Keresés

Részletes keresés

Skylight07 Creative Commons License 2013.02.21 0 0 340

(hogy te mekkor egy g*ci voltál... :D)
úristen, ...én azt hiszem tényleg nem bocsátottam meg. 2007 love..

Előzmény: Tiszai pályaudvar (326)
Skylight07 Creative Commons License 2013.02.21 0 0 339

Hát. Egyrészt nagyon vicces így több, mint hat év távlatából visszaírni (azt, amit csak akarok :-)). Mert úgysem olvasod el :D Hát, emellett nem volt nehéz anorexiásnak lenni. Köszönöm az élményt, nélküled valószínűleg nem sikerült volna. Haragszom, és nem is értem, hogy állhattam szóba veled ezek után. Nem értem. Hülye voltam, naiv, szerelmes, balfasz,...mi kell még? Csak a nikkem változott és az indexezési ritkaságom. A segítségeddel sikerült összeszednem egy jó kis evészavart, persze akkor, mikor még írogattunk még magamnak sem tűnt fel amiben vagyok...csak úgy szépen beállt egy életmód, amit..aminek a sikere kárpótolt azért és ellentartott annak, amit csinálsz velem. Mindent elvesztettem. 2006 őszén mindent elvesztettem. 2006 nyár...hm.. :) akkor volt MINDEN, és ősszel pedig...a totális semmi. Ebbe rokkantam bele és muszáj volt változtatnom...úrrá lenni a fejemre omló káoszon!
Juteszembe, ha arra jársz - és miért is ne járnál, nagy békákás - szóval a régi piros61-es végállomásnál van egy EDDA felirat a panelházra írva, ami minden buszváráskor kifacsarta a szívem. csak úgy eszembe jutott...
...anorexia. Magány, erő, szürkeség, halál. És én ezt vágyom vissza...már egyre kevésbé. ha az ember belekerül...nem szabadul egykönnyen. Hm...és tényleg végleg vége a kettőnk sztorijának, bár igaziból már 2008/9-ben annyi volt. Csak én voltam kibaszottul angyali ártatlan szívű, aki azt hitte, hogy ami megszületett, az sosem múlik. És ha igazi, akkor nem is. De hát.... ennyit erről. Életem legdurvább pofáraesése ez az egész!
És kurvára úgysem olvasod mert ez itt már rég a halál, oszlásnak indult rég 2007, illik is hozzá az érzés..

Előzmény: Cyril61E (329)
Mezőgép Creative Commons License 2008.08.28 0 0 338
70 - 71 - 72 . ! Szeretlek!!! Forever!!!
Cauchy-szorzat Creative Commons License 2008.06.09 0 0 337
üzenem a tenzoroknak, hogy rövidesen elvégzem azt a sajátérték feladatot és 0 determinánsúak lesznek...
Luxemburgi Zsigmond Creative Commons License 2008.02.21 0 0 336
Rémes :S ...namajd én, mint német-római császár, rendbeteszem az alávalóimat! :D Viszont az a tangens gyerek ért valamit a buszokhoz... :P
Előzmény: Törölt nick (335)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.21 0 0 335
fúdenagyon rémes dolgok történtek itt régen...de már nem történnek!:D
iránytangens Creative Commons License 2007.08.13 0 0 334
239GY!!!
Legjobb járat a fővárosban. Van egy csipetnyi belváros benne, egy kis kivezető "gyorsforgami" (alias hegyalja-budaörsi), máv felszedő (sasadi), lakótelep (nagyszebentől...), hegyvidék (gazdagréti tér)

Ajánlom mindenkinek, hogy ismerkedjen meg vele, én minden hónapban igyexem legalább egyszer meglátogatni. Ja és a 139GY is jóarc...

it923
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.07 0 0 333
etadikaetadiaketadika7...etadikaetadikaetadika7...etadikaetadikaetadika7...etadikaetadikaetadika7...

etadikaetadikaetadika7...etadikaetadikaetadika7...etadikaetadikaetadika7...etadikaetadikaetadika7...

etadikaetadikaetadika7...etadikaetadikaetadika7...etadikaetadikaetadika7...etadikaetadikaetadika7...

iránytangens Creative Commons License 2007.06.03 0 0 332
És maaaa! Jim barátommal éjszakai! Egy retro-túrát dobtam össze, csak a 907 fog hiányozni a végéről, ugyanis helyette dupla 908 lesz. A menetparancs (VTF-104-06/3 sz. azaz: 104-es szabvány szerinti akadémiailag hivatalos június hó 3. revelése): 973, (973), 941, 908, 908
Cyril61E Creative Commons License 2007.03.03 0 0 331
Tök jók lettek a tegnapi revelési képek! Emi néni nagyon cuki pofit vágott a Keresztúr-buszon! Csak sajnos mikor Koncz becsatlakozott teljesen elfelejtettem fényképezgetni, mert végig jó hangulat volt, mindig volt "poénos" téma...
Immáron készülünk a tavaszi éjszakai forgatagra. Hajrá 950, 908, 963, 941 !
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.04 0 0 330

...ajvé.

