiDC Creative Commons License 1998.09.29 0 0 26
Az új címlap gyorsabban jön le a reload-ra. A régi 18s, az új 11s. Ennek feltehetően a kevesebb kép az oka. Jó kompromisszumnak tartom.

Az új szavazógépről hiányzik a grafikon - így nem gyanús, ha hirtelen meredeken emelkedni kezd valamelyik válasz...

-gondolom ez is a gyorsaság és az áttekinthetőség miatt lett ilyen

Birkák Creative Commons License 1998.09.29 0 0 25
Rendezettebb az úly, az tény.
A régi viszont baráccságossabb.
Delyazér' jöhet.

A tetelyére kérlyük a megy topicot!!!
Viddzvót.

RaSeK

irokéz Creative Commons License 1998.09.29 0 0 24
Jó.
sti Creative Commons License 1998.09.29 0 0 23
A régivel az volt a baj, hogy kusza volt, az egyes oszlopok hossza jelentősen eltért egymástó. És még a fekete hátterű sájtok nálam eleve unszimpatikusak. Legyen legalább szürke, de ne fekete. Így az új nagyon tetszik! A BUX csárt is végre korrektül kifér, gratula!
GabE Creative Commons License 1998.09.29 0 0 22
Hm... Szebb. De tényleg. Talán egy kicsit túl világos (nekem). Valami háttér (valam 1xű) még elférne...
Nyírő András Creative Commons License 1998.09.29 0 0 21
Ja, most már értem az SZDSZ-MSZP irányultságot :) Az újságokkal az volt a helyzet, hogy ezek a linkek automatikusan frissulnek, es azokkal a lapokkal csinaltuk meg, ahol technikailag lehetséges volt. Ennek már jó fél éve, megkérdezem Kekit a technikusunkat, hogy változott-e a helyzet.
FreeC. Creative Commons License 1998.09.29 0 0 20
András!
Jól leegyszerűsítettétek a tipót. Ez ugyan áttekinthetôbb, de unalmasabb is.
Ha azt nézzük, szerintem az iNteRNeTTo stílusához (könnyed, laza, néhol szatirikus)
jobban illett a régi fôlap.

Ha már mindenképpen újat akartok, azért a jópofaság még maradhatna...

Ha ez a végleges, akkor ez van, falura jó lesz...(sic!)

De ezt az új logót felejtsétek el!
A régi korrekten egyedi volt, mutatós, öröm volt ránézni. De ez? Mint egy román cipômárka.

MGperY Creative Commons License 1998.09.29 0 0 19
szerintem meg azok az újságok "férjenek be" akik fizetnek érte, v tesznek vmit az internettó ért :))))

régi logó (a göcsörtös betüs)jobb !

az infoseek is megújult !
(nem reklám, az is szebb lett)

Rox Creative Commons License 1998.09.29 0 0 18
Kedves Nyírő András!

Az új design-ba esetleg beleférne más újság linkje is nem csak a Népszabadság és a Népszava.... Esetleg a Magyar Nemzetet is be lehetne linkelni. Vagy a Magyar Nemzet esetleg 'nem megfelelő világnézeti szempontból'???

Megtiszetlő válaszát várva üdvözli Önt: Rox

Zénó Creative Commons License 1998.09.29 0 0 17
Szerintem klassz, én még több napilap linket tennék fel, pl. Magyar Hírlap, Magyar Nemzet, Napi Magyarország, valami romániai magyar nyelvű napilapot is, ha van online-ban, esetleg az MR hírcsatornáját. Hiába, lusta az ember a "Favorites"-be kattintgatni, meg a kiemelt címek - esetleg - felkeltik az érdeklődést.

Gondold át, kedves NY:A, helyes-e a Törzsasztal témáit a címlapra tenni, gondolj Ragikára, elég égő a marhaságaival a címlapon is szembesülni...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!