...tudodte, hogy mi a nagy gáz. és...aztis te tudod a legjobban, hogy nem idén kezdett telni a pohár. hogy miért pont most sokalltam be...good question.

sorry, így még nem láttam magamat, sose jutottam el idáig, de...most megtörtént, hogy kiborult a bili. és a fura az, hogy ilyen durva fogalmazásmódra és szurkapiszkára figyeltél csak fel...

de...ezt érezned kell nekedis. most csak ennyit tartalmaz a message in the bottle...

42458

Előzmény: Cyril61E (329)
Cyril61E Creative Commons License 2007.01.03 0 0 329
-----------3,14----------
válj eggyé a rébuszaiddal! morfondírozz csak, tedd egymás után a számaidat! --- Hiszen azok csak számok! Még a 239 és a 76 is. --- Mi a bánatér' kell berágni a "számmisztikán"?! A ki*szott 458, 482, 4akármi nem lényeg, sőt a 902, 923, 973, 239 se. Amit megkaptam, az őszinteség, a szép szavak, a kohézió fontos. Látod, matekos fejjel így gondolom...
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.02 0 0 328

Teccik, mi, hogy feltoszod az agyam a csillagos egekig...?! én akkorsem leszek olyan, mint te, nem veszek fel maszkot, mert még eggyé válok vele...

...helycsere?! hm?! azmár büdös, ugye? ...nemcsodálom...

458

Törölt nick Creative Commons License 2006.12.02 0 0 327

He ganado...(...)! :D:D tömören ennyi!

424

Tiszai pályaudvar Creative Commons License 2006.11.13 0 0 326

1.
Lőrincz Andrea tanárnő végre kiosztott a nyolc nála lévő dolgozatból egyet. Nem kell mondanom, naná, hogy fünf lett. Ott mosolygott ma az órán végig a drága. Sőt! Még poénkodtam vele egy párat, ő meg vette az adást, pedig a "jeles sajtóorgánumokat" leszennylapoztam neki (majd a dogában persze kipuskáztam). Nameg a tételek! Ez a nő pontosan tudja, hogy hogy lehet kihúzni egy órát tanítás nélkül. 55-ödjére diktálta le a tételeket. És szerdán valószínűleg nem lesz, ami biztosat jelent, mivel első óra és nehogymá' bejöjjön!

 

2.
Charleauxesnet Bahnchegie Loebster is osztogatott. Egy nyomorult pontot azért levont, hogy ne legyen einhundert Prozent. Ráadásul olyat húzott alá, amit konkrétan, jól ki is fejtettem. na ezekután pláne hogy csak a kiskönyvből fogok tanulni.

 

3.

Valaki nekem nagyon hiányzik! Mindig gondolok rá, minden egyes eseménynél, járatoknál. Még a 86-os is másként gurul...
Pláne a 32-es meg a 106-os; hiszen azok olyan járatok. Éjszakánként is eszemben van, csak egy kilencest kell a hangulat miatt odaképzelni.
nembaj. a haverok, robika és az idióta polipék jókedvre derítenek, mikor nagyon hiányzik. :)
És itt egy újabb hét, de itt lesz a vaschárnap is!!! és találkozunk!

 - - - 6-86 nemgyors - - -

Törölt nick Creative Commons License 2006.11.03 0 0 325

...inkább gyors 04-82!:P ...sztem ezerszer jobban jársz Odival, de... :)

424

Előzmény: Cyril61E (322)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.03 0 0 324

...really??! ...pedig...vanegypár ismerősöd.

jaés énmég 2-án bejelöltelek, de... most vagy nem nézted meg, hogy ki jelölt(????), vagypedig...

najó, várok...

424

Előzmény: Cyril61E (321)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.03 0 0 323
...és már elvitt teljesen? ...szép csöndben se leskelődsz erre? ...bár úgyis megtudom...vagy lesz válasz, vagy nem...
Előzmény: Cyril61E (322)
Cyril61E Creative Commons License 2006.11.02 0 0 322
GYORS 182A
Cyril61E Creative Commons License 2006.11.02 0 0 321
Szolgálati közlemény: fenn vagyok iwiwen, de a keresőm nem akar üzemelni.........

Dejót reveltem ma robival. És miket láttunk?!!! Új éjszakaiak papírjait (930, 996, 996A, 999). Lehethogy lesz még egy fordulóm velük. És ez a Róbert olyat mondott, hogy tök hülyeség a piroskék buszokra ráírni, hogy 7-173 gyors. Mert ez tökre zavaró és félrevezeti az utazóközönséget, ha éppenséggel más vonalon megy. Így belegondolva, ez sztem tényleg igaz! Nem kell ilyen megkülönböztető "reklám" egyik járatnak se. Legyen egységes színezete az azonos típusú Ikarusoknak és a többieknek. Ugye gyakran pótolgatnak (troli, négyeshatos, M2...) és felettébb zavaró, hogy rájuk van akkor pingálva az oda nem illő felirat. Miért nem maradtak azok is békávékékek???!!!
De ma ismét utaztam az 55-össel. Még mindig egy izgalmas vonalnak tartom. De az én szervezőtehetségem ma is megcsillant. Tökéletes túrát hoztam össze.

996A
szilváskút Creative Commons License 2006.11.02 0 0 320
Üzenem, Neki, égjen magas hőfokon! Mert érkezem!
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.25 0 0 319

...mostcsak gyakorlok. ...hogy hogyan kezdek neki a Jakobsennel való beszélgetésemhez...

csak egy dologról szeretnék beszélni a tanárnővel... a legutóbbi beszélgetésünk alkalmával azt vettem észre, hogy...megváltozott velem szemben, sajnos negatív irányba. ...jól érzékeltem ezt a változást? ez...minek tudható be?

 

Cyril61E Creative Commons License 2006.10.24 0 0 318

A lengyelek minden második szavában van legalább egy "w" ---- Ez a tegnapi buszozás! Aszittem sohasem érek haza...éjnek idején szlovákiában buszozgattunk. Fél kilenckor mégcsak Poprádnál jártunk...de tök jó volt! Kraków y Wieliczka y Zakopane!...Und Auschwitz...
Kisrobiéknak megtanítottam a szlovák városokat a saját nevükön és ragozni :)))

Már mindenki tudja hogy Banska Bystrica körzete az Banskobystrické kraj...

Törölt nick Creative Commons License 2006.10.23 0 0 317

...nem üzenek...csak hangosan gondolkodom...ha úgy tetszik, offolok...

visszaolvastam jó régre...úristen...mintha igazse lett volna. elszállt...

Chaos, Hope, Faith, Lie, Truth, Love, Life, Death, Smile, Dream, Disappointment, Tear, Tiredness, Boredom, Gladness, Sadness, Shame...

Törölt nick Creative Commons License 2006.10.14 0 0 316

Édes, drága Nucinúlak, Eták!!!!

...nagyonnagyon köszönöm nektek azt, hogy a világon vagytok, mindig számíthatok rátok, menekülhetek hozzátok...és mindig meg tudtok vigasztalni. Vagyis...ha veletek vagyok, mindig visszatérek önmagamhoz...és meglátom a hülyeségeimet...amin javítok is (több-kevesebb sikerrel...)

..szal a lényeg, hogy annyira meg tudtok nyugtatni, biztonságérzetet tudtok nyújtani...hihetetlen!

IMÁDLAK, BECSÜLLEK, ODAVAGYOK ÉRTED NUCINÚÚÚÚL!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D

....de télleg...te vagy az egyetlen, aki segítesz nekem minden élethelyzetben...pusztán azzal, hogy vagy...létezel....jösz(gyorsan:), és... annyira jó érzés, hogy van egy(azaz ötven:) biztos pont az életemben...akik sohasem hagynak szarban:) ...szóval Núlak...leírni képtelenség, mennyit köszönhetek nektek... ha csak a mai napot vesszük is... merthogy a mai "alakításotok" is kimondhatatlanul sokat jelentett!

...nagyonnagyonnagyon köszönöm!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D 7-173 7-173 7-173 7-173 7-173!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

...458...

Törölt nick Creative Commons License 2006.10.12 0 0 315
Tovább így nem mehet,
álljon meg a menet!
szilváskút Creative Commons License 2006.10.12 0 0 314
bírom a strapát, várd ki a végét :)
nekemnem8 Creative Commons License 2006.10.11 0 0 313
balatonpres@posta.net
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.11 0 0 312
you want to keep me behind the crimson door...and you do it well...
Cyril61E Creative Commons License 2006.10.02 0 0 311
Így akarta a sors...
(kettővel lejjebb...)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